Opinie o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Airport Services S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LS Airport Services S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Firma LS Airport Services S.A. poszukiwała pracowników na stanowisko sprzątanie. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

heh

1. Złożenie cv i odpowiedz w ciągu 24h 2. Spotkanie na którym blondi (usunięte przez administratora)z hru mówi jaka to firma jest wspaniała i wgl że warto tu pracować + pokazowe sprzątanie obsranego sracza przy obecności rekruterki, kierownik sekcji sprzątania sraczy oraz prezesa, tj. komisja weryfikacyjna dlaczego chce pani/pan sprzątać nasz kibel? w czyim kiblu widzi się pani/pan za 10 lat? 3. Szczegółowa ocena i omówienie pracy 4. propozycja współpracy na śmieciówce za najniższą godzinową 5. Zakończenie

Nika

Przyznam że ja np nadal jestem w trakcie rekrutacji. Puki co seria badań, papierologii i szkoleń przede mną. Zobaczymy co beszie dalej. Jeśli faktycznie bedzie wyzysk za najnizszą to spadam. Ale ja na magazynie mam być a nie na sprzątaniu. Za nieco lepsze pieniadze. Zobaczymy

Krystyna
@Nika

hej, a kiedy poznasz wynik? podzielisz się wtedy rezultatem, bo ciekawa jestem jak w praktyce to faktycznie wyjdzie. u Ciebie wiadomo ile dni rekrutacja mniej więcej powinna zabrać? ciekawe jaką masz konkurencję względem liczby kandydatów

@Krystyna

Puki co to powiem tak, zaprosili mnie na rozmowę 13 stycznia, potem 20 bylam na przymiarce ciuszków służbowych i odebralam skierowanie na badania. 26 lece zrobic badania. Kiedy znowu sie tam u nich stawie to jeszcze nie wiem. Dam znac.

Krystyna
@Nika

a wiesz już na starcie jaką umowę Ci dadzą? pytam, bo pisałaś, że za nieco lepsze pieniądze idziesz, to podali wprost już stawkę? ona dla każdego taka sama?

@Krystyna

Tak podali mi stawkę, no moze (usunięte przez administratora) nie urywa ale na stalej umowie mam miec 4400 a nie 3600 jak teraz na początku. Od razu mnie pytali czy chcę umowę o prace czy jednak zlecenie. Ja jednak ze wole normalną umowę. I jakos na razie nie maja z tym problemu. Po mimo tego że na dzien dobry podalam że mam roczne dzieckoninzalezy mi na pracy bez nocek. Nie mieli żadnego ale. Zobaczę jak bedzie. W ten wtorek idę podpisac umowę i 1 dzien szkolenia...

@Krystyna

I stawki są różne, zalezne od zajmowanego stanowiska. Ja jako kierowca mam miec te 4400 brutto, a na sprzątaniu mialabym miec 3800 brutto. I na zleceniu tak jak i na próbnej jest te 3600. Dobre i te 2770 na rekę na start.

@Nika

Ty nie będziesz miała nocek więc inni pracownicy będą musieli je mieć za Ciebie . Troszkę to nie sprawiedliwe ponieważ praca jest zmianowa a nie na wybrane zmiany .

MówięJakJest

To że jej powiedzieli że nie będzie mieć nocek wcale nie znaczy że nie będą jej planować nocek ;) pewność może być dopiero wtedy kiedy w umowie znajdzie się zapis o pracy w trybie zmianowym z wyłączeniem pracy w godzinach nocnych abstrahując… wg kodeksu pracy godziny nocne to 21-7 biorąc pod uwagę że lotnisko działa 24h/7d to niewykonalne z doświadczenia wiem że na rekrutacji mówią to co chcesz usłyszeć a to jak będzie samemu się weryfikuje

Nika

Chcialam zauwazyć że ja im z góry zapowiedzialam że mam dziecko w wieku 1 roku i w świetle prawa nie mogę mieć nocek. Do ukonczenia przez dziecko 4 r.ż nie mogą mi dawać nocek. Owszem zaproponować mogą jako dodatek, ale nie narzucić od górnie. Jeśli tak bedzie, zgloszę sprawę gdzie trzeba. Chwilowo jestem chroniona.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Mechanik w LS Airport Services S.A.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Maciek

Tak byłem mechanikiem w tej firmie i nie polecam. Nie wiem jak jest w Warszawie bo widzę że tam jest aktualnie ogłoszenie. Duże braki w narzędziach, brak jakichkolwiek szkoleń rozwijających się w zawodzie. Do tego u nas w oddziale byliśmy tymi złymi bo wydawaliśmy pieniądze firmy na naprawy, przynajmniej tak nas kierownictwo traktowało. Pieniądze słabe, w tym zawodzie da się znaleźć lepszą pracę.

