Humaneo

Opinie o Humaneo

Uczestniczka

Nie polecam, współpraca z panią Edytą S. To dramat, to wstyd ze zatrudniacie państwo tak niekompetentnych pracowników, którzy nie potrafią udzielisz informacji.

M. P.

Zarówno szkolenie jak i staż z projektu Droga ku zatrudnieniu bardzo mi się podobały. Prowadzone miło i profesjonalnie!

MariB

Jestem uczestniczką stażu "Droga ku zatrudnieniu", z którego jestem bardzo zadowolona. Zyskałam dużo nowych kompetencji, a atmosfera sprawiła, że aż chciało się przychodzić :) Polecam :)

Natalia

Witam chciałam pochwalić i napisac że jestem bardzo zadowolona z projektu i wykładów ktore były super A najbardziej Pani psycholog Pani Paulina Mos jest bardzo mądra i super wyksztalcona osoba wyklady z nia byly najlepsze ma super podejście do osób po prostu w niej jest najwieksza moc pozdrowienia dla Niej od całej grupy Pani Justyna Stasierowska bardzo miła Pani i Pan Radoswal również dużo sily i zdrówka dla Was jesteście najlepsi i tak trzymajcie pozdrawiam serdecznie Natalia

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Martyna K.

Polecam wziąć udział w stażu Humaneo. Pani Justyna to ciepła osoba, która zawsze wysłucha, powie dobre rady. Bardzo przyjemne spotkania ! Polecam

Wiesia Ś

Polecam firmę Humaneo! Ogólnie całe szkolenie było bardzo profesjonalne i interesujące. Prowadząca Pani Paulinka prowadziła je w sposób ciekawy i zrozumiały, potrafiła zainteresować słuchających z łatwością podczas każdego omawianego tematu. Spotkania przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dziękuję za odbyte szkolenie. Było to jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam, a trochę ich w życiu miałam ???? Przywróciła mi Pani wiarę w to, że mogę się odnaleźć w obecnej rzeczywiści na rynku pracy. Dzięki Pani zajęciom jestem w stanie przełamać ewentualne bariery jakie mogę napotkać na swojej drodze. Pozdrawiam cieplutko Pani Paulinko!

Wiesia Ś

Polecam firmę Humaneo! Ogólnie całe szkolenie było bardzo profesjonalne i interesujące. Prowadząca Pani Paulinka prowadziła je w sposób ciekawy i zrozumiały, potrafiła zainteresować słuchających z łatwością podczas każdego omawianego tematu. Spotkania przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dziękuję za odbyte szkolenie. Było to jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam, a trochę ich w życiu miałam ;) Przywróciła mi Pani wiarę w to, że mogę się odnaleźć w obecnej rzeczywiści na rynku pracy. Dzięki Pani zajęciom jestem w stanie przełamać ewentualne bariery jakie mogę napotkać na swojej drodze. Pozdrawiam cieplutko Pani Paulinko!

jacek09

Fajny staż. Polecam...

Bardzo fajne szkolenie, dużo z niego wyciągnąłem. Dzięki projektowi znalazłem pracę. Polecam

Polecam, brałam udział w projekcie "Wystarczy chcieć aktywizacja społeczno-zawodowa" i jestem bardzo zadowolona, ciekawe szkolenia

Uczestniczyłam w projekcie "Wystarczy chcieć". Polecam każdemu udział. Bardzo fajne zajęcia!!

Polecam, brałam udział w projekcie "wystarczy chcieć aktywizacja społeczno-zawodowa" i wszystko było super, ciekawe szkolenia, jestem zadowolona

Monika M

Jestem uczestnikiem projektu "Wystarczy chcieć! Aktywizacja społeczno-zawodowa". Jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się wziąć udział w tym projekcie, gdyż zdobyłam wiedzę, która przyda mi się w przyszłości podczas szukania pracy. Polecam.

Alicja

Polecam Humaneo. Dzięki współpracy z Panią Edytą po odbyciu ciekawego szkolenia w zakresie "Recepcjonista z obsługą klienta" odbywam staż. Szkolenie było prowadzone przez profesjonalnych wykładowców, którzy nie tylko przekazywali w sposób interesujący wiedzę, ale także stwarzali miłą atmosferę. Korzystanie z tych zajęć było przyjemnością. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła skorzystać z równie ciekawych propozycji szkoleniowych.

Teresa Maczuga

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, w którym uczestniczyłam ,, Recepcjonista z obsługą klienta'' oraz ze stażu, który aktualnie odbywam. Szkolenie przeprowadzone było w sposób profesjonalny zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Prowadzący bardzo zaangażowani, kompetentni oraz przede wszystkim sympatyczni. Pośrednik pracy Pani Edytka bardzo pomocna i serdeczna. Polecam!

Agnieszka C

Bardzo dobrze oceniam moje doświadczenie z Humaneo. Brałam udział w szkoleniu "recepcjonista z obsługą klienta", zajęcia były prowadzone profesjonalnie i spełniły moje oczekiwania, ponieważ zdobyłam wiele nowych wiadomości. Bardzo miła atmosfera. Polecam

Polecam firmę Humaneo! Brałam udział w szkoleniu w zakresie recepcjonista-obsluga klienta. Jestem bardzo zadowolona, pozyskałam wiele cennych wiadomości, wszystko odbywało się na wysokim poziomie z wykwalifikowanymi prowadzącymi. Szczególne podziękowania dla Pani Edyty, która w profesjonalny sposób prowadziła i organizowała zajęcia szkoleniowe.

Anna1960

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Zdobyłam sporo wiadomości i umiejętnośc. Pani Edyta jest profesjonalnym koordynatorem i prowadzącym, jak również wspaniałym człowiekiem.

Joanna

Jestem uczestnikiem stażu "Nie wykluczaj się z lepszego jutra". Brałam również udział w szkoleniu "recepcjonista z obsługą klienta". Bardzo polecam tę firmę oraz pomoc pani koordynator pani Edyty, na którą zawsze można liczyć! Jestem bardzo zadowolona.

Aktualność
Z przyjemnościa informujemy że Stowarzyszenie Humaneo rozpoczęło współpracę z Instytutem Badań Edukacyjnych, której celem jest opis kwalifikacji rynkowej oraz dostosowanie rozwiązań w zakresie przeprowadzania procesu walidacji (egzaminowania) i certyfikacji oraz zapewniania jakości dla kwalifikacji „Testowanie oprogramowania” do założeń Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).

Współpraca odbywa się w ramach projektu pt. „Wspieranie funkcjonowania i doskonalenie ZSK na rzecz wykorzystania oferowanych w nim rozwiązań do realizacji celów strategii rozwoju kraju”, realizowanego przez Instytut w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo