Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

czy ktoś z was dostal za dużo?

kasa jest dziś o godz 11.45. Podobno sieć Sokrotka tnie godziny będzie zajefajno.

leszek

Dostalem info ze kasa jutro wychodzi.

pracowik

CO do Dyrektora MF mam inne zdanie on jedynie trzyma ten region bo menadżerowie to idjoci co nie mają pojęcia o tej pracy a p. M. F musi sam wszystko ogarniać

@pracowik

No to masz odpowiedź.A kto ich zatrudnia?Jak nie on sam,skoro to idioci jak twierdzisz to dlaczego ich zatrudnia.Jak ma bałagan w rejonie to sam zapierdziela skoro zwolnił kilku dobrych MR

Może nie byli tacy dobrzy za jakich się uważali tylko chcieli uchodzić za takich wspaniałych może Kontrahenci uważali inaczej i trzeba było ich zwolnić pomyśl o tym

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
NOL

Jest ktoś z Olsztyn na forum?Jaka sytuacja jest na obiektach w Olsztynie i okolicach?Z tego co widzę to (usunięte przez administratora) w całej PL więc zapewne w OLKU nie inaczej.

pcowik

naucz się pisać dopiero mów o pracy

lena

Pracus, ty chyba robisz w centrali skoro wiesz co sie dzieje w calym kraju :) albo masz kontakt z wrózbitą Maciejem

Tak wygląda praca w Umbrelli

Olsztyn

Jak obecnie wygląda sytuacja w okręgu Olsztyn?Ktoś coś wie

biedak

To zaskoczony jestem waszymi stawkami na Stokrotce,u nas 6,25 czujecie?

Jak by nie patrzył wychodzi 7 zyka na godz ,a jeśli chodzi oprace na Stokrotce to jest do przepracowania 250 godzin ,wiec ledwo na dwoje pracowników starcza.

Boofalo

Witam! Chciałbym spytać zarówno byłych jak i obecnych pracowników oraz sam szanowny BOK jaka jest możliwa ilość godzin do przepracowania na obiekcie handlowym tj. "Stokrotka" gdzie pracuje około 3 pracowników. Czy chcąc miesięcznie przepracować około 250-300 godzin miesięcznie jest to możliwe w takich warunkach? Kolejne pytanie to ile wy drodzy pracownicy byli bądź obecni zarabiacie/ zarabialiście? Liczę na subiektywną oraz szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Tomi

Szanowna Umbrello skoro tak często tutaj bywacie to którego dnia będziecie wysyłać następne wynagrodzenia za Luty? Oddział Warszawa Umowa Zlecenia?

@Tomi

Odpowiedz jest prosta. Początek kwietnia.

bok@umbrellasecurity.pl

Szanowny Panie, zachęcam do kontaktu na bok@umbrellasecurity.pl oraz opisanie sprawy. Niezwłocznie postaramy się to wyjaśnić. Pozdrawiam BOK

Ludzie ten cały BOK nie reaguje , a napewno nie załatwia naszych spraw mnie rąbli na prawie 80 zł i milcza , ale szczerze mam w du..e ta kase niech sobie zostawia na paliwo . Najgorsza firma w jakiej miałem możliwość pracować i naszczeście już nie pracuje ponad miesiąc z czego bardzo się ciesze . Wasza prośba by pan Tomasz.P coś zaczął robic szczerze w to nie wierze . Ale drodzy pracownicy wam życze powodzenia i oby wam w tej firmie coś zmieniło się na lepsze

@Anonim

Szanowny Anonimie, Pańska sprawa została wyjaśniona, ale nie miał Pan ochoty z nami rozmawiać. Szkoda :( Nie mamy w zwyczaju indywidualnych spraw załatwiać na forum, ale jeżeli udzieli nam Pan zgody, odpowiemy Panu szczegółowo na łamach GoWork. Pozdrawiam BOK

@Anonim

Szanowny Anonimie, Pańska sprawa została wyjaśniona, ale nie miał Pan ochoty z nami rozmawiać. Szkoda :( Nie mamy w zwyczaju indywidualnych spraw załatwiać na forum, ale jeżeli udzieli nam Pan zgody, odpowiemy Panu na łamach GoWork. Pozdrawiam BOK

PO Kraków

U mnie nie doszła na ten moment cała wypłata. Pierwsza część dotarła dwa dni temu, czekam na resztę. No cóż, ostatni dzień na to mają.

@PO Kraków

Szanowny Panie, proszę o podanie swoich danych na bok@umbrellasecurity.pl oraz opisanie rozbieżności. Niezwłocznie postaramy się to wyjaśnić. Pozdrawiam BOK

marcin

w jakim woj. pracujesz?

@marcin

Pomorskie

bb

kasa i pit sie zameldowały

ygy

do mnie kasa dotarla

ksawery

Ciekaw jestem jak wlodarze firmy wytlumacza fakt przesuniecia daty wyplat o dziesiec dni ,Co przez te dziesiec dni maja pracownicy jesc zwlaszcza jak maja dzieci Zo maja dziecku powiedzec?

ktoś tam

Mamy dziś 1 marca a PIT-u nie ma :) Nie ma co, "rzetelnosc" to podstawa.

@ktoś tam

Szanowny Ktos tam, pity zostały od nas wysłane w terminie. Teraz piłka po stronie poczty. Nie mamy na to wpływu. Pozdrawiamy BOK

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.