Humaneo

Opinie o Humaneo

Xandar

Ile można czekać na środki ze stażu, Mamy już 13 stycznia i jak środków nie było tak nie ma dalej. Czekam do końca tego tygodnia i będę wtedy zastanawiał się co dalej ale zdecydowanie odradzam korzystanie z tego stowarzyszenia.

gość
@Xandar

My czekamy na przelew juz dwa tygodnie i nie wypłacają. Nie polecam też ich. na pewno w przyszłości nie skorzystam. (usunięte przez administratora)

gość

Myśmy mieli projekt Wałbrzychu.Za skończony projekt nie mamy jeszcze kasy na koncie.Dzwoniłam w zeszły piątek powiedziała ze pieniądze zostały przelane dziś piątek to jest 24 stycznia kasy nie ma. Dzwoniłam dziś powiedziała ze dziś wyszły przelew. nie ma nic. (usunięte przez administratora)

Zuza

Byłam na pierwszy spotkaniu. Chciałabym zrezygnować. Mogę?

@Zuza

Dzień dobry, prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem projektu, który po zapoznaniu się z sytuacją przedstawi Pani możliwości i rozwiązania. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Kulikowskawioletta5@gmail.com

Muszę wysłać do was skalna na jaki adres

@Kulikowskawioletta5@gmail.com

Pani Wioletto, dane kontaktowe znajdzie Pani na naszej stronie w zakładce Kontakt: http://www.humaneo.pl/kontakt/. Wiadomości mailowe proszę kierować na adres stowarzyszenie@humaneo.pl. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jozek

Nie wywiazuja sie z umowy.Nie płacą w terminie

@Jozek

Dzień dobry Panie Józku, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem, jeżeli napotkał Pan jakiekolwiek trudności. Zapoznamy się z tą sprawą i dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Opinia Humaneoo

Jestem zadowolona z projektu, dzięki Pani Sowie dużo pilnuje żeby osoby ukończyli staż, dużo angażuje w tym projekcie.. (usunięte przez administratora)

@Opinia Humaneoo

Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Xandar

Duże mają opóźnienia?. Jestem od nie dawna na stażu i chciałbym wiedzieć ile mają opóźnień?. Z wypłatą świadczeń za staż?.

Xandar

Stowarzyszenie sobie nie radzi z organizacją, Wszystko ciągnie się w ślimaczym tempie od kwietnia-maja tego roku i końca nie widać. Powoli myślę nad rezygnacją. Niestety ale firma sobie nie radzi i ścieżki moją będą musiały się rozejść z stowarzyszeniem. Poczekam tydzień. Jak się nie ruszy nic odchodzę. Na razie mam opinie negatywną.

@Xandar

Xandra, jeżeli ma Pani jakiekolwiek uwagi dot. realizacji projektu, nie wie Pani, co aktualnie dzieje się w projekcie lub sposób jego realizacji jest dla Pani niejasny to prosimy o kontakt z koordynatorem projektu, który odpowie na wszystkie pytania. Warto zauważyć, że realizowane projekty różnią się od siebie. Część z nich ma krótki okres realizacji, inne zdecydowanie dłuższy, co wynika np. z obligatoryjnej liczby odbytych zajęć, wymaganej liczby uczestników lub po prostu przewidzianego długiego okresu udzielania pomocy, która obejmuje dodatkowe formy wsparcia np. staże itd. Jeżeli potrzebuje Pani zasięgnąć szerszej informacji na temat obecnej sytuacji w projekcie prosimy o bezpośredni kontakt. Odpowiemy na Pani pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

@Humaneo

Jestem mężczyzną i druga sprawa jest już grudzień, Staż miałem zaczynać od grudnia i co nadal sprawa się ciągnie w ślimaczym tempie. Po weekendzie idę zrezygnować i mam serdeczność, czekania w nieskończoność i słuchania zapewnień już nie długo itd. Miałem zacząć staż o grudnia i nic się nie ruszyło. Niestety ale pozostawiliście po sobie u mnie negatywną opinie.

Adrian099

Nie polecam stowarzyszenia, Zapisałem się na kurs z odbyciem stażu i sprawa ciągnie się od maja tego roku i w grudniu miało być wszystkie pozałatwiane i mam serdeczność dość. Jeden wielki chaos i nikt nic nie wie.

Wszystko super

Oswald

Brałem udział w kursie na Testera Oprogramowania. Polecam z czystym sumieniem. Organizacyjnie bardzo dobrze, sala sprzyjająca nauce, do tego catering, nawet nie brałem tego pod uwagę dlatego tym bardziej jestem miło zaskoczony. Prowadzący szkolenie Pan Łukasz posiada ogromną wiedzę, doskonale potrafi ją przekazać, interesująco prowadzi zajęcia. Jestem bardzo zadowolony.

@Oswald

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalnych trenerów, wartościowe treści w trakcie szkoleń oraz komfort podczas zajęć i w czasie przerw. Dziękujemy za zamieszczona opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Roxana

Brałam udział w kursie biurowym prowadzonym przez humaneo który bardzo polecam i napewno wezmę udział w kolejnym jeżeli będzie w okolicy. Atmosfera na kursie miła prowadzący również, pieniądze na czas.

@Roxana

Dziękujemy za zamieszczoną opinię. Życzymy Pani powodzenia w rozwoju kariery zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Sylwia

Brałam udział w projekcie "Kwalifikacje dla młodych" realizowanym przez Humaneo,jestem bardzo zadowolona. Kontakt z pośrednikiem pracy,doradcą zawodowym jak również z koordynatorem projektu,bardzo sprawny. Serdeczni ludzie,którzy poza wykonywaniem swoich "obowiązków",służą dobrym słowem by pomóc uwierzyć w swoje możliwości. Szczerze polecam!!!

@Sylwia

Pani Sylwio, dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy i ciepłe słowa. Pozdrawiamy i życzymy Pani dalszych sukcesów, Zespół HUMANEO

Natalia

Skończyłam kurs kasy fiskalnej z obsługi klijenta bardzo fajny kurs i organizatorki Pani Małgorzata i Pani Hania bardzo fajne I pomocne Panie w szukaniu stażu i pracy ;)

@Natalia

Pani Natalio, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Izka K.

Witam, jestem po skończonym kursie projektu Humaneo w Pasłęku i obecnie zaczęłam staż. Bardzo się cieszę z odbytego kursu, ponieważ bardzo dużo rzeczy się nauczyłam, zdobyłam nowe kwalifikacje, oraz doświadczenia. Prowadzące Pani Małgosia i Pani Hania to super Kobitki ???? z dużą wiedzą i zaangażowaniem ????, bardzo pomocne każdemu człowiekowi i za to Szacunek dla Pań ????????, a do tego z poczuciem humoru ????????. Jeśli chodzi o dokumentację, wypłacanie świadczeń za kurs - ekspresowo. Po zakończonym stażu, planuje skorzystać z kolejnego kursu tej firmy, jestem usatysfakcjonowany na Maxa. Dziękuję za współpracę. Pozdrawiam.

@Izka K.

Pani Izo, dziękujemy, że zechciała Pani wyrazić swoją opinię. Życzymy Pani powodzenia w karierze zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Piter

Jestem zadowolony

Piter

Zadowolony

Maria

Jestem po skończonym kursie i stażu z projektu Humaneo dziękuję za wszystko za każdą radę za wsparcie dziękuję Pani Agnieszce.Pani Agacie i Pani Dorocie zawsze służyły pomocą i radą zawsze mogłam na Panie liczyć.Dziekuje jeszcze raz będę Was polecać ❤

@Maria

Pani Mario, dziękujemy za dobre słowa na temat pracy Pani Agnieszki i Pani Doroty. Wszystkiego dobrego, Zespół HUMANEO

Barbara

Właśnie zakończyłam kurs oraz staż w ramach projektu w moim rodzinnym mieście. Jestem zadowolona z jego przebiegu, wszystko odbywało się bezproblemowo a po stażu zaproponowano mi pracę. Dziękuję firmie a najbardziej Pani Agnieszce za możliwość brania udziału w projekcie i super kontakt do samego końca jego trwania :)

@Barbara

Pani Barbaro, dziękujemy, że wyraziła Pani swoje zdanie na temat naszej pracy. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych. Z pozdrowieniami, Zespół HUMANEO

Właśnie zakończyłem szkolenia i staż w ramach projektu. Staż odbywałem w Humaneo i jestem pozytywnie zaskoczony, bo zaproponowano mi pracę. Bardzo się cieszę, gdyż panuje tutaj fajna atmosfera, a co najważniejsze można się sporo nauczyć. Dziękuję.

@Paweł

Paweł :), dziękujemy za opinię i witamy w zespole :). Pozdrawiamy, Twój Zespół HUMANEO

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo