opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Humaneo

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 185 ocen
Opinie(430)
Dodaj opinię
Aktualności(7)

Opinie(430)

Dodaj opinię
Aktualności(7)
Logo
  • O nas
  • .
  • Cele statutowe
  • .
  • Współpraca
  • .
  • Praca
  • .
  • Facebook
  • .
  • Szkolenia otwarte
  • .
  • Szkolenia zamknięte
  • .
  • Kontakt

O nas

Cele statutowe

Współpraca

Praca

Facebook

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o Humaneo

Opinie

Opinie o Humaneo Nowy Sącz Nawojowska 12

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconHumaneo

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Humaneo!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    23.02.2021 15:38

    Kandydat

    Czy ktoś wie czy Humaneo szuka chętnych staż?
    Company logo
    Humaneo

    24.03.2021 16:36

    Pracodawca

    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie www w zakładce Działalność -> Projekty oraz w Aktualnościach. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Paulina W

    21.02.2021 18:38

    Pracownik

    Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, pośrednik pracy Pani Justyna T to bardzo miła, życzliwa i pomocna osoba jestem jej bardzo wdzięczna za wszelką udzieloną mi pomoc, rady i za jej zaangażowanie dzięki króremu mam teraz pracę. Polecam
    Company logo
    Humaneo

    24.03.2021 16:35

    Pracodawca

    Pani Paulino, dziękujemy za opinię. Przekażemy informację zwrotną Pani Justynie. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Mateusz M

    02.02.2021 19:53

    Inne

    Moją współprace z Humaneo wspominam bardzo dobrze, szkolenia były przeprowadzone na wysokim poziomie, sprawnie, a oprócz tego zawsze panowała na nich miła atmosfera, dzięki czemu człowiek każdego dnia przychodził z chęcią na zajęcia. Szczególne podziękowania należą się Pani Justynie, na którą zawsze można było liczyć, profesjonalnie podchodziła do swoich obowiązków biorąc pod uwagę dobro wszystkich stażystów i zawsze starała się pomóc pomimo nawału pracy :) Sama kwestia finansowa bez zarzutu, wszelkie wypłaty za szkolenie / staż - zawsze na czas. Krótko mówiąc - POLECAM
    Company logo
    Humaneo

    24.03.2021 16:34

    Pracodawca

    Panie Mateuszu, bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    01.02.2021 18:47

    Pracownik

    „Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze w sposób zwięzły i ciekawy, obfitujące w dużą dawkę humoru, pozwalające na podzielenie się własnymi doświadczeniami.”Dziękuję Pani Hani i Małgorzacie Stypuła. „Wysoka jakość szkolenia.”Polecam ????????????
    Company logo
    Humaneo

    24.03.2021 16:34

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    26.01.2021 13:22

    Inne

    Bardzo pozytywnie wrażenie, zawsze osoby które były odpowiednie za szkolenie i staż, zwłaszcza Pani Justyna, która była moją pośredniczą stażu w 100% wypełniała swoje obowiązki bardzo profesjonalnie oraz w razie pytań chętnie odpowiadała :D
    Company logo
    Humaneo

    27.01.2021 17:02

    Pracodawca

    Dzień dobry Panie Wojtku, bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Informację zwrotną przekażemy pani Justynie. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Edyta

    29.12.2020 19:31

    Inne

    Ja bardzo chwalę sobie projekty z Humaneo. Jestem mega zadowolona z profesjonalizmu postępowania, sposobu działania , komunikacji i empatii Malgorzata Stypuła i Hanna Stypuła. To super trenerku i psychożki
    Company logo
    Humaneo

    30.12.2020 10:12

    Pracodawca

    Dzień dobry Pani Edyto, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.12.2020 10:54

    Inne

    Wiecie może czy w Humaneo szukają chętnych na staż?
    Company logo
    Humaneo

    27.12.2020 22:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, prosimy o informację dot. Pana/Pani miejsca zamieszkania. Na jej podstawie będziemy mogli zaproponować ewentualny udział w realizowanych przez nas projektach. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Diana

    12.10.2020 17:08

    Inne

    Uczestniczyłam w kursach prowadzonych przez Humaneo, bardzo polecam, na prawdę kursy prowadzone na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję Pani Justynie, która jest moim pośrednikiem, bardzo miło współpracuje się, wszystko jest na czas, dużo możliwości, bardzo cieszę się że skorzystałam z tego kursu:)
    ReviewUserIcon
    Dorota

    06.10.2020 18:09

    Były pracownik

    Jakiś czas temu pracowałam dla HUMANEO, jako trener - polecam współpracę, żadnych problemów z płatnościami, wszystko jak należy, pracownicy mili i grzeczni, osobiście uważam, że warto mieć relacje z tą firmą. Pozdrawiam HUMANEO ☺
    ReviewUserIcon
    Karolina

    01.10.2020 15:57

    Inne

    Chciałabym podziękować Pani Justynie T za znalezienie stażu. Współpraca z Panią Justyna to czysta przyjemność. Osoba bardzo komunikatywna, pomocna służąca dobry słowem i ciepłym sercem.
    ReviewUserIcon
    Anna Wilczewska

    28.09.2020 20:59

    Pracownik

    Moja przygoda z Humaneo zaczęła się od szkolenia na pracownika biurowego . Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze z fantastycznymi ludźmi . Jestem w tej chwili na stażu w pracy o której zawsze marzyłam . Polecam z całego serca ❤️
    ReviewUserIcon
    Johny Mnemonic

    15.09.2020 16:45

    Inne

    Witam. Jestem stażystą na stażu zorganizowanym przez humaneo Po pierwsze: Mija ponad miesiąc a wypłaty jak nie było tak nie ma. Po drugie: Gdy inne grupy otrzymywały obiady codziennie podczas kursu, nasza grupa widziała tylko 2 razy(w tym ja tylko raz). (usunięte przez administratora)ia. Po czwarte: Do pracy jeżdżę komunikacją miejską, ponieważ mam spory kawałek drogi i z tego co słyszałem nie będzie mi zwrócone za bilety. Mija kilka dni od czasu gdy zacząłem pisać ten tekst a wypłaty dalej nie ma, dzwoniłem dzisiaj do nich kilka razy ale nie raczyli odebrać. Wczoraj dzwonili do mnie i pani która ze mną rozmawiała obiecała że będą na dziś pieniądze a jest to ważne gdyż mija dziś termin opłacenia rachunków za mieszkanie, wodę prądu no i gazu. Widać jacy są słowni. Zabieram pieniądze i kończę współpracę z firmą Kant & Przekręt. wniosek z tego taki że nie polecam tej firmy, unikajcie jej jak diabeł święconej wody.
    ReviewUserIcon
    Nie POLECAM - NOWY SĄCZ

    14.09.2020 18:23

    Kandydat

    Witam, absolutnie nie polecam korzystania z programów w firmie Humaneo. Zaczynając od początku od pierwszego spotkania do następnego minął prawie miesiąc bez odzewu, kazano wyrejestrować się z urzędu pracy, kolejny to czekanie aż ktoś poinformuję kiedy będą odbywać się szkolenia. Szkolenie z programu "z Powerem na Ty" w Brzesku zorganizowane w najtańszej i najmniejszej jadłodajni, przez sale do toalety przechodzili w ciągu dnia ludzie żeby z niej skorzystać. Wykładowca miał uczyc nas do podjęcia pracy administracyjnej, a całe szkolenie opierało się na elementach prawa nie potrzebnie. Brak ubezpieczenia zdrowotnego do połowy szkolenia. Co chwilę kontakt z kimś innym ze stowarzyszenia nie mającym pojęcia na jakim etapie jest każda sprawa do załatwienia. Wieczne pomyłki w dokumentach wypełnianie tych samych co najmniej 2 razy, bo gdzieś zginęły lub pomyłki. Po zakończeniu szkolenia brak działań do znalezienia stażu, większość szuka na własną rękę bo sami twierdzą, że jest" to dla nas lepsze " Kontakt nikły, Panie w siedzibie bardzo nie mile i z wieczna pretensją. Trzeba upominać się o pieniądze za szkolenia, obiecują że będą zaraz wypłacone po szkoleniu, a mijają 2 tygodnie i cisza. Jedynym największym plusem tej niezorganizowanej firmy jest Pani (usunięte przez administratora), której chyba najbardziej zależy na załatwieniu sprawy, i przepraszaniu za brak organizacji tego stowarzyszenia i szacunku do młodych ludzi, którzy mają nadzieje na start i zwrot jakiś małych kwot, które wydali na dojazd żeby mieć lepszy start w kierunku rozwoju zawodowego. Lepiej udać się do Pup te same szkolenia, a tam napewno są zorganizowane na tip top.
    ReviewUserIcon
    Zanka

    17.08.2020 12:48

    Kandydat

    Projekt Nowe Horyzonty w Elblagu pomimo koronawirusa byl sprawnie zorganizowany przez Małgorzata Stypuła, szkolenie komputerowe i na Pracownika Biurowego były przydatne do stażu jaki mam od razu po szkoleniu, Polecam i zachecam.
    ReviewUserIcon
    Danuta

    23.07.2020 23:10

    Pracownik

    Chciałabym bardzo podziękować pani Małgosi Stypuła doradcy zawodowemu która pomogła mi znaleźć staż z możliwością zatrudnienia. Obecnie jestem po stażu i otrzymałam etat. Od 15 lat nie mogłam sama znaleźć pracy nawet na umowę zlecenie. Projekt Aktywizacja krok po kroku w ktorym byłam w Pasłęku był dla mnie dużą szansą, mam ponad 50 lat i otrzymałam etat po stażu. Bardzo dziękuję Humaneo za takie projekty i za takich ludzi aniołów jak pani Małgosia.
    Company logo
    Humaneo

    24.07.2020 19:05

    Pracodawca

    Pani Danuto, cieszymy się, że mogliśmy pomóc i dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    12.05.2020 08:30

    Inne

    Uczestniczyłem w projekcie organizowanym przez Humaneo, dzieki temu teraz mam pracę POLECAM!!!!
    Company logo
    Humaneo

    13.05.2020 16:36

    Pracodawca

    Panie Wojciechu, cieszymy się, że mogliśmy pomóc Panu w uzyskaniu kwalifikacji i zatrudnienia. Życzymy Panu satysfakcji z wykonywanego zawodu i wielu sukcesów. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    21.07.2020 12:56

    Inne

    Opisz więcej na czym polega staż z tej firmy, jak daleko dojezdzales od miejsca zamieszkania? Zwaracaja za dojazd?
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.06.2020 15:22

    Inne

    Witam czy ktoś mi może pomóc juz od paru dni próbuje się skontaktować z panią Luizą którą ma zamiar organizować szkolenie i staż na terenie Ostrowi Maz. w ramach projektu Młodzi z Powerem niestety nie odbiera telefonu i nie odpowiada na smsy pomimo iż ogłoszenie jest nadal obecne na olx że poszukują nowych osób i są ostanie wolne miejsca jak mozna inaczej się z nią skontkatować i dowiedzieć się kiedy zaczyna się ten projekt.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.06.2020 11:06

    Inne

    Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Humaneo?
    Company logo
    Humaneo

    07.06.2020 22:27

    Pracodawca

    Dzień dobry, informacje dot. rekrutacji kandydatów na pracowników można znaleźć na naszej stronie. Dokładny adres to http://www.humaneo.pl/praca/. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Rek

    09.06.2020 08:24

    Inne

    Cały proces rekrutacji jest nie zgodny z prawdą o którym opowiadają pierwszego dnia. Przestrzegam przed tą firmą
    ReviewUserIcon
    Xandar

    10.04.2020 10:43

    Inne

    Czy Stowarzyszenie ma ostatnio problemy z płatnościami za staż?. Ewentualnie problemy finansowe?.
    ReviewUserIcon
    123

    11.05.2020 14:59

    Inne

    Witam Czy cos sie zmienilo? Mam podobne odczucie, 3msc stazu i nawet za pierwszy miesiac dalej platnosci brak...Minął juz tydzien po skonczeniu calego stazu i ani jednego przelewu.
    Company logo
    Humaneo

    13.05.2020 16:38

    Pracodawca

    Dzień dobry, czy możemy prosić o pełniejszą informację? W tym momencie nie możemy się odnieść do sprawy, nie znając szczegółów. W razie potrzeby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorami projektów lub z naszym biurem tel. (18) 547 70 70 lub poprzez e-mail [email protected]. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Monika

    12.05.2020 10:13

    Inne

    Polecam Humaneo. Bardzo ciekawe szkolenie. Profesjonalne podejście Pani koordynator
    Company logo
    Humaneo

    13.05.2020 16:33

    Pracodawca

    Pani Moniko, dziękujemy za podzielenie się opinią. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Humaneo?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Humaneo

    Nawojowska 12 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7343157319

    KRS:0000249088

    Humaneo
    Branża główna: Kursy i szkolenia

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ewelina K.

    13.05.2020 09:13

    Inne

    Dziękuję serdecznie Pani Justynce T. za znalezienie stażu.
    Company logo
    Humaneo

    13.05.2020 16:33

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię :) Przekażemy ją także Pani Justynie. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    1285

    13.03.2020 11:03

    Inne

    Nie polecam firmy nie dotrzymuje słowa
    Company logo
    Humaneo

    01.04.2020 22:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, czy możemy prosić o pełniejszą informację? W tym momencie nie możemy się odnieść do sprawy. W razie potrzeby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorami projektów lub z naszym biurem tel. (18) 547 70 70 lub poprzez e-mail [email protected]. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    11.03.2020 14:37

    Inne

    Zakończyłam właśnie staż organizowany przez Humaneo. Jestem zadowolona ze współpracy z firmą za co bardzo dziękuję a szczególnie p. Justynie Tobiasz za zaangażowanie i pomoc. Polecam współpracę z firmą.
    Company logo
    Humaneo

    01.04.2020 22:15

    Pracodawca

    Dzień dobry Pani Małgorzato, dziękujemy za pozostawioną przez Panią opinię. Dobre słowa przekażemy Pani Justynie. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych i dalszego rozwoju. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Nunia

    09.03.2020 06:59

    Inne

    Jestem w trakcie stazu I bardzo dziekuje pani Dorocie I firmie humaneo za znalezienie stazu
    Company logo
    Humaneo

    01.04.2020 22:14

    Pracodawca

    Dzień dobry, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Życzmy wielu sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Sylwia19552

    05.03.2020 08:05

    Inne

    Szczerze polecam współpracę z Humaneo, konkretne zasady i wytyczne dotyczące szkoleń, ciekawe spotkania, a to wszystko przy kawie, herbacie i obiedzie. Pieniądze wypłacane w terminie, dobry kontakt z firmą. Przede wszystkim polecam współpracę z Panią Justyną która pomogła mi znaleźć staż, po którym otrzymałam umowę o pracę i jestem bardzo wdzięczna.
    Company logo
    Humaneo

    01.04.2020 22:13

    Pracodawca

    Dzień dobry Pani Sylwio, dziękujemy za przekazana opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani wymagania względem organizacji szkoleń i współpracy. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    J.M pracownik Humaneo

    27.03.2020 11:08

    Inne

    Szanowni państwo każda z osób posiada numer telefonu do koordynatora projektu, ponadto jesteśmy dostępni pod wskazanymi telefonami, e-mailami, na naszych stronach internetowych. Jesteśmy na profilach społecznościowych Nasze działania w szczególności ukierunkowane są na przekazywanie rzetelnych i wyczerpujących informacji. Gdyby po mimo wszystko z jakiś powodów nie udało się komuś uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania, w co trudno uwierzyć. Polecam się i służę pomocą pracownik Humaneo nr. Tel. 663-072-434
    ReviewUserIcon
    Kursantka

    25.03.2020 16:06

    Inne

    Bardzo miłe trenerki i rekruterki. Ciekawe projekty.
    ReviewUserIcon
    roza389

    20.03.2020 12:23

    Inne

    Witam Czy jest tu jeszcze ktos z projektu Moge wszystko.? Czy tez to tak wyglada u innych ze czeka sie dniami na odpowiedź z ich strony. Jestesmy na stazach pozostawieni sami sobie. Teraz w tych tridnych dniach koronawirusa szalejacego nikt nam nic nie chce powiedzieć. Nasi organizatorzy stazu poodsylali nas do domu a Humaneo nabralo wody w usta i bierze kase za swoja nieudolnosc organizacyjną. Przestrzegam wszystkich przed podpisaniem umowy i 5 razy należy sie zastanowić zanim przystapi sie do projektu z nimi. Życzę mniejszej naiwnosci
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    05.02.2020 07:52

    Inne

    Dziękuję pośrednikowi pracy Pani Justynie za znalezienie stażu. Brałam udział w projekcie i znalazłam dzięki Pani Justynie staż na terenie Nowego Sącza. Jestem już trzeci miesiąc na stażu i pracodawca zaproponował mi umowę o pracę po zakończeniu stażu. Bardzo się cieszę, gdyż praca spełniła moje oczekiwania. Dziękuję Wam, a zwłaszcza Pani Justynie.
    Company logo
    Humaneo

    22.02.2020 17:46

    Pracodawca

    Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za zamieszczoną przez Panią opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać w aktywizacji społecznej i zawodowej uczestników realizowanych przez nas projektów. Życzymy Pani wszelkiej pomyślności i wielu zawodowych sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.02.2020 09:22

    Inne

    Czy Humaneo ma ściśle ustalone godziny pracy?
    Company logo
    Humaneo

    22.02.2020 17:44

    Pracodawca

    Nasze biuro pracuje od godziny 8:00 do godziny 16:00. Dane kontaktowe dostępne są na stronie http://www.humaneo.pl/kontakt/ Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Tomek

    19.02.2020 07:59

    Inne

    Pani Justyno jest Pani wielka!!! Mam pracę po odbytym stażu, który Pani dla mnie znalazła. Dziękuję!! Tomasz P.
    Company logo
    Humaneo

    22.02.2020 17:43

    Pracodawca

    Panie Tomku, przekażemy Pana wiadomość p. Justynie :). Wspólnie z Panem cieszymy się tym sukcesem. Życzymy wszelkiej pomyślności. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Ewa

    19.02.2020 10:57

    Inne

    Brałam udział w kursie na prawo jazdy kat. D organizowanym przez Humaneo. Jestem zadowolona, kurs zakończony powodzeniem. Jedynym minusem był czas oczekiwania i organizacja kursu, co jednak jestem w stanie zrozumieć, ponieważ grupa zapisanych osób zaczęła się wykruszać i trudno było znaleźć ośrodki szkoleniowe, które przyjmą pojedyncze osoby. Organizator mimo wszystko dokonał wszelkich starań, aby doprowadzić do końca kurs dla osób, którym zależało na jego ukończeniu i to w najbardziej dogodnym miejscu.
    Company logo
    Humaneo

    22.02.2020 17:41

    Pracodawca

    Dzień dobry Pani Ewo, dziękujemy za docenienie naszych starań i pracy. Życzymy Pani wielu sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Krysia

    06.02.2020 12:30

    Inne

    jestem uczestniczka projektu, ja nie narzekam na nic, świetne szkolenie, na szkoleniu kawa, herbata, obiad, trener duzo tłumaczy.Nie poszłam na staż bo od razu dali mi pracę POLECAM!!!
    Company logo
    Humaneo

    10.02.2020 22:19

    Pracodawca

    Dzień dobry Pani Krysiu, dziękujemy za opinię. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.02.2020 12:36

    Inne

    chciałem podziękować Pani Agnieszce Sowie mojemu pośrednikowi pracy, Dzięki pani uwierzyłem w siebie, mogę teraz cieszyć sie dobra pracą, zdobyłem nowy zawód. Nie żałuje ze skorzystałem z projektu, a Pani Agnieszka jest moim Aniołem!!!
    Company logo
    Humaneo

    10.02.2020 22:17

    Pracodawca

    Panie Marku, dziękujemy za opinię. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za rozwój. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    Papi

    03.02.2020 22:05

    Inne

    Ludzie! Nie bądźcie naiwni, nie korzystajcie! Stazu do tej pory dla mnie nie znaleziono a ubezpieczenie zdrowotne trwa tylko do czasu skonczenia spotkan z doradca zawodowym, potem jak nic sie nie znajdzie czlowiek zostaje bez ubezpieczenia a oni maja to gdzies! Bo doradca ma w umowie, ze przynajmniej 50% uczestnikow projektu musi znalezc staz, wiec w (usunięte przez administratora) mają reszte uczestnikow. Nie polecam!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kami

    27.01.2020 10:05

    Inne

    To co się dzieje z realizacją stażu w Gorzowie Wlkp przechodzi ludzkie pojęcie. 2 miesiąc czekam az zostanie znaleziony staż jakikolwiek a na to się w ogóle nie zanosi! Żenujące! Bardziej dobierajcie sobie kadre, z którą współpracujecie! Nie polecam nikomu udziału w tych śmiesznych projektach. Człowiek prędzej zostanie bez środków do życia, niż cokolwiek zostanie załatawione!
    ReviewUserIcon
    Xandar

    13.01.2020 16:09

    Inne

    Ile można czekać na środki ze stażu, Mamy już 13 stycznia i jak środków nie było tak nie ma dalej. Czekam do końca tego tygodnia i będę wtedy zastanawiał się co dalej ale zdecydowanie odradzam korzystanie z tego stowarzyszenia.
    ReviewUserIcon
    gość

    24.01.2020 18:40

    Inne

    My czekamy na przelew juz dwa tygodnie i nie wypłacają. Nie polecam też ich. na pewno w przyszłości nie skorzystam. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    24.01.2020 18:37

    Inne

    Myśmy mieli projekt Wałbrzychu.Za skończony projekt nie mamy jeszcze kasy na koncie.Dzwoniłam w zeszły piątek powiedziała ze pieniądze zostały przelane dziś piątek to jest 24 stycznia kasy nie ma. Dzwoniłam dziś powiedziała ze dziś wyszły przelew. nie ma nic. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zuza

    22.01.2020 15:56

    Inne

    Byłam na pierwszy spotkaniu. Chciałabym zrezygnować. Mogę?
    Company logo
    Humaneo

    23.01.2020 23:10

    Pracodawca

    Dzień dobry, prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem projektu, który po zapoznaniu się z sytuacją przedstawi Pani możliwości i rozwiązania. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    12.01.2020 08:34

    Inne

    Muszę wysłać do was skalna na jaki adres
    Company logo
    Humaneo

    13.01.2020 12:04

    Pracodawca

    Pani Wioletto, dane kontaktowe znajdzie Pani na naszej stronie w zakładce Kontakt: http://www.humaneo.pl/kontakt/. Wiadomości mailowe proszę kierować na adres [email protected]. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

    Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.