AIC RECRUITMENT

Wrocław

Opinie o AIC RECRUITMENT

Julita

Ostatnio AIC RECRUITMENT opublikowała sporo ogłoszeń o pracę na stanowiska dyrektorskie i kierownicze. Czy w przypadku stanowisk kadry zarządzającej, cały proces rekrutacyjny jest prowadzony przez agencję, czy też docelowy pracodawca dokonuje ostatecznej selekcji?

Julita

@rozczarowana czy udało się rozwiązać tę kwestię? Sami są agencją pracy więc akurat o procesie rekrutacyjnym mają pełną wiedzę i kompetencje w tym zakresie.

rozczaroana

brak informacji zwrotnej na temat zakończenia rekrutacji mimo obiecanego kontaktu

Magda

Jestem bardzo zadowolona. Pracuję w hotelu . Pieniądze na czas zgodnie z umową. Świetna atmosfera. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Polecam

Justyna

wera,dokładnie a Pani była bardzo miła,nikt by się nie spodziewał, przed wyjazdem podpisalismy umowę o kierowanie do pracy za granicę, w której było zapisane że nie będziemy miec żadnych roszczen do agencji w związku z praca, a podpisac musielismy przed wyjazdem.

Justyna

Opinia dotyczy pracy w hotelu Klosterhotel Marienhoh w Langweiler.Nie polecam nikomu tej agencji,a tym bardziej tego hotelu. Pani Justyna M. dzwoni opisując ofertę, w taki sposób że ciężko jest tam się dostać, hotel 4 * język itp., wszystko po to by wzbudzić w was chęć wyjazdu w to miejsce. Jednak po przyjezdzie do pracy fakty okazują się całkiem inne. Praca która miała być w wymiarze 8h dzień okazuje się być 12 godzinną lub i większą jeśli będzie dużo pokoi do sprzątnięcia, z tym że NADGODZINY są NIE PŁATNE. Zapewnione wyżywienie-szkoda słów. Pani z agencji obiecuję wiele, jednak wszystko to kłamstwo. Nikt, oprócz ludzi, którzy nie maja wyjscia nie chcą tam pracować, na kuchni, pomoc kuchenna jest podobnie. Zastanówcie się, przed wyjadem, ja myślałam że ktoś przesadza pisząc komentarz wyżej,ale bardzo żałowałam tego, stracone pieniądze i nic więcej, mimo podpisanej umowy nadal nie zapłacono za tydzień pracy.

nektarynka

Czy ktoś z was pracował na stanowisku pracownik centrum handlowego? Nie wiem czy z moim dość podstawowym językiem dałabym tam sobie radę?? Co robi taka osoba obsługuje klienta czy siedzi na kasie jak w hipermarkecie? No i przede wszystkim jakie koszty i zyski z tego są? A może ktoś był w tym hotelu w okolicach Berlina jako pokojówka? Duży wyzysk?

BenjaminWinckler&BetinaTOrka

Uwaga na oferty "pokojówki", "pomoc kuchenna-zmywak","kelnerki" oferowane przez agencje AIC Recruitment. Nie radzę tam jechać Hotel czterogwiazdkowy położony w okolicach Frankfurtu nad Menem. Hotel słynie w Niemczech ze świetnej kuchni, wspaniałej atmosfery , ekskluzywnych wnętrz i pięknych terenów rekreacyjnych wokół ośrodka. Hotel jest corocznym laureatem prestiżowych nagród w branży hotelarskiej. W tym hotelu żaden normalny człowiek nie chce pracować. To jest hotel o nazwie" Marienhooh Klosterhotel" w Langweiler. To jest hotel w którym żaden normalny człowiek nie chce pracować- nawet Niemcy. Ci Niemcy co nie maja wyjścia to tam pracują oraz Polacy bez honoru i ambicji, podlizywacze. Tam jest ciągła rotacja, wyzysk i lokalizacja na końcu świata.Szefowa kelnerek Betina Torka- volksdojczka i jej kochanek rudy Benjamin Winckler. Oboje oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Miłe Panie z agencji AIC Recruitment naobiecuja wam cuda na kiju, a potem zostawia na pastwe losu jak was zrekrutują i będą udawać niepełnosprawne umysłowo i nie liczcie że wam pomogą. Oczywiście słodkimi głosami będą wam obiecywały łżąc że robią co w ich mocy.

LostkaMalina
@sara 26.08.2016 14:53
To chyba jakaś pomyłka. Ja tu pracuję od dwóch lat i to wszystko co czytam to jakaś bzdura. Genialna atmosfera. super warunki m...

Pytanie do Sara, jeśli tam pracujesz to proszę o więcej info n na temat,pracy i warunków zakwaterowania pracowników bo dostałam ofertę własnie do Marienhoh w Langweiler. priv lostkamalina@gmail.com

Kolejny oszukany
@BenjaminWinckler&BetinaTOrka 15.04.2016 10:57

To opinia o Hotelu do którego rekrutuje AIC, a nie o AIC. Langweiler niedaleko Idar Oberstein, omijajcie ten hotel z daleka, rudy - B. Winkler szef kuchni, niesłowny,dwulicowy, inne epitety..... pokojówki - wypłata to loteria, nigdy nie wiesz ile dostaniesz, ale zawsze za mało, roboty w bród, gdzie potrzeba 8 os zazwyczaj jet 5, z 8 godz robi się 10-11 niestety liczone jak 8, wiele osób odeszło oszukanych, ze Słowacji i polski... wszystko tam działa na zasadzie tniemy koszty do minimum,a to dzięki menagerowi, niestety dla niego liczy się tylko min. kosztów jeśli piszą: wyżywienie zapewnione, wejście dość sporą poprawkę.... zazwyczaj jest to to co zostało, i szkoda wyrzucić, hotel nie ma pieniędzy przeznaczonych na wyżywienie pracowników w budżecie, więc kucharze robią coś z niczego. Reasumując, to co usłyszycie w agencji ( do agencji nic nie mam ) ni jak się ma do brutalnej rzeczywistości. Dla pocieszenia - Tam się Niemców też nie szanuje. Rotacja pracowników ogromna, płace minimalne, zadupie, jeśli możesz omijaj...

