Opinie o Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne w Sokołów podlaski al. 550-lecia 1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne w Sokołów podlaski al. 550-lecia 1

Ciekawy Nowy wpis

Dlaczego kadra zarządzająca w dziale IT w Sokołowie Podlaskim nie posiada wykształcenia IT? Poza dyrektorem oczywiście. Byłem zainteresowany złożeniem CV ale jak się o tym dowiedziałem tak CV nie wysłałem.

Tomek Nowy wpis

A do tego wszystkiego związek zawodowy pracowników, który jest w zakładach w Sokołowie, tylko udaje że jest za pracownikiem. Pani przewodniczącej tylko organizacja wycieczek wychodzi nieźle, no i werbowanie nowych członków do związków. Nie będzie ludzi, to i funkcja w zarządzie poleci, i trzeba będzie wrócić na produkcję.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne?

Gal Anonim...

Zarządzanie na najniższych szczeblach pracowniczych to porażka. Robią "brygadzistami" osoby które mają chyba jakieś kompleksy lub problemy emocjonalne przenosząc to na pracowników.(usunięte przez administratora)Czy tego uczą na szkoleniach?

Agata
@Gal Anonim...

Tzn. co się dzieje konkretnie? Jak możesz, to chociaż opisz konkretne zachowania, a nie jakieś takie ogólniki, żeby nie było tak, że ktoś się przestraszy, i zrezygnuje z oferty. Ja np. teraz szukam i nie chce z byle powodu stracić okazji do pracy.

Rafał Nowy wpis
@Agata

rozmawiać :) ona wystarczy :P ludzie tylko chodzę i zbieram heheh za waszych niby kierowników ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Aneta

Przeszukiwanie szafek pracowniczych bez pracownika zgody, wiedzy lub obecności przez...pracowników kontroli jakości?!?!? Chyba komuś się w (usunięte przez administratora) poprzewracało!!!

Kami

Kto normalny robi zebranie pracowników, chwali się potężnymi zyskami. A gdy szaleje inflacja mlaska że może da 5 procent podwyżki. W firmie pozatrudniane całe rodziny kierownictwa. Kadrowe prowadzą swoje prywatne interesy będące konkurencją dla firmy. Wypłaty co łaska a wyliczenia z zadu wzięte bo nawet one nie wiedzą z kąd im tak wychodzi. Kilku pracowników na tym samym stanowisku,te same przepracowane godziny, a różnice w wyplatach siegają po 1000zl. Dziwie się że dunczycy nic nie kontrolują. Kolesiostwo, i zrzucanie odpowiedzialności na pracowników niższego szczebla. Ot cała firma i jej kierownictwo.

Artur
@Kami

W Tarnowie jest dopiero masakra , i (usunięte przez administratora) , prawdopodobnie najgorszy wyzysk

Szymon
@Artur

To co się dzieje że jest jeszcze gorzej? Może opowiesz nieco więcej :P

Lergowiec

Mam prośbę do pracowników, żebyście dawali mniej soli do gulaszu angielskiego, bo aż język sztywnieje

Ciekawy

Terenowy Specjalista ds. Programu Tuczu. Jakieś opinie odnośnie tego stanowiska, jakie kierownictwo, zadania, płace ew. premie czy do zrealizowania?

Witam, trafiłem na ofertę Specjalista ds. Kontraktów, jest ktoś kto pracuje lub pracował na tym stanowisku i może coś więcej opowiedzieć? Zarobki, obowiązki, system pracy

Jolka

@jarroo mówisz poważnie czy żartujesz? Taki prezent z okazji jubileuszu firmy, to by było dość śmieszne..

Szukająca pracy

Witam, szukam pracy i zastanawiam się mad złożeniem CV w zakładach mięsnych Sokołów. W jakim przedziale mieszczą się zarobki pracowników z produkcji?

Robert

Konkurencja zaczęła inspirować do złośliwych wpisów ? Dobrze pracujesz to będzie pełne zadowolenie.

jarroo

Dostaliśmy z okazji 20 lecia istnienia firmy po czekoladce 60 gram dla każdego pracownika. Mamy tylko nadzieję, że tak kosztowne prezenty nie nadszarpną za mocno budżetu spółki grupy Sokołów SA

czarli

Dwa razy próbowałem się zatrudnić w zakładach mięsnych Sokołów SA i dwa razy odmownie.Po cichu cieszę się że mnie nie zatrudnili,pracę znalazłem w branży mięsnej w pobliskim mieście.Nie zadawano mi tam durnych pytań jak w zakładach mięsnych SA, gdzie najważniejsze pytanie to czy jestem zarejestrowany w PUP i jaka jest moja data urodzenia,pewnie byłem dla nich za stary.Pracują tam więzniowie i ludzie zza wschodniej granicy(nic do nich nie mam,niech pracują) a dla mieszkańców Sokołowa nie ma roboty w tym zakładzie,ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,pracuję u konkurencji.

Filip

@Adam Myślę, że nieuprawnione są takie wpisy. Można komuś bardzo zaszkodzić a przecież firma to marka wypracowana przez tyle lat.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne? Ktoś coś?

Największy legalny (usunięte przez administratora) w Polsce... Zarządza nim banda ludzi po podstawówce. Którzy wykorzystują ludzi do kresu sił za grosze które im płacą i za miskę śmierdzącej zupy....

admin

Jak wspominasz współpracę z firmą Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne? Napisz nam jak oceniasz firmę!

@admin

JAK NADZÓR W SZM- CHODZI MIDOKŁADNIE O MISTRZÓW.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne - Sokołów podlaski

• Jak się pracuje w Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne

Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne