Opinie o SUNEX w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SUNEX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SUNEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNEX w Racibórz

przeciez praca nie jest taka cieżka wiadomo trzeba pracowac by zarobic a zarobki nie są aż takie złe bo mozna przeciez po 10 godzin pracowac i soboty przyjsc do pracy i sie ma potem ladna wyplate a kierownictwo nawet mile jest i jak cos potrzebujesz to ci zawsze pomoga

@pracownik

Czyli rozumiem, że firma SUNEX daje możliwość swoim pracownikom zarobienia więcej poprzez pracę w nadgodzinach? Czy zauważasz jakieś korzyści jakie płyną z pracy w tej firmie? Co pracodawca ma do zaoferowania swoim pracownikom? Wszelkie informacje mogą być istotne dla innych użytkowników.

Tom

Czas określony, czas nieokreślony. Dodatków ZERO.

Rudi
@Tom

mają dofinansowanie: - do przedszkoli i żłobków - do karty sportowej multisport - premie jubileuszowe za lata przepracowane ale tylko u nich wiec sie nie załapałem... i to wszystko co wiem i do czerca tak było a dzis trzeba pytac w kadrach bo tam ciagle cos zmieniaja

Dominika

@gameover, jak długo pracujesz już w firmie, na jakim stanowisku? Powiedz coś więcej na temat premii, od czego są uzależnione? To dobrze, że w Sunex panuje dobra atmosfera. Na ich stronie znalazłam dużo ofert pracy, może komuś się przyda, a później będzie mógł podzielić się opinią na temat tego pracodawcy. https://www.sunex.pl/firma/kariera.html

@Dominika

Unikać, jak ognia.

Sami swoi

Ludzi ciagle zatrudniaja i podwyzki takze sa

@Sami swoi

Ludzi ciągle zatrudniają, bo ludzie ciągle odchodzą. Możesz sobie nazbierać godziny do wybrania?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SUNEX? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. controllingu.
Dawid

Czy wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Jakieś dodatki do pensji poza premia macie?

Niki1234

Nie polecam. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i okazało się że nikogo nie potrzebują na razie ale "tak sobie szukają jakby coś się stało". A dzwonili 5 razy i kazali przyjść na już jakby potrzebowali od zaraz. Strata czasu tam się wybierać

gameover

Firma jest okey jeśli chodzi o zarobki to niestety na premie trzeba zasłużyć ale tak to jest spoko praca mozna robic nawet nadgodziny jesli sie chce pracuja takze mlodzi pracownicy i starszi i atmosfera jest ok

Martyna

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

SeoProgrammer

Witam może ktoś się wypowiedzieć o zarobkach , pracy w dziale IT.? Widzę na stronę ofertę związana z SEO.

Dominika

Cenne są dla nas merytoryczne odpowiedzi. Każda taka rzetelna opinia jest bardzo pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w SUNEX. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Ktoś z Was również może powiedzieć coś o tym jak wygląda praca w dziale handlowym? Tym bardziej, że na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Co powinni wiedzieć zainteresowani?

Dominika

@chm rozumiem, że nie do końca odpowiadała Ci praca w SUNEX. Jednak widzę, że pracowałeś w niej kilka lat temu. Możliwe, że od tego czasu sytuacja w firmie i warunki zatrudnienia znacznie się zmieniły. Dlatego też chętnie usłyszymy osób obecnie w niej zatrudnionych. @Zen, czy aktualnie pracujesz w SUNEX? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma obecnie?

tomek

Wydaje mi się, że tutaj średnia wieku jest jednak troche niższa, bo na produkcji to tutaj młodsi ludzie pracują, a w zarzadzie to wiadomo, ze ludzie już troche bardziej doświadczeni z tego co wiem, wiec ta różnica jest, ale oprócz tego jest bardzo duża rekrutacja.

FlowControl

Sądzisz, że w tej firmie pracują 50 - latkowie? Może to prawda i wiele wyjaśnia:) Ja się nie martwię, w kontekście firmy, ale inwestora. Mam pakiet akcji i interesują się spółką, jak czytam te posty i tweety to się zastanawiam, czy nie ma tam jakiegoś kreta, który działa na jej niekorzyść. Jako inwestor martwię się bardzo.

FlowControl

Nic nie mam do Twoich opinii, szanuję je. W Raciborzu z pewnością są doświadczeni pracownicy, ale na 100% nie specjaliści od nowych technologii, w tym social media. A o takich piszę. Dlaczego ich nie ma? Bo po pierwsze Racibórz to miasto przemysłowe, gdzie jak wskazują wpisy na Twitterze wspomnianej firmy (chyba jeden z największych pracodawców), koncentrują się na jakieś lokomotywie i trybiku maszyny. niż nowych technologiach (nie mam tutaj na myśli tylko robotyki i automatyki - choć tego też nie ma w Raciborzu), po drugie nie ma w Raciborzu kasy. Średnia pensja to ok 2200 brutto, gdzie w Krakowie to już ok. 4200 brutto. Po trzecie Racibórz to nie jest metropolia i na ma tam szans rozwoju. (chyba, że ktoś wierzy w powrót ery przemysłowej, to przepraszam, lokomotywa jest super!). Jeśli są w Raciborzu specjaliści o których piszesz to podaj przykład. Jeśli największy pracodawca w Raciborzu publikuje takie wpisy w mediach społecznościowych, jeśli spółka giełdowa prezentuje takie treści na swojej stronie www i piszesz, że to są fachowcy. To przepraszam. Mam inną miarę fachowości. Co miasto to inna. Taka ciekawostka. Śmiało aplikuj, jeśli masz ochotę i rośnij w siłę, a nie zajmuj się odpisywaniem na kolejne komentarze, bo to strata czasu:) Tak, tak wiem, odpiszesz, że w takim razie dlaczego ja tracę czas itp. Mam urlop, więc mogę robić z wolnym czasem co mi się podoba.

FlowControl

Wymagania można sobie stawiać bardzo wysokie. Wiadomo, chwyt marketingowy, nikt o dobrych kwalifikacjach nie odpowie na ogłoszenie typu: "jesteś słaby, nic w życiu czy nie wyszło aplikuj tu lub tu". Na ogłoszenia odpowiadają dobrzy specjaliści (choć oni w większości nie zmieniają pracy od tak z ogłoszenia, a już na 100% nie na Racibórz), ale też osoby, które w temacie nic nie wiedzą, ale uważają, że są rewelacyjne. Spośród słabych CV HRowiec musi coś wybrać, ewentualnie ponowić rekrutację, ewentualnie poprosić zewnętrzną firmę rekrutacyjną. Ale w tym przypadku musi już na początku zadeklarować kwotę wynagrodzenia. A za 2500 brutto to raczej nie znajdzie specjalistów, więc nie podejmie się takiego wyzwania. Więc co pozostaje? Na podstawie przesłanych CV wybrać te bez błędów, zaprosić na rozmowę, obiecać szansę rozwoju i podniesienie wynagrodzenia po okresie próbnym i zatrudnić studenta, który ma swoje konto na FB, Twitterze, a nawet Snapchacie, bo to przecież modne. I nich prowadzi. W firmie widocznie nikt inny nie zna się na zasadach zamieszczania info w social media na poziomie profesjonalnym, a nie osobistym i do inwestorów trafiają takie kwiatki z ery przemysłowej. Wówczas człowiek, też miał być trybikiem w maszynie. Tak jak teraz reklamuje się wątpliwie na Twitterze.

Denis
@FlowControl

Drobna uwaga: w Raciborzu jest firma zajmująca się profesjonalnie automatyką i robotyką: ARMEX. Wiem bo pracowałem i widziałem jakie cuda robią, ale nie o wszystkim mogą pisać.

FlowControl

Exworker - 100% racji, a idzie to wszystko w jeszcze gorszym kierunku. Czy ktoś sprawdza, posty i tweety? Nędzne treści, bez powiązania z branżą, firmą, czymkolwiek. W sumie trudno się dziwić. Nawet średni marketingowiec musi mieć zapewnione jakieś warunki finansowe. Zatrudniają, więc byle kogo, byle tani, a potem takie kwiaty w sieci, że aż chce się płakać.

Exworker

Miałem tą wątpliwości przyjemność być w tej firmie - stawka dla technicznych nędza, w sprzedaży jak ktoś wyciągnął 2500 netto w eksporcie to był szczyt bez premii oczywiście, produkują sami tylko kolektory co nie jest żadnym hi tech - wanna plastikowa robiona w "zaprzyjaznionym" zakładzie na slasku + wełna mineralna isover + rurki miedziane no i szkło solarne kupowane od zewnętrznych firm i to składają do kupy na produkcji gdzie jak popytacie trochę ludzi to Wam prawdę powiedzą o firmie, zbiorniki i zespoły pompowe kupują, kolektory próżniowe również, Jeśli chodzi o ludzi współpracowników to jest sympatycznie ale im wyżej tym gorzej z kulturą i szacunkiem dla człowieka Brak profesjonalizmu i brak przepływu informacji. Po ustaleniach z przełożonym wszystko może się zmienić 3 razy w ciągu dnia w zależności od nastroju szefa danego dnia. Pensje na czas bo skoro płaci się tak małe stawki to dla takiej firmy nie jest to problem. Praca dla ludzi młodych po studiach jako zdobywanie doświadczenia, dla ludzi z doświadczeniem nie polecam z resztą jeśli sami pójdziecie na rozmowę kwalifikacyjną i otrzymacie propozycje finansowa sami sobie odpowiecie na temat tej firmy.

Vitrum

Firma taka sobie. Nie stawia na rozwój pracownika. Jeśli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe kwalifikacje to musisz zdecydować się na samodzielne sfinansowanie kurów, konferencji, wyjazdów. To wielki minus. Drugi to fakt, że każdy gra do swojej bramki. Wspólne projekty, zespół itp. niestety zły adres.

ktoś

Ciągła improwizacja w pracy.... wpadając na stanowisko zostajesz z nim sam nikt po za poprzednim pracownikiem nie wie co się dzieje. Podejście szkoleniowe katastroficzne ... Najgorszy majster będzie miał niedługo święto, wtajemniczeni wiedzą o czym piszę. Teraz chociaż wiem co mam robić .... nie polecam firmy.

były pracownik sunex racibórz

Zgadzam się w 100% z opinia - kaczooorrr

Zostaw merytoryczną opinię o SUNEX - Racibórz

• Jak się pracuje w SUNEX?

Zobacz opinie na temat firmy SUNEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUNEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SUNEX