Visa And Work Sp. z o.o.

Opinie o Visa And Work Sp. z o.o.

Any M.L.

Firma godna polecenia. Nie rozumiem skąd nieprzychylne opinie. Długość oczekiwania Nie zależy od firmy visa and work tylko od Urzędu. Samemu nawet nie da się umówić wizyty w urzędzie a tym bardziej załatwić tak ważnych spraw. Wcześniejszych pobyt firma robiła mi przez inną firmę gdzie nie trwało to krócej a pracownicy byli niezbyt przyjaźni. Tu pracują osoby miłe i życzliwe. Bardzo dziękuję za pomoc.

Doc Igor Nowy wpis

A very nice company. I am happy to be their client, as my documents were processed as smoothly as possible. Of course, the company does not control the time in governmental offices; however, all other things were done nicely and in an organized manner. Once my Karta expires, I will return to them again! Sincerely, Igor

Czy rozmowa rekrutacyjna w Visa And Work Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Yakiv Nowy wpis

Muszę zarejestrować się w Polsce, żeby mieć adres do rejestracji samochodu z polskimi numerami. Jak zarejestrować się w normalnej cenie dla Ukraińca? Moje kontakty telefoniczne to +380955534058, jest Watsap lub Telegram i Viber, email p-600@i.ua

Czy Visa And Work Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Visa And Work Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Junior Software Engineer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Anna Heruk

Visa & Work to żetelna, życzliwa oraz doświadczona ekipa. Miałam zaszczyt osobiście poznać. Jedyni ludzie i agencja, która pomogła mi tej sprawie siłą mocy. Dziś dzień przed wigilią dostałam pozytywną decyzję o karcie pobytu czasowego dla męża. Oczywiście na tym nie koniec. Dalszy ciąg współpracy napewno owocnej nastąpi. Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Oby takich ludzi coraz więcej.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Visa And Work Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 2 czerwca

DG

Najpierw zawieramy umowę o pracę na okres próbny. Później umowa o pracę na czas określony na rok.

Urszula
@DG

i ta reguła dotyczy każdego stanowiska? pod kątem współpracy chciałabym dopytać ile średnio osób przechodzi przez te etapy i pozostaje do podpisania umowy na czas nieokreślony. jakie są obecnie rotacje?

Eunjih

Good company. I reccomend

Scott
@Eunjih

Ciężka praca. Cudów nie ma.

Yah

If you are getting decision in 3 months - this is not a contribution of this company but luck. Waiting for almost 3 years for decision - lawyers not doing their work at all, should ask them to write a letter 3 times before they will do so, they've changed 3 lawyers for my case without any notice. Asking about simple questions related to case - they have no idea, also questions about law sometimes leads them to "nowhere" and responses like "we don't know". Better to submit your case with other company, not this one. Regards

Natalia

Nie polecam nikomu. Sprawę mojej córki prowadzono 4 lata. I nadal trwa, chociaż wszystkie dokumenty na pobyt są. Ja mam pobyt stały, sama podałam i dostałam za trzy miesiące. A sprawę dzieci ciągną się tylko przez tych pracowników , coraz innych.

Joonho

Very good company. Professional

Nina

Profesionalna i miła obsługa. Polecam

Any M.L.

Lee

Polecam. Bardzo dobra firma

Gosia

Najlepsza firma z jaką miałam do czynienia. Wspolpracujeod lat i nigdy się na nich nie zawiodłam. Pan Tomasz to ekspert od spraw niemożliwych gdy urząd rzuca kłody pod nogi nawet osobom co już są w PL 10lat. Polecam z całego serca

Hanna

Uprzedam nie mieć nic wspólnego z tą firmą.Tłumaczę dlaczego, 25.07.2019 podpisałam umowe z Visa&Work , dziś mamy 25.03.2021 i nadal nie dostałam żadnej decyzji . Prawnik firmy 3 razy mówiła jedno , zapoznała się z dokumentami , powtarżała to nie raz , a potem nagle okazuje się, że chyba będzie inaczej , bo nie zwróciła uwagę na coś.... Firma robi kolejny krok w momencie kiedy dostaję ode mnie 4 telefony i 2 widomości z prośbą odzwonienia , po czym dostają informację na jakim etapie sprawa , prawnik piszę do inspektora i znów cisza . Zawsze byłam mila i zrozumiała , ale proszę Państwa , jak można świadczyć uslugi z takim podejściem do klienta ???? Nie można mówić , że to zajmie pół roku , pobierać opłatę 2200 zł i nic nie robić , nie odbierać telefonów i pracować dzięki kopniakam klienta. To możę mi ktoś zapłaci? Proszę pracowników firmy nie pisać w komentarżach : że zostale sporządzone ponaglenia i ta osoba nie jest lub nigdy nie była klientem Visa&Work .Bo dołączę zdjęcie umowy.Proszę zwrócić uwagę , że klienta nie obchodzi ile było wysłano listów , ponagleń i td . W umowie napisane że Państwo ustala na jakim etapie sprawa I DOKONCZENIE SPRAWY, a w jakij sposób to będzie i szczegóły tego , nie muszą martwić klienta.

Mariola

Jest u was wymagany jakiś wiek?

A jeśli będą nowe rekrutacje to gdzie można o nie pytać ?

@Marek

Dzień dobry Obecnie poszukujemy eksperta ds legalizacji pracy i pobytu dla cudzoziemców.

Wojciech

Wiecie coś w temacie rekrutacji w firmie? Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

@Wojciech

Dzień dobry Na razie nie prowadzimy żadnej rekrutacji. Pozdrawiam

Czy w Visa And Work Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Visa and Work

Zlecenie to zlecenie, nie ma okresu próbnego :)

Arkadiusz

@Scott co dokładnie byś zmienił w warszawskim biurze? Jak widzisz ten jego rozwój, co można poprawić?

@Arkadiusz

Warszawskie biuro zostało zamknięte jakiś czas temu, ale firma działa ogólnopolsko. Możemy pomóc każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Visa And Work Sp. z o.o. - Wrocław

Visa And Work Sp. z o.o.