Opinie o Eva Humanum Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eva Humanum Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eva Humanum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eva Humanum Sp. z o.o. w Wrocław

Bużka Nowy wpis

Dziewczyny uważajcie Znowu zmiana nazwy firmy Trzymajcie się z daleka od Ewy humanom koleżanka czeka na wynagrodzenie zero kontaktu z z panią Ewą nie odbiera telefonu wieczny urlop a wczoraj dostała informację że będzie nieosiągalna nie będzie odbierać telefonów żadnych ani wiadomości na WhatsAppie od tego jest pani Magda która nie podejmuje decyzji i jest opiekunką przede wszystkim jak twierdzi zawsze gdy była zmiana nazwy firmy mnóstwo ludzi nie otrzymało pieniędzy nie tylko opiekunki ale również firmy transportowe wożąco opiekunki także które pani teraz znów będą płakać nie dostaną wynagrodzenia straszne jest że ktoś taki robi takie rzeczy w swoim rodakom

Monik Nowy wpis

Kiedyś pracowałam z tą firmą bardzo krótko okres czasu i też miałam podobną sytuację z busem. Ogólnie kontaktu Nie było żadnego z panią Ewą duże rozbieżności na Stelli z podanym miejscem pracy. Ja nie polecam współpracy.

Bużka Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie bardzo krótko i nikomu nie polecam najgorsza firma z jaką się spotkałam nauczyło mnie to docenić firmę w której jestem. To wszystko prawda co pisały poprzednie pracownice wieczne kamerki ale gdy są problemy to właścicielka jest na urlopie nikt nie zarządza firmą i nie ma znikąd pomocy niewypłacana cała Kwota wynagrodzenia za pracę obiecywanie wyrównanie przy następnym wynagrodzeniu co nigdy nie miało miejsca Niezgodna zupełnie opis szteli Ja osobiście nie polecam nikomu współpracę z tą agencją

Danusia

Ja osobiście nie polecam współpracy z tą agencją Zdecydowałam się na wyjazd bo pani Ewa przez kamerkę na rozmowie wydawała mi się być osobą kompetentną dużo obiecywała wydawało się że dba o swoich pracowników . Jednak po przyjeździe i gdy okazało się że podopieczni nie mają ustawionych lekarstw nie jedna osoba jest do opieki tylko dwie Pani Ewa nie odbierała telefonu oczywiście do końca pobytu twierdziła że jest na urlopie i nie ma z nią oczywiście żadnego kontaktu nikt nie podejmuje decyzji żadnych. Firma zawieszona w próżni nie polecam pierwszy raz Spotkałam się tak niekompetentną i nieodpowiedzialną osobą radzę uważać i nie dać się nabrać na obietnice tej pani.

Znak
@Danusia

To prawda z tą kamerką ciągłe nękanie i wydzwanianie na kamerkę nawet przed dwudziestą drugą a jak już złapała pracownika to myśli że zostanie.Ciągłe urlopy każe kontaktować się z koordynatorką jedną osobą do kontaktu która też jest na szteli I nie umie pomóc nie polecam

Była
@Znak

To wszystko prawda co piszecie bo pracowałam w tej agencji ale zakończyłam już dawno tą współpracę zero wsparcia zero kontaktu w razie problemów.Nigdy nie spotkałam się aby wiecznie dzwonić na kamerki jak już została podpisana umowa to brak kontaktu Pani Ewa wiecznie na urlopie a Magda jest przede wszystkim opiekunkom a nie koordynatorką jak twierdzi 0 jakiegoś wsparcia i pomocy Jedyne co usłyszałam to że powiadomi o wszystkim szefową ale szefowa jest na urlopie i na razie nie może nic zrobić. Powiem jeszcze że busa ze sztali do Polski pani Magda zamówiła pod inny adres to chyba coś znaczy jak jest w tej firmie Szczerze nie polecam wręcz odradzam współpracę z tą agencją.

Olek Nowy wpis
@Była

Z tym busem to prawda już nie raz taka sytuacja miała miejsce i jesze ciężko się dodzwonić bi nie odbierają

Aplikowałeś do firmy Eva Humanum Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Były

Ja pracowałam rok z Evą Humanum na jednej szteli.Sztela była ok składki były odprowadzane zgodnie z umową .Zauważyłam że jak siedzisz cicho to jest ok a jak się o coś upominasz zaczynają się zgrzyty nie odbieranie telefonu umawianie się dwa dni wcześniej na WhatsApp czy możesz zadzwonić i już jest nie miła ciągłe urlopy

Kama

Wyjechałam trzy razy z agencji pani Ewy.Nie polecam współpracy osoba taka nie powinna zajmować się pracą w opiece.Za każdym razem pani kłamała co do opisu chorego i szteli .Nie wypłacono mi premi i pełnego wynagrodzenia,.Nie polecam!!!

Ania ania

Pani Ewa nie prowadzi żadnych szkoleń wdrażających pracowników do firmy Szczerze nie polecam współpracy z tą agencją. Pani Ewa nie mówi prawdy sztelach W razie jakichkolwiek problemów nie pomaga w żaden sposób nie odbiera telefonu zbywa często nie wypłaca całego wynagrodzenia nie bez powodu zmienia nazwy firmy. Radzę nie wchodzić we współprace z tą panią.

Czarna 56

Szczerze radzę trzymać się z daleka od tej firmy Osoba niepoważna szczelę za zwyczajnie okazują się zgodne z opisem a wręcz minę Pani Ewa okrutnie kłamie Co do szczegółów później nie ma z nią żadnego kontaktu jej wymówka to ciągłe urlopy nie polecam nikomu współpracy z tą panią

Dzień dobry, Szukam kogoś kogo można zapytać w sprawie szczegółów pracy w firmie. Czy firma gwarantuje szkolenia? Serdecznie dziękuje za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Eva Humanum Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eva Humanum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eva Humanum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eva Humanum Sp. z o.o.?

Eva Humanum Sp. z o.o.
  • Skarbowców 23 A lok. Bud. B2