baltic company

Poznań

Opinie o baltic company

renata

Nie dziwię się, że firma dba o swoje dobre imię @tenor może ta strona jest źle zrobiona bo ewidentnie sugeruje, że jest to firma z ale Warszawy to już kwestia administratorów

Baltic Company Sp. z o.o.

Baltic Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie(02-677) przy ulicy Cybernetyki 19A, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000021949 nie jest w żaden sposób powiązana z przedsiębiorstwem Baltic Company z siedzibą w Poznaniu, tym bardziej nie jest oddziałem poznańskiego przedsiębiorstwa. Rozprzestrzenienia nieprawdziwych informacji, może stanowić naruszenie dóbr osobistych danego podmiotu jak również stanowić podstawę odpowiedzialności karnej.

lester

Warszawska placówka baltic company na Cybernetyki faktycznie posiada szeroki asortyment chemii dla Pań :) ciekawi mnie jedna rzecz, czy podjęcie u nich pracy jako przedstawiciel handlowy polega na zbudowaniu bazy klientów i przyzwyczajeniu ich do siebie jak to ma miejsce w konkurencyjnej firmie AVON, pozdrowienia

ksa

A ta firma w ogóle jeszcze istnieje.Kto ja teraz prowadzi i gdzie mieści sie siedziba.Mysłałam że to już zamkniety temat będe wdzięczna za odpowiedź.

on

tam nikt na ZADNYM stanowisku nie zarabia dobrze... a ekipa zmienia się co kilka dni... nikt sie tam nie utrzymuję...

Jutro mam rozmowe w sprawie sprzedazy Telewizji N, czy ktos wie co to dokladnie za praca? W punkcie sprzedazy czy akwizycja?

Zostaw opinię o baltic company - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie baltic company