opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Humaneo

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 185 ocen
Opinie(430)
Dodaj opinię
Aktualności(7)

Opinie(430)

Dodaj opinię
Aktualności(7)
Logo
  • O nas
  • .
  • Cele statutowe
  • .
  • Współpraca
  • .
  • Praca
  • .
  • Facebook
  • .
  • Szkolenia otwarte
  • .
  • Szkolenia zamknięte
  • .
  • Kontakt

O nas

Cele statutowe

Współpraca

Praca

Facebook

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o Humaneo

Opinie

Opinie o Humaneo Nowy Sącz Nawojowska 12

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconHumaneo

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Humaneo!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Andzela

    27.08.2018 21:43

    Inne

    Szkolenie było jakie takie ale staż mi się bardzo podobał juz pracuje od 2 miesięcy wiec jestem zadowolona dziękuję za pomoc humaneo
    ReviewUserIcon
    Marco

    27.08.2018 21:41

    Inne

    Szkolenie było super po drodze troche było przygod ale później juz spokoje. Staż zaczynam w przyszłym tygodniu mi się wszystko podobaLO.
    ReviewUserIcon
    Jakub Kaniowski

    19.08.2018 22:38

    Inne

    18 marca zakończyłem staż w ramach Młodzi aktywni na śląskim rynku pracy. Do tej pory nie dostałem pieniędzy za luty i polowe marca + zwrot kosztów dojazdu. Miałem się skontaktować z eurodoradztwem i nic. Chce wyjaśnienia tej sprawy i odzyskania moich pieniędzy. Staż trwał od 19 grudnia do 18 marca. Wszystko odesłane już dawno temu, ze swojej strony wszystko zrobiłem dobrze.
    Company logo
    Humaneo

    20.08.2018 14:40

    Pracodawca

    Witamy serdecznie, Szanowny Panie Jakubie, W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że w projekcie „Młodzi Aktywni na Śląskim Rynku Pracy” nasze stowarzyszenie było stroną podwykonawczą, a za wypłatę stażowego – zgodnie z podpisaną przez Państwa umową – odpowiada główny Wnioskodawca, czyli firma Eurodoradztwo sp. z o.o. W celu wyjaśnienia sprawy, najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z firmą Eurodoradztwo. Kontakt poniżej. http://www.doradztwoeuropejskie.com tel. 608-710-160 Pozdrawiamy Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    Edek

    27.07.2018 10:56

    Inne

    ja juz skonczyłęm kurs dostałem certyfikat i poszedłem na staż. dziiaj mam wolne alespinam sie solidnie bo mam szanse na prace stala. Praocownicy humaneo pomocni byli i naprawde spierali mnie w znalezieniu stazu. Dziekuje im
    ReviewUserIcon
    Nowa Ja

    06.07.2018 14:50

    Inne

    Ta firma to jedna wielka ściema, trafiłam na pracownika bez kwalifikacji który obiecywał gruszki na wierzbie pomoc w znalezieniu stażu, oczywiście tak się nie stało. Pieniądze idą do kieszeni pracowników a nie na staże którymi rzekomo się zajmują!
    Company logo
    Humaneo

    09.07.2018 07:10

    Pracodawca

    Witamy serdecznie, jeśli są jakieś kłopoty w znalezieniu dla Pani Stażu, to prosimy o kontakt. Najlepiej całą sprawę opisać i przesłać drogą e-mailową na adres [email protected] natychmiast po zapoznaniu się z Pani uwagami skontaktujemy się celem rozwiązania problemu jaki się pojawił. Pozdrawiam Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    Oszukany123

    03.07.2018 13:52

    Inne

    Uciekać jak najdalej od tej firmy!!!! (usunięte przez administratora) Zwodzą przez pół roku ze już wszystko załatwione zaczynamy projekt , po pół roku kilka spotkań z psycholog i mówią żeby najlepiej to znalesc sobie staż we własnym zakresie, banda oszustów!!! Później po roku czasu żeby podkręcać bo przecież trzeba się rozliczać z pieniędzy unijnych rozwożą po Polsce certyfikaty ukończenia kursu , żadnego przepraszam za to ze prEz 8 miesięcy blokowali w podjęciu pracy, nikomu tej firmy nie polecam , chyba ze chce ktoś zacząć staz w przyszłym roku!!
    Company logo
    Humaneo

