Urząd komisji Nadzoru Finansowego

Opinie o Urząd komisji Nadzoru Finansowego

Hanna

@Mateo to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu? Co najbardziej Ci się podobało?

re

Pewnie, że jest całkiem nieźle @misa, ale są jakieś oferty pracy teraz do nich? Dzięki za odpowiedź.

Mateo

Polecam. Pracowałem kilka lat. Zarobki jak w konsultingu, ale trzeba się wykazywać.

mwozniacki

dlaczego Getin Bank łupie klientów, nie dość że frank bardzo drogi to oprocentowanie kredytu ponad 11 % nie ma na to rady?

Zostaw opinię o Urząd komisji Nadzoru Finansowego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd komisji Nadzoru Finansowego