Honorata
@Maciek

Czemu tych szkoleń nie ma ? Rozmawialiście z szefostwme na ten temat? Czemu złymi? To chyba dobrze jak się komunikuje problemy prawda?

Red

Ile teraz zarobi neon bez nadgodzin z frekwencyjna premia miesięcznie na rękę ?

Bercia

Mam pytanie do tych co jeżdżą lub jeździli z zaopatrzeniem do uzupełnienia w samolotach. Jak tam jest? Jakie warunki trzeba spełnić? Planuje tam sie wciagnąć i myslę nas sensem. Pomozecie?

Rekrutacja koszmar nie polecam nikomu, głupie docinki, niepotrzebne komentarze, panie z HR łącznie z panią O.N. na czele obgadywały kandydatki i kandydatów po zakończonym spotkaniu, pani ola jest bardzo arogancka jak się kogoś obsmarowywuje to należy wpierw sprawdzić czy drzwi są zamknięte i czy nikogo nie ma na korytarzu i uwagi co do wyglądu i ubioru zachować dla siebie. Powiedziały że oddzwonią z wynikiem rekrutacji jak najszybciej, dzwoniły kilka razy i raz sms ale nie odpowiedziałam, nie mam zamiaru pracować w firmie w której tak traktuje się kandydatów a co już dopiero pracowników.

zdawkowe, pytania na poziomie szkoły średniej po angielsku najbardziej interesowało ich to jak kandydaci reagują na pytania rekrutacja to masówka - nie ty to następny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
ex pracownik

Dla kandydatów - uwierzcie, że są jeszcze inne firmy niż pchanie się w to (usunięte przez administratora) Nie warto. Zwłaszcza teraz, kiedy na początku i tak dostaniecie zlecenie i marną pensję. Już biedra lepsza. A bezpośredni przełożeni to banda frustratów, którzy potrafią tylko drzeć mordę na osoby, które boją się postawić i siedzą w tej firmie, bo nie mają innego wyjścia, bo swoje cv mają tak ubogie, że żadna porządna firma by ich nie zatrudniła. Po kilku latach powiedziałam "dość". Uwierzcie, że istnieją firmy, które potrafią wynagrodzić w pensji dobrego pracownika, docenić go bonusami, zapewnić co tydzień owoce, pizza day raz w miesiącu i wyjazdy integracyjne. A od ls otrzymasz tylko minus stówa za l4 z powodu oddania krwi i zszargane nerwy. I czekam na odzew pracowników, którzy cierpią na syndrom sztokholmski :)

@ex pracownik

Coraz więcej stałych pracowników to zauważa, ilu jeszcze pracownikom muszą opaść klapki na oczach by firma zrozumiała że tych „pseudo-przełożonych” którzy dostali stołki po znajomości należałoby zdegradować do PSRki a na ich miejsce dać kogoś kompetentnego… problem że w tej firmie ludzi kompetentnych jest jak na lekarstwo ale przy takim poziomie kolesiostwa to nic dziwnego

ex pracownik
@MówięJakJest

Problemem jest też to, że ludzie mając umowę stałą boją się spróbować gdzie indziej i siedzą tutaj(usunięte przez administratora)Wielu ludziom się udało, da się. Tylko trzeba się obudzić. Ale jesli ktos się godzi na takie traktowanie wynagradzane marną pensją i wiecznymi pretensjami to chyba naprawdę to lubi:)

Zgadzam się w 100%

@ex pracownik

ludzie sprzedaja sie z kilkaset pln za nadgodziny..wstyd jak tanio sie cenia !!!!!!!!!!

@hmmm...

A co, nie rozliczają się z tych nadgodzin?

@ex pracownik

..nie tylko,wielu z nich ma juz tylko tylko do emerytury,wiec chca zamknac temat pracy w LS.

@Wanda

rozliczaja..,tylko ze najwazniejsza jest podstawa pensji a nie chwilówka i te nedzne kilka stowek przez krotki czas. ,od podstawy masz wszystko naliczane,emerke,zwolko itp itd. !

@...!

Po co się wypowiadasz jak się nie znasz? Wynagrodzenie chorobowe na L4 stanowi przeciętne wynagrodzenie z 12 mc obejmujące : płace zasadnicza , premie i nagordy oraz wynagrodzenie godziny nadliczbowe.

@Deri

Z tego co mówisz to pracując w LS najbardziej opłaca się być na L4 :D niż pracować

@Deri

...wiec im wieksza podstawa tym wieksza zapomoga chorobowa...,skladka na emeryture...Deri,upal na plycie..,czyzbys byl na zaladunku w sloncu ??

@...!

Walizka mu na głowę spadła

@...!

Do wyliczenia chorobowego nie ma znaczenia czy masz większa podstawę i niższa premie czy niższa podstawę a wyższa premie. Wiec nie p….. rdol głupot że liczy się tylko podstawa a nie premia.

@MówięJakJest

A ty misiu kolorowy udaj się do dobrego psychiatry. Z ciekawość zajrzałem na forum welcome a tu proszę niespodzianka - główny udzielający się „pan dobra rada” Mówię jak jest, który wymądrza sie zarówno tu jak i na forum welcome. Człowieku ty jesteś chory psychicznie to sie nazywa psychoza maniakanlono depresyjna i to sie leczy ale obawiam sie że w twoim przypadku już za pozno

Czajkowski
@Deri

gdzies slyszalem te nazwe chyba ci chodzi o psychoze maniakalno depresyjna? tak, jeden z shift liderów to ma... papa charlie...

@Deri

Tu pełno misiów wielokolorowych banda psychopatów z zaburzeniem borderline

@Deri

Rozumiem że Ty to wiesz bo Tobie psychiatra wystawił taką diagnozę? :) od zawsze osoby które głosiły punkt widzenia inny niż Jedynie Słusznie Przyjęta Narracja Firmy były nie wygodne i zawsze do usunięcia w pierwszej kolejności, wiele lsowych pseudokierowniczków niższego szczebla bez kwalifikacji i wiedzy za to z dostatecznie wystarczającymi koneksjami żeby dostać to stanowisko podzielają twój punkt widzenia więc mózg masz idealnie przesiąknięty bzdurami jakie tam serwują. Zaskoczę Cię bo mój stan psychiczny znacząco się poprawił właśnie po zakończeniu współpracy z LS, w końcu odpocząłem od tego sy fu i polecam to każdemu który ceni własne zdrowie psychiczne i wierzy w siebie a nie w firemkę z której i tak już nic nie będzie. Już to pisałem ale napisze to jeszcze raz, to Ty @Deri najbardziej mnie motywujesz żeby tutaj pisać, bo mogę dementować Twoje nieprawdziwe i niekompletne informacje, które próbujesz przekazać Kandydatom co nie wiedzą Jak Jest w tej firmie, na szczęście sukcesywnie robisz pośmiewisko z siebie i czasami z firmy którą na wiele nieudolnych sposobów za wszelką cenę próbujesz wybielić. Kiedyś firma miała tu swoje konto i na bieżąco odpowiadała na obiekcje, a Ty robisz to pro bono i nic z tego nie masz (a może i masz jak jesteś opłacanym trolem). Co do moich wypowiedzi na stronie Welcome, to tak wypowiadam się tam. A dlaczego? Bo mogę. Pracowałem w obu firmach i mam duże rozeznanie dodatkowo utrzymuje kontakt z byłymi i obecnymi pracownikami obu firm, ostatnio np. przewidziałem zmianę prezesostwa w Welcome zanim ktokolwiek o tym pomyślał i też uważali mnie za szarlatana i skąd to niby wiem, po prostu potrafię w sposób logiczny analizować fakty i wydarzenia i wyciągać wnioski z nich. :)

@MówięJakJest

Człowieku każdy normalny człowiek po zmianie pracy niespecjalnie interesuje się swoim byłym pracodawcą bo i po co miał by to robić . Ale nie ty , ty non stop udzielasz się na forum Ls wręcz jesteś tu najaktywniejszych wypisując bzdury i dyrdymały. A teraz okazało się ze tak samo aktywny jesteś na forum welcome. Czyli ty człowieku polowe swojego wolnego czasu poświęcasz na pisanie o Ls i welcome. Jeżeli serio pracowałeś w welcome i Ls to żeby mieć jako takie pojęcie musiałbym przepracować w każdego ze 2 lata czyli piszesz o pracodawcy u którego już od jakiś 4 lat nie pracujesz Czy to jest normalne ?? Zdecydowanie nie.

Masz rację

ble ble..
@Deri

...deri,ta firma sie nie zmienila mentalnie..,uklady,zysk za wszelka cene,brak szacunku dla pracownikow,wszystko z łaska i na odpier...sie...,zmienly sie tylko liczby lotow,bagazy,a teraz przez pazernosc,wyzysk stoi ