Sokołów S.A. Oddział Zakłady Mięsne Farm Food

Czyżew

Opinie o Sokołów S.A. Oddział Zakłady Mięsne Farm Food

Zgadzam się z dzieckiem w 90 % . Zapewne piszesz o Pani z wędlin. Strasznie traktuje ludzi, niestety wszyscy na górze jej kibicuje. Pomagam im jak jest duży plan i współczuję.

Dziecko swojej mamy...

Pracuje tam moja mam już bardzo długo. Jest coraz gorzej, na produkcji starzy pracownicy są strasznie wykorzystywani i traktowani. Pracują ponad siły, w okresach przedświątecznych po 12 godzin dziennie. W obecnej chwili w okresie przed majówką także sobotami i niedzielami. Brygadziści i majstrowie na produkcji zachowują się jak hitlerowcy. Wychodząc po ośmiu godzinach do domu śmiejąc się do swojej załogi zostającej po godzinach mówią że dziś stąd nie wyjdziecie!!! Zgłaszałem takie sytuacje do inspekcji pracy ale nikt niestety się tym nie zajmuję. Wg mnie w obecnych czasach takie traktowanie pracowników jest karygodne. Patrzy się na to cała dyrekcja i nie reaguje wiedząc o tym. Ludzie patrzcie co kupujecie w sklepie ponieważ nie tylko chińskie towary są splamione męką ludzi.

Waldek

Witam, Pracowałem tam 3 miesiące i praca była ok bo wiadomo na produkcji jest ciężko robić. Do najgorszych minusów zakładu należą ludzie którzy tam pracują. Tam robią takie chamy, za 5 zł Cie sprzedadzą łajzy . Nowych pracowników gnębią, a ci ci robią po 20 lat walą w chuja. Nie polecam z tego powodu, że jak najdą ci na głowę nie ważne nawet możesz i mieć 50 lat to i tak Cie zniszczą. Nauczyłem się jednego jak zaczynasz pracę najmniej o sobie mów. Trochę jest to smutne, że pracuje się cały tydzień, 7 dni za 2600 przy dobrych wiatrach . Człowiek jest wykończony taką pracą. W okres zimowy grosze poniżej 2000 zł się zarabia 1500-1600

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie Sokołów S.A. Oddział Zakłady Mięsne Farm Food ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw opinię o Sokołów S.A. Oddział Zakłady Mięsne Farm Food - Czyżew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów S.A. Oddział Zakłady Mięsne Farm Food