Humaneo

Opinie o Humaneo

Edyta

Bardzo pozytywnie oceniam moje doświadczenie z Humaneo. Atmosfera jest przyjazna a komunikacja otwarta co sprawia ze codzienna praca jest owocna.

Paulina O.

Współprace z Humaneo oceniam bardzo dobrze, wszystkie spotkania i rady były pomocne, szczególnie chciałabym podziękować Pani Justynie T. za pomoc w odnalezieniu stażu, wszystkie udzielone mi informacje i rady, za świetny kontakt i miłe podejście

Mateusz

bardzo profesjonalnie przeprowadzane zajęcia przez trenera oraz zespół rekrutujących uczestników. Polecam współpracę z Humaneo!

Wiktoria K.

Jestem bardzo wdzięczna pośredniczce pracy Pani Justynie T. za zaangażowanie, pomoc i wszystkie rady, jakie od niej usłyszałam - dzięki niej zdobyłam super pracę. Pani Justyna na spotkaniach zawsze była uśmiechnięta i serdeczna, zawsze dawała mega motywację do działania i wsparcie. Cały projekt natomiast oceniam bardzo dobrze; Jedynie co można się przyczepić to terminy spotkań, które nie są zaraz po sobie -aczkolwiek jest to zrozumiałe, gdy się ma pod sobą dużą ilość ludzi do ogarnięcia :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy ktoś wie czy Humaneo szuka chętnych staż?

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie www w zakładce Działalność -> Projekty oraz w Aktualnościach. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Paulina W

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, pośrednik pracy Pani Justyna T to bardzo miła, życzliwa i pomocna osoba jestem jej bardzo wdzięczna za wszelką udzieloną mi pomoc, rady i za jej zaangażowanie dzięki króremu mam teraz pracę. Polecam

@Paulina W

Pani Paulino, dziękujemy za opinię. Przekażemy informację zwrotną Pani Justynie. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Mateusz M

Moją współprace z Humaneo wspominam bardzo dobrze, szkolenia były przeprowadzone na wysokim poziomie, sprawnie, a oprócz tego zawsze panowała na nich miła atmosfera, dzięki czemu człowiek każdego dnia przychodził z chęcią na zajęcia. Szczególne podziękowania należą się Pani Justynie, na którą zawsze można było liczyć, profesjonalnie podchodziła do swoich obowiązków biorąc pod uwagę dobro wszystkich stażystów i zawsze starała się pomóc pomimo nawału pracy :) Sama kwestia finansowa bez zarzutu, wszelkie wypłaty za szkolenie / staż - zawsze na czas. Krótko mówiąc - POLECAM

@Mateusz M

Panie Mateuszu, bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

chodasewiczkasia586@gmail.com

„Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze w sposób zwięzły i ciekawy, obfitujące w dużą dawkę humoru, pozwalające na podzielenie się własnymi doświadczeniami.”Dziękuję Pani Hani i Małgorzacie Stypuła. „Wysoka jakość szkolenia.”Polecam ????????????

@chodasewiczkasia586@gmail.com

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Wojtek

Bardzo pozytywnie wrażenie, zawsze osoby które były odpowiednie za szkolenie i staż, zwłaszcza Pani Justyna, która była moją pośredniczą stażu w 100% wypełniała swoje obowiązki bardzo profesjonalnie oraz w razie pytań chętnie odpowiadała :D

@Wojtek

Dzień dobry Panie Wojtku, bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Informację zwrotną przekażemy pani Justynie. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO

Edyta

Ja bardzo chwalę sobie projekty z Humaneo. Jestem mega zadowolona z profesjonalizmu postępowania, sposobu działania , komunikacji i empatii Malgorzata Stypuła i Hanna Stypuła. To super trenerku i psychożki

@Edyta

Dzień dobry Pani Edyto, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Wiecie może czy w Humaneo szukają chętnych na staż?

Dzień dobry, prosimy o informację dot. Pana/Pani miejsca zamieszkania. Na jej podstawie będziemy mogli zaproponować ewentualny udział w realizowanych przez nas projektach. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Diana

Uczestniczyłam w kursach prowadzonych przez Humaneo, bardzo polecam, na prawdę kursy prowadzone na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję Pani Justynie, która jest moim pośrednikiem, bardzo miło współpracuje się, wszystko jest na czas, dużo możliwości, bardzo cieszę się że skorzystałam z tego kursu:)

Dorota

Jakiś czas temu pracowałam dla HUMANEO, jako trener - polecam współpracę, żadnych problemów z płatnościami, wszystko jak należy, pracownicy mili i grzeczni, osobiście uważam, że warto mieć relacje z tą firmą. Pozdrawiam HUMANEO ☺

Chciałabym podziękować Pani Justynie T za znalezienie stażu. Współpraca z Panią Justyna to czysta przyjemność. Osoba bardzo komunikatywna, pomocna służąca dobry słowem i ciepłym sercem.

Anna Wilczewska

Moja przygoda z Humaneo zaczęła się od szkolenia na pracownika biurowego . Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze z fantastycznymi ludźmi . Jestem w tej chwili na stażu w pracy o której zawsze marzyłam . Polecam z całego serca ❤️

Johny Mnemonic

Witam. Jestem stażystą na stażu zorganizowanym przez humaneo Po pierwsze: Mija ponad miesiąc a wypłaty jak nie było tak nie ma. Po drugie: Gdy inne grupy otrzymywały obiady codziennie podczas kursu, nasza grupa widziała tylko 2 razy(w tym ja tylko raz). (usunięte przez administratora)ia. Po czwarte: Do pracy jeżdżę komunikacją miejską, ponieważ mam spory kawałek drogi i z tego co słyszałem nie będzie mi zwrócone za bilety. Mija kilka dni od czasu gdy zacząłem pisać ten tekst a wypłaty dalej nie ma, dzwoniłem dzisiaj do nich kilka razy ale nie raczyli odebrać. Wczoraj dzwonili do mnie i pani która ze mną rozmawiała obiecała że będą na dziś pieniądze a jest to ważne gdyż mija dziś termin opłacenia rachunków za mieszkanie, wodę prądu no i gazu. Widać jacy są słowni. Zabieram pieniądze i kończę współpracę z firmą Kant & Przekręt. wniosek z tego taki że nie polecam tej firmy, unikajcie jej jak diabeł święconej wody.

Nie POLECAM - NOWY SĄCZ

Witam, absolutnie nie polecam korzystania z programów w firmie Humaneo. Zaczynając od początku od pierwszego spotkania do następnego minął prawie miesiąc bez odzewu, kazano wyrejestrować się z urzędu pracy, kolejny to czekanie aż ktoś poinformuję kiedy będą odbywać się szkolenia. Szkolenie z programu "z Powerem na Ty" w Brzesku zorganizowane w najtańszej i najmniejszej jadłodajni, przez sale do toalety przechodzili w ciągu dnia ludzie żeby z niej skorzystać. Wykładowca miał uczyc nas do podjęcia pracy administracyjnej, a całe szkolenie opierało się na elementach prawa nie potrzebnie. Brak ubezpieczenia zdrowotnego do połowy szkolenia. Co chwilę kontakt z kimś innym ze stowarzyszenia nie mającym pojęcia na jakim etapie jest każda sprawa do załatwienia. Wieczne pomyłki w dokumentach wypełnianie tych samych co najmniej 2 razy, bo gdzieś zginęły lub pomyłki. Po zakończeniu szkolenia brak działań do znalezienia stażu, większość szuka na własną rękę bo sami twierdzą, że jest" to dla nas lepsze " Kontakt nikły, Panie w siedzibie bardzo nie mile i z wieczna pretensją. Trzeba upominać się o pieniądze za szkolenia, obiecują że będą zaraz wypłacone po szkoleniu, a mijają 2 tygodnie i cisza. Jedynym największym plusem tej niezorganizowanej firmy jest Pani (usunięte przez administratora), której chyba najbardziej zależy na załatwieniu sprawy, i przepraszaniu za brak organizacji tego stowarzyszenia i szacunku do młodych ludzi, którzy mają nadzieje na start i zwrot jakiś małych kwot, które wydali na dojazd żeby mieć lepszy start w kierunku rozwoju zawodowego. Lepiej udać się do Pup te same szkolenia, a tam napewno są zorganizowane na tip top.

Zanka

Projekt Nowe Horyzonty w Elblagu pomimo koronawirusa byl sprawnie zorganizowany przez Małgorzata Stypuła, szkolenie komputerowe i na Pracownika Biurowego były przydatne do stażu jaki mam od razu po szkoleniu, Polecam i zachecam.

Danuta

Chciałabym bardzo podziękować pani Małgosi Stypuła doradcy zawodowemu która pomogła mi znaleźć staż z możliwością zatrudnienia. Obecnie jestem po stażu i otrzymałam etat. Od 15 lat nie mogłam sama znaleźć pracy nawet na umowę zlecenie. Projekt Aktywizacja krok po kroku w ktorym byłam w Pasłęku był dla mnie dużą szansą, mam ponad 50 lat i otrzymałam etat po stażu. Bardzo dziękuję Humaneo za takie projekty i za takich ludzi aniołów jak pani Małgosia.

@Danuta

Pani Danuto, cieszymy się, że mogliśmy pomóc i dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Wojtek

Uczestniczyłem w projekcie organizowanym przez Humaneo, dzieki temu teraz mam pracę POLECAM!!!!

@Wojtek

Panie Wojciechu, cieszymy się, że mogliśmy pomóc Panu w uzyskaniu kwalifikacji i zatrudnienia. Życzymy Panu satysfakcji z wykonywanego zawodu i wielu sukcesów. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO

Magdalena
@Wojtek

Opisz więcej na czym polega staż z tej firmy, jak daleko dojezdzales od miejsca zamieszkania? Zwaracaja za dojazd?

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo