Opinie o Sokołów S.A w Robakowo

„SOKOŁÓW” S.A. jest spółką mającą swą siedzibę w Sokołowie Podlaskim. Obecnie w skład „SOKOŁÓW” S.A. wchodzi siedem zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sokołowie Podlaskim, Kole, Robakowie, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu i Tarnowie. Trzy z Oddziałów (w Sokołowie Podlaskim, Robakowie i Jarosławiu) prowadzą ubój wieprzowy oraz zajmują się przetwórstwem. Oddziały w Kole i Tarnowie prowadzą ubój wołowy. Oddziały w Czyżewie i Dębicy zajmują się wyłącznie przetwórstwem. „SOKOŁÓW” S.A. jest przedsiębiorstwem wielozakładowym z pełnym profilem produkcyjnym oraz jest najbardziej rozpoznawalną marką na rynku polskim.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A w Robakowo

Uczulana na pijaków

Najgorsze jest to że w tej firmie pracują osoby pijane albo pod wpływem. Gdzie jest ochrona i dlaczego wpuszczają na zakład do pracy osoby pijane od których na odległość czuć alkohol. Np. mechanik który ma do czynienia z maszynami - ledwo trzyma się na nogach i i zawsze jest po kilku głębszych - to nie do pomyślenia, Ciekawe dlaczego nikt nie reaguje - bo co ? bo ma rodzinę w biurze ? Jak dojdzie do nieszczęścia może dopiero ktoś pomyśli.

Kolega
@Uczulana na pijaków

Hahahaha - wiem o kogo chodzi . Dobry chłop ale błądzi jak we mgle.

dżordż

mało kto wie, ale to firma w 100% duńska , ale po spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko KAM-a, można wydedukować, że duch dzikiego kapitalizmu nadal się panoszy , a duńczykom to pasuje, niech się polaczki rządzą, a kasa płynie i tak do danii przecież; jedno z sugestywnych pytań na rozmowie: -będzie pan pracował w ciasnym i dusznym pokoju, nie wszystkim to pasuje, czy pan się na to godzi? - TAK - bo ja bym pana widział bardziej w księgowości ( po analizie CV, z którego każdy zawód polegał na pozyskiwaniu klientów, obsłudze , zarządzaniu personelem, itd.) i tak przez godzinę - takie głupoty miałem wrażenia ustawki i zabijania czasu przez 2-óch obiboków (jeden kierownik, a drugi dyrektor o stylówie partyjnych towarzyszów z czasów kiedy premierem był Pawlak) pytanie o zarobki wywołało konstelację, jakby to było bóg wie co, uargumentowanie tego potwierdzonymi danym z rynku oraz od osob z firm z rynku niestety wywołały jeszcze wieksze oburzenie pytającego dyrektora (koles sie zatrzymał mniej wiecej w 1992 roku), który chyba nie mógł przeżyć tego, że ktoś sie wczesniej zainteresował i dotarł do informacji, oczywiscie na odpowiedź zwrotną w sprawie procesu rekrutacyjnego sie nie doczekałem, jeszcze duńczycy nie nauczyli tych polaczków głupich kultury biznesu

Edyta

@Kaka, dlaczego uważasz ,że wyzysk? Uzasadnij swoją wypowiedź, z pewnościom nie tylko ja chciałabym się dowiedzieć ale potencjalni kandydaci również. Napisz na jakie stawki może w Sokołowie liczyć nowy pracownik? Widzę, że poszukują teraz Kierowców i Magazynierów. Więc jeżeli znacie kwestie zarobków to napiszcie, to przydatna informacja decydująca o podjęciu pracy w firmie.

dżordż
@Edyta

Harcerz

KAM Horeca Wrocław.Niestety drodzy Państwo stanowisko całkowicie nie przygotowane dla przyszłego pracownika.Np.brak samochodu firmowego.Nastepnym razem prosze napisac w ogloszeniu brak auta firmowego niz wprowadzac kandydatow w blad.Proponuje harcerzy poszukać w ZHP proponując ludziom takie warunki,a wymagania wygórowane.Osoba rekrutujaca nie przygotowana do rozmowy,chociaż raz można by było przeczytać CV kandydata.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sokołów S.A? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Analiz Technologicznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Kaka

Praca w Sokołowie Podlaskim to wyzysk w każdym tego słowa znaczeniu. Wypłaty śmiech na sali przy tym przerobie. Uboj wzrósł 2 krotnie a pensje jak stały w miejscu tak stoją. Wszystko idzie w kieszenie bialoczapkowców którzy stoją z batem i cie poganiaja a za plecami liczą zyski. Na stołki siadają "pociotki" bezszkół. Przyjmują "braci" z Ukrainy a pracownika strasza ze na jego miejsce 500 podań leży.

radek

Witam ,szukam dojazdu do pracy z Poznania do Gądek godz. 6-14,może ktoś z członków dojeżdża autem i ma wolne miejsca ? Pozdrawiam

logo
@radek

Ja dojeżdżam z Poznania

soltys

Banda Ukraincy mogą nas tylko wymordować i okraść.W tym zakładzie pracownika fizycznego traktuje się gorzej od psa czy świnki!!!

sa

@klaudiusz a nioby dlaczego taka ucieczka miałaby mieć miejsce i z jakich powodów? ja uważam że taki przedstawiciel handlowy ds. Detalu/HORECA nie ma u was tak źle

Anka

Nie polecam pracy w zakładach ludzie są podali brak zgrania itp jak by im kazano to za marne parę groszy zjedli by własne odchody.Po za tym dają sobą pomiatac kierownictwu i po prostu nie robią nic by to zmienić.Wolą narzekać tylko i podsumować się z ludzi itd a sami mają wiele za uszami.Naprawdę nie polecam tam pracy jeżeli ktoś nie chce mieć zrypanej psychiki.

Klaudiusz

W Robakowie dzieje się coraz gorzej. Polacy uciekają gdzie popadnie. Ostatnio zwiększyła się liczba osób zwalniających się na własne życzenie. Nie wiem czy to nie powinno dać do myślenia kierownictwu. Może warto byłoby zmienić podejście do pracowników, bo bez siły roboczej zakład nie będzie istniał. A sami obcokrajowcy też nie są wstanie tego ogarnąć, choć są traktowani lepiej niż niejeden Polak.

Ad

@io To bardzo proste do wyjaśnienia. W każdej firmie która zajmuje się produkcją żywności osoby bezpośrednio związane z produkcją, ale również pakowaniem tej żywności z powodów sanitarnych muszą mieć książeczkę - a prościej mówiąc muszą mieć potiwerdzenie od lekarza, że są zdrowi. Może na magazynie wydaje to dziwne ale pośrednio też ma się kontakt z tą żywnością już zapakowaną ale mimo wszystko pozostającą w dalszy ciągu na zakładzie produkcyjnym i stąd to wymaganie.

mutu

Jeśli chodzi o PH to zarobki zależne od regionu (miasta). Podstawa + premia. Tylko ostatnio premii jak na lekarstwo. Są PH którzy i przez rok nie wyrobili premii i tyrają za np 1800 na ręke. Ogólnie firma w tendencji spadkowej traci coraz więcej rynku. Centrali nie zależy na sprzedaży bo liczy się marża i duże sieci. Małych mają w d... wolą nie sprzedać niż zejść z ceny.

tomek

Witam mam pytanie czy w robakowie pracuje taka pani Małgorzata jest inżynierem ds.jakości?

reset21

przychylam się do opinii Klaudiusza jest to firma starych komuchów którzy rządzą tą firmą od zarania liczą się tylko układy prezesi,dyrektorzy kierownicy zarabiają krocie natomiast reszta hołoty do ciężkiej roboty za miskę zupy,i jeśli nie jesteś lizy tyłkiem lub rodziną to nic dobrego cię tu nie czeka

witam

pracowałem na konfekcji mięsa w Sokołowie Podlaskim coś okropnego .Brygadzistki mają ludzi za nic .Co to za kobiety.Najgorsze w tym że majster nie ma nic do powiedzenia.Przeklinają na pracowników

Klaudiusz

Witam. Jeśli chodzi o awanse to jak nie jesteście rodziną albo przydupasami kierownictwa to zapomnijcie o awansie. :-) A co do podwyżek to żeby zachęcić do pracy to obiecują zwiększenie stawki, później i tak nic z tego nie wychodzi, kończy sie na obietnicach. Namawiają żeby przyuczać się na różnych stanowiskach, żeby zarabiać lepszą kase a potem twierdzą, że nic takiego nie mówili, albo pada tekst typu "jak Ci się nie podoba to się zwolnij". Pozdrawiam.

oskar

Witam szukam jeliciarza dobrze płacę kontakt (usunięte przez administratora)

tygrys

Mam pytanie ile można zarobić na trybowanie łopatki

tracer

Jestem kierowca tira i gorszego dziadostwa to chyba nigdzie nie ma.Jak mam tam jechac to mi się flaki przewracają....A najgorsi to te ochroniarze na emeryturze uwazaja sie za rambo dupki bez muzgu...Pozdrawiam:-)

no

a robi tam taki rudawy cwaniak co jest kierownikiem pochodzi z łabiszyna jego wuja grzesiek dostał po pysku w kutnie kiedyś i jemu się należy

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A - Robakowo

• Jak się pracuje w Sokołów S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A?

Sokołów S.A