Opinie o PCQ Recruitment w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PCQ Recruitment. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PCQ Recruitment o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCQ Recruitment w Wrocław

Dziubek

My przyjechalismy grupą 10 osobową. Były problemy ze znalezieniem taniego mieszkania wiec każdy brał co było. W wynajmowanym domu niby mogliśmy mieszkac miesiac bo był wynajęty ale prawda była taka że po tygodniu lub dwóch trzeba było zwalniać miejsce dla kolejnych którzy przylatywali. Ogólnie dużo jest biur pośredniczących w wynajmowaniu mieszkan ale trzeba chodzić i pytać codziennie. Umowy na wynajem są na okres 12 miesiecy, czasem można trafić na 6 miesięczne okresy wynajmu. Czasem wlasciciel mieszkania zgodzi sie i mozna za wynajem placic w dwoch ratach ( co 2 tyg). Da się wszystko ogarnąć, wystarczy chcieć.

uu

wybacz, ale przed wyjazdem trzeba sie jakos przygotowac, a nie liczyc, ze spadnie nam to wszystko z nieba. jak ktos nie umie mieszkania znalezc, to niech sobie odpusci lepiej wyjazd

nina

pracodawca oplaca ci na msc mieszkanie. jak wynajac itp znajdziesz w poradnika w internecie lub musisz poszukac osob ktore wyjedza

nina

miesiac masz zapeewniony, a pozniej sama szukasz

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PCQ Recruitment? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bunia

to gdzie sie dostanie prace, zalezy od doswiadczenie z Polski. oczywiscie im wiecej tym lepiej.

Teresa

To zalezy od oferty. Albo Dom opieki,albo konkretne oddziały są podane w ofercie.

emka

wybiera się ktos pracowac w irlandii jako pielegniarka w najbliszych miesiacach? lece niebawem i szukam osob takich jak ja, zeby bylo razniej

Aneta
@emka

Witam,Emka ja planuję w styczniu. Jeśli możesz napisz do mnie na priv a.kopczynska75@interia.pl

Iwona
@emka

Ja też mam ochotę. Już pojechałaś?

Hatszepsut
@Aneta

Ja rowniez wykezdzam w styczniu. Prosze o kontakt na fb. Pamela jutkiewicz

Karol2312

Byłem na dniach otwartych i okazało się,że żeby pracować w Wielkiej Brytani muszę napisać test angielskiego IELTS. Mam znajomych pod Londynem wiec nie chce jechać do Irlandii.Ktoż też tak ma? Cięzki jest ten test?

Mario

To firma rzetelna, ktora naprawde robi to , co obiecuje. Profesjonalnosc pod kazdym wzgledem, nawet jesli byly jakies problemy na drodze do wyjazdu a to dodatkowa papierologia do NMC a to zakawaterowanie w nowym miescie itp. we wszytskim dostawalem nieustannie pomoc.

kjlk

Ania91 jesli wyjezdzasz z PCQ to u nich jest pani paulina, z ktora rozmawialam po angielsku przed rozmowa z pracodawca, bardzo mi te rozmowy pomogly no i dowiedzialam sie troche jakie moga byc pytania no i pomagala jak nie moglam sie wyslowic haha ale ja wyjechalam juz jakies pol roku temu, teraz to nawet cos o kursie u nich na fejsbuku widzialam

Ewelina

Pytania zaleza od pracodwacy. Mnie pytali o cechy jakie powinien dobry manager, co zrobilabym jesli rezydent by mi zniknal i takie tam. Interview bylo bardzo mile i na spokojnie.

Ania91

Witam, właśnie się wybieram na rozmowę do Warszawy dn.20.04.2016 i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda taka rozmowa? Jakie pytania mogą paść? Proszę o odpowiedź, gdyż mój angielski jest na poziomie A2 i troche się waham czy sobie poradzę na rozmowie.

Ewelina

Moze teraz cos się zmieniło, jak myśmy wyjeżdzali to pcq nie dawalo pieniedzy na nic. Owszem lot i rejestracja z izbach byly oplacone ale przez Nursing Home, jak ktoś przyjechal w ogóle bez grosza to mówił ile potrzebuje i Nursing Home pozyczał kasę. Później pieniadze byly pobierane z wynagrodzenia w roznych indywidualnie ustalonych kwotach.

Ewelina

Ja wyjechałam dzięki tej firmie do Irlandii. Nic im nie płaciłam za pomoc. Dom Opieki w którym podjęłam pracę pożyczył mi na pierwszy czynsz za mieszkanie.

doris

A jakies oplaty trzeba im uiszczac? za ta pomoc? Bo nie wierze ze pomagaja, dzwonia, tak za nic... wole wiedziec. czy maja umowe z przyszlym pracodawca,czy tez pozniej co miesiac musze im placic cos?

edyta

Powiem jedno bylo warto im zaufac. PCQ pomogło mi z całą rejestracja a nie było to łatwe dla mnie, Oferta od nich teżz dobrymi warunkami a co najwazniejsze po przyjezdzie tez caly czas dzwonia i mnie wspieraja, czego sie wogole nie spodziewalam :)

renia

Pcq regularnie rekrutuje do Irlandii do domow opieki, chyba dobre oferty, bardzo jestem zaintersowna przeniesieniem do Irlandii, zastanawia mnie tylko czy bedzie mi odpowiadala praca w domu opieki, bo nigdy wczesniej nie pracowalam, czy ktos cos wie jak tam jest.

arleta

Wszytskim, ktorzy planuja swoj wyjazd za granice szczerze polecam firme PCQ, wspolpracowalam z dwoma innymi i mialam mieszane uczucia.natomiast PCQ wydaje mi sie bardzo wiarygodna i pomocna we wszytskich aspektach, w rejestracji w Izbach plus ogromne wsparcie w nauce jezyka angiesliego.

Zenon

Wysłałem do PCQ swoje cv już kilka razy niestety nikt sie ze mną nie skontaktował. Czy powinienem sam do nich zadzwonić?

kate

Kilka miesiecy temu wyjechalam z PCQ to Irlandii, zalezalo mi, zeby pomogli w relokacji rodziny, mam 2 dzieci. Wszystko co obiecali dotrzymali. Wprawdzie na 2 pierwsze tygodnie polecialam sama, ale tylko dlatego, zeby przygotowac dom dla calej rodziny, pracodawca pomogl mi ze wszytskimi formalnosciami w urzedach, a takze w szkole dla dzieci. dostalam pomoc w wynajeciu domu ( pracodawca dal mi zaliczke na pierwsze 2 miesiace, co bardzo nam pomoglo. PCQ bardzo pomocne przez caly czas, zawsze moglam liczyc na ich pomoc, praca tez fajna i ze wszystkim nam pomagaja.

Zostaw merytoryczną opinię o PCQ Recruitment - Wrocław

PCQ Recruitment
3.6/5 Na podstawie 49 ocen.

PCQ Recruitment