Opinie o Sunex Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sunex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sunex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunex Sp. z o.o. w Racibórz

Czy w Sunex Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Wyciskanie cytryny Nowy wpis

Warunki pracy w tej firmie to dramat. Dział reklamacji, zakupów i handlowy to jedna wielka(usunięte przez administratora)...Oczywiście nie licząc działów poza biurem, bo tam jest podobnie. Zero szacunku dla ludzi. Człowiek tam się nie liczy, ma być jak tani robot - grzeczny, posłuszny, niezawodny i najlepiej żeby dał się wyżyłować do granic możliwości i kablował na innych. Sporo ludzi wraków jeszcze tam pracuje. Ledwo zipią, ale siedzą do czasu aż ktoś zauważy że się zużyli i albo sami uciekną albo ich wymienią. Następnych też wycisną jak cytrynę i znowu (usunięte przez administratora). To taka maszynka do zużywania ludzi... Wyrazy współczucia dla tych którzy tam wytrzymują, bo rotacja jest bardzo duża. Na karierę w tej zabetonowanej organizacji nie ma co liczyć. Szkoda słów, żeby tu więcej pisać na temat działań najwyższego kierownictwa, bo to uwłacza ludzkiej godności. Nikt kto tam nie był, nie jest w stanie sobie tego nawet wyobrazić i te negatywne opinie które tu ludzie piszą nie są bezpodstawne. Ludzie czytajcie to zanim tam pójdziecie, bo inaczej niepotrzebnie stracicie czas i nerwy. Absolutnie nie polecam.

mike

Nie polecam tej firmy.Niestety firma polska lecz obywatele Ukrainy mają większe prawa niż ob.polski.Do niedawna została zamknięta przez ok.dwa miesiące kantyna gdzie można było sobie w spokoju zjeść posiłek.Z kantyny tej zrobiono sobie pomieszczenie szkoleń dla pracowników biurowych- żenada! ,tak właśnie traktuje się pracowników na produkcji.Niestety zmuszeni byliśmy do zrobienia sobie przerwy w szatni lub na hali produkcyjnej.Niby firma poważna ale nie do końca.I pytanie do pana prezesa:czy nie można było sobie wynająć jakieś inne pomieszczenie na terenie Raciborza by nie zamykać kantyny dla pracowników produkcji?Przecież stać firmę na to! Pan prezes twierdzi że wszystkich traktuje jak swoją rodzinę, lecz chyba nie do końca,co? Następny problem jest taki ,że bardzo cieżko wziąć sobie urlop np.tydzień czy dwa tygodnie w wyznaczonym terminie. Oficjalnie mówi się , że za podjeb..nie pracownika kierownictwo płaci 50zł. Nie daj boże podpadniesz ulubienicy pana prezesa z Ukrainy, ci którzy pracują wiedzą o kogo chodzi, leci się z roboty.Polak ma zapierd...ć a obywatele obcych państw mogą sobie spać na nockach lub drinkować i nic im się nie robi.Ot taka prawda o firmie.

Krystyna
@mike

Ale czy Ty nie dyskryminujesz innych, bo trochę nie chce mi się w to wierzyć, że w Polsce gprzej traktuje się Polaków. Jestem zszokowana informacją o płtanym donosicielstwie, bo jak pracujesz dobrze to za co ktoś miałby na mnie donosić? Co to za sytuacje, możesz rozjaśnić?

Gal Nowy wpis
@Krystyna

Firma to jest tragedia zero szacunku do ludzi połowa działów powiązania teście szfagry itp. Żeby zarobić godne pieniądza to trzeba robić soboty i nadgodziny gdzie to jest chore szkoda słów nie poleca można nabawić się nerwicy.

Alona Nowy wpis

Pracuję już ponad półtora roku w tej firmie i przestrzegam przed ulubienicą szefa, czarnowłosą z Ukrainy, która (usunięte przez administratora)na każdego według swojego widzimisie, obraża, wyśmiewa, poniża i doprowadzając do zwolnień . Wręcz odradzam pracy w tej firmie przez zepsutą atmosferę, głównie przez panią Ukrainkę . Dokąd my zmierzamy ? Zadufana w sobie Ukrainka, która otrzymała od nas Polaków pomoc będzie tymi Polakami rządziła w białych rękawiczkach ? Alona won !!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sunex Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sunex Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Argo

Jak w każdej firmie, jeśli nie pracujesz według standardu firmy lub naruszasz zasady, kończy się przygoda. Wiele osób pracuje po kolka lat, ja również po kilka miesięcy.

