Opinie o SUNEX w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SUNEX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SUNEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNEX w Racibórz

kołpak

Ech, ludzie wydziwiacie. Szukacie dziury w całym. Jeśli ktoś nie chce pracować w danej firmie, to proszę bardzo nie musi. Demokracja jest i co się z tym wiąże wolny rynek. Znam masę zadowolonych ludzi, którzy pracują w Sunex. Trochę uczciwości jednak trzeba w sobie mieć, a nie pisać brednie na forum, bo ktoś oczekuje królewskich warunków. Książe Harry jest jeszcze wolny, więc można próbować.....

drożdzówka

Były - strasznie zmieniasz zdanie, w sierpniu niby zrezygnowałeś, bo inna praca, w innym mieście. A opinie o pracy miałeś rewelacyjne, teraz już nie? Przeyślałeś temat, czy też podszywasz się pod kogoś innego

byly
@drożdzówka

ale byly z 2013-08-09 12:19:37 to nie ten sam byly co z 2014-01-30 12:31:06 :). Rotacja w tej dziwnej firmie jest OGROMNA. W związku z tym jest mase "byłych". Proponuję włączyć myślenie :p

Jan Matejko

Rotacja w tej firmie jest ogromna...to już mówi samo za siebie! Niech Wam da to do myślenia zanim zdecydujecie się tam aplikować.

inz.

Witam czy ludzie z tyułem inż lub z doswiadczeniem projektanta czy konctruktora , są lepiej wynagrodzeni niz robole co znaja sie na lopacie??

miła mi
@inz.

Chłopie szukaj roboty gdzie indziej. W tej firmie dorobisz się dziurawych zębów, obdartych spodni i zszarpanych nerwów! Znajdź sobie jakąś normalna firmę.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SUNEX? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. controllingu.
pączuś

Sunex to: - wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności, jeśli ktoś narzeka na marne wynagrodzenie, to pewnie też i marnie pracuje. Sorry, takie mamy realia. - jeśli ktoś nie ma szacunku dla pracodawcy, to trudno oczekiwać, że pracodawca będzie się łasił, prosił i może jeszcze w pięty całował. - czasem się zdarza, że trzeba w pracy dłużej zostać, ale to u każdego pracodawcy. Sorry takie czasy, chcesz pracować, to wymagaj od siebie. (usunięte przez administratora)

byly
@pączuś

- czasem się zdarza, że trzeba w pracy dłużej zostać, ale to u każdego pracodawcy. Sorry takie czasy, chcesz pracować, to wymagaj od siebie. ODP: u kazdego pracodawcy ? Jakos pracuje w firmie prywatnej i nie mam zadnych nadgodzin. Da się ? da! a pieniądze zarabiam zdecydowanie większe niż w tym śmiesznym Sunex. - wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności -ODP: ja wkładałem cale serce do pracy w SUNEX i pieniążki miałem marne. Nikt nie doceniał tego co robiłem. Nikt mi nie dał żadnej podwyżki. Zostawałem po godzinach za darmo!! Nie zgodze sie z tym co napisane jest. -nie mam szaucnku do takiej firmy jak Sunex bo Sunex nie miał żadnego szacunku dla mnie. To jest przykład polskiego bagna. Marna kasa w zamian za wymagania z kosmosu. Ludzie uciekajcie stamtąd!

andrzej

Nikogo nie obchodzi twoje zycie prywatne tzn. ze nikt nie patrzy na to czy masz rodzine i czy chcesz do niej jechac czy masz siedziec w robocie do nocy.w tym sensie.

jasiu

Płaca = minimum krajowe

brygadier

Dlaczego nie warto pracować w firmie sunex? -marne wynagrodzenie -darmowe nadgodziny -nie wolno chorować -beznadziejny management(po trupach do celu) -nikogo nie obchodzi twoje życie prywatne -w pracy masz samych wrogów(podła atmosfera pracy). (usunięte przez administratora)

prac

no właśnie 15 tys. oczekuje, bo tyle zarabiam w innej firmie

gruba

Ludzie, czego Wy oczekujecie od życia? Pensji w kwocie min. 15 000, sześciogodzinnego dnia pracy, wycieczek opłacanych przez pracodawcę dwa razy w roku. Sorry, ale takie rzeczy tylko w Erze. Sunex to solidna marka, specjalistów rekrutują już na etapie studiów. Wypłata zawsze na czas i znacznie powyżej minimum krajowego. Jeśli ktoś opiera przyszłość tylko na szczęściu, a nie solidnej pracy, to śmiało uderzać do Hollywood.

kaloryfer
@gruba

oczekujemy godziwego wynagrodzenia, szacunku w pracy, przestrzegania godzin pracy. Sunex to nie jest solidna firma dlatego, dlatego ze oferuje bardzo niskie wynagrodzenie, a dobre wynagradzanie pracownika oznacza dla niego szacunek. Jeżeli wynagrodzenie jest niskie tzn. ze pracodawca wogole nie szanuje pracownika.

chm
@gruba

Pracowałem w tym syfie 5 lat i w 2014 roku dostałem 1650 pln, więc nie pisz proszę o wypłacie na czas, której brakowało już po 2-ch tygodniach. A warunki na tych starszych halach? Kiedyś niemal sufit spadł mi na głowę. Tylko ci co wchodzą w d... kierownikowi, zarabiają jakieś 2.000-2.200 reszta to zapomnij. Pracuję teraz w firmie gdzie jestem doceniany za pracowitość i po 3-ch latach pracy zarabiam 2xtyle co w tamtym żenującym syfie. Tyle ode mnie.

solar

Ja określę tą firmę jednym słowem "DNO".

Odra

Myślę, że w Chinach mają lepsze warunki pracy i atmosfere w pracy niż w raciborskim SUNEXie.

szczęśliwy były pracownik SUNEX

(usunięte przez administratora) Chcieliby chyba żeby pracownik robił całą dobę najlepiej za darmo.

Roman

Ludzie nie dajcie się nabrać(usunięte przez administratora) Nie wysyłajcie tam CV. Ta firma to tragedia !!Lepiej szukajcie gdzie indziej. Szkoda Waszego czasu, zdrowia i straconych nerwów.

wynagrodzenie zawsze na czas - składki opłacane zgodnie z obowiązującym prawem od całego wynagrodzenia a nie jak u innych: od najniższej a reszta w kopercie. Niewykwalifikowani pracownicy - zawsze najniższa krajowa, reszta osób - zawsze wynagradzani od umiejętności a nie od papierków jakie posiadają. Zgadzam się z byłym, bo tutaj nie utrzymają się osoby, którym się nie chce pracować i dać coś z siebie.

grubas
@Ewa

"składki opłacane zgodnie z obowiązującym prawem od całego wynagrodzenia a nie jak u innych: od najniższej a reszta w kopercie." - To prawdą składki opłacane od całego wynagrodzenia czyli od minimalnej krajowej. Śmiech na sali ten SUNEX

Tytus, Romek i Atomek

Bardzo zła atmosfera w pracy, nędzne wynagrodzenie - minimum krajowe + generalnie pracodawca ma pracownika tam gdzie słońce nie dociera. Lepiej szukać gdzie indziej.

były

Pracowałem ponad 3 lata i sobie chwalę. Dobry pracownik może liczyć na to, że go zauważą, gorszy wiadomo, nigdzie nie znajdzie uznania. Zrezygnowałem z pracy, bo przeprowadzam się do innego miasta, więc wiadomo, że trzeba szukać innej roboty. Polecam, jak są wolne etaty, śmiało startować.

mały

Omijać tą firmę z daleka!!! Wynagrodzenia równe minimalnej krajowej. Atmosfera w pracy beznadziejna. Darmowe nadgodziny. Po prostu tragedia. Szuka czegoś innego!

Zostaw merytoryczną opinię o SUNEX - Racibórz

• Jak się pracuje w SUNEX?

Zobacz opinie na temat firmy SUNEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUNEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SUNEX