Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

krk

Ma już kogoś wypłatę za grudzień?

@krk

Naucz się pisać albo idź do podstawówki a nie piszesz jakieś dziwne słowa na forum

kty

nikt

s

Dostał ktoś już PIT?

jam
@s

Twój Stary dostał.!!!

Ciekawe kiedy będzie kasa za Grudzień?

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Praca

Nie polecam teh firmy. Bylem zainteresowany praca w tej firmie ale kontakt z jednym z kierownikow to totalna porazka. Miesiac kontaktowania sie i oczekiwania na konkrety i co? Rozczarowanie ... czekanie na telefon i jego brak. Dopiero gdy cierpliwosc sie konczyla i zadzwonilem sam dowiedzialem sie ze saktycznie praca jest. Alb inaczej : "praca jest" ... koniec koncow po dobijaniu sie telefonicznie uslyszalem ze jednak pracy nie ma i byc moze bedzie za miesiac lub dwa... miesiac zludzen i oczekiwan na prace po to by uslyszec ze jednak nic z tego nie bedzie. Rozmowa kwalifilacyjna a raczej rozmowa na korytarzu, cv niepotrzebne kto tak robi? Ściema totalna.

@Praca

Może się po prostu nie nadawałeś do pracy w ochronie chociaż Umbrella bieżę wszystkich wystarczy tylko oddychać i chodzić o własnych nogach.

Edek z fabryki kredek

jak z pitami będzie jak z wynagrodzeniem i innymi sprawami to nie zdążę się rozliczyć :D

&
@Edek z fabryki kredek

Edek bez kredek, poczytaj przepisy, przepisy mowia ze pity maja byc wyslane do konca lutego

wto

kiedy zaczną wysyłać PITy?

mateo

Mam problem. Pracuje od grudnia w umbrella w rzeszowie. Nie dostalem wyplaty za caly miesiac i podobno kady kto pracuje tu to pierwszy miesiac ma nie placony. czy to prawda?

@mateo

to bzdura, kasa jest płacona zgodnie z terminem na umowie masz starą czy nową umowę? sprawdz od stycznia zapłata do 15go

kty
@:)

jak do 15 jak jeszcze nie dostalem bardziej nie odpowiedzialnej firmy jescze nie widzialem

@kty

za styczeń dostaniesz 15 lutego a za grudzień do 3 lutego przeczytaj umowę którą podpisałeś a nie piszesz głupoty, za inteligentny to chyba nie jesteś.

PRACOWNIK BYŁYUMBRELI

Nie jesteś dobry w matmie! (usunięte przez administratora)

potok
@mateo

Grudniowa wyplate dostniesz 3 .02.2017r

poteflon

Kto dostał nową umowę niech zdradzi termin płatności,ponoć są rewolucyjne zmiany.

@poteflon

do 15 go

yorguś 24

Hej, Jak to jestem z tym (usunięte przez administratora)

rr

kiedy wypłata dla zatrudnionych w grudniu?

@rr

W lutym,do 2-go mają czas

PRACOWNIK BYŁYUMBRELI
@rr

NIGDY HE HE HE!

Donatan
@PRACOWNIK BYŁYUMBRELI

patrzac po tym jak wyglada firma od srodka to bym się nie zdziwił xD

Thawne

odradzam pracy w oddziale warszawskim

ODRADZAM KAŻDEMU FIRMĘ UMBRELLA (usunięte przez administratora)

Pracownik UMBRELLA

zatrudniony Szczecin od 3 stycznia 2017 9.50 za 1H NA STAŁE PLUS 11.50 ZA 1ROBOCZO NADGODZINE

Cwancyk

Umbrella Security nie mamy umów już 5 dzień! Sprawę zgłaszam do odpowiedniej jednostki! WARSZAWA

@Cwancyk

we wtorek dzwonilem do kadr, powiedzieli ze aneksy i umowy są sukcesywnie wysyłane do ludzi DZISIAJ DOSTAŁEM !!! :)

Kotek
@Zorro

Zorro przestań piepszyc.. Jak niepodpisaną umowę możesz Pocztą dostać?

@Kotek

a kto powiedzial ze poczta? dostalem do podpisania od MR u nas na obiekcie wszyscy dostali

Były

chyba po 5 zł za 1rbg

@Były

Jaki ty głupi jesteś. Od stycznia minimalna stawka to 13 brutto

rys
@Zorro

on podaje juz netto stawke a nie brutto, brutto zgadza sie minimum 13 ale netto czyli na reke to mniej

@Zorro

BRUTTO !!!! Netto tj. na rękę.

Pracownik Umbrella
@Zorro

Gosciu...9.50 to stawke na reke...wystarczy myslec logicznie to i sie czlowiek z rozumem domysli

gesta

(usunięte przez administratora) jak za czasow komunu lub gorzej.

Mateusz

(usunięte przez administratora) tez powinna im podziekowac? Ciekawe czy ucieli godziny

OPTYMISTA

Szanowni (usunięte przez administratora)

OPTYMISTA

(usunięte przez administratora) 2 Stycznia przychodzimy do pracy? I na jakich zasadach...

PRACOWNIK UMBRELLI

(usunięte przez administratora) ciekawe czy zapłacą za Listopad i Grudzień razem czy oddzielnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.