Humaneo

Opinie o Humaneo

Witam czy ktoś mi może pomóc juz od paru dni próbuje się skontaktować z panią Luizą którą ma zamiar organizować szkolenie i staż na terenie Ostrowi Maz. w ramach projektu Młodzi z Powerem niestety nie odbiera telefonu i nie odpowiada na smsy pomimo iż ogłoszenie jest nadal obecne na olx że poszukują nowych osób i są ostanie wolne miejsca jak mozna inaczej się z nią skontkatować i dowiedzieć się kiedy zaczyna się ten projekt.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Humaneo?

Dzień dobry, informacje dot. rekrutacji kandydatów na pracowników można znaleźć na naszej stronie. Dokładny adres to http://www.humaneo.pl/praca/. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Rek

Cały proces rekrutacji jest nie zgodny z prawdą o którym opowiadają pierwszego dnia. Przestrzegam przed tą firmą

Xandar

Czy Stowarzyszenie ma ostatnio problemy z płatnościami za staż?. Ewentualnie problemy finansowe?.

@Xandar

Witam Czy cos sie zmienilo? Mam podobne odczucie, 3msc stazu i nawet za pierwszy miesiac dalej platnosci brak...Minął juz tydzien po skonczeniu calego stazu i ani jednego przelewu.

@123

Dzień dobry, czy możemy prosić o pełniejszą informację? W tym momencie nie możemy się odnieść do sprawy, nie znając szczegółów. W razie potrzeby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorami projektów lub z naszym biurem tel. (18) 547 70 70 lub poprzez e-mail biuro@humaneo.pl. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Polecam Humaneo. Bardzo ciekawe szkolenie. Profesjonalne podejście Pani koordynator

@Monika

Pani Moniko, dziękujemy za podzielenie się opinią. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ewelina K.

Dziękuję serdecznie Pani Justynce T. za znalezienie stażu.

@Ewelina K.

Dziękujemy za opinię :) Przekażemy ją także Pani Justynie. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO

Nie polecam firmy nie dotrzymuje słowa

@1285

Dzień dobry, czy możemy prosić o pełniejszą informację? W tym momencie nie możemy się odnieść do sprawy. W razie potrzeby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorami projektów lub z naszym biurem tel. (18) 547 70 70 lub poprzez e-mail biuro@humaneo.pl. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Małgorzata

Zakończyłam właśnie staż organizowany przez Humaneo. Jestem zadowolona ze współpracy z firmą za co bardzo dziękuję a szczególnie p. Justynie Tobiasz za zaangażowanie i pomoc. Polecam współpracę z firmą.

@Małgorzata

Dzień dobry Pani Małgorzato, dziękujemy za pozostawioną przez Panią opinię. Dobre słowa przekażemy Pani Justynie. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych i dalszego rozwoju. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Nunia

Jestem w trakcie stazu I bardzo dziekuje pani Dorocie I firmie humaneo za znalezienie stazu

@Nunia

Dzień dobry, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Życzmy wielu sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Sylwia19552

Szczerze polecam współpracę z Humaneo, konkretne zasady i wytyczne dotyczące szkoleń, ciekawe spotkania, a to wszystko przy kawie, herbacie i obiedzie. Pieniądze wypłacane w terminie, dobry kontakt z firmą. Przede wszystkim polecam współpracę z Panią Justyną która pomogła mi znaleźć staż, po którym otrzymałam umowę o pracę i jestem bardzo wdzięczna.

@Sylwia19552

Dzień dobry Pani Sylwio, dziękujemy za przekazana opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani wymagania względem organizacji szkoleń i współpracy. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

J.M pracownik Humaneo

Szanowni państwo każda z osób posiada numer telefonu do koordynatora projektu, ponadto jesteśmy dostępni pod wskazanymi telefonami, e-mailami, na naszych stronach internetowych. Jesteśmy na profilach społecznościowych Nasze działania w szczególności ukierunkowane są na przekazywanie rzetelnych i wyczerpujących informacji. Gdyby po mimo wszystko z jakiś powodów nie udało się komuś uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania, w co trudno uwierzyć. Polecam się i służę pomocą pracownik Humaneo nr. Tel. 663-072-434

Kursantka

Bardzo miłe trenerki i rekruterki. Ciekawe projekty.

roza389

Witam Czy jest tu jeszcze ktos z projektu Moge wszystko.? Czy tez to tak wyglada u innych ze czeka sie dniami na odpowiedź z ich strony. Jestesmy na stazach pozostawieni sami sobie. Teraz w tych tridnych dniach koronawirusa szalejacego nikt nam nic nie chce powiedzieć. Nasi organizatorzy stazu poodsylali nas do domu a Humaneo nabralo wody w usta i bierze kase za swoja nieudolnosc organizacyjną. Przestrzegam wszystkich przed podpisaniem umowy i 5 razy należy sie zastanowić zanim przystapi sie do projektu z nimi. Życzę mniejszej naiwnosci

Sylwia

Dziękuję pośrednikowi pracy Pani Justynie za znalezienie stażu. Brałam udział w projekcie i znalazłam dzięki Pani Justynie staż na terenie Nowego Sącza. Jestem już trzeci miesiąc na stażu i pracodawca zaproponował mi umowę o pracę po zakończeniu stażu. Bardzo się cieszę, gdyż praca spełniła moje oczekiwania. Dziękuję Wam, a zwłaszcza Pani Justynie.

@Sylwia

Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za zamieszczoną przez Panią opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać w aktywizacji społecznej i zawodowej uczestników realizowanych przez nas projektów. Życzymy Pani wszelkiej pomyślności i wielu zawodowych sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Czy Humaneo ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nasze biuro pracuje od godziny 8:00 do godziny 16:00. Dane kontaktowe dostępne są na stronie http://www.humaneo.pl/kontakt/ Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Pani Justyno jest Pani wielka!!! Mam pracę po odbytym stażu, który Pani dla mnie znalazła. Dziękuję!! Tomasz P.

@Tomek

Panie Tomku, przekażemy Pana wiadomość p. Justynie :). Wspólnie z Panem cieszymy się tym sukcesem. Życzymy wszelkiej pomyślności. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Brałam udział w kursie na prawo jazdy kat. D organizowanym przez Humaneo. Jestem zadowolona, kurs zakończony powodzeniem. Jedynym minusem był czas oczekiwania i organizacja kursu, co jednak jestem w stanie zrozumieć, ponieważ grupa zapisanych osób zaczęła się wykruszać i trudno było znaleźć ośrodki szkoleniowe, które przyjmą pojedyncze osoby. Organizator mimo wszystko dokonał wszelkich starań, aby doprowadzić do końca kurs dla osób, którym zależało na jego ukończeniu i to w najbardziej dogodnym miejscu.

@Ewa

Dzień dobry Pani Ewo, dziękujemy za docenienie naszych starań i pracy. Życzymy Pani wielu sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO

Krysia

jestem uczestniczka projektu, ja nie narzekam na nic, świetne szkolenie, na szkoleniu kawa, herbata, obiad, trener duzo tłumaczy.Nie poszłam na staż bo od razu dali mi pracę POLECAM!!!

@Krysia

Dzień dobry Pani Krysiu, dziękujemy za opinię. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

chciałem podziękować Pani Agnieszce Sowie mojemu pośrednikowi pracy, Dzięki pani uwierzyłem w siebie, mogę teraz cieszyć sie dobra pracą, zdobyłem nowy zawód. Nie żałuje ze skorzystałem z projektu, a Pani Agnieszka jest moim Aniołem!!!

@Marek

Panie Marku, dziękujemy za opinię. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za rozwój. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Papi

Ludzie! Nie bądźcie naiwni, nie korzystajcie! Stazu do tej pory dla mnie nie znaleziono a ubezpieczenie zdrowotne trwa tylko do czasu skonczenia spotkan z doradca zawodowym, potem jak nic sie nie znajdzie czlowiek zostaje bez ubezpieczenia a oni maja to gdzies! Bo doradca ma w umowie, ze przynajmniej 50% uczestnikow projektu musi znalezc staz, wiec w (usunięte przez administratora) mają reszte uczestnikow. Nie polecam!!!!!!!!!

Kami

To co się dzieje z realizacją stażu w Gorzowie Wlkp przechodzi ludzkie pojęcie. 2 miesiąc czekam az zostanie znaleziony staż jakikolwiek a na to się w ogóle nie zanosi! Żenujące! Bardziej dobierajcie sobie kadre, z którą współpracujecie! Nie polecam nikomu udziału w tych śmiesznych projektach. Człowiek prędzej zostanie bez środków do życia, niż cokolwiek zostanie załatawione!

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo