Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

robert

Szanowny bok co z wypłatani, przer chwila sprawdzałem i nie ma na koncie? ZZnowu okradają bałagan

@robert

Panie Robercie, przelewy wyszły od nas. W zależności od banku przelew jest realizowany 1-2 dni.

robert
@bok@umbrellasecurity.pl

Jak przelew wyszedł dziś rano to jutro najpóźniej do 12 powinien byc

bury

pit doszedl kasa doszla

nowy

brawo, może wreszcie parasolce ktoś druty wyprostuje

bok@umbrellasecurity.pl

Szanowny Panie, proszę o kontakt na bok@umbrellasecurity.pl sprawdzimy co się stało. Proszę podać kontakt do Pana. Pozdr BOK

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
On

Waszym obowiązkiem jest pit wysłać przekazać dla pracowników do końca lutego Tak nawiasem mówić to dziś jest koniec miesiąca. ...

Janusz

No i gdzie te PITy?

nowy
@Janusz

ja pity już dostałem w czwartek na mejla a kasy nie

To już przegięcie pity w drodze , ale gdzie Urząd skarbowy poinformowany .pozdrawiam umbrelle

bok@umbrellasecurity.pl

Szanowny Ja, urząd skarbowy dostaje kopię Twojego Pit11 więc jest poinformowany. Dziękujemy za pozdrowienia i też pozdrawiamy :)

@Oni / Jakie PITY? Pit generujesz,wypełniasz sobie sam. To są rozliczenia... Widzę ze BOK też ogarnięty.

@Paweł

Szanowny Pawle, "Oni" miał na myśli Pit-11, który każdy pracodawca ma obowiązek przesłać do końca lutego następnego roku. BOK jest ogarnięty. Ale brawo TY :)

@Paweł

Szanowny Pawle, BOK jest ogarnięty :) "Oni" pytał o Pit11 który każdy pracodawca wystawia do końca lutego następnego roku. Brawo Ty!

Ok niech bedzie lecz dlaczego tylko niby w ten dzień dzwoniono chociaż nie miałem nie odebranego połaczenia widocznie wam nie zależy na wyjaśnianiu spraw współczuje ludzią którzy jeszcze u was pracuja przepracowany styczeń a wypłaty jak nie widu tak nie widu

Oni

Gdzie są PIT-y ja się pytam!!!

@Oni

PITy w drodze :)

bok@umbrellasecurity.pl

Drogi Anonimie, próbowaliśmy się kontaktować jeszcze tego samego dnia ale już nie odbierałeś :( Nie chcieliśmy pisać na maila ponieważ w swoich wcześniejszych wypowiedziach na tym forum zarzucałeś, że to brak szacunku i preferujesz kontakt osobisty. Pozdr BOK

bok@umbrellasecurity.pl

Drogi Anonimie, ciężko poinformować Cię o poczynionych przez nas ustaleniach skoro nie odbierasz telefonu :( A nie mamy w zwyczaju odpowiadania o indywidualnych przypadkach na forum. Życzymy wszystkiego dobrego BOK

Tomi

@Nikt. Zaczynałaś jako nikt i tak skończysz.. Skoro mówisz w jednej ze spółek to napewno nie w SECURITY więc się nie wypowiadaj. Bo jako sekretarka to mało wiesz :D

kat

kara jest jak dasz d..y, pracuje kilka miesiecy i nie dostalem

Pracuję w Łodzi i nie znam osoby która by coś miłego powiedziała o waszej firmię (usunięte przez administratora) :)pozdrawiam

nutria
@Nowy

Witam, jestem zainteresowana pracą jako operator monitoringu (monitoring alarmów)w siedzibie firmy? Chciałam zapytać jak wygląda praca, czy mile widziane są niepełnosprawne kobiety? Czy osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym pracują 7 godzin czy więcej?

@nutria

Szanowna Pani, zapraszamy do kontaktu na adres: bok@umbrellasecurity.pl z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Pozdrawiamy BOK

Pracus
@bok@umbrellasecurity.pl

Jak jest ktos zmeczony to robi bledy

NIKT

Jestem zaskoczona tym co tutaj czytam. Pracuję w jednej ze spółek Umbrella i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zaczynałam jako "Nikt" i tu dostałam szansę i nauczyłam się nowego zawodu. Myślę, że jak w życiu prawda leży gdzieś po środku. W każdej firmie są osoby zadowolone i niezadowolone... Plusy i minusy.

nikt co ma jakieś kwalifikacje nigdy w życiu nie pójdzie pracować do tej niby firmy bo to wstyd tam pracują zarówno menadżerowie jak i pracownicy którzy nie mają najmniejszego pojęcia o ochronie a udają że wszystko wiedzą dziwne że ta firma ma jeszcze jakieś kontrakty

Michal

Kiedy pojda przelewy z wnagrodxeniem? Prosze o odpowiedz

Zbych

Ty to chyba łyżwa jesteś i głupoty piszesz, nie kłam baranie!

rafal

bardzo dobra firma, znana dobrze na rynku i chwalona, posiada wiele obiektow co świadczy o jej fachowości, menażerowie doświadczeni i bardzo pomocni, pelna kultura i fachowość od strony dyrektora, pensje placone tydzień przed czasem!

Heheszki
@rafal

Widzę że ostatnio kilku osobom się na sarkazmy zbiera :)

Drogi BOK miałeś lub miałaś prośbe bym wysłał swój numer kontaktowy cóż już pare dni temu to uczyniłem i nadal cisza

@Anonim

Drogi Anonimie, po naszej rozmowie próbowaliśmy się ponownie z Panem skontaktować ale bezskutecznie :(

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.