Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Witam koleżanki i koledzy mam pytanie jak sądzicie jak długo parasolka utrzyma się na rynku

miernota

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

lublin

Koleżanki i koledzy z parasolki czy dostał już ktoś wynagrodzenie za kwiecień

nowy

Niwiecie czasami kiedy wypłata za kwiecień

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
bobo

a ja sobie chwalę :) mój manager jest ok, idzie się dogadać, atmosfera na obiekcie tez ok

Biuro przeniesione na sadybę, więc nie siejcie zamętu.

tt

Leon, Leon a Ty jak zwykle nic nie wiesz. W Warszawie przenieśli się do nowego biura.

rocław

Wiecie firma ma prawo odebrać komuś pensję tj. przyznać karę pieniężną za nie wykonanie jakichś obowiązków jeśli ktoś je olewa to się wcale nie dziwię. A jak tam we Wrocławiu? Na pracownika ochrony nadaje się ktoś po 50 czy niekoniecznie?

aruk

We wroclawiu sie zgadza. godziny x stawka - ubezpieczenie i tyle mam na koncie.

Bronek

A JA ZŁEGO SŁOWA NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ. PRACUJE W UMBRELLA SP.ZOO

Bronek

A JA ZŁEGO SŁOWA NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ. PRACUJE W UMBRELLA SP.ZOO

nowy

Dadzą ci ubranko, jak będą mieli i postawią na obiekt i oto twój pakiet szkoleń nie pchaj się w to (usunięte przez administratora)

Brawo masz Racje

były

Ty musisz być kompletnym idioto lub lubisz robić za darmo albo wszystkich (usunięte przez administratora) i za to ci płaco

M
@były

były - ciebie to chyba za ortografię zwolnili :)

nowy

czy ktoś dostał cało wypłate

Dostal juz ktos wyplaty wgl??

nowy

Może jutro będzie (usunięte przez administratora)

wawa

niestety większość ochroniarzy po wypłacie mają problem z przyjściem do pracy dostają gorączki i.t.d. )))

reks

każdy wali takie teksty " nie pracuj, ta firma jest zła, to ściema. ludzie są dziwni itd.itp" moja opinia na takie zachowanie to: NIE CHCESZ NIE PRACUJ TWOJA SPRAWA NIE SPAMOJ NIE TROLUJ. na temat firmy ? hmmm każda firma jest taka sama odwiedziłem sporo firm i wszędzie jest tak samo,pamiętajcie św.Mikołaja nie ma,więc i prezentów nie dostaniecie no chyba ze pokażecie na co was stać to dostaniecie co nie co. PROSTE???

brawo

Szanowny BOK mam pytanie na które mam nadzieję udzielo mi Państwo informacji kiedy będzie wypłacane wynagrodzenie z miesiąc marzec, a może wy koleżanki i koledzy wiecie coś na ten temat to czekam na info na forum

@pracownik

O ilie wiem. A dzwoniłem w tej sprawie do księgowej to ma być ostaniego ,ale ile w tym prawdy to tylko góra wie.

nie no więcej właśnie się boje bo wydałem ;)

ja mam taki problem ze raz dostałem za mało a teraz za dużo ale uz te pieniądze wydalem myslalem ze sa dobrze naliczone ale po przemyśleniu to przpracowałem mniej godzin a dostałem więcej siedze cicho może się zorientują,tylko ze ja już te pieniądze wydalem i nie wiem co robic

@ja

jak jesteś uczciwy to zgłoś to do menadżera

pracus
@nowy

Nie zglaszaj tego nikomu potraktuj to jako nadplate za zeszly miesiac

@ja

Duzo wiecej niz powinienes? Ja siedze w tym (usunięte przez administratora) Umbrella od lipca i zawsze dostawalem wiecej niz powinienem. Nie byly to jakies zawrotne nadwyzki, ale przewaznie kolo 20zl wiecej.

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.