Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Drogi BOK miałeś lub miałaś prośbe bym wysłał swój numer kontaktowy cóż już pare dni temu to uczyniłem i nadal cisza

@Anonim

Drogi Anonimie, po naszej rozmowie próbowaliśmy się ponownie z Panem skontaktować ale bezskutecznie :(

tomek

Ty to cham niedojony jesteś! Jak takich mózgów przyjmują to zajebista ta umbrella jest. Napisz gdzie stoisz to policje naśle na ciebie menelu.

Rafi

E-maile pozbierane, niebwem koniec miesiąca gdzie Rozliczenia? Mialy być szybciej a ich nie ma

@Rafi

Szanowny Rafi, do końca miesiąca pozostało jeszcze 10 dni. Damy radę :) Ale jeżeli to dla Ciebie za długi termin, podeślij proszę swój adres mail na adres bok@umbrellasecurity.pl Postaramy się przyspieszyć sprawę. Miłego dnia BOK

Sherlock

miro i opalony to ta sama osoba :) hahahahahahahhaha Ale jesteś mega gościu. Wynajmujesz ochronę a później zatrudniasz się u nich jako ochroniarz. Zawsze to taniej :)

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Szanowny BOK, w dalszym ciągu oczekuję odpowiedzi na swojego e-maila, którego Wam wysłałem 12.02. o godzinie 23:49. Przed minutą napisałem do Was jeszcze raz (maila zatytułowałem "W sprawie dyskusji w serwisie gowork.pl". Wierzę, że jak to prędzej pisaliście "zareagujecie na sygnał" i "wyjaśnicie nieporozumienie".

bok@umbrellasecurity.pl

Witam serdecznie, temat jest już wyjaśniany. Mailem przesłaliśmy prośbę o dodatkowe informacje. BOK

@bok@umbrellasecurity.pl

Dziękuję za nawiązanie kontaktu i rozpatrzenie sprawy.

bok@umbrellasecurity.pl

Szanowny Anonimie, bok@umbrellasecurity.pl został stworzony do kontaktu w celu wyjaśniania nieporozumień, nieprawidłowości czy błędów. Reagujemy na każdy sygnał. Jednak ciężko eliminować błędy czy niedociągnięcia w organizacji na podstawie informacji - to sobie sprawdźcie. Pozdrawiam BOK

Co to zmieni a pozatym nie wiem komu podaje swoje imie i dalsze dane więc nie ma powodu abym je podawał . Pozatym w zeszłym roku również pit miał dojść na czas a nie doszedł więc tylko grzecznie informuje że tak zrobie. Pozatym o reszte prosze pytać się swoich pracowników podam jeszcze raz M.F P.Ł i menadżer regionu na śląsku pan Mateusz .W

bok@umbrellasecurity.pl

Szanowny Anonimie, Pit za ubiegły rok zostanie dostarczony zgodnie z przepisami, tj, maksymalnie do końca lutego br. Dziękujemy za kontakt mailowy. Niestety nie podałeś swojego imienia i nazwiska. Bez tego nie mamy możliwości sprawdzenia opisanej przez Ciebie sytuacji. Prosimy o uzupełnienie tych danych. W wyrazami szacunku BOK

Pozatym do kogoś tam z BOK czy jak tam się zwał bezpośrednim kontaktem z drugą osobą jest albo kontakt telefoniczny albo osobisty ja zawsze byłem uczony że ten drugi wyraża szacunek do osoby pisanie wam nie ma sensu i tak nic z tym nie robicie

@Anonim

Szanowny Anonimie, bardzo chętnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub osobiście. Niestety w naszym wykazie pracowników nie ma nikogo o nazwisku "Anonim". Prosimy więc o przesłanie na adres bok@umbrellasecurity.pl danych kontaktowych do Siebie. Pozdrawiamy BOK

wiki

A ja sobie chwalę :)

Andrew

Do jsiek@ może ci inni stosują ta sama zasade co umbrella " Będzie dobrze" , szczerze nie polecam tej firmy nikomu

Andrew

Będzie dobrze jak to mówią w Umbrella :-)

METEO widać że masz szczęście. Żeby w Warszawie tak było to było by super

metteo

na krakowie jest wporządku. Menager jak obiecuje premie to daje a nawet jak coś się nie zgadza to na kolejną wypłae dochodzi wyrównannie.

ANONIM

Ja mam tylko nadzieje że wypłaty będą wpływać szybciej (usunięte przez administratora)

bok@umbrellasecurity.pl

Panie Krzysztofie, bok@umbrellasecurity.pl został stworzony do BEZPOŚREDNIEGO kontaktu w celu wyjaśniania nieporozumień, nieprawidłowości czy błędów. Cenimy sobie tę możliwość kontaktu z Państwem i reagujemy na każdy sygnał. Ciężko eliminować błędy czy niedociągnięcia w organizacji na podstawie informacji - to sobie sprawdźcie. Każdy przypadek jest indywidualny i takiego wymaga podejścia. Dlatego zachęcam Pana do tej formy kontaktu. Proszę nawet krótko opisać okoliczności Pańskiej sprawy. Niezwłocznie postaramy się ją wyjaśnić. Pozdrawiam BOK

pracownica
@bok@umbrellasecurity.pl

Wypłata za godziny na Gryficach wpłynęła. Pytanie kiedy będzie za premię 500 zl za złapanie złodzieja proszę o kontakt

@pracownica

Od kiedy Umbrella płaci 500 PLN za ujęcie? Najwięcej jest 300 zł ale musisz zająć PIERWSZE miejsce w rankingu ogólno polskim. Po prostu ktoś cię w błąd wprowadził, lub źle zrozumiałaś zasady przyznawania premii za ujęcia.

@pracownik

Jest wyraźnie napisane 10 % od wartości skradzionego mienia, analogicznie przy ujęciu na kradzieży za 5 tyś , premia dla Ciebie = 500 zł itd , czytaj ze zrozumieniem kolego.

@Marych

Pokaż mi gdzie jest taki zapis? bo ja go nie widziałem.

@pracownik

Przyjdź na sephore i poczytaj zapisy znajdujące się w książce służby na pierwszej stronie , chyba ze strużujesz na innego rodzaju obiekcie, co do sephor to funkcjonuje taki właśnie zapis , premie za ujęcie w wysokości 10% od skradzionego mienia, a co że firma stosuje kantową politykę promując jedne obiekty bardziej od drugich to już inna sprawa...

Rafi

Popieram. Umowy zawierane na szybko. Nikt nic wytłumaczyć nie potrafi. Zawierają nowe umowy gdy obowiązuje jeszcze stara. (usunięte przez administratora)

Tomi Ci ludzie menadżerzy , dyrektorzy i cały ten śmieszny zarząd nigdy sie nie ogarnie oni maja uszy i oczy zaciepane kitem każdego z nas pracowników maja za (usunięte przez administratora) i głęboko w (usunięte przez administratora)

bok@umbrellasecurity.pl

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu na adres mail: bok@umbrellasecurity.pl w sprawach dotyczących pracy/współpracy w Umbrella Security. Cenimy sobie Państwa opinie. Będziemy niezwłocznie reagować i wyjaśniać wszelkie sygnały o nieprawidłowościach. Z poważaniem BOK

Tomi

Szanowna Umbrello dlaczego tylko [Były pracownik] Was zainteresował? A my to co? Nas jest więcej niż jedna osoba! Ogarnijcie się.

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.