Visa And Work Sp. z o.o.

Opinie o Visa And Work Sp. z o.o.

Klient

Firma nastawiona na wyłudzanie pieniędzy i zostawianie sprawy samej sobie. Obiecują wszytsko, po opłacie nawet nie można się z nimi skontaktować ani uzyskać konkretnej informacji. Nasza sprawa zajmowali sie właściciel Tomasz i pracownik Anna Winnicka, oboje bardzo mili dopóki dostawali pieniądze ale żadnej obietnicy nam danej nie dotrzymali, nie odbierali telefonów, traktując nas jakby nasza sprawa była nieważna. Założyliśmy im sprawę sądową. Nasza rada dla wszystkich: poszukajcie innych doradców, żeby nie marnować czasu i pieniędzy.

Dominika
@Klient

Od razu muszę Ci przypomnieć, że na forum publicznym nie wolno używać danych osobowych. Te osoby mogą sobie przecież życzyć pozostania anonimowymi. Dobrze, że w tej sytuacji postanowiliście wziąć sprawy w swoje ręce. Dacie mi znać, jak już coś się wyjaśni?

Visa and Work
@Klient

Na wstępie prosimy o usunięcie komentarza ponieważ zawiera szereg nieprawdziwych informacji, które uderzają w dobre imię naszej firmy. Informujemy, że w sprawie klienta nasza firma poczyniła szereg działań, które pomogły zakończyć sprawę w POZYTYWNY sposób. Cudzoziemiec był na bieżąco telefonicznie oraz mailowo informowany o aktualnym stanie sprawy oraz brakach w dokumentacji. Wniosek o zezwolenie na pracę złożony w listopadzie 2018 – zezwolenie uzyskane w styczniu 2019 – sprawa trwała 3 miesiące Wniosek o pobyt czasowy złożony w październiku 2018 – cel pobytu: działalność gospodarcza – najbardziej czasochłonne postępowanie wymagające ogromnej liczby dokumentów. W międzyczasie klient zmienił cel pobytu, co spowodowało opóźnienie całego postępowania. Następnie złożyliśmy skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego zaskarżając przewlekłe działania Urzędu Wojewódzkiego – sprawa w sądzie WYGRANA. POZYTYWNA DECYZJA otrzymana w styczniu 2020 – klient oczekuje już tylko na odbiór karty. Podsumowując: Dokonany przez nas szereg czynności doprowadził do głównego celu – otrzymania zezwolenia na pracę oraz pozywanej decyzji. Jak pisaliśmy na wstępie bardzo prosimy o usunięcie komentarza.

Ladybird

Nie polecam!! Nie wypłacają pieniędzy, oszukują i wymuszają!

Firma godna zaufania i polecenia. Dbałość o rozwój pracownika.

Scott

Pro i legalni Moje sugestie dla Visa And Work Sp. z o.o.: Rozwój biura w Warszawie Lubię atmosferę w Visa And Work Sp. z o.o. za: Rozwój

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Visa And Work Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Junior Software Engineer wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Zostaw merytoryczną opinię o Visa And Work Sp. z o.o. - Wrocław

Visa And Work Sp. z o.o.