Humaneo

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Humaneo

marzena
Klient

uczęszczam na staż zorganizowany przez humaneo, wszystko profesjonalnie i rzetelnie, jest to na pewno fajna szansa na rozwój i zrobienie kroku naprzód jeśli chodzi o rynek pracy

Bożena
@marzena

A ja (usunięte przez administratora) za 100 złotych na stanowisku za cztery tysiące ...soboty niedziele !!!!

Elżbieta Nowy wpis
@Bożena

O jakim stanowisku piszesz? 4 tysiące na nim zarabiasz ale razem z weekendami czy źle załapałam?

Bożena Nowy wpis
Kandydat

Bardzo miła atmosfera ale także mile panie prowadzące dużo się nauczyłam polecam szkolenia i kursy humaneo

Edyta Sz. Nowy wpis
Klient

Biorę udział w projekcie w Nowym Sączu. Ukończyłam spotkania z psychologiem. Pani Paulina Mos to przemiła, sympatyczna i empatyczna osoba. Uświadomiła mi, że nie ma rzeczy niemożliwych jak się tylko chce. Wystarczy wierzyć w siebie i dążyć do celu. Podbudowała moje własne poczucie wartości. Polecam każdemu uczestnictwo w projektach Humaneo. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści.

Małgorzata Nowy wpis
Klient

Pani Paulina Mos jest bardzo rzetelną osobą właściwy człowiek na właściwym miejscu w skali od 1 do 10 napewno 11 a nawet 12 życzę sobie I wszystkim kto miał z nią zajęcia aby na swojej drodze spotykali tylko takie rzeczowe i kompetentne osoby

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Małgorzata
Klient

Pani Paulina Mos jest bardzo kompetentną osobą właściwy człowiek na właściwym miejscu w skali od 1 do 10 napewno 11 a nawet 12. Jest bardzo miła pomocna i życzę sobie i innym aby na swojej drodze spotykali tylko takie rzeczowe osoby.

Natalia

Uczestniczyłam w projekcie " z POWERem do zmian " organizowanego przez firmę Humaneo. Proces rekrutacyjny przebiegł łatwo i bezproblemowo. Spotkania odbywały się w miłej i spokojnej atmosferze. Na moją prośbę trener wyraził zgodę w szybkim czasie na zorganizowanie spotkań(praktycznie dzień po dniu), aby przybliżyć możliwość rozpoczęcia stażu. Podczas zajęć rozmawiałyśmy na tematy pedagogiczne, ze względu na miejsce odbywania mojego stażu. Temat ten był bardzo bliski dla Pani Justyny, ponieważ ma ona wykształcenie w tym kierunku, co pozwoliło nam na płynne i przyjemne rozmowy. Zostały polecone mi różne kursy które sprawią, że moje doświadczenie i umiejętności wzrosną. Bardzo dobrze wspominam ten czas.

Elżbietka
Kandydat

proszę mi odpowiedzieć z czego wynika kara za nie znalezienie pracy po 3 miesiącach od ukończenia kursu .Tu akurat kurs na wózek widłowy . Czyżby za co ta kara . To tak jakby polonista płacił karę za ukończenie studiów bo został sprzedawcą Chyba to nie jest w porządku Jakie na to są przepisy prawne

Łukasz
@Elżbietka

Serio mają takie zapisy w umowie szkoleniowej? Jeśli tak, to przypomina praktykę nakazów pracy w PRL-u. W sumie dobrze, dbają by każdy potencjalny szkodnik społeczny zapracował na własne utrzymanie :D

Czy urlop w Humaneo jest płatny 100%?

ar
Klient

współpracowałem z tą firmą, fantastyczne szkolenia z którego można wiele wyciągnąć, następnie fajny i ciekawy staż, w tych czasach to bardzo ważne, by dawać ludziom takie możliwości do rozwoju

Edward
@ar

Maz racje. To duży plus załapać doświadczenie. Płacili ci za ten staż, czy był darmowy?

Ssciera
Kandydat

Bardzo dobrzy instruktorzy Bardzo dobre szkolenie

Izabela
Klient

Pozytywnie oceniam współpracę ze Stowarzyszeniem Humaneo z siedzibą w Nowym Sączu w zakresie realizacji wsparć indywidualnych i szkolenia zawodowego. Zajęcia odbywały się terminowo i zgodnie z zawartą umową. W efekcie ukończonego kursu otrzymałam niezbędną wiedzę i umiejętności zwiększające moją aktywizację zawodową na podjęcie zatrudnienia. Stowarzyszenie Humaneo polecam jako godnego partnera. Z pełną odpowiedzialnością wyrażam pozytywną opinię o Stowarzyszeniu Humaneo zarówno na etapie szkolenia jak i działań organizacyjnych z których Stowarzyszenie wywiązało się starannie. Podsumowując polecam Stowarzyszenie Humaneo jako solidnego i doświadczonego dostawcę usług szkoleniowych.

MICHAL

POLECAM FIRME HUMANEO ZA PROJEKTY KTORE ORGANIZUJA BRALEM UDZIAL W JEDNYM Z NICH I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZNAJOMI ROWNIEZ

up
Klient

firma załatwiła mi super staż, wcześniej chodziłam też na szkolenia i spotkania ze specjalistami, które wiele mi dały, teraz szukam pracy na stałe ale jestem dobrej myśli, dziękuję za wszystko :))

fvr
Klient

szkolenie w porządku catering mógłby być lepszy ale zawsze coś

Piotrek
Klient

Brałem udział w kursie prowadzonym przez Humaneo. Pełen profesjonalizm, zajęcia na wysokim poziomie merytorycznym. Polecam każdemu, kto ma możliwość wzięcia udziału w podobnej formie zajęć.

Jola
Klient

Fantastyczni ludzie - pomogli mi w znalezieniu pracy, do tego nauczyłam się na szkoleniu wielu przydatnych rzeczy, polecam z czystym sumieniem :))

Czy istnieje możliwość rozwoju w Humaneo?

bp
Klient

pani prowadząca bardzo miła i wyrozumiała dzięki czemu ukończyłam szkolenie bezproblemowo, ze stażem było zresztą podobnie, polecam wszystkim wahającym się

Aleksandra
Klient

Polecam wszystkim tą firmę, dzięki ich projektowi udało mi się znaleźć super pracę :))

Ewelina

Chciałabym pochwalić prowadzącą w szkoleniu ''Droga ku zatrudnieniu " .

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Humaneo?

Liczba opinii klientów firmy Humaneo, to 82, z czego 73 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!