Aneta
@Argo

Czyli co, nie ma zbyt dużej rotacji czy jednak często są takie zwolnienia i przyjęcia? Za naruszenie jakich zasad można być zwolnionym na przykład?

Nikt

Z firmy zwolniono dobrego pracownika tylko dlatego że pokłócił się z ulubienicą prezesa. Kto tu pracuje to wie o kogo chodzi.

Beti

Chce się przenieść do Sunexu bo moja praca mnie denerwuje ,może ktoś napiszę coś mądrzejszego

Renata
@Beti

Ale to chcesz coś mądrzejszego odnośnie czego konkretnie?

Kapelan

Cześć, W ogłoszeniach o pracę jest dużo ofert na Konstruktora, projektanta, ogólnie stanowiska biurowe. Jest takie zapotrzebowanie, czy dużo pracowników się zwolniło z tych stanowisk?

Renata
@Kapelan

Hej, ja tam nie wiem dawno opinii nikt tu nie wrzucał. :/ A gdzie te ogłoszenia masz, bo ciekawa jestem?

Dorota

Ci, którzy narzekają na niskie zarobki chyba nigdy wcześniej nigdzie nie pracowali. Prawda jest taka, że jak dobrze ułożysz swój plan pracy to wszyscy będą zadowoleni, z szefem na czele. I premie będą. Ja na produkcji dostaję co miesiąc. Warto :)

Krzysztof
@Dorota

Można powiedzieć, że kwestia zarobków jest sporna, bo każdy ma na ten temat swoje zdanie. To na ile można liczyć skoro narzekają? Wiesz, dla niektórych, to i minimalna czasami jest zadowalająca :D A premia od czego zależna i ile jej jest?

Mikołaj

Firma jest bardzo elastyczna i podchodzi do pracownika fair, ale oczekuje też tego z drugiej strony. Jak ktoś się obija na produkcji to ani premii, ani awansu nie uświadczy.

Rzetelna ocena

Dziwne, ze nikt do tej pory nie wspomniał o Kasi... Pani Dyrektor, która nienawidzi osób pewnych sobie i z wiedzą. Gnębi pracowników, ponieważ jest zakompleksiona i niesamowicie przewartosciowana w firmie. Ktokolwiek odrobinę mądrzejszy moze liczyć na zwolnienie... zresztą czy jest czego żałować (minimalna, zero świadczeń, zero rozwoju i możliwości awansu).

Iwona
@Rzetelna ocena

A czym w takim razie firma zachęca kandydatów do wysyłania swojego CV do firmy? Wymieniłeś/aś same negatywy pracy w firmie a przecież jakieś plusy także muszą być skoro ktoś się decyduje na pracę w danym miejscu.

Wtf
@Iwona

Jak czym zachęca do wysyłania CV.... Ludzie wchodzą na GoWork dopiero jak już się zatrudnią i przekonują się że ktoś próbował ich ostrzec przed tym syfem! Ludzie szukają pracy.... Na 10 wysłanych CV 3 firmy się odezwać z czego 1 Cię zatrudni.... No i pada na Sunex który bierze każde mięso... Oczywiście nie za mądre nie za głupie takie w sam raz do pomiatania. Nie ma żadnych benefitów dla pracowników. W sprzedaży pracownicy nie mają premii (szok no nie?!) A no i oczywiście karta Multisport w 100% finansowana przez pracownika ... Śmiech na sali

kulaważaba
@Rzetelna ocena

To pani dyrektor K. jeszcze tam pracuje?

Wtf
@kulaważaba

Raczej nie do ruszenia ze swojego stanowiska. Osobiście nic do niej nie mam, bo jeśli chodzi o prywatę to fajna z niej babka, ale kompetencje poniże wymaganego poziomu na jej dyrektorskim stanowisku.

Dawid

Nie wiem skąd te negatywy… Pracowałem ponad rok i nie mogę powiedzieć o tej firmie złego słowa. Pieniądze zawsze na czas, a kontakt z przełożonymi dobry. Wystarczy trochę dobrych chęci i zaangażowania. Pozdrawiam.

Sylwia

Sposób organizacji firmy wypada naprawdę ok na tle innych. Nigdy nie miałam problemów z załatwieniem żadnych formalności, a przełożeni są otwarci na ludzi. Polecam

Moim zdaniem fajna firma i atmosfera na plus. A jeśli dobrze pracujesz to dostajesz premie.

Czarek

Jeśli ktoś zaczyna swoją karierę zawodową to niestety od najniższej. Pokażcie swoje kompetencje i dopiero upominajcie się o więcej.

Max
@Czarek

Myślisz że ktoś za najniższą będzie podchodził pozytywnie do pracy ? To tylko będzie praca na przetrwanie i szukanie innej w międzyczasie ... Dostaniesz podwyżkę z najniższej o 500zl a roboty za 2 widać jaki przemiał w sunexie ile ofert non stop

Podwyżki
@Max

Jeśli ktoś robi swoje to na pewno nie jest stratnym i jestem tego przykładem. Premie na produkcji dostaję co miesiąc.

Okej

Jestem zadowolony, to mój pierwszy pracodawca atmosfera jest fajna a przedstawiciele ogarnięci i konkretni, wszystko tak jak być powinno

Do wszystkich i jednego
@Okej

Widzę, że ktoś się bawi w wystawianie fałszywych opinii... Nie, Okej, Izu i Madesia to pewnie jedna osoba w czterech postaciach. Po pierwsze przedstawiciele... Piszesz jakby w sunex było ich więcej jak jeden. To raz. Dwa... Poniżej wspomniałeś lub Aś, że zarobki fajne i że trzeba zasłużyć. Wierz mi nie chcesz poznać historii osób które po X latach ciężkiej pracy i wielkiego wkładu odeszły z ostatecznym rachunkiem nieprzekraczającym 3 tys na rękę. To mogłoby wywrócić twój poglad na te firmę. Ale powodzenia. Może po latach coś się tam zmienilo i w końcu można zarobić tyle co w konkurencji, czyli godne 3,5-4tys na rękę w biurze oczywiście. To chętnie wrócą wszyscy Ci co z powodu właśnie niskich zarobków odeszli. Daj znać ile teraz tam zarabiasz. Ale pamiętaj... Jak masz tam Poniżej 3tys. To zastanów się czy przypadkiem ktoś Cię nie dyma....a i żeby wasza czwórka się nie łudziła.... Zapomnij o 3 z przodu. Serwus!

Szkoda

Szkoda, że firma bazuje przede wszystkim na stażystach i najniższej krajowej dla zatrudnionych. Ogłoszenia o pracę cały czas widzą i rotują.

Nie
@Szkoda

Nie zgodze sie, wspolpracowalem z firmą dlugo i na stawke nie moglem narzekac, ale wiadomo na wyzsze zarobki to niestety w każdym miejscu trzeba sobie zapracować

Madesia

Zespół jest zgrany, a w takim zawsze się przyjemnie pracuje. Zdecydowanie polecam

Izu

Dobre miejsce na start nawet dla kogoś z zerowym doświadczeniem. Praca jest wymagająca, ale to akurat na plus, bo szybciej mozna się wszystkiego nauczyć. Jeśli ktoś chce się rozwinąć to na pewno będzie zadowolony :)

Ludzie, troche pokory. Dobry pracownik nie ma powodu by narzekac na prace w firmie.. Poczatki sa trudne, wiadomo, tez przez to przechodzilem, ale w razie jakichkolwiek problemow zawsze można było się dogadać. Czytajac te wszystkie negatywy zaczynam sie zastanawiać, czy na pewno mowimy o tej samej firmie... Sunex jest bardzo ok i polecam przekonac sie o tym na wlasnej skórze, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sunex Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Sunex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sunex Sp. z o.o.