opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Humaneo

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 185 ocen
Opinie(430)
Dodaj opinię
Aktualności(7)

Opinie(430)

Dodaj opinię
Aktualności(7)
Logo
  • O nas
  • .
  • Cele statutowe
  • .
  • Współpraca
  • .
  • Praca
  • .
  • Facebook
  • .
  • Szkolenia otwarte
  • .
  • Szkolenia zamknięte
  • .
  • Kontakt

O nas

Cele statutowe

Współpraca

Praca

Facebook

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o Humaneo

Opinie

Opinie o Humaneo Nowy Sącz Nawojowska 12

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconHumaneo

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Humaneo!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    karol

    15.10.2021 16:26

    Inne

    jakis czas temu uczestniczyłem w projekcie organizowanym przez humaneo z nowego sącza, wszystko super, liczne korzyści z udziału w projekcie, kilku znajomych też brało udział i byli zadowoleni
    ReviewUserIcon
    monika

    14.10.2021 12:45

    Inne

    polecam współpracę z tą firmą, konkretne projekty z możliwością rozwoju, świetna sprawa
    ReviewUserIcon
    Uczestniczka

    13.10.2021 13:39

    Inne

    Dzień dobry, biorę udział w projekcie Z POWEREM DO ZMIAN i jestem bardzo zadowolona z tego jak dba się o uczestników, zawsze można liczyć na pomoc trenera i można się wiele nauczyć, pozdrawiam i polecam
    ReviewUserIcon
    Kamil

    30.09.2021 11:58

    Kandydat

    Świetna konkretna fundacja, brałem udział w wielu różnych projektach organizowanych przez inne firmy tego typu ale tutaj nie trzeba było się o nic martwić i nic samemu załatwiać bo wszystkim zajmował się koordynator, świetna sprawa 5/5
    ReviewUserIcon
    Maria

    30.09.2021 11:50

    Inne

    Uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych przez Humaneo, zarówno ja jak i współuczestniczki nie miałyśmy żadnych uwag co do przebiegu, wszystko bardzo dobrze zorganizowane i dopracowane. :)
    ReviewUserIcon
    FG

    27.09.2021 18:12

    Inne

    Biorę udział w projekcie skierowanym na osoby bezrobotne, można zyskać cenne doświadczenie i wiedzę, ogólnie polecam.
    ReviewUserIcon
    GDTR

    24.09.2021 16:34

    Kandydat

    10/10 solidna firma, wszystko dopięte na ostatni guzik…
    ReviewUserIcon
    dominika

    24.09.2021 14:27

    Inne

    serdecznie polecam współpracę z fundacją, wszystko przebiegło ok, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    23.09.2021 16:29

    Inne

    Uczestniczyłam w projekcie "Stała Ścieżka Rozwoju", wszystko zgodnie z umową, wypłaty na czas, nic dodać nic ująć :)))
    ReviewUserIcon
    Paweł Z

    23.09.2021 15:59

    Inne

    Za namową znajomej wziąłem udział w jednym z projektów organizowanych w województwie warmińsko-mazurskim. Trafiłem na bardzo fajną grupę i z przyjemnością brałem udział w kolejnych formach wsparcia. Dziękuję za szansę. 5/5
    ReviewUserIcon
    mac11

    23.09.2021 15:12

    Inne

    kolega polecił mi skorzystanie z projektu który był inicjatywą stowarzyszenia, nie byłem zbytnio przekonany, ale zaryzykowałem i zmieniło to wiele na dobre w moim życiu, pozdrawiam przemiłą prowadzącą
    ReviewUserIcon
    jw

    22.09.2021 14:53

    Pracownik

    super projekty sam bralem udzial w jednym z nich i dzieki waszej pomocy znalazlem porzadna prace w czyms co lubie robic
    ReviewUserIcon
    UP

    22.09.2021 13:40

    Inne

    chciałam pozdrowić panią Małgorzatę która w świetny sposób poprowadziła nasze szkolenie, świetni ludzie, oby więcej takich inicjatyw w naszej okolicy bo niestety nie dzieje się tu zbyt wiele :)
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    22.09.2021 13:02

    Inne

    Biorę udział w projekcie organizowanym przez tą firmę, rzetelne szkolenie i staż pozwoliły mi wyciągnąć wiele pozytywów a zajęcia z IPD pozwoliły mi lepiej poznać samą siebie za co jestem bardzo wdzięczna, polecam z czystym sumieniem.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    18.09.2021 11:58

    Inne

    Fajny kurs i fajni konkretni ludzie.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    18.09.2021 11:48

    Inne

    Fajny kurs i fajni konkretni ludzie.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    18.09.2021 11:47

    Inne

    Fajny kurs i fajni konkretni ludzie ????
    ReviewUserIcon
    Anonimowy Uczestnik Projektu

    07.09.2021 13:56

    Inne

    Odnośnie kursu nie mam żadnych zastrzeżeń bo fajnie, miło ale mam zastrzeżenia do konkretnej sprawy kursanci starają się być dzień dnia żeby nabrać wiedzy, mieć ukończony kurs dostać certyfikat. A trafiają się tacy co tylko się pokazali na kursie a na koniec też dostaną certyfikat,zwroty za dojazdy, stypendium za odbyty kurs choć nie mają wiedzy na temat przeprowadzonego szkolenia.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    03.09.2021 11:09

    Kandydat

    Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą, polecam z czystym sumieniem dziekuje
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    03.09.2021 09:51

    Pracownik

    Bardzo rzeczowa i konkretna kobieta. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szkolenie spełniło nasze oczekiwania, materiały zostały dobrane profesjonalnie. Bardzo przydatny kurs. Współpracę z Panią Hanna Stypuła bardzo miło wspominam była otwarta na dyskusję i pytania.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Humaneo?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Humaneo

    Nawojowska 12 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7343157319

    KRS:0000249088

    Humaneo
    Branża główna: Kursy i szkolenia

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Beata

    03.09.2021 09:51

    Pracownik

    Hanna Stypuła szkolenie spełniło nasze oczekiwania pod względem merytorycznym. Pani Hania jest bardzo miłą i sympatyczną trenerką. Program był dostosowany do moich potrzeb. Szkolenie odbywało się w miłej i sympatycznej atmosferze.
    ReviewUserIcon
    A.Z.

    30.08.2021 12:58

    Inne

    Biorę udział w projekcie "START do zatrudnienia!" w województwie łódzkim. Wszystko przebiega sprawnie i profesjonalnie, pozostało mi tylko dokończyć staż, mam nadzieję że i tym razem obędzie się bez komplikacji ;))
    ReviewUserIcon
    Anonimowy Uczestnik

    30.08.2021 08:59

    Inne

    Widzę, że wiele osób wyraża swoje zdanie na temat projektów organizowanych przez to Stowarzyszenie, więc i ja chciałbym podzielić się swoją opinią. Na początku roku brałem udział w projekcie (województwo warmińsko-mazurskie), nie będę tutaj podawał szczegółów, chciałem tylko zaznaczyć, że projekt ten zmienił w dużym stopniu moje życie i dzięki niemu znalazłem świetną pracę. Także zdecydowanie polecam takie projekty, warto korzystać, póki istnieje taka możliwość. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    29.08.2021 18:41

    Inne

    Polecam polecam, wszystko jak najbardziej w porządku. POZDRAWIAM :) :) :)
    ReviewUserIcon
    Malgorzata

    26.08.2021 20:53

    Pracownik

    Projek Nowa Sciezka Aktywności prowadzony przez pania Malgorzate w Augustowie 2021r.Byl bardzo trafny..Atmosfera była super zdobylismy nową wiedzę i doswiadczenie...Pozdrawiam całą ekipe..Polecam wszystkim..
    ReviewUserIcon
    paulina00

    26.08.2021 15:38

    Inne

    uczęszczam na szkolenie zawodowe w jednym z projektów organizowanych przez humaneo, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko jak należy
    ReviewUserIcon
    uczestnik.projektu

    26.08.2021 14:52

    Inne

    dziękuję stowarzyszeniu za możliwość wzięcia udziału w projekcie, otworzyło mi to nowe możliwości i znalazłam pracę co w tych czasach nie jest prostym zadaniem
    ReviewUserIcon
    DK

    23.08.2021 14:49

    Kandydat

    Szkolenia na najwyższym poziomie. Organizacyjnie wszystko było dopięte na ostatni guzik. Certyfikat dotarł do mnie dość szybko.
    ReviewUserIcon
    Bogumiła