    06.07.2018 08:04

    Pracodawca

    Witamy serdecznie, Jeśli pojawiły się jakieś nieprawidłowości prosimy o szczegółowe informacje w tej sprawie. Staramy się monitorować każdy projekt w sposób, który umożliwia natychmiastową reakcję na wszelkie nieprawidłowości, jednak zawsze istnieje szansa że pewne sytuacje pozostają niewykryte. Prosimy o szczegółowe opisania Pana przypadku i przesłanie wiadomości na adres [email protected] postaramy się rozwiązać Pana problem. Jednak bez wiedzy na temat tego w którym projekcie jest Pan uczestnikiem nie jesteśmy w stanie pomóc. Wszelkie nieprawidłowości proszę zgłaszać natychmiast gdy one wystąpią. Pozdrawiamy Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    Doswiadczony

    16.05.2018 19:12

    Inne

    Radzę uważać na firmy tego typu - wszystkie firmy, które reklamują się że znajdą komus staż. tO prawda oni płacą za te staże , ale trzeba sobie samemu znalezc i muszę czekać miesiąc bez ubezpieczenia bo mnie blokują projektem - nie można wejsc na bezrobocie. Ja jakos zalatwilem ten staz, ale wspolpraca z nimi jest bardzo nerwowa i ciezka i wymaga duzo zdrowia. To juz ostatni raz na pewno - wiecej nie skorzystam bo za duzo zdrowia i nerwow mnie to kosztuje. Posrednik pracy (zalezy na kogo sie trafi), ale nie wiele robi. Uwazajcie zanim sie tam zapiszecie i do wszystkich podobnych firm tego typu jak INVENTUM itp. - chyba ze mają same kursy bez staży to wtedy tak. Ze stażami nie bierzcie bo będzie masakra - gwarantuję Wam to.
    ReviewUserIcon
    obs2000

    29.06.2018 02:00

    Inne

    Bez problemu zrezygnowac. *
    Company logo
    Humaneo

    29.06.2018 12:23

    Pracodawca

    Witamy serdecznie, długość stażu zazwyczaj regulowana jest przez warunki określone przez dysponenta środków np. odpowiedni Wojewódzki Urząd Pracy czy też Urząd Marszałkowski danego Województwa. Instytucja realizująca projekt jest zazwyczaj zobowiązana do wypełnienia tych warunków. Pozdrawiamy Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    Żołnierz

    18.06.2018 16:34

    Inne

    Witam byłem na kursie wozek widłowy i magazyner we Wrocławiu, boje się iść na staż bo ta firma widać ze ma straszny płakan w dokumentach księgowości. Ci pracownikcy co pracują w tej firmie do są ślimaki i ciągle chorują albo na urlop idą czekam na pieniądze ponad miesiąc i nic, chyba zostalem oszukany w tej firmie. Moja żona do ukończyla kurs a potem staż u Pana Asystent Adrian Kocyla jest najlepszy i jego biuro jest szybki ul. Mydlana 1 we Wrocławiu. Teraz szuka prace ale i tak nikt nie chce ja przyjąć do pracy na stanowisku pracownik biurowy administracji. A jest moja zona lepsza od tej firmy jedynie szybka i zorientowana ze wszystkim, ona mnie uczy. Życzę ojej żonie znalezienie pracy.
    Company logo
    Humaneo

    19.06.2018 07:10

    Pracodawca

    Witamy serdecznie, jeśli jest jakiś kłopot z wypłatą stypendium szkoleniowego czy też innych świadczeń proszę skontaktować się z naszym głównym biurem pod numerem 547 - 70 - 70 lub opisać szczegółowo swoją sprawę w wiadomości e-mail i przesłać na adres [email protected] postaramy się pomóc i rozwiązać zaistniały problem. Pozdrawiamy Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    Remik

    25.04.2018 08:43

    Inne

    Sporo dobrego słyszałem, może ktoś podpowie czy potrzebni są pracownicy?
    Company logo
    Humaneo

    17.05.2018 09:35

    Pracodawca

    Witamy, jeśli jest Pan zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy zachęcay do przesłania swojego CV na adres [email protected]. Pozdrawiamy Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    anonymous

    11.05.2018 12:49

    Inne

    poszedłem dzisiaj do urzędu pracy bo fajny projek miałem miec a okazuje sie ze Humaneo mnie od 14 marca nie raczyło wyrejestrowac i nie moge sie zarejestrowac i projekt koło nosa - o firmie ok płaca wszystko ok - ale maja taki bałagan(usunięte przez administratora) cały czas cos było i nikt nic nie wie
    Company logo
    Humaneo

    17.05.2018 09:17

    Pracodawca

    Witam serdecznie, jeśli jest jakiś problem, który wynikł z powodu nieterminowego wyrejestrowania Pana to zapraszam do naszego biura na ul. Nawojowskiej 12, postaramy się sprawę wyjaśnić i rozwiązać ją. Pozdrawiamy Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    123test

    16.05.2018 22:08

    Inne

    test
    ReviewUserIcon
    VIKI :)

    10.04.2018 23:24

    Inne

    Ja jestem bardzo zadowolona. Byłam na kursie odstaw księgowości. Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie z wykorzystaniem wielu przykładów i przede wszystkim bardzo wiele ćwiczeń z wykorzystaniem programów do księgowania. Po kursie zostałam skierowana do pośrednika pracy z którym współpracowało mi się bardzo dobrze. Właściwie po trzech tygodniach i kilku ofertach znaleźliśmy coś naprawdę fajnego. Firma długo istnieje na rynku pracodawca wymagający ale za to sprawiedliwy. Namawia mnie na uzupełnienie kwalifikacji kurs i tytuł technika niestety nie wystarczy do wszystkiego. Wszystko wskazuje że rozpocznę studia zaoczne by uzupełnić kwalifikacje. Dziękuję serdecznie za pomoc. Oczywiście zdarzyło się kilka wpadek więc jak bym miała wystawić wam ocenę to daje 4 z plusem :) Pozdrowionka
    ReviewUserIcon
    koparkowy

    10.04.2018 20:07

    Inne

    jestem zadowolony ze szkolenia bylem na kursie oparator kopako ladowarki kurs zdalem bez problemu i dostalem staz posrednik zaproponowal mi bym sobie sam czegos szukal ale ze mi pomoze czekalem 2 tygodnie i odezwal sie do mnie dostalem staz i juz pracuje w tej firme pomogli mi i ciesze sie ze mam prace
    ReviewUserIcon
    xxyz35

    09.04.2018 11:17

    Inne

    Szkolenie lacik staż już mam 2 tygodnie czekałem ale zapowiada się fajnie. Dzieki za pomoc.
    ReviewUserIcon
    wściekła123

    04.04.2018 12:25

    Inne

    Ja już mam dość czekam na staż już 3 miesiące i nic jak tak dalej pójdzie to złoże skargę na te śmieszną firmę
    Company logo
    Humaneo

    04.04.2018 13:10

    Pracodawca

    Witamy Panią serdecznie, jeśli jest jakiś problem ze zorganizowaniem stażu, prosimy o kontakt drogę e-mailowa lub telefoniczną postaramy się rozwiązać problem najszybciej jak się da. Pozdrawiamy! Zespół Humaneo.
    ReviewUserIcon
    wściekła123

    05.04.2018 09:48

    Inne

    Już jest ok dziękuje za zainteresowanie się sprawą.
    ReviewUserIcon
    Mateo28

    04.04.2018 14:01

    Inne

    Jak szukacie formy która ogarnie fajnie szkolenie to Humaneo działa nieźle z UP miałem przejścia tragiczne terminy takie że szkoda gadać a tu szybko i przyjemnie takie doświadczenia ja mam przynajmniej. Przeglądałem tutaj troche opinii i niektóre są bardzo przykre ja mam dobre doświadczenia
    ReviewUserIcon
    Lucy55

    04.04.2018 09:17

    Inne

    Czesc początki mialam takie sobie na szkolenie czekałam ze 2 miesiące ale potem ruszyło wszystko w miarę ok posrednik coś tam mi mówił że mam sobie sama staz znalexc ale potem trafiłam do innego i juz było ok. Jak ktoś tam się wybiera to niech sobie pilnuje swoich spraw i bedzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    Paula66

    03.04.2018 14:59

    Inne

    dzieki za pomoc w znalezieniu stażu pozdro w bielska
    ReviewUserIcon
    Kingi

    03.04.2018 14:00

    Inne

    panie i panowie w humaneo sa mili i pomocni ja dziekuje im za pomoc w szkoleniu i znalezieniu pracy.
    ReviewUserIcon
    Ana12345

    03.04.2018 09:34

    Inne

    dzięki za pomoc w znalezieniu stażu jestem już tu od 2 miesiecy pracuje się super i raczej mnie zatrudnią
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Humaneo?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Humaneo

    Nawojowska 12 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7343157319

    KRS:0000249088

    Humaneo
    Branża główna: Kursy i szkolenia

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Dzoanna

    29.03.2018 17:45

    Inne

    Ja jestem zadowolona fajne szkolenie i szybko staż dostała.
    ReviewUserIcon
    Adrian123

    28.03.2018 14:54

    Inne

    Wczoraj zdałem egzamin jeszcze tydzień temu dostałem ofertę stażu myślę że będzie ok dzięki!!
    ReviewUserIcon
    Litwin35_w

    28.03.2018 23:12

    Inne

    A jaki kurs odbywałeś ? Z jakiej materii ?
    ReviewUserIcon
    Adrian123

    29.03.2018 11:17

    Inne

    Cześć Pracownik biurwy
    ReviewUserIcon
    Ola

    26.03.2018 09:35

    Inne

    Ja jestem zadowolona dostałam staż w fajnej frmie i teraz tam pracuje i wszystko idzie w dobrym kierunku. A szukałam pracy długo
    ReviewUserIcon
    Stazysta

    28.03.2018 22:59

    Inne

    A w jakim szkoleniu uczestniczyłaś ? Pracownik administracyjno-biurowy ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.03.2018 08:41

    Inne

    Cześć, ja jestem po kursie księgowości
    ReviewUserIcon
    Litwin35_w

    28.03.2018 23:07

    Inne

    Ja biorę udział w projekcie z Humaneo - trochę złe szkolenie wybrałem, bo na pracowników administracyjno-biurowo-kadrowo-płacowych jest zerowe zapotrzebowanie na rynku pracy w porównaniu do operatorów koparko - ładowarek, spawaczy i operatorów wózków widłowych lub spawaczy. Ale tak czy inaczej gdzie jest niby ta pomoc od Humaneo w znalezieniu stażu. Mi powiedziano, że sam mam sobie szukać stażu, więc nie wiem skąd tutaj są te opinie, że załatwiają staże.Proszę o jakąś odpowiedź w komentarzu od samego Humaneo.
    Company logo
    Humaneo

    29.03.2018 08:16

    Pracodawca

    Witam Pana serdecznie, jeśli jest chociaż najmniejszy problem ze zrealizowaniem przedostatniej formy wsparcia czyli z pośrednictwem pracy, proszę się z nami skontaktować. Postaramy się zakończyć temat znalezienia stażu najszybciej jak się da. Pozdrawiamy zespół Humaneo.
    ReviewUserIcon
    wózkowy

    29.03.2018 07:19

    Inne

    Cześć jestem po kursie operator wózka widłowego, szkolenie ok staż ok nadal pracuje tam gdzie staż dostałem a to już rok zaraz będzie czasem nocki trzeba odtyrać ale jest dobrze. Pozdro z kato
    ReviewUserIcon
    wózkowy

    29.03.2018 07:18

    Inne

    Cześć jestem po kursie operator wózka widłowego, szkolenie ok staż ok nadal pracuje tam gdzie staż dostałem a to już rok zaraz będzie czasem nocki trzeba odtyrać ale jest dobrze. Pozdro z kato
    ReviewUserIcon
    zadowolona uczestniczka

    28.03.2018 10:54

    Inne

    Pozdrowionka dla wszystkich pracowników Humaneo dzieki za pomoc w znalezieniu pracy buziaczki!!
    ReviewUserIcon
    Woj_Tek

    28.03.2018 08:26

    Inne

    Byłem zobaczyłam zdobyłem :) fajna ekipa pomogli znaleźć staż szkolenie było spox szkoda że nie da się 2 kursów w jednym projekcie zrobić mam teraz uprawnienia spawacza ale tylko mig/mag. Hej macie coś jeszcze Ciekawego? Po jakim czasie można raz jeszcze iść na kurs i czy można pracowac i kurs robić?
    Company logo
    Humaneo

    28.03.2018 10:00

    Pracodawca

    Witam serdecznie, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej pracy. Jeśli chodzi o udział w projekcie to po raz kolejny możną skorzystać z przewidzianych form wsparcia po upływie co najmniej jednego miesiąca od zakończenia udziału w projekcie. Niestety większość projektów nie przewiduje udziału w nich osób pracujących. Jeśli jako osoba zatrudniona chciał by Pan skorzystać z dofinansowania na uzupełnienie kwalifikacji zawodowych to Pana pracodawca może wnioskować o takie wsparcie do Wojewódzkiego Urzędu Pracy który realizuje tego typu projekt. Możliwe jest również skorzystanie z dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego którego dysponentem jest Sądeckiego lub Powiatowego UP (zależy, który jest właściwy dla miejsca Pana zamieszkania). Ten wariant dostępny jest również dla Pracodawcy. Pozdrawiamy Zespół Humaneo
    ReviewUserIcon
    Ola

    28.03.2018 07:13

    Inne

    Cześć bywa u nich różnie ale zawsze udawało mi się wszystko załatwić z lekkim poślizgiem ale do zniesienia.
    ReviewUserIcon
    Justi

    27.03.2018 14:14

    Inne

    było szkolenie był staz teraz pracuje dzięki Humaneo za pomoc.
    ReviewUserIcon
    Luki123

    27.03.2018 13:32

    Inne

    Dobra firma projekty mają na bieżąco więc zawsze się mozna podpiąc.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    27.03.2018 13:18

    Inne

    szkolenia spox kasa w terminie nie ma się o co przyczepić.
    ReviewUserIcon
    Edek

    27.03.2018 12:16

    Inne

    Jestem zadowolony dostałem prawo jazdy c za (usunięte przez administratora) i staż nie ma co narzekać a z urzędem pracy to dopiero jest dramat.
    ReviewUserIcon
    Adam_pracodawca

    27.03.2018 11:48

    Inne

    Ja już mam kilku stażystów z tej firmy nigdy nie było żadnych problemów.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    27.03.2018 08:54

    Inne

    a ja nie narzekam szybko sprawnie i konkretnie pracownicy mili warto z nimi się dogadać a przedewszystkim dokłądnie przeczytać regulamin udziału w projekcie.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    26.03.2018 13:34

    Inne

    A ja jestem zadowolony wszystko poszło sprawnie z mojej grupy już wszyscy są na stażu albo w pracy kurs sprawnie i przyjemnie kasa za dojazdy i stażowa z lekkim poślizgiem ale nigdy dłużej niż 2 - 3 dni nie czekałem. Firmę polecam bo miałem z inną do czynienia i zawsze był dramat.
    ReviewUserIcon
    Gregori

    26.03.2018 12:01

    Inne

    Ja się znimi dogadałem chociaz początki nie były proste. szkolenie miałem uprawnienia dostałem na spawacza i pracuje już prawi rok po stażu.
    ReviewUserIcon
    Eduardo

    26.03.2018 07:13

    Inne

    Kolega był u nich w prjekcie ponoć spoko załatwione wszystko jak trzeba. Ide tam do projektu na kurs koparko ładowarek
    ReviewUserIcon
    Przemko

    16.03.2018 16:48

    Inne

    Jestem zadowolony z organizacji firmy.Odbyłem staż z zatrudnieniem,gdzie do tej pory pracuję.Stypendium jak i zwroty za dojazd wypłacane były w terminie.Koordynator projektu bardzo miły i pomocny, telefon potrafił odbierać zarówno po godzinach pracy.
    ReviewUserIcon
    Seba622

    15.03.2018 19:37

    Inne

    Szkolenieb ok staż załatwiony trochę z opóźnieniem ale spoko. Ludzie w humaneo bardzo mili i życzliwi

    Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.