SOFTBLUE S.A.

Opinie o SOFTBLUE S.A.

@anonim na jakim stanowisku

Ja pracuję w firmie od niedawna - pracowałam już w różnych miejscach i z perspektywy doświadczeń uważam, że wszystko jest jak najbardziej ok. Miła atmosfera, widać że ludziom dookoła chce się pracować, mam realny wpływ w ramach swojego zakresu obowiązków, wynagrodzenie i godziny pracy takie jak ustalone.

Cybertron

Jako kilkuletni pracownik tej firmy mogę szczerze polecić tego pracodawcę, szczególnie dla ludzi którzy chcą pracować i zarobić. Firma nowczesna z nieszablonowym podejsciem prowadzona przez ptrezesów, którzy liczą sie ze zdanim pracownika. Są fajne benefity typu: angielski czy sport, są też dni owocowe, nielimitowan kawa z ekspesu i wypady pracownicze. Pracy jest bardzo dużo, czasem aż za, ale przy odpowiednich wynikach sprzedażowo-wdrożeniowym moża liczyć na dobrą prowizję i ucziwie rozliczone nadgodziny.

Lara
@Cybertron

Zamiast nielimitowanej kawy wolałabym nielimitowany szacunek

Lara

Witam po raz trzeci i jak mniemam i ten wpis zostanie usunięty. Moje doświadczenie z firmą Softblue delikatnie mówiąc było przykre. (usunięte przez administratora) Bardzo nie polecam pracy w tej niby luźnej atmosferze.

Rozmowę kwalifikacyjną w SOFTBLUE S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Administrator sieci?

W firmie pracuje od ponad 3 lat. Atmosfera jest bardzo pozytywna i profesjonalna. Indywidualne podejście i możliwość rozwoju to mocne atuty firmy. Dużo młodych ambitnych ludzi którzy naprawdę chcą coś zrobić, a nie tylko odwalić 8 godzin udając że pracują.

Quina

A ja pracuje od niedawna. Jest wszystko ok. Fakt, trzeba pracować, ale przynajmniej wiadomo za co.

Justice

Nie zgadzam się z opinią LARA, pracuje od czterech lat i nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem a tym bardziej nieuczciwością i niesłownością. Na pewno w tym okresie nie byłaś pracownikiem naszej firmy i nie wiem dlaczego wypisujesz takie kłamstwa. Firma się rozwija i cały czas przyjmuje nowych pracowników, którzy nie zostają na parę miesięcy tylko na lata a to chyba o czymś świadczy.

Angelika

@lara ale mówisz to jako pracownik tej firmy, tak ?

JohnWick

Jest git

Alicja

@meri Serdecznie dziękuję Ci za Twój udział w dyskusji o pracodawcy, jakim jest firma SOFTBLUE. Dobra atmosfera w pracy to podstawa, a zatem dobrze, że Tobie tam odpowiada. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? @Robert Wnioskuję, iż sam jesteś pracownikiem w tej firmie. Co w związku z tym możesz nam powiedzieć o warunkach zatrudnienia?

Robert

Widać po treści niektórych wpisów, że nie dotrzymując tempa pracy w firmie piszą złośliwie złe opinie

meri

Ja jestem zadowolony, nikt nie mówił że będzie lekko, ale wynagrodzenie jest adekwatne do zaangażowania. Dobre jest też że w firmie jest normalna, partnerska atmosfera. Na pewno też mocno się rozwija firma. Ja polecam.

Alicja

@Pozdrawiam Prezesa a czy Twoje efekty pracy były dość niskie, że zdecydowała się firma SOFTBLUE S.A. na obniżenie Ci podstawy? Czy po tym incydencie nadal kontynuowałeś swoją karierę w tej firmie? Czy inni pracownicy mieli podobne sytuacje?

qaz

Czy zainwestowałbyś trochę wolnej gotówki w jej akcje pomimo tego jak traktują pracowników?

abcdfg
@qaz

W życiu.

Alicja

Pojawiły się dwie nowe oferty pracy w SOFTBLUE S.A. Gdyby ktoś chciał sam się dowiedzieć jak wygląda tam praca to szukają Kierownika Projektów IT i Z-cę Dyrektora Handlowego/ Handlowca strategicznego https://softblue.pl/kariera/ Na obu stanowiskach można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie i inne benefity zależne od stanowiska.

Alicja

@handlowiec czyli zakładasz, że zaszły zamiany w firmie skoro inne opinie mogą mieć osoby, które pracowały, a które jeszcze pracują. Twoim zdaniem zaszły zmiany na gorsze tak? Czy ktoś jeszcze z obecnych pracowników ma takie zdanie o SOFTBLUE? Każda informacja może zaciekawić osoby, które chcą tam pracować.

handlowiec

Opinie zależą od tego czy ktoś pracował w tej firmie czy jeszcze pracuje. Stanowisko nie ma tu nic do rzeczy. Podejście do ludzi jest przedmiotowe.

Alicja

@derin, wspominasz, że SOFTBLUE S.A. ma bardzo dobre podejście do pracownika, jednak z drugiej strony @handlowiec pisze o braku szacunku dla osoby zatrudnionej w firmie. Jak to w takim razie wygląda? Dlaczego pojawiają się tu tak sprzeczne opinie? Czy może zależne jest to od obejmowanego stanowiska?

handlowiec

Brak szacunku do pracowników, brak strategii. Brak produktów.... Pomysły tylko na papierze...

derin

Firma z ciekawymi projektami. bardzo dobre podejście do pracownikow. mocno się rozwijają.

Zostaw merytoryczną opinię o SOFTBLUE S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SOFTBLUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SOFTBLUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOFTBLUE S.A.?

SOFTBLUE S.A.