opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Humaneo

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 185 ocen
Opinie(430)
Dodaj opinię
Aktualności(7)

Opinie(430)

Dodaj opinię
Aktualności(7)
Logo
  • O nas
  • .
  • Cele statutowe
  • .
  • Współpraca
  • .
  • Praca
  • .
  • Facebook
  • .
  • Szkolenia otwarte
  • .
  • Szkolenia zamknięte
  • .
  • Kontakt

O nas

Cele statutowe

Współpraca

Praca

Facebook

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o Humaneo

Opinie

Opinie o Humaneo Nowy Sącz Nawojowska 12

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconHumaneo

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Humaneo!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sylwia

    05.03.2018 13:34

    Inne

    Idealni nie są ale bez dramatu ja bylam w ich projekcie było ok koleżanka wpadła do projektu którego byli podwykonawcą tam trochę gorzej ale co zrobić. Opuźnienina w wypłatach były ale zawsze jak zadzowniłam udało się załatwić.
    ReviewUserIcon
    Gregori

    05.03.2018 13:32

    Inne

    Nie wiem o co chodzi z tymi niezbyt dobrymi ocenami. Ja byłem na szkoleniu poszło w miarę sprawnie do tego staż załatwiony trochę mnie pośrednik pracy przegonił ale za to już sobie 3ci miesiąc pracuję dzisiaj urlopik co prawda ale cóż trzeba czasem o zdrówko zadbać.
    ReviewUserIcon
    Luna

    12.02.2018 11:48

    Inne

    Cześć, firma jak firma różne wypadki ma ale ludzie pomocni naprawdę. Czasem zdarzy się chwile zwłoka z wypłatą stażowego ale jak się człowiek spokojnie zainteresuje i zapyta to zawsze starają się ogarnąć temat
    ReviewUserIcon
    Heinrich

    24.01.2018 15:16

    Inne

    Witam. Jak długo po zapisaniu czeka się na szkolenie? Czy odbycie stażu jest obowiązkowe? Dużo negatywnych opinii widzę. Miałem doświadczenie w przeszłości z inną firmą szkoleniową i też były opóźnienia w płatnościach ale wszystko na koniec się zgadzało.
    ReviewUserIcon
    obserwat5000

    07.01.2018 16:28

    Inne

    Prawda jest taka, że ani humaneo ani UP nie jest dobre. Najlepiej by było trzymać się z daleka od nich wszystkich, mówię również o biurze pracy - staże to badziew , rzadko kto zostaje po stażu, staże są dobre jak się ma znajomości. Najlepiej by było po prostu mieć robotę niż bawić się w te gówniane staże i kursy i taka jest prawda . Rynek pracy gnoi wszystkich ludzi każdy chce mieć za darmo pracownika i każdy łaskę robi jeślli chodzi o przyjęcie do pracy , każdego (usunięte przez administratora) obchodzi czy mam pracę czy jestem bezdomy i każdy by miał w (usunięte przez administratora) nawet gdybym zdechł, a ja mam jeszcze czarnym dawać na tacę i po kolędzie- żenada....
    ReviewUserIcon
    obserwat5000

    07.01.2018 16:12

    Inne

    Prawda jest taka, że ani humaneo ani UP nie jest dobre. Najlepiej by było trzymać się z daleka od nich wszystkich, mówię również o biurze pracy - staże to badziew , rzadko kto zostaje po stażu, staże są dobre jak się ma znajomości. Najlepiej by było po prostu mieć robotę niż bawić się w te gówniane staże i kursy i taka jest prawda . Rynek pracy gnoi wszystkich ludzi każdy chce mieć za darmo pracownika i każdy łaskę robi jeślli chodzi o przyjęcie do pracy , każdego (usunięte przez administratora) obchodzi czy mam pracę czy jesem bezdomy i każdy by miał w (usunięte przez administratora) nawet gdybym zdechł, a ja mam jeszcze czarnym dawać na tacę i po kolędzie- żenada....
    ReviewUserIcon
    Arek

    11.12.2017 19:24

    Inne

    Ja miałem też problem z pieniędzmi ale zadzwoniłem i pogadałem spokojnie z takim gostkiem Paweł chyba czy jakoś tak załatwiliśmy sprawę od ręki. Zadzwońcie i spróbujcie
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2017 20:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    D34f

    06.12.2017 16:15

    Inne

    Człowieku idź do UP i porównaj sobie z UP.
    ReviewUserIcon
    Aaa

    04.12.2017 23:06

    Inne

    Jesli chcecie poczytac prawdziwych opinii na temat Humaneo to czytajcie opinie wystawione sprzed listopada. (usunięte przez administratora)Prawda jest taka, jesli masz inne zrodlo dochodu i czasu od groma to zapisz sie na kurs... w innym wypadku nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Pati

    22.11.2017 22:49

    Inne

    Byłam tam na szkoleniu rozpoczęło się w wakacje, zanim skończyłam szkolenie dostałam pierwszą ofertę stażu. Nie skończyłam jeszcze stażu a wiem, że mam duże szanse na zatrudnienie. Dzięki za pomoc 3majcie Się
    ReviewUserIcon
    lukasz

    22.11.2017 22:24

    Inne

    u mnie pieniadze przyszly szkolenie ok zreszta koparki nie da sie inaczej zrobic ciastka moglyby byc lepsze posrednik ktory mi pomagal znalezc starz byl spoko
    ReviewUserIcon
    Adi

    16.11.2017 18:19

    Inne

    Ja miałem kilka starć z pracownikami Humaneo i nie obyło się bez awantury. Ale na koniec było wszystko git. Załatwił mi staż szkolenia były spoko
    ReviewUserIcon
    Katia

    16.11.2017 15:58

    Inne

    Nie rozumiem skąd tyle złych opinii u mnie szkolenie spoko doradca i psycholog tez. Staż znaleźli i będę zaczynać w przyszłym tygodniu.
    ReviewUserIcon
    Karola

    15.11.2017 22:01

    Inne

    Ja jestem na szkoleniu po opinia h bałam się bo przeczytałam je już jak się zapisałam do tej firmy ale okazało się naprawdę dobrze nie wiem jak z pieniędzmi bo jeszcze nie skończyłam szkolenia a wypłacają chyba po zakończeniu dam znać co i jak pozniej.ale obsługa niezła panie całkiem pomocne cetering moze szału nie robie ale kawka i herbatka zawsze jest nie ma na co narzekać
    ReviewUserIcon
    Grażka

    15.11.2017 15:11

    Inne

    Jestem po szkoleniu w tej firmie na szkolenie czekał 3 tygodnie ale było fajnie pani co je prowadziła była naprawdę spoko. Pieniądze dostawałam w terminie zaraz zaczynam staż taki pan od nich dośc szybko mi znalzał miejse na staż.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    15.11.2017 14:36

    Inne

    Kasa w terminie na szczęście staż dostałem po dwoch tygodniach w sumie dziwna ekipa pracuje w Humaneo ale nie jest zle. Czytalem troche opinii tutaj i troche się bałem iśc do nich ale jest jako tako nie ma co narzekac
    ReviewUserIcon
    Xxx1235

    15.11.2017 10:50

    Inne

    Tydzień temu skończyłem szkolenie Kaska na w terminie była jutro mam rozmowe w firemce na staz tak ze do przodu
    ReviewUserIcon
    Grześ

    15.11.2017 10:08

    Inne

    U mnie spox pieniążki w terminie mogli by więcej przelać :) pozdro
    ReviewUserIcon
    manga_ka

    14.11.2017 20:33

    Inne

    czesc u mnie podobnie kaska na koncie bez problemowo, może wpisy na forum daly im do myslenia?

    Kontakt - Humaneo

    Nawojowska 12 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7343157319

    KRS:0000249088

    Humaneo
    Branża główna: Kursy i szkolenia

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ADA

    14.11.2017 20:29

    Inne

    Halo!! szkolenie skonczylam, na stazu już jestem miesiąc pieniądze w pieniądze na koncie dzień po terminie. Jak u was?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Humaneo?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    karolek_w

    14.11.2017 12:42

    Inne

    U mnie wszystko ok. Właśnie jestem po szkoleniu i czekam na staż. Kasa za szkolenie zgodnie z zapewnieniami na koncie
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.10.2017 12:03

    Inne

    Pełno tu złosci ja tam swoje doswiadczenia tez mam ale udalo mi się dostać na staz i do pracy czy poszedl bym tam jeszcze raz nie wiem faktycznie o kase niemal trzeba bylo sie prosic raz juz się wk.. i zadzownilem ze chce gadac z jakims szefem a nie lepkami roztropkami okazalo sie ze szkolenia sa organizowane prze Humaneo ale staze juz finansowane sa przez inna firme. Tak czy siak juz jestem poza projektem. Napewno trzeba ich meczyc nie wiem czy to natlok pracy czy sa (usunięte przez administratora) jak troche podzwonilem sprawa byla zalatwiana
    ReviewUserIcon
    romek_atomek

    27.10.2017 12:09

    Inne

    Adaś a Ty nie jesteś jakimś stażystą w Humaneo? Nie no żarcik nie obrażaj się pan. w sumie racji trochę masz jak się dokręci tam śróbę to temat jest załatwiany ja raz miałem kiche z kasą chyba z 2 tygodnie czekałem poszedłem zrobić awanture bo akurat mieszkam w regionie gdzie siedzibę mają. Kasa przez nich nawet nie przechodzi obczajcie kto jest nadawcą przelewu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.10.2017 11:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dupa_jasia

    27.10.2017 12:05

    Inne

    OO trzeba uważać z takimi opiniami ostrymi ja raz z jedną firmą za takie gadanie miałem kłopot.
    ReviewUserIcon
    Aga

    15.10.2017 23:24

    Inne

    Osoby pracacujace w tej firmie to osoby ktore staraja sie nam pomoc. Nikt nie docenia tego ze mamy bezplatne szkolenia, ze mozemy sie czegos nauczyc. Ludzie cierpliwosci bo jest nas wielu i nawet jak firma, ktora nie zawsze jest odpowiedzialna za pieniadze to i tak je wyplacaja z niewielkim opoznieniem! Pani Aneta jak i reszta zespolu to fajne osoby. Obrazacie wszystkich, a czy ktos pomyslal ze oczernianie ludzi nazywajac ich uszustami jest karane! Zastanowcie sie czy chcecie pieniadze czy po prostu zdobyc prace i mozliwosc darmowych kursow!
    ReviewUserIcon
    Magda

    09.10.2017 13:51

    Inne

    Ta widzę chyba , że pracownicy Humaneo zaczęli pisać pozytywne komentarze. Mi się pracować chce, ale byłam niezadowolna z ich Pracy. Ktoś napisał, że telefony odbierają nawet po pracy. Śmiechu warte, gdyż ja do nich usiłowałam się skontaktować to przez 2 tyg nie odbierali. O glupie zaświadczenie musiałam dzwonić i pisać, to dopiero po 2 tygodniach otrzymałam je. Organizacja fatalna. Z mojej grupy osób tlko 3 osoby poszły na staż w czym sami sobie je znalezliśmy, reszty nawet na rozmowę nie wysłali. Ja bym to zrozumiała, gdyby od początku powiedzieli , że trzeba sobie samemu staż znaleźć, a nie sciemniali ciagle , że oni znajdą. Nawet tak się reklamują, na ogłoszeniach że znajdą staż. Szczerze nie polecam. A pieniadze to już inna kwestia.
    ReviewUserIcon
    Damian

    11.10.2017 12:27

    Inne

    Rownież uważam ze pozytywne opinię, piszą pracownicy Humaneo. Bardzo słaba organizacja. Nie podobało mi się to biuro. Nie polecam nikomu, wrecz jak znajomi sie pytają czy iść do tego biuro to odradzam. Sami sobie szczerze dołki kopią, jakby byli w porządku i wszystko jak należy to każdy by polecał tą fimę i mieli by dużo ludzi , a ze zawalają sprawę to coraz mniej ludzi chce tam iść,. Tak działa marketing szeptany. Powinni sie zastanowić nad sobą .
    ReviewUserIcon
    Gośka

    07.10.2017 18:11

    Inne

    Brałam udział w szkoleniu odnośnie technik sprzedaży i było wszystko jak należy ale w naszej grupie różne osoby były, którym wszystko przeszkadzało, ze szkolenia wychodzily po obiedzie a o pieniądze za szkolenia pierwsze, robicie dobra robotę a hejtami się nie przejmujcie
    ReviewUserIcon
    Szymek

    07.10.2017 18:02

    Inne

    Ja również byłem zadowolony poszedłem na staż tam gdzie chciałem jako operator CNc jak byłem zarejestrowany w urzędzie pracy to nie otrzymałem zadbej oferty, dziwie się tym złym opiniom ale jak się komuś nie chce pracować to ze wszystkiego nie zadowoleni
    ReviewUserIcon
    Adam

    06.10.2017 19:16

    Inne

    Też byłem niezadowolony, jednak jak się okazało co do wypłat za szkolenia to nie wina Humaneo , tylko firm które zleciły im wykonanie kursu. Panie koordynatorki bardzo miłe i pomocne telefon potrafiły odbierać zarówno po godzinach pracy jak i w weekend . Pozdrawiam zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    06.10.2017 19:10

    Inne

    Zapisałam się kurs odbyło się wszytko tak jak przekazywał Koordynator: spotkania z doradcą, pośrednikiem szkolenie, a teraz oczekuje na staż. Jestem po szkoleniu i po rozmowach u pracodawcy, a to, że pośrednik dopytuje czy mamy jakieś oczekiwania do pracy i ewentualne miejsce to chyba tylko z korzyścią dla nas.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    06.10.2017 19:09

    Inne

    Zapisałam się kurs odbyło się wszytko tak jak przekazywał Koordynator: spotkania z doradcą, pośrednikiem szkolenie, a teraz oczekuje na staż. Jestem po szkoleniu i po rozmowach u pracodawcy, a to, że pośrednik dopytuje czy mamy jakieś oczekiwania do pracy i ewentualne miejsce to chyba tylko z korzyścią dla nas.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    29.09.2017 18:33

    Inne

    Beznadziejna firma. Obiecywali że znajdą staż, a nawet na żadną rozmowę nie wysłali. Kurs sie rozpoczął po 6 miesiącach.(usunięte przez administratora) Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Janusz

    29.09.2017 13:12

    Inne

    Dla mnie to biuro to była kula i nogi. Nawet wrogowi bym nie polecił tego biura. (usunięte przez administratora) Traktują źle człowieka. Jedna wielka masakra
    ReviewUserIcon
    Marlena

    26.09.2017 11:09

    Inne

    Zgadzam sie z powyższymi opiniami. Kompletny brak szacunku. "Koordynatorzy" albo nie odbierali telefonów, albo ich odpowiedzią było "nie wiem". Zero organizacji. Nie polecam!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ania

    24.08.2017 10:14

    Inne

    Witam! zapisałam się na kurs handlowiec, szkolenie ukończyłam i pieniądze za szkolenie otrzymałam. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rias

    17.08.2017 18:59

    Inne

    Kurs rozpoczął się po kilku miesiącach .Ciągłe wymówki odnośnie wypłaty ,którą powinniśmy dostać miesiąc temu. Zwroty za dojazdy to też jakieś żarty (nikt nic nie dostał) Staż miał zostać załatwiony też już dawno temu a do tej pory nikt nic nie wie. Od jednego koordynatora dowiadujemy się ,że mamy staż tu i tu , później następny mówi ,że mieliśmy sami sobie załatwić. Kiedy chcemy się jakoś dogadać okazuje się ,że pół firmy jest na urlopie. NIGDY WIĘCEJ STRATY NERWÓW I PIENIĘDZY (DOJAZDY)
    ReviewUserIcon
    ada

    26.07.2017 16:45

    Inne

    Nie polecam. Kompletny brak profesjonalizmu, odpowiedzialności i szacunku do uczestników projektu, którzy nie są informowani o zmianie terminów i godzin spotkań. Koordynator niedoinformowany, na każde pytanie odpowiada ni wiem i obiecuję że jak się dowie to oddzwoni ale nigdy nie oddzwania. Na staż czekam od stycznia. Jeśli ktokolwiek myśli o zapisaniu się na projekt do humaneo to radzę trzymać się od tego stowarzyszenia daleko.!
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    18.07.2017 12:13

    Inne

    A ja czekałem bardzo krótko, na następny dzień po spotkaniu z rekrutacyjnym byłem na spotkaniu z doradcą zawodowym i już jestem na szkoleniu (minął trochę ponad tydzień)
    ReviewUserIcon
    fred

    10.07.2017 11:05

    Inne

    macie rację, też troche czekalem na szkolenie (ponad 2 miesiące) ale jak w urzedzie pracy chcialem sie zapisac na operatora CNC to kazali mi czekać pół roku... Jak ruszylo szkolenie to reszta byla ok

    Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.