    23.08.2021 14:44

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą, polecam z czystym sumieniem
    ReviewUserIcon
    KarlaN

    19.08.2021 17:58

    Kandydat

    Profesjonalizm w 100%!!! Życzliwi ludzie i ciekawe zajęcia, do tego przydatne staże, jednym słowem super :]
    ReviewUserIcon
    Ola

    19.08.2021 15:23

    Inne

    Wspaniali ludzie! pozdrawiam całą ekipę Humaneo, bardzo pomogli mi w znalezieniu perspektywicznej pracy a nie jestem jedynym takim przypadkiem! :)
    ReviewUserIcon
    d.maciej

    19.08.2021 14:57

    Inne

    5/5 brałem udział w stażu i nie żałuję
    ReviewUserIcon
    IWona

    19.08.2021 14:12

    Inne

    Biorę udział w jednym z projektów firmy Humaneo i jestem bardzo zadowolona z ich usług także zdecydowanie polecam każdemu kto waha się czy warto wziąć udział
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    18.08.2021 11:45

    Pracownik

    Uczestniczyłem w kursie " Nowoczesny sprzedawca z obsługą kas fiskalnych" z trenerką Hanną Stypuła. Zajęcia były bardzo przyjazne i przejrzyste, a trenka była bardzo sympatyczna.
    ReviewUserIcon
    Xxx33

    18.08.2021 11:40

    Inne

    Hanna Stypuła super pani polecam uczestniczyłam w zajęciach które prowadziła nas trenerka super atmosfera pełne zaangażowanie. Polecam
    ReviewUserIcon
    Aleksandra.

    18.08.2021 11:40

    Inne

    Uczestniczyłam w kursie" Nowoczesny sprzedawca z obsługa kasy fiskalnej" z trenerka Hanna Stypułą w Elblągu i jak najbardziej bardzo sympatyczna ,przemiła atmosfera. Jestem pod wrażeniem dużej wiedzy i kwalifikacji. Kurs przebiegł szybko i sprawnie. Zajęcia były bardzo ciekawe i oryginalne :)
    ReviewUserIcon
    Edyta

    18.08.2021 11:39

    Inne

    Uczestniczyłam w kursie "Nowoczesny sprzedawca z obsługa kasy fiskalnej" Hanna Stypula trenerka.Bardzo miła sympatyczna, kurs przebiegał zgodnie z programem.Jestem pod wielkim wrażeniem.Kursy odbywały się w Elblągu.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    17.08.2021 11:54

    Pracownik

    Polecam szkolenia zawodowe z trenerką panią Hanna Stypuła. Dobrze prowadzone zajęcia, miła atmosfera, ciekawe materiały szkoleniowe i duża pomoc w stażach i szukaniu pracy.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    01.08.2021 20:45

    Inne

    Uczestniczyłem w kursie na wózki widłowe w czerwcu. Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Pracownicy zawsze mili i chętni do pomocy. Terminy spotkań były dobierane tak, aby każda ze stron była zadowolona. Podczas samych spotkań atmosfera była bardzo fajna. Firma dobrała inne firmy współpracujące w taki sposób, że uczestnictwo w kursach to czysta przyjemność. Ilość spotkań, wykładów, doradztwa zawodowego jak i treść materiałów jest dobrana idealnie aby przygotować każdego do sytuacji jakie spotykają przyszłego pracownika na rynku pracy. Serdeczne pozdrowienia dla każdego pracownika, który przyczynił się do mojego małego sukcesu oraz reszty zespołu. Szczerze polecam. Oby było więcej takich firm.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    01.08.2021 20:44

    Inne

    Uczestniczyłem w kursie na wózki widłowe w czerwcu. Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Pracownicy zawsze mili i chętni do pomocy. Terminy spotkań były dobierane tak, aby każda ze stron była zadowolona. Podczas samych spotkań atmosfera była bardzo fajna. Firma dobrała inne firmy współpracujące w taki sposób, że uczestnictwo w kursach to czysta przyjemność. Ilość spotkań, wykładów, doradztwa zawodowego jak i treść materiałów jest dobrana idealnie aby przygotować każdego do sytuacji jakie spotykają przyszłego pracownika na rynku pracy. Serdeczne pozdrowienia dla każdego pracownika, który przyczynił się do mojego małego sukcesu oraz reszty zespołu. Szczerze polecam. Oby było więcej takich firm.

    Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.