Opinie o BEST POLAND w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEST POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST POLAND w Zabrze

Buntownik

Środkowym paluszkiem pozdrawiam lidera z k24 który nie ma za grosz szacunku dla pracowników. To my charujemy na twoją wypłatę

Zobaczysz

Kieruje informacje do osoby pod pseudonimem Biuro jeśli się dowiemy kim jesteś to nawet jakbym miał wylecieć z tej firmy dostaniesz okapem w łeb dziękuję dobranoc

Wspólna sprawa
@Zobaczysz

A ja Ci pomogę :)

Magda

On nawet nie ma odwagi się przedstawić z imienia i nazwiska. Ja mogę nie ma problemu. Przedstawiasz się jako biuro pokaż kin jesteś naprawdę. Jak nie jesteś prawdziwym tchórzem ale raczej jesteś boisz się co Ci ludzie zrobią jak dowiedzą się kim naprawdę jesteś pamiętaj karma wraca

Taktowny
@Magda

Trzeba wyslac te wpisy do dyrektora ciekawe co On na to

@Magda

Magda ktoś włamał mi się na komputer i używa moje IP i podszywa się pod nickiem biuro,nie wiem co mam zrobić.

Życzę Ci z całego serca żebyś zdechł Ty i twoi koledzy z biura. Jesteście zakałą społeczeństwa i największym odpadem w ludzkości

Taktowny

Kogo nazywasz śmieciem? Brak Ci taktu i kultury osobistej. Gorszej zakały od Ciebie nie ma, dwie lewe ręce i brak pojęcie o pracy fizycznej. Spotkaj się z ludźmi i powiedz im to w oczy a nie przez forum. To byłaby Twoja ostatnia wypowiedź i ostatnie chwile Twojej żałosnej egzystencji na tym padole. Pozdrawiam pozostałych Pracowników

Przepraszam Ciebie to było do nicka biuro

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEST POLAND? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Informator

Ale zrobili wczoraj cyrk z tymi ćwiczeniami wynajeli firme i musieli słono zapłacić, pewnie z pieniędzy ludzi których zwolnili przed świętami. (usunięte przez administratora)

Hater

Łysa pała zwalnia pracowników to jeszcze ostatnio powiedział do doswiadczonego operatora (zwolnionego) z pracy z k24 w sposób bezczelny i chamski że MOŻE w kwietniu pytać się o robotę w Electrolux-ie. Łysy weź już nie biegaj w maratonach bo ostatnie resztki rozumu ci uszami wychodzą. Karma wróci za te zwolnione osoby czas pokaże ci sprawiedliwość.

Xxx
@Hater

Dziś w nocy dlugoletnia pracownica dostała wypowiedzenie . Dlaczego o tych zwolnieniach nie napiszą w gazecie ?

Pracuś

Reklama dźwignią handlu

FuckoffElectrolux

Znów zwolnili 2osoby z k24 maraton zwolnień ciągle trwa ile jeszcze osób zwolnią przed świętami a ci z biura pewnie się cieszą że zwalniają fizoli.Chamstwo że strony Electrociulstwa żeby ludziom przed świętami pracę zabrać i upokorzyć. Dno na całego w tej ciulatej firmie.

Likwidator

(usunięte przez administratora) Kierownictwo przestańcie robić ludziom wodę z mózgu i obiecywać gruszki na wierzbie. Ogłoście upadłość i dajcie pracownikom szansę na spełnianie się zawodowo gdzie indziej. (usunięte przez administratora)

Haha

Upadłość dopiero w 2020, narazie trzeba wyciągnąć ile się da

@Haha

A masz pewność, że wytrwasz do 2020 w tym zakładzie?

@Likwidator

Nie rozumiem, skoro jest tak fatalnie w tej firmie i wszędzie wokół jest lepiej to czemu was tam jeszcze nie ma? Po co siedzieć tutaj i się użalać?

Likwidator

A kto sie użala? Tobie łatwiej sie wypowiadac bo Ciebie ta syutuacja nie dotyczy? Ja tam nie pracuje ale mam wielu zanojomych których sytuacja jest taka że tam pracuja bo wiek ich nie pozwoli im na znalezienie innej pracy, dlatego boja sie o swoje posady! 0 zrozumienia z Twojej str :(

@Likwidator

Odpowiedź z cyklu "ja tam nie pracuję, ale się wypowiem". Skoro nie pracujesz tylko Twoi znajomi (jak sam zresztą piszesz) to bardzo szlachetny z Ciebie człowiek :D

gwiazdeczka

Ludźiska weźcie się do roboty! narzekacie że zwalniają za L4... i bardzo dobrze dla leserów miejsca nie ma! jeszcze jak wróci z długiego L4 to narzeka że premię jej czy jemu zabrali:) haha a co mają Ci dać nagrode lub statuatkę?.Ogarnijcie się i zacznijcie wykonywać swoją pracę i to co należy do Waszych obowiązków.

bikini50

ludzie, piszecie takie bzdety a nie piszecie o tym jakimi jesmysami........ ale tak poważnie to nie jest dobrze dziwi mnie tylko reakcja na wszystko związku zawodowego solidarność..... oni chyba są tylko od wycieczek i paczek świątecznych anas mają w........... no ale i to przeżyjemy pozdr. dla technologi

Tajny agent

W biurze jest tzw.CZARNA LISTA komu i kiedy zakład nie przedłuży umowy i z największą ilością L4 osób które były w roku 2019.

...

Ludzie zajmijcie się swoją produkcja i swoim życiem a nie innych. Potraficie tutaj pisać a w twarz jej tego nie powiecie bo się boicie

Ta malutka koleżanka jest w porzo..

Koleazanka obok

A może mi opowiesz jak było w tym Siewierzu? Zapraszam obok, pogadamy w oczy:)

Sporadycznie czytam wpisy dotyczące Best/Electrolux i praktycznie opinii tutaj nie ma - jedyne co rzuca się w oczy to wszechobecny hejt, pojazd po wszystkim i wszystkich. Czytałeś kiedyś to co napisałeś tutaj o innych? Na prawdę nie czujesz że przekraczasz wszelkie granice? Jakbyś się czuł czytając wulgarną opinię (taką jaką piszesz o innych) na temat Twojej żony/męża czy samego siebie? Portal służy wymianie informacji na temat pracodawcy - nie ma tutaj miejsca na Twoje żale do świata, liderów czy wulgarne opinie na czyjkolwiek temat. Jeśli jest Ci tak bardzo źle, czujesz się wiecznie oszukiwany i traktowany jak śmieć to dlaczego po prostu nie odejdziesz? Napisz wypowiedzenie i ciesz się pracą u innego pracodawcy. Rynek pracy jest otwarty i pracy nie brakuje. Wszystko dobrego i powodzenia

Los

Panie Dyrektorze!!!! A może by tak powiedzieć PRAWDĘ pracownikom.

Informator

Kolejnym 2 kobietom nie przedłużyli umowy Monice z linii 5 i Anecie z linii 7.Ponoć jeszcze do końca listopada mają zwolnić 8 osób. U lysego ciągle trwa losowanie eliminacyjne pracowników Electrolux-a.

Wspomnienie

Czytając wasze wpisy dziękuję Bogu że już tam nie pracuje od kliku ładnych lat. Pamiętam początki, Stil Pol, Best dwie firmy. Stil Pol to teraz dział mechaniczny. Było ciężko ale zgranie. Ekipa się trzymała, kazdy każdemu pomagał. Ciezkie czasy widze nastały nad Best lub Electrolux-em Pamiętajcie jedno. To ci ludzie na samym dole zarabiają pieniądze na wasze wypłaty. Bez ich poszanowania nie będziecie mieli NIC Pozdrawiam naj starszą ekipę BESTA

No future Electrolux

Ludzie jeżeli czytacie ten post to nie zatrudniajcie się do tej firmy bo ta firma będzie firmą sezonową nielicznych starych pracowników zostawią a nowych na 3miesiące (sezon) zatrudnia a potem do widzenia będzie taki system jak w Logstorze. A wynagrodzenie i tak się nie polepszy zobaczycie sami a ludzie i tak będą robić za te grosze bo nie mają wyjścia. I ta przyszłości tego zakładu jest bardzo przykra i smutna ????

Bladius
@No future Electrolux

Zawsze jest wyjście np. zmienić zakład pracy, a tych nie brakuje. Jak ktoś ma dojazd, to polecam np. Lear Corporation w Tychach

Hater

Ale zrobili światowy dzień jakości z tym losowaniem nagród, normalna żenada wszystko było ukartowane szersze karteczki liderzy,biuro i kontrola jakości na górze w skrzyni do losowania a mniejsze pracownikow fizycznych na dole.I jeszcze ta młoda liziara od dyrektora która przez mikrofon nie potrafi poprawnie mówić do ludzi.

Alfi
@Hater

Jak zawsze pracowników z lakierni tam nie było.... Dzięki liderowi

No name
@Alfi

Nagrody pozbierali w zdecydowanej większości osoby około produkcyjne a dla pracowników wytwarzających te okapy guzik.

Haha
@No name

Szkoda że nie było losowania wypowiedzeń ???? Beka z tej dziury

Poinformowany

Polecam już przeglądać ogłoszenia Kochani :)

Anonimowo

A ja wam powiem tak wielki jeden (usunięte przez administratora), niby premie sa a nie sa widoczne na pasku coraz to wiecej ludzi pozwalnianych bez powodu, liniowi ciagle na fajke wychodza praktycznie ich nie ma, jednego okapu do premi brakuje liniowy ryczy po pracownikach, jest stosowany mobing w pracy a warunki pracy nie pozwalaja na prace tam szczegolnie w lato bo ani klimatyzacji nie ma.

Anonimowo
@Anonimowo

(usunięte przez administratora)!! Nie polecam tej pracy

Big
@Anonimowo

Nastepnym razem bojkot takiej ukladanki. Nikt nie bierze udzialu w tym zalosnym przedstawieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o BEST POLAND - Zabrze

• Jak się pracuje w BEST POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BEST POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEST POLAND