Humaneo

Opinie o Humaneo

onaaa

Wszytko ok, odbyłam szkolenie i jestem bardzo zadowolona, pieniądze za szkolenie wypłacone w terminie!

@onaaa

Dziękujemy za opinię.

Niezadowolona

(usunięte przez administratora) Zaczynając od kursu i kończąc na stażu! Nic nie było zorganizowane. Po telefonach do Pani "koordynator" zawsze ta sama odpowiedź że mają swoje procedury i trzeba czekać. Ukończyłam staż prawie dwa miesiące temu a do dziś nie dostałam żadnych certyfikatów ani zwrotów kosztów dojazdu. (usunięte przez administratora)Odradzam każdemu współpracę z tą "firmą".

Bardzo polecam firme. Kompetentny zespół, który zawsze służy pomocą.Fantastyczna atmosfera.

@Marta

Pani Marto, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Humaneo

Sylw

Oczywiscie jak widze moja negatywna opinia zostala usunieta, typowe! Dziadostwo! Wszystkie negatywne usuwaja i pewnie sami sobie pozytuwne dopisuja! Ludzie, nie dajcie sie nabierac na te zalosne projekty, same problemy z ta "firma"!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Mam takie pytanie brałam udział w ostatnim czasie w państwa szkoleniu zakończyłam kurs otrzymałam certyfikat i zaświadczenie o ukończeniu kursu miałam już rozmowy z doradcą i byłam na etapie załatwiania przez niego pracy niestety w połowie zrezygnowałam z tego i zaczęłam szukać na własną rękę niestety nie udało mi się czy jest teraz możliwość powrotu i załatwienia tego stażu jeśli nie minął jeszcze ten okres 3 miesięcy przewidziany w umowie i pomimo tego że zrezygnowałam.

@Ania

Pani Aniu, prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem projektu, ponieważ musimy dokładniej poznać Pani sytuację. Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

@Humaneo

A mogłaby pani podać numer do koordynatora projektu lub ewentualnie e-mail.

@Ania

Chodzi mi o to że z powrotem zarejestrowałam się do urzędu pracy i zrezygnowałam z możliwości dalszego udziału w państwa projekcie a teraz nie udało mi się tam niczego załatwić więc pewnie z punktu państwa widzenia nie może być to pewnie anulowane bo już zrezygnowałam nawet jeśli nie minął okres tych 3 miesięcy a ja nadal pozostaje bez pracy. Tak mniej więcej to wygląda.

@Ania

Pani Aniu, w którym dokładnie projekcie brała Pani udział? Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

@Humaneo

To jest projekt Młodzi z POWERem możliwość odbycia szkolenia i stażu z zatrudnieniem realizowany w ramach Programu operacyjnego wiedza edukacja rozwój .

@Ania

To kto może mi pomóc z kim moge się skontaktować?

@Ania

Prosimy o kontakt z Łukaszem Grajewskim, tel. 601-380-573. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Łukasz Grajewski

Pracuje od kilku lat w HUMANEO jestem bardzo zadowolony, chciałbym każdemu polecić pracę w Humano. Można tu się wiele nauczyć i mieć satysfakcję z tego co się robi.

@Łukasz Grajewski

Łukaszu, współpraca z Tobą to sama przyjemność :)

Konrad

Witam i pozdrawiam brałem udział w projekcie z Humaneo po zakończonym stażu i kursie jestem strasznie zadowolony . Wszystko odbywało się w miłej atmosferze i w ramach jakiekolwiek potrzebnej pomocy natychmiast ją dostawałem obecnie nadal pracuje w tej samej firmie i jestem zadowolony . Szczerze polecam HUMANEO

@Konrad

Konrad, dziękujemy za pozostawioną opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Basia

Witam , brałam udział w szkoleniach organizowanych przez tą firmę wszystko poszło sprawnie i dobrze ,pracę znalazłam bardzo szybko . Szkolenia pomogły mi w tym bardzo, stałam się bardziej pewna siebie . Najbardziej dziękuję Panu Łukaszowi który zawsze chętnie pomagał jak i innym pracownikom pozdrawiam i polecam Humaneo

@Basia

Basiu, dziękujemy, że dzielisz się swoim doświadczeniem współpracy z nami. Życzymy Ci wszystkiego dobrego i wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Maciek

Jestem uczestnikiem projektu w tym momencie kończę szkolenie staż już mam załatwiony przez pośrednika Pana Tomasza jestem zadowolony z obsługi bardzo sprawnie zorganizowano mi staż a co najważniejsze pracodawca potwierdził że zatrudni mnie po stażu. Polecam Humaneo fajni ludzie :)

@Maciek

Maciek, cieszymy się, że moglibyśmy Ci pomóc. Życzymy wielu sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Pracuję w Humaneo od nie dawna a już wiem że jest to moja wymarzona praca. Satysfakcjonujące zarobki, możliwość ciągłego rozwoju oraz miła atmosfera to tylko niektóre zalety pracy tutaj. Zdecydowanie mogę polecić Humaneo każdemu.

@Marcin

Marcin, dzięki, że dzielisz się swoją opinią. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Marzena

Szczerze polecam. HUMANEO to jedna z najlepszych firm organizujących i realizujących projekty unijne. Pracuję w niej od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Co najważniejsze zarówno ja i kilkanaście innych osób trafiliśmy do pracy w zespole HUMANEO po realizowanym przez nich projekcie. Przeszłam przez różne etapy w tym płatne szkolenie i później staż, po którym zaproponowano mi pracę. Podczas udziału w projekcie nigdy nie miałam problemu z porozumieniem się z osobami realizującymi go. Jeżeli nawet pojawił się problem to był on rozwiązywany szybko i sprawnie. Prawdą jest, że jeżeli komuś naprawdę zależy na znalezieniu pracy i na zdobywaniu potrzebnych do niej umiejętności to nie robi problemów z niewielkich opóźnień, które niejednokrotnie nie są wynikiem działań HUMANEO czy jego pracowników ale efektem różnorodności projektów unijnych i różnymi ramami czasowymi przeznaczonymi na ich realizację. Szczerze polecam każdemu zaangażowanie się w uczestnictwo w tego typu projektach, bo z własnego doświadczenia wiem, że stwarzają one dla osób ambitnych i solidnych ogromną szansę na zdobycie doświadczenia, umiejętności i stabilnej pracy na lata.

@Marzena

Marzena, dziękujemy za wyczerpującą opinię oraz zrozumienie realiów organizacji szkoleń i kursów. Naszym celem jest działanie na rzecz aktywizacji zawodowej i rozwój społeczeństwa. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Edyta

Jako obecny pracownik jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy z Humaneo. Moja kariera zaczęła się od udziału w projekcie organizowanym przez stowarzyszenie Humaneo. Pierwszym krokiem było szkolenie, na którym zdobyłam cenne informacje potrzebne w znalezieniu pracy. Dowiedziałam się o prawach pracownika, a także jak dobrze przygotować się do poszukiwania pracy oraz jak napisać swoje CV aby pracodawca był zainteresowany moją kandydaturą. Jak widać wiedza zdobyta na szkoleniu opłacała się , gdyż po szkoleniu udało mi się odbyć staż w Humaneo. Doceniono moje zaangażowanie, ponieważ zaoferowano mi pracę w Humaneo. W firmie panuje miła atmosfera, wszyscy się szanują, a każda jednostka pracuje na wspólny cel jakim jest rozwój Humaneo - stowarzyszenia stworzonego przez ludzi dla ludzi;)

R.P.

Polecam pracę w młodym, dynamicznym zespole. Firma nastawiona na rozwój pracowników, przez co sama się rozwija.

Max

Pracuje już od jakiegoś czasu w Humaneo. W końcu mogę powiedzieć że ta praca daje mi mega satysfakcję oraz dobre zarobki.

Sylw

Organizacja projektu Mlodziez gotowa do zmiany w Gorzowie Wielkopolskim to jedna, wielka pomyłka! (usunięte przez administratora)! Zero zorganizowania, zero jakichkolwiek informacji, nikt nic nie wie, człowiek sam musi wydzwaniac i o wszystko dopytywac! Kpina po prostu! Kto to widzial czekac miesiac czasu, a pewnie i wyjdzie dluzej, na rozpoczecie kursu?! Zamiawt zorganizowac wszystko na poczatku to dopiero po pozyskania juz kandydatow i przejsciu poczatkowego etapu, ludzie odpowiedzialnu za realizacje projektu, dopiero szukaja nauczycieli, ktorzy poprowadza kurs! Negatyw max!!! Nie polecam, odradzam wszystkim

Jacek

Dobra firma. Fajnie się nam współpracowało. Jasne zasady i sprawnie wykonana usługa.

@Jacek

Jacku, dziękujemy, że dzielisz się swoja opinią. Zapraszamy do dalszej współpracy :). Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Marla

Super gorąco polecam brać udział w kursach

@Marla

Marla, dziękujemy za pozostawioną opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

uczestnik

wszystko jest ok.

@uczestnik

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HUMANEO

Wszystko było ok. Pozdrowienia dla super Pań prowadzących. :)

@Tomek

Panie Tomku, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Humaneo

Katarzyna

Dziękuję za znalezienie pracy!

@Katarzyna

Cieszmy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy, Zespół Humaneo

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo