Humaneo

Opinie o Humaneo

Edyta

Uczestniczyłam w kursie "Nowoczesny sprzedawca z obsługa kasy fiskalnej" Hanna Stypula trenerka.Bardzo miła sympatyczna, kurs przebiegał zgodnie z programem.Jestem pod wielkim wrażeniem.Kursy odbywały się w Elblągu.

Krzysiek

Polecam szkolenia zawodowe z trenerką panią Hanna Stypuła. Dobrze prowadzone zajęcia, miła atmosfera, ciekawe materiały szkoleniowe i duża pomoc w stażach i szukaniu pracy.

Kamil

Uczestniczyłem w kursie na wózki widłowe w czerwcu. Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Pracownicy zawsze mili i chętni do pomocy. Terminy spotkań były dobierane tak, aby każda ze stron była zadowolona. Podczas samych spotkań atmosfera była bardzo fajna. Firma dobrała inne firmy współpracujące w taki sposób, że uczestnictwo w kursach to czysta przyjemność. Ilość spotkań, wykładów, doradztwa zawodowego jak i treść materiałów jest dobrana idealnie aby przygotować każdego do sytuacji jakie spotykają przyszłego pracownika na rynku pracy. Serdeczne pozdrowienia dla każdego pracownika, który przyczynił się do mojego małego sukcesu oraz reszty zespołu. Szczerze polecam. Oby było więcej takich firm.

Kamil

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
J. Aneta

Wszystko jak najbardziej na plus. Można się dużo dowiedzieć i zdobyć nowe doświadczenie. Z przyjemnością skorzystałam. Pozdrawiam :))))

wiola

Projekt START DO ZATRUDNIENIA dal mi mozliwosc zdobycia nowych umiejetnosci oraz poznania nowych osob. Bede to wspominac bardzo dobrze :)

NATALIA

WSZYSTKO SUPER!!! POLECAM!

M Maria

Cieszę się, że skorzystałam z projektu oferowanego przez Państwa firmę. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, a nawet lepiej. Atmosfera i ludzie cudowni! Pozdrawiam Maria

PatrycjaO

Bardzo polecam uczestnictwo w projekcie. Zdobyłam wiedzę i umiejętności, na czym najbardziej mi zależało. Współpraca na medal :))

I . Z .

Jestem zadowolona z udziału w projekcie. Nowe doświadczenie, umiejętności.. To zawsze wychodzi na plus. Pozdrawiam : )

kasia

jako uczestniczka projektu start do zatrudnienia moge go z czystym sumieniem polecic

Xyz

Witam chciałem pochwalić organizatorów projektu w którym brałem udział jakiś czas temu. dopracowany każdy szczegół pieniążki na czas polecam z czystym sumieniem

Mariusz

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Nic dodać, nic ująć. Polecam współpracę i pozdrawiam serdecznie

Martyna P.

Udział w projekcie zdecydowanie pomógł mi się rozwinąć na wielu polach, z czego jestem więcej niż zadowolona. Atmosfera i sposób prowadzenia na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim osobom, które chciałyby się dalej rozwijać :)

K.c

Uczęszczam na staż z tej firmy i mogę śmiało powiedzieć że wszystko przebiega bez zarzutów, zdecydowanie polecam i zostawiam 5 gwiazdek

Uczestniczyłam w programie "Z POWERem do zmian". Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Justyną. Dzięki niej zmieniło się moje życie na lepsze. Postawiłam na duże zmiany, przeprowadziłam się w kwietniu do Krakowa oraz uczęszczałam na staż, aby zdobyć doświadczenie. Dziś był pierwszy dzień mojej pracy na umowie. Spełniło się moje marzenie i jestem na stanowisku księgowej. W tym kierunku się kształcę, ale bez pracy znałabym to wszystko tylko z teorii. Pani Justyna stawia na autoprezentację. Jest to ciężkie zadanie, ale przynosi niesamowite owoce. Dzięki temu, że byłam przygotowana na każdą z rozmów perfekcyjnie, zdobyłam stanowisko w firmie nie mając wcześniej żadnego doświadczenia w branży. Współpraca z Panią Justyną przebiegała idealnie. Luźna atmosfera, nie mogłam doczekać się kolejnych zajęć. Pani Justyna potrafiła zmobilizować do działania i śmiało mogę stwierdzić, że to gdzie dzisiaj jestem to w większości jej zasługa.

AgataG

Uczestnicząc w projekcie Droga ku zatrudnieniu miałam szansę zdobyć nowe doświadczenie, co jest dla mnie najważniejsze. A do tego było kompetentnie i sympatycznie. Pozdrawiam

dawid o.

wszystko było ok

Natalia

Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z projektu. Moja ocena nie mogłaby być inna. 5/5 :)

Jestem uczestniczką projektu "Start do zatrudnienia!". Wszystko dobrze zorganizowane. Moja ocena to dobry plus :) Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo