Humaneo

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Humaneo

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Humaneo?

Nikola Nowy wpis

Poszukuję miejsca, w którym mogłabym się zatrudnić jako psycholog. Widzę, że kiedyś poszukiwali kogoś na to stanowisko. Ogłoszenie było dodane 4 lata temu. Może od tamtej pory potrzebują powiększyć swój zespół i zatrudnić jeszcze kogoś? Baaardzo mi na tym zależy. :) W starej ofercie czytam, że godziny pracy są elastyczne. Co to dokładnie oznacza? Bo każdy może zinterpretować inaczej.

Sabina Domanska Nowy wpis

Serdecznie polecam szkolenie z Panią Pauliną Mos. Ogromna wiedza przekazana w przystępny i ciekawy sposób.

Iwona Nowy wpis

Polecam szkolenie z Panią Pauliną Mos. Przekazała wiele cennych informacje, które można wykorzystać w praktyce.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Humaneo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marcelina

jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z Panią Pauliną Mos. Szkolenie bardzo ciekawe, dużo kejsów i przykładów, dzięki czemu wiedzę, jaką otrzymałam, będzie mi łatwiej wdrożyć wżyciu. Polecam serdecznie

Była uczestnik

Jeśli chodzi o stacjonowanie tej firmy w Rzeszowie nie polecam , gorszych warunków nie widziałam. Brak cateringu , brak porozumienia i życzliwości . Po prostu odradzam. Może jeśli ktoś lubi survivalowe warunki odbywania stażu to polecam . Według mnie firma humaneo minęła się z powołaniem powinni organizować szkolenia przetrwania :) serdecznie nie polecam brać udziału w tych projektach unijnych . Są dużo lepsze fundację na Podkarpaciu które pomagają zdobyć pracę i są uprzejmi.

Karolcia
@Była uczestnik

Czy po stażu oferowali Ci dalszą współpracę? Tak na prawdę staż to nauka, a tutaj miał kto Ciebie uczyć i wszystko pokazać?

Jak długo trwa proces awansu w Humaneo?

Bogdan

Uczestniczyłem w kursie Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej w Rzeszowie Chciałbym wyrazić pełne uznanie i szacunek dla doradcy zawodowego Pani Justyny Tobiasz z którą miałem przyjemność odbyć kilka merytorycznych rozmów. Pełny profesjonalizm ,empatia ,przyjazne nastawienie do rozmówcy wyróżniały Panią (usunięte przez administratora)bardzo pozytywnie na tle realizacji kursu w sferze organizacyjnej która pozostawia poczucie sporego dyskomfortu...

Krystyna

Znajdę tu kogoś z działu księgowości? :) Chodzi mi o stanowisko Specjalisty finansowo-księgowego. Jakie warunki oferuje firma aktualnie? Atmosfera na plus? Może macie jakieś rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej?

Czesław Toporkiewicz

Szkolenie z mediów społecznościowych bardzo interesujące polecam wszystkim. Profesjonalne i wciągające przekazywanie treści instruktora pana Szymona Jagiełło????

Olga

Projekt "ku integracji" w Pasłęku. Dzięki udziałowi w projekcie udało mi się pójść na staż. Jedzenie było bardzo dobre w restauracji Parlament ul. Wiśniowa ( mega polecam wpaść na obiadek), wszystko codziennie świeże, bardzo miła obsługa uśmiechniete osoby. Psycholog p. (usunięte przez administratora) Troszyński był bardzo przyjazny. Pomoc od doradcy zawodowego p. Małgorzaty Stypuły i trenera szkolenia p. Hanny Stypuły. Wszystko daje na pozytywną opinię! Z przyjemnością poszłabym na kolejny kurs ♥️

Alicja

Projekt ku integracji w Pasłęku Profesjonalne szkolenie prowadzone przez panie Hannę i Małgorzate Stypułe. Panie prowadzące w miły i przystępny sposób przekazywały wiedzę. Codziennie pyszne obiady, przygotowane przez wykwalifikowany personel restauracji Parlament w Pasłęku.

Laura

Projekt „ku integracji „ w pasleku , na koncu udziału w projekcie dostałam możliwość pójść na staż . Hanna Stypuła była bardzo uprzejma osoba również Małgorzata Stypuła . Jedzenie były znakomite , świeże i przepyszne domowe Dania , panie nam na zajęciach zapewniały miłą i uprzejma atmosferę . Grupa była fajnie zorganizowana , przyjazna i każdy sobie pomagał . Dziękujemy bardzo za wspaniałe szkolenie ❤️

Stanisław

Lokalizacja 5 Hanna Stypuła (trenerka) 5 Małgorzata Stypuła 5 Szkolenie 5 Staż 5 Atmosfera 5 Jak bym mógł to bym wrócił cały personel humaneo służył dobrą radą Ps Jedzenie bardzo pyszne i świeże restauracja Parlament dziękujemy

Marlena

Obecnie nie uczestniczę w szkoleniu unijnym. Pracuje zawodowo dwa lata na stanowisku pracownik biurowy. Moją pracę zawdzięczam Stowarzyszeniu Humaneo , szkoleniu w jakim uczestniczyłam w Pasłęku. Pani Małgorzata nie tylko była naszym doradcą zawodowym i trenerem, nauczyła mnie ,że dam radę. Za to dziękuję ,ze są takie projekty i tacy ludzie. Dla mnie to ważne.

Ivi

Projekt "ku integracji"w Elblągu.Dzieki udziałowi w projekcie udało mi się pójść na staż.Jedzenie było dobre. Psycholog p.Maciek Troszyński był przyjazny . Pani Małgorzata Stypuła doradca zawodowy -kompetentna osoba zaangażowana w pomoc i doradztwo w znalezieniu stażu. P.Hanna Stypuła trenerka szkolenia ,umiejętnie ze zrozumieniem dla wszystkich przekazywała informacje i zawsze obie Panie służyły radą i pomocą dla osób szkolonych. Polecam serdecznie ????

Klient

Projekt ku integracji w Elblągu Profesjonalne prowadzone szkolenie Dzięki udziałowi w projekcie udało mi się pójść na staż otrzymałam wsparcie Od psychologa p.Macieja Troszyńskiego Pomoc od doradcy zawodowego p.Małgorzaty Stypuły i trenera szkolenia p.Hanny Stypuły

Jola

Bardzo dobry projekt.Prowadzący p.Malgorzata Stypuła,p.Hania Stypuła i p.Maciej Troszyński w pełni merytorycznie przekazywali wiedzę uczestnikom szkolenia.

Julia

Bardzo podobało mi się szkolenie ,,ku integracji" w Elblągu. Profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Moja opinia jest pozytywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo