Opinie o Sokołów S.A w Robakowo

„SOKOŁÓW” S.A. jest spółką mającą swą siedzibę w Sokołowie Podlaskim. Obecnie w skład „SOKOŁÓW” S.A. wchodzi siedem zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sokołowie Podlaskim, Kole, Robakowie, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu i Tarnowie. Trzy z Oddziałów (w Sokołowie Podlaskim, Robakowie i Jarosławiu) prowadzą ubój wieprzowy oraz zajmują się przetwórstwem. Oddziały w Kole i Tarnowie prowadzą ubój wołowy. Oddziały w Czyżewie i Dębicy zajmują się wyłącznie przetwórstwem. „SOKOŁÓW” S.A. jest przedsiębiorstwem wielozakładowym z pełnym profilem produkcyjnym oraz jest najbardziej rozpoznawalną marką na rynku polskim.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A w Robakowo

Kierowca ciezarowki-byly

Z sokołowa w robakowie milo wspominam tylko pewną Dorotkę z biura przy okienku... :) Przynajmniej gdy sie weszło do tego syfu to jej widok, usmiech i spojrzenie, umilały mi czas:) Szkoda ze zaprosilem jej na kawe:D Pozdrawiam i takie male ps odradzam być tam kierowcą, chyba ze jestes tez przewoźnikiem. Tarczki mogly by wylatywac za okno co drugi dzien. Spedytorzy idioci tak ustawiają robote że jeszcze nie wyjade a juz wiem ze nie zdaze rozwiesc towaru a w tedy i sokolow i przewoznik namawiaja do jazdy a kasy nic nie dolożą a tylko oskubią. Dziwne ze ITD nie trzepie tego zakladu i przewoznikow. Czas pracy kierowcy zaczyna sie tu gdy sie wyjezdza z towarem, a ze stoisz kilka godzin nim Cie zaladuja bez cxynnego tacha to juz nikogo nie obchodzi. Na koncu rozwozki jestes blisko 30 godzin na nogach i nawet zero uznania finansowego. Ciagle musialem tam bronic interesu tej zasranej firmy i dziada przewoznika-szczypior zakichany

adas
@Kierowca ciezarowki-byly

Jazda niezgodna z tacho dzień w dzień. Większość ciężarówek na terenie zakładu łamie przepisy...

Edyta

@Chłop pijany na forum panuje zakaz podawania imion i nazwisk osób pracujących w danej firmie. To miejsce służy do prowadzenia dyskusji o firmach pod kątem warunków pracy, a nie do omawiania spraw pracowników. Jeżeli komentarz zawiera niedozwolone dane, jest zgłaszany do administratora serwisu, który zgodnie z regulaminem, ma prawo go skasować. Zostawiam link do panujących tu zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

ULALA

stoisko sokołow kaufland ostrów wlkp zostałam OSZUKANA kupiłam porcje rosołowe policzono mi za połówki kurczaka brak odpowiedzi na reklamacje OMIJAĆ Z DALEKA

I ka
@ULALA

Odpowiedź była na reklamację, nawet wyjaśnienie na podstawie monitoringu. (usunięte przez administratora) Jak już się Pani zdecydowała na jakiś wpis to chociaż niech Pani pisze cała prawdę.

Amigo

Podobno to choroba????

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sokołów S.A? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Analiz Technologicznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pio01

Sokolow konserwa tyrolska nie polecam..puszka chemii . Duzo tłuszczu

piczmen

zosa piuro praca ok ukraincy nie myja kasi.

Edyta

Sokołów aktualnie rekrutuje w Robakowie. Poszukiwane są osoby do pracy na stanowisku Samodzielny Referent ds. Kalkulacji i Analiz oraz Specjalista ds. Handlu. W obu przypadkach wymagane jest wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego oraz umiejętność obsługi komputera. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www firmy: https://sokolow.pl/praca/oferty-pracy Planujecie wziąć udział w rekrutacji? A może ktoś już pracuje na wyżej wymienionych stanowiskach i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

Kandydatka

Rozmowa o prace do działu kadr i płac w Robakowie. Pierwsze pytanie: Pani w kadrach:Czy ma Pani uregulowaną sytuacje rodzinną? Ja: Tzn? Nie rozumiem pytania. Pani w kadrach: czy ma Pani dzieci, jest w ciąży? Jestem w szoku do dnia dzisiejszego! Jak można zadać takie pytanie w 2018?! W Sokołowie chyba nie dba się o aktualizację przepisów oraz szkolenia pracowników działu kadr. Firma zatrzymała się na początku lat 90-tych.Nie od dzisiaj wiadomo, że takie pytanie na rozmowie paść nie może. Nie dziwie się, że mają problem ze znalezieniem specjalisty. Zarobki bardzo niskie, nie docenia się tu wiedzy i długoletniego doświadczenia pracowników, a wymaga się tego podczas rozmowy o pracę.

Edyta

@Amanda Ten wątek forum poświęcony jest opiniom dotyczącym pracy w firmie Sokołów w miejscowości Robakowo. W związku z tym nie jest to raczej odpowiednie miejsce na Twój komentarz, nie jest on zgodny z tematem.

Edyta

@Qwerty Oczywiście umowa powinna być podpisana przez obie strony. Czy na tej, jak to nazywasz, pseudo umowie masz wyraźnie napisane, że jest to praca na stanowisku sprzątaczka? Czy tak wynika z zakresu obowiązków? Co do właśnie zakresu obowiązków, pracodawcy bardzo często w umowie stosują zapis typu:„Obowiązkiem pracownika jest wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach umowy o pracę” aby móc powierzać pracownikom inne czynności.

Zuza

Zawsze można zmienić firmę tylko czy uda się trafić na dobrą?

Edyta

@Qwerty, czy to oznacza, że obowiązki zawarte w umowie, którą podpisałeś z Sokołów nie przekładają się na zadania jakie wykonujesz na co dzień w tej firmie? Może umowa zlecenie obowiązuje tylko w pierwszych miesiącach zatrudnienia w tym miejscu? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat na forum.

Qwerty
@Edyta

Czy wydruk z poczty bez podpisów jest umową??A praca na stanowisku sprzedawca a w tej pseudo umowie otrzymanej ze stanowiskiem sprzataczka?? A dane stanowisko nie istnieje w danym sklepie.Taka duża firma a przekręt goni przekręt

Qwerty

Nie polecam pracy w tej firmie nie podam gdzie bo jest tylko jeden sklep w tym mieście i byłym koleżanką szkodzić bez sensu.Jak rozmowa to niby umowa o pracę i tak pięknie wszystko a potem okazuje się że umowa zleceniw i to na oszukanym stanowisku!!!!!! Współpraca zakończona a umowa jeszcze nie otrzymana sprawa będzie zgłoszona do Inspekcji Pracy.Nie polecam

Edyta

@PIPEK, czy już zakończyłeś swoją współpracę z Sokołów? Widzę, że nie podobała Ci się organizacja środowiska pracy. Możesz jednak przedstawić pokrótce warunki zatrudnienia? W jakim wymiarze godzinowym pracowałeś? Jak oceniłbyś poziom trudności obowiązków, za które byłeś w tej firmie odpowiedzialny?

PIPEK

Sokołów w Robakowie nieopodal Gądek to niestety ...........dno. Masakra na przeganianiu świń, Ci ludzie tam długo nie pożyją. Mam tych frajerów gdzieś, szczególnie tego łysego!!! Trochę jedynie tych świnek żal, że są traktowane w ten sposób!!!!! Ten kierownik powinien być natychmiast zwolniony za złą organizację produkcji, brak wiedzy o prądzie na szkolenie BHP i w ogóle........

mama

Najlepsze wędliny! Kupuję zawsze tylko od nich! Moje dzieci je uwielbiają!

Edyta

@Wykrawacz, nie jesteś zadowolony z warunku finansowego proponowanego Ci przez Sokołów S.A. Czy pracodawca nie zapewniał Ci jakiegoś rodzaju podwyżek lub premii? Uzupełniłbyś swój wpis o takie informacje? Mogą okazać się ważne dla osób, które zastanawiają się tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Wykrawacz

Zdecydowanie najgorsza praca w poznaniu.placa najniższą krajowa za najgorsza prace w poznaniu.robi tam tylko 30% polakow reszta ze wschodu.praca w chlodni!!!chyba tylko jakis ##### pojdzie tam robic

Joanna

FIRMA LUKSEMBURSKA ZATRUDNI DO PRACY WYKWALIFIKOWANYCH RZEŹNIKÓW NA TRYBOWANIE I OBRÓBKĘ WIEPRZOWINY, WOŁOWINY ORAZ UBÓJ WOŁOWY I WIEPRZOWY UMOWA O PRACĘ NA STAŁE W TYM 3 MIESIĄCE OKRES PRÓBNY, FIRMA OPŁACA ZAKWATEROWANIE, AUTA SŁUŻBOWE ORAZ SPRZĘT DO PRACY WYNAGRODZENIE OD 1600 DO 2500 EURO NETTO OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM (usunięte przez administratora)

Edyta

@Uczulana na pijaków, każdy pracownik odpowiada za swoje miejsce pracy. Jeżeli jest tak jak piszesz i część pracowników przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu, to naraża na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale też współpracowników. Jeżeli, tak jak wspomniałaś, nikt nie reaguje na takie zachowanie pracowników, to może warto bezpośrednio zgłosić ten problem kierownictwu?

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A - Robakowo

• Jak się pracuje w Sokołów S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A?

Sokołów S.A