opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Humaneo

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 185 ocen
Opinie(430)
Dodaj opinię
Aktualności(7)

Opinie(430)

Dodaj opinię
Aktualności(7)
Logo
  • O nas
  • .
  • Cele statutowe
  • .
  • Współpraca
  • .
  • Praca
  • .
  • Facebook
  • .
  • Szkolenia otwarte
  • .
  • Szkolenia zamknięte
  • .
  • Kontakt

O nas

Cele statutowe

Współpraca

Praca

Facebook

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o Humaneo

Opinie

Opinie o Humaneo Nowy Sącz Nawojowska 12

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconHumaneo

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Humaneo!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    J. Aneta

    30.07.2021 12:38

    Inne

    Wszystko jak najbardziej na plus. Można się dużo dowiedzieć i zdobyć nowe doświadczenie. Z przyjemnością skorzystałam. Pozdrawiam :))))
    ReviewUserIcon
    wiola

    30.07.2021 09:27

    Inne

    Projekt START DO ZATRUDNIENIA dal mi mozliwosc zdobycia nowych umiejetnosci oraz poznania nowych osob. Bede to wspominac bardzo dobrze :)
    ReviewUserIcon
    NATALIA

    29.07.2021 23:08

    Inne

    WSZYSTKO SUPER!!! POLECAM!
    ReviewUserIcon
    M Maria

    29.07.2021 19:23

    Inne

    Cieszę się, że skorzystałam z projektu oferowanego przez Państwa firmę. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, a nawet lepiej. Atmosfera i ludzie cudowni! Pozdrawiam Maria
    ReviewUserIcon
    PatrycjaO

    29.07.2021 17:07

    Inne

    Bardzo polecam uczestnictwo w projekcie. Zdobyłam wiedzę i umiejętności, na czym najbardziej mi zależało. Współpraca na medal :))
    ReviewUserIcon
    I . Z .

    29.07.2021 01:06

    Inne

    Jestem zadowolona z udziału w projekcie. Nowe doświadczenie, umiejętności.. To zawsze wychodzi na plus. Pozdrawiam : )
    ReviewUserIcon
    kasia

    28.07.2021 21:23

    Inne

    jako uczestniczka projektu start do zatrudnienia moge go z czystym sumieniem polecic
    ReviewUserIcon
    Xyz

    28.07.2021 14:16

    Inne

    Witam chciałem pochwalić organizatorów projektu w którym brałem udział jakiś czas temu. dopracowany każdy szczegół pieniążki na czas polecam z czystym sumieniem
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    28.07.2021 13:30

    Inne

    Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Nic dodać, nic ująć. Polecam współpracę i pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Martyna P.

    28.07.2021 13:26

    Inne

    Udział w projekcie zdecydowanie pomógł mi się rozwinąć na wielu polach, z czego jestem więcej niż zadowolona. Atmosfera i sposób prowadzenia na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim osobom, które chciałyby się dalej rozwijać :)
    ReviewUserIcon
    K.c

    28.07.2021 12:28

    Inne

    Uczęszczam na staż z tej firmy i mogę śmiało powiedzieć że wszystko przebiega bez zarzutów, zdecydowanie polecam i zostawiam 5 gwiazdek
    ReviewUserIcon
    Monika

    26.07.2021 17:22

    Inne

    Uczestniczyłam w programie "Z POWERem do zmian". Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Justyną. Dzięki niej zmieniło się moje życie na lepsze. Postawiłam na duże zmiany, przeprowadziłam się w kwietniu do Krakowa oraz uczęszczałam na staż, aby zdobyć doświadczenie. Dziś był pierwszy dzień mojej pracy na umowie. Spełniło się moje marzenie i jestem na stanowisku księgowej. W tym kierunku się kształcę, ale bez pracy znałabym to wszystko tylko z teorii. Pani Justyna stawia na autoprezentację. Jest to ciężkie zadanie, ale przynosi niesamowite owoce. Dzięki temu, że byłam przygotowana na każdą z rozmów perfekcyjnie, zdobyłam stanowisko w firmie nie mając wcześniej żadnego doświadczenia w branży. Współpraca z Panią Justyną przebiegała idealnie. Luźna atmosfera, nie mogłam doczekać się kolejnych zajęć. Pani Justyna potrafiła zmobilizować do działania i śmiało mogę stwierdzić, że to gdzie dzisiaj jestem to w większości jej zasługa.
    ReviewUserIcon
    AgataG

    25.07.2021 14:38

    Inne

    Uczestnicząc w projekcie Droga ku zatrudnieniu miałam szansę zdobyć nowe doświadczenie, co jest dla mnie najważniejsze. A do tego było kompetentnie i sympatycznie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    dawid o.

    25.07.2021 11:41

    Inne

    wszystko było ok
    ReviewUserIcon
    Natalia

    24.07.2021 11:48

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z projektu. Moja ocena nie mogłaby być inna. 5/5 :)
    ReviewUserIcon
    Monika

    24.07.2021 11:11

    Inne

    Jestem uczestniczką projektu "Start do zatrudnienia!". Wszystko dobrze zorganizowane. Moja ocena to dobry plus :) Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Uczestniczka

    23.07.2021 03:52

    Inne

    Nie polecam, współpraca z panią Edytą S. To dramat, to wstyd ze zatrudniacie państwo tak niekompetentnych pracowników, którzy nie potrafią udzielisz informacji.
    ReviewUserIcon
    M. P.

    22.07.2021 14:08

    Inne

    Zarówno szkolenie jak i staż z projektu Droga ku zatrudnieniu bardzo mi się podobały. Prowadzone miło i profesjonalnie!
    ReviewUserIcon
    MariB

    22.07.2021 12:33

    Inne

    Jestem uczestniczką stażu "Droga ku zatrudnieniu", z którego jestem bardzo zadowolona. Zyskałam dużo nowych kompetencji, a atmosfera sprawiła, że aż chciało się przychodzić :) Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    09.07.2021 21:38

    Pracownik

    Witam chciałam pochwalić i napisac że jestem bardzo zadowolona z projektu i wykładów ktore były super A najbardziej Pani psycholog Pani Paulina Mos jest bardzo mądra i super wyksztalcona osoba wyklady z nia byly najlepsze ma super podejście do osób po prostu w niej jest najwieksza moc pozdrowienia dla Niej od całej grupy Pani Justyna Stasierowska bardzo miła Pani i Pan Radoswal również dużo sily i zdrówka dla Was jesteście najlepsi i tak trzymajcie pozdrawiam serdecznie Natalia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Humaneo?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Humaneo

    Nawojowska 12 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7343157319

    KRS:0000249088

    Humaneo
    Branża główna: Kursy i szkolenia

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Martyna K.

    09.07.2021 14:36

    Pracownik

    Polecam wziąć udział w stażu Humaneo. Pani Justyna to ciepła osoba, która zawsze wysłucha, powie dobre rady. Bardzo przyjemne spotkania ! Polecam
    ReviewUserIcon
    Wiesia Ś

    05.07.2021 21:59

    Inne

    Polecam firmę Humaneo! Ogólnie całe szkolenie było bardzo profesjonalne i interesujące. Prowadząca Pani Paulinka prowadziła je w sposób ciekawy i zrozumiały, potrafiła zainteresować słuchających z łatwością podczas każdego omawianego tematu. Spotkania przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dziękuję za odbyte szkolenie. Było to jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam, a trochę ich w życiu miałam ???? Przywróciła mi Pani wiarę w to, że mogę się odnaleźć w obecnej rzeczywiści na rynku pracy. Dzięki Pani zajęciom jestem w stanie przełamać ewentualne bariery jakie mogę napotkać na swojej drodze. Pozdrawiam cieplutko Pani Paulinko!
    ReviewUserIcon
    Wiesia Ś

    05.07.2021 21:43

    Inne

    Polecam firmę Humaneo! Ogólnie całe szkolenie było bardzo profesjonalne i interesujące. Prowadząca Pani Paulinka prowadziła je w sposób ciekawy i zrozumiały, potrafiła zainteresować słuchających z łatwością podczas każdego omawianego tematu. Spotkania przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dziękuję za odbyte szkolenie. Było to jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam, a trochę ich w życiu miałam ;) Przywróciła mi Pani wiarę w to, że mogę się odnaleźć w obecnej rzeczywiści na rynku pracy. Dzięki Pani zajęciom jestem w stanie przełamać ewentualne bariery jakie mogę napotkać na swojej drodze. Pozdrawiam cieplutko Pani Paulinko!
    ReviewUserIcon
    jacek09

    29.06.2021 19:19

    Inne

    Fajny staż. Polecam...
    ReviewUserIcon
    Paweł

    29.06.2021 19:06

    Inne

    Bardzo fajne szkolenie, dużo z niego wyciągnąłem. Dzięki projektowi znalazłem pracę. Polecam
    ReviewUserIcon
    Monika

    29.06.2021 13:44

    Inne

    Polecam, brałam udział w projekcie "Wystarczy chcieć aktywizacja społeczno-zawodowa" i jestem bardzo zadowolona, ciekawe szkolenia
    ReviewUserIcon
    Monika

    29.06.2021 13:41

    Inne

    Uczestniczyłam w projekcie "Wystarczy chcieć". Polecam każdemu udział. Bardzo fajne zajęcia!!
    ReviewUserIcon
    Monika

    29.06.2021 13:38

    Inne

    Polecam, brałam udział w projekcie "wystarczy chcieć aktywizacja społeczno-zawodowa" i wszystko było super, ciekawe szkolenia, jestem zadowolona
    ReviewUserIcon
    Monika M

    29.06.2021 10:12

    Inne

    Jestem uczestnikiem projektu "Wystarczy chcieć! Aktywizacja społeczno-zawodowa". Jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się wziąć udział w tym projekcie, gdyż zdobyłam wiedzę, która przyda mi się w przyszłości podczas szukania pracy. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    24.06.2021 20:10

    Inne

    Polecam Humaneo. Dzięki współpracy z Panią Edytą po odbyciu ciekawego szkolenia w zakresie "Recepcjonista z obsługą klienta" odbywam staż. Szkolenie było prowadzone przez profesjonalnych wykładowców, którzy nie tylko przekazywali w sposób interesujący wiedzę, ale także stwarzali miłą atmosferę. Korzystanie z tych zajęć było przyjemnością. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła skorzystać z równie ciekawych propozycji szkoleniowych.
    ReviewUserIcon
    Teresa Maczuga

    24.06.2021 09:48

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, w którym uczestniczyłam ,, Recepcjonista z obsługą klienta'' oraz ze stażu, który aktualnie odbywam. Szkolenie przeprowadzone było w sposób profesjonalny zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Prowadzący bardzo zaangażowani, kompetentni oraz przede wszystkim sympatyczni. Pośrednik pracy Pani Edytka bardzo pomocna i serdeczna. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Agnieszka C

    23.06.2021 22:20

    Inne

    Bardzo dobrze oceniam moje doświadczenie z Humaneo. Brałam udział w szkoleniu "recepcjonista z obsługą klienta", zajęcia były prowadzone profesjonalnie i spełniły moje oczekiwania, ponieważ zdobyłam wiele nowych wiadomości. Bardzo miła atmosfera. Polecam
    ReviewUserIcon
    Anna

    23.06.2021 18:47

    Pracownik

    Polecam firmę Humaneo! Brałam udział w szkoleniu w zakresie recepcjonista-obsluga klienta. Jestem bardzo zadowolona, pozyskałam wiele cennych wiadomości, wszystko odbywało się na wysokim poziomie z wykwalifikowanymi prowadzącymi. Szczególne podziękowania dla Pani Edyty, która w profesjonalny sposób prowadziła i organizowała zajęcia szkoleniowe.
    ReviewUserIcon
    Anna1960

    23.06.2021 14:44

    Były pracownik

    Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Zdobyłam sporo wiadomości i umiejętnośc. Pani Edyta jest profesjonalnym koordynatorem i prowadzącym, jak również wspaniałym człowiekiem.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    22.06.2021 11:51

    Inne

    Jestem uczestnikiem stażu "Nie wykluczaj się z lepszego jutra". Brałam również udział w szkoleniu "recepcjonista z obsługą klienta". Bardzo polecam tę firmę oraz pomoc pani koordynator pani Edyty, na którą zawsze można liczyć! Jestem bardzo zadowolona.
    Company logo

    Humaneo

    27.05.2021 12:54

    Pracodawca

    Aktualność
    Z przyjemnościa informujemy że Stowarzyszenie Humaneo rozpoczęło współpracę z Instytutem Badań Edukacyjnych, której celem jest opis kwalifikacji rynkowej oraz dostosowanie rozwiązań w zakresie przeprowadzania procesu walidacji (egzaminowania) i certyfikacji oraz zapewniania jakości dla kwalifikacji „Testowanie oprogramowania” do założeń Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).

    Współpraca odbywa się w ramach projektu pt. „Wspieranie funkcjonowania i doskonalenie ZSK na rzecz wykorzystania oferowanych w nim rozwiązań do realizacji celów strategii rozwoju kraju”, realizowanego przez Instytut w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
    News image
    ReviewUserIcon
    Edyta

    27.05.2021 12:35

    Pracownik

    Bardzo pozytywnie oceniam moje doświadczenie z Humaneo. Atmosfera jest przyjazna a komunikacja otwarta co sprawia ze codzienna praca jest owocna.
    ReviewUserIcon
    Paulina O.

    21.05.2021 13:02

    Inne

    Współprace z Humaneo oceniam bardzo dobrze, wszystkie spotkania i rady były pomocne, szczególnie chciałabym podziękować Pani Justynie T. za pomoc w odnalezieniu stażu, wszystkie udzielone mi informacje i rady, za świetny kontakt i miłe podejście
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    07.05.2021 13:04

    Inne

    bardzo profesjonalnie przeprowadzane zajęcia przez trenera oraz zespół rekrutujących uczestników. Polecam współpracę z Humaneo!
    ReviewUserIcon
    Wiktoria K.

    06.05.2021 15:41

    Inne

    Jestem bardzo wdzięczna pośredniczce pracy Pani Justynie T. za zaangażowanie, pomoc i wszystkie rady, jakie od niej usłyszałam - dzięki niej zdobyłam super pracę. Pani Justyna na spotkaniach zawsze była uśmiechnięta i serdeczna, zawsze dawała mega motywację do działania i wsparcie. Cały projekt natomiast oceniam bardzo dobrze; Jedynie co można się przyczepić to terminy spotkań, które nie są zaraz po sobie -aczkolwiek jest to zrozumiałe, gdy się ma pod sobą dużą ilość ludzi do ogarnięcia :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.