Opinie o Termo-Rex S.A. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Termo-Rex S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Termo-Rex S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termo-Rex S.A. w Jaworzno

Witam serdecznie, nie widzę bieżących opinii a zainteresowała mnie oferta ze strony dla Wyżarzacza. Podkreślają, że to praca w Polsce jak i poza jej granicami. Jak teraz płatne są delegacje?

„tam” czyli głównie za granicę się jeździ? niemiecki znam, ciekaw jestem które rejony i ile płacą za te 3 lata doświadczenia u Wyżarzacza z opisu. coś jeszcze na te zarobki wpływa?

dlaczego

A mnie dlaczego Pan Prezes tak porządnej firmy zaczął regularnie wywalać akcje spółki? Pomijam co wyanimowano podebiucie, ale to co teraz się dzieje to co ma znaczyć?

@dlaczego

A właściwie co to znaczy, że regularnie wywala te akcje? To źle? Czyli im więcej akcji by mieli to dla nich lepiej, tak? Bo w takim razie może faktycznie coś nie tak się dzieje, albo to jakaś inna strategia?

MR G Nowy wpis
@Bożena

Jak prezes firmy trzyma akcje to znak, że firma ma się dobrze. Wie, że cena akcji będzie rosła a tym samym on będzie się bogacił. Jak sprzedaje to raczej wie, że to ostatnia chwila wyjąć z nich cokolwiek. Dokładnie to oznacza ta informacja. Nikt nie sprzedaje akcji firmy, która jest na fali. A kto jak nie prezes ma mieć informacje z 1 ręki.

Firma nie płaci pracownikom wynagrodzeń w terminie. Brak jakiejkolwiek informacji co do terminu wypłat. Jest to notoryczne. Sprawa ewidentnie do zgłoszenia do PIP.

Jakoś ja i moi koledzy otrzymali wynagrodzenie w terminie według umowy i wszystkich ustaleń.Troche cierpliwości,a wszystkim to wyjdzie na dobre.Pozdrawiam.Niech będzie "Anonim" bo nawet nie masz odwagi napisać z nazwiska i imienia

(usunięte przez administratora) Korżyński.To właśnie ja napisałem o godz15.33 a nie żaden anonim.

Elżbieta

A to ile czasu najczęściej się spóźniają ogólnie. Kwestia kilku dni czy miesiąca?

Kameleon 38 Nowy wpis

Tak zgadzam się nie płacą w terminie (usunięte przez administratora) pracowników na każdym kroku ,pieniądze się nie zgadzają.Mirecki dyrektorek techniczny błazen straszy ludzi lecz wszystko zgłoszone do Pipu i Sądu Pracy.Nie polecam!!!!!!!

Julia

Czyli jak szukają teraz wyrzażacza, to nawet pracując za granicą ma umowę polską, tak? Każdy u Was ma ten problem z dietami i zusem, czy to się pojedynczym pracownikom zdarza?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Termo-Rex S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
W temacie.

Firma jest wypłacalna ale nie płacić diet i opłaca Z.U.S z dużym opuznieniem.

Mobb

Tam pracował albo dalej pracuje BB ,,goryl", niektórzy będą wiedzieć o co chodzi. To był zakładowy (usunięte przez administratora) bez żadnej przyzwoitości ale za to wiele prostactwa i buractwa. Dziwię się że nie odpowiedział i nigdy nie odpowie za mobbing jaki stosował na wielu pracownikach poprzez zastraszanie, kapowanie o byle co, poniżanie. Atakował przeważnie słabszych od siebie. Nie pozdrawiam peta, który uprzykrzył pracę wielu pracownikom.

Marzena
@Mobb

I szefostwo ani nikt z kierujących nie zrobił nic z tym? Rozumiem, że pracownicy często odpuszczają ale kurczę :/ Czy nie zauważali tego?

Mobb
@Marzena

Na ten temat niestety Pani nie odpowiem, mógłbym zostać potem oskarżony o pomówienia.

@Mobb

Czyli nie do końca wszystko jest zgodne z prawdą?

Omijajcie firmę z daleka. Pracownik traktowany jak najgorsze zło tego świata. Firma nie płaci wynagrodzeń w terminie (osoby pracujące potrafia chodzić bez wypłaty po kilka tygodni).

oleq

obiecuje 16 euro netto a na umowie zleceniu 14euro brutto i wychodzi 10,50euro na czysto i za wszystko kary, mają rozmach

@oleq

Rozwiniesz trochę kwestie tych kar? Jak to dokładnie z nimi tutaj jest?

karol
@oleq

A no, maja rozmach. Teraz wysyłąją listy zeby im zwrocic za ubrania robocze po 700euro i to w terminie 3 dni...bo jak nie to wstrzymaja wypłate zapomnieli ze pracownik musi wyrazic zgode na potrącenie za ubrania robocze ale to sa gierki miedzy firmami

Ja-cóś

co tam w Belgii na zagładach chemicznych?

Bazyl

Pracowników mają za zło konieczne

Narzekanie na taką firmę to chyba nie od ludzi którzy tu pracują,. Bardzo dobra firma przy tym dobry i szanujący pracowników pracodawca.

Karol

Termo-Rex to bardzo dobra firma pod warunkiem, że pracownikom chce się pracować!!

noc

to prawda, bardzo dobrze, że te firmy nadal są w fazie rozwoju bo to oznacza, że pewnie niedługo też pojawią się nowe oferty pracy i ktoś będzie miał szansę na prace w porządnej firmie

Fałsz
@noc

Oj poniosła cię fantazyja

Aleksandra

@gość, jesteś zainteresowany pracą w TERMO-REX? Składałeś już swoje CV czy szukasz jeszcze pracy? Minął już miesiąc od Twojego komentarza, więc zastanawiam się jak potoczyły się Twoje sprawy - czy zacząłeś współpracę z TERMO-REX?

gość

Na jakie zarobki mozna liczyc na stanowisku handlowca lub elektromontera w tej firmie? Jak wyglada sposob wynagrodzenia? Jaki jest tryb pracy? Jaka jest atmosfera?

Aleksandra

@Mały, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? W tej chwili mało wnosi do dyskusji. Na forum mile widziane są komentarze merytoryczne, ponieważ zawierają wtedy informacje, które mogą być pomocne, dla osób zainteresowanych pracą w danej firmie. Może mógłbyś powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia lub atmosferze pracy?

Mały

Potwierdzam,żenada.

Aleksandra

Obecnie firma TERMO-REX S.A. poszukuje pracowników na stanowisko montera, spawacza oraz wyżarzacza konstrukcji stalowych http://www.termo-rex.pl/kariera/oferty-pracy Czy ktoś z Was planuje aplikować na któreś ze stanowisk? Może, któraś z osób zatrudnionych obecnie w firmie mogłaby coś napisać na temat pracy na powyższych stanowiskach? Każda informacja będzie cenna dla potencjalnych osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Gorral

chcialbym dowiedziec sie czy firma obecnie poszukuje pracownikow i na jakie stanowiska

Co robia teraz w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Termo-Rex S.A. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Termo-Rex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Termo-Rex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termo-Rex S.A.?

Termo-Rex S.A.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wojska Polskiego 2 I
    43-600 Jaworzno