Aga SZ

pracuję od od dwóch lat w Niemczech, jestem naprawdę zadowolona. Dobre zarobki, fajna atmosfera, jeśli ktoś chce naprawdę pracować a nie tylko udawać, że pracuje i obijać się w mieszkaniu, to będzie MEGA zadowolony. Co ważne pensja zawsze w terminie.

ufoludek

Firma nierzetelna, co innego piszą, co innego mówią, jeszcze inaczej płacą, tylko pięknie opowiadają i oczywiście są baaaardzooo mili, w końcu dobrze sobie żyją za profity z naszej ciężkiej pracy. NIE POLECAM - dla mnie to oszuści. Jakoś zmęczę do końca października i żegnam oszukańczą firmę i na pewno będę omijać z daleka i każdego będę przed tą firemką ostrzegać

Monika

Byłam dwa razy w Niemczech na wyjezdzie jako kelnerka z tą firmą, koordynowała mnie Pani Aleksandra, nad wyraz miła kobieta, był z nią dobry kontakt, wszystko dograne jak trzeba. Wypłata opóźniała się czasami o kilka dni, ale dało się przeżyć.

eleonora

Jakim cudem teraz zachwalasz pracę za pośrednictwem tej firmy, jak kilka peostów wyżej narzekałeś cytuję " ... jeżeli dochodzą do tego jeszcze takie zarzuty jak @niezadowolonej, to prędzej czy później ludzie zaczną omijać szerokim łukiem ich oferty, które swoją drogę nie wyglądają nad wyraz atrakcyjnie.." ?

kalina

Pracuję za pośrednictwem AIC od kliku miesięcy w Niemczech, nie znam dobrze języka niemieckiego dlatego też bałam się pojechać tam do pracy. Mój wpis to podziękowanie za stabilną dobrą pracę, oczywiście praca jest fizyczna,ciężka ale warunki są naprawdę dobre. Wynagrodzenie zawsze na czas. Jeszcze raz dziękuję.

kinga

Profesjonalnie, uczciwie i bardzo sympatycznie. Dobra i rzetelna marka . Polecam.

insomnia

Polskie warunki i realia pracy za pośrednictwem AIC R. dla wielu pospolitych osób są dość wygórowane, na stronie także nie ma konkretów odnośnie kontaktu bezpośredniego do firmy docelowej. Ciekawe jak w rzeczywistości wygląda to ich pośrednictwo i czy ja jako potencjalny ochotnik będę wobec nich jakkolwiek zobowiązania

Niezadowolona

Witam, Nie polecam tej firmy,brak zainteresowania pracownikiem..W większości informacje nie zostały przekazane .. Żenada!

donald

nie no skąd. Może jakoś źle szukałeś. Ja dzisiaj oglądałem ich stronę i mają łącznie z 10-12 ofert obecnie

Daniela

Ja pracowałam 11 miesięcy na stanowisku pracownik obsługi Klienta. To prawda,że wypłata zawsze na czas. Kontakt zarówno w sprawach trudnych jak i zwykłych codziennych bez zarzutu. Serdeczna atmosfera.

klaudia

wynagrodzenie to pewnie zależy od stanowiska. Ale nigdy nie miałam opóźnienia pracując już prawie 2 lata.

Aska

jestem bardzo zadowolna :)

wzorowo

dobra atmosfera, nastawiona na pracownika firma, uczciwa, wynagrodzenie w terminie. Polecam.

josef

Pracowałem w AIC ponad rok na zasadzie pracy tymczasowej. Złego słowa o pracodawcy nie dam powiedzieć. Wypłata na czas, bardzo dobry kontakt z naszym opiekunem w firmie. Dobra atmosfera. Wcześniej miałem różne doświadczenia a tym razem naprawdę trudno byłoby się do czegoś czepić. Polecam.

uważajcie jeśli chcecie jechać do niemiec za ich pośrednictwem, lub czytajcie uważnie co podpisujecie, bo jedno mówią a drugie jest na papierze...

Marry

Pracowałam za pośrednictwem AIC Recuitment , 6 miesięcy w Niemczech na stanowisku kelnerki. jestem bardzo zadowolona nie tylko z warunków ale z kontaktu jaki cały czas miałam z osobą kontaktową z agencji. W każdej sprawie mogłam się do niej zwrócić. jak się jest za granicą to bardzo ważne. Polecam ta firmę.

kama

Jestem w Niemczech za ich pośrednictwem. Jestem bardzo zadowolona. Uczciwa firma. Polecam.

Bardzo wysoka jakość usług. Jestem pod wrażeniem. Polecam.

Ja również się przyłączam :-)

jolx

potwierdzam.

agamemnon
@jolx 18.12.2010 23:49
potwierdzam.

masz co potwierdzac .to ty od tych jajek ?

Super firma.

Zostaw opinię o AIC RECRUITMENT - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIC RECRUITMENT