People Work Polska Sp. z o.o.

Elbląg

Opinie o People Work Polska Sp. z o.o.

Robert

Pani Pelczar odlicza z wypłaty za identyfikator (który jest oddany) 280 zł. Po telefonach i uwagach odpowiada proszę czekać na telefon. Ignoruje pracowników nie liczy się z nimi. Oszustka!!!!!!!!!! W firmie przeklinają na pracowników i wyzywają --- People Work--- kompletnie nie reaguje. Umowy na 4 dni a następne na 14 dni i kolejne też na 14 dni.NIE POLECAM.

Robert

Pani Pelczar oszustka!!! Omijać.

bvhjk

a czy w takim razie ta agencja oferuje jakieś ciekawe oferty pracy? Jestem od niedawna bezrobotna...

Jacek Cech

Dostałem marny ochłap w wysokości 150 EURO. Tak sto pięćdziesiąt euro za 150 godzin pracy. (usunięte przez administratora)

Jacek Cech

Pracowałem przez trzy tygodnie w Belgii w Gentbrugge i nie dostałem za to wynagrodzenia pod pretekstem wadliwie wykonanych instalacji elektrycznych. Obecnie przebywam w miejscu zakwaterowania i od pięciu dni nic nie jadłem z powodu braku wynagrodzenia. Nie mam jak wrócić do kraju. taka jest współpraca z tą firmą. (usunięte przez administratora)

hej zna ktoś tego pośrednika ...organizuje wyjazd do belgi .....na panele słoneczne odpiszcie na mela tomasz.sawinski@gmail.com

Zostaw opinię o People Work Polska Sp. z o.o. - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie People Work Polska Sp. z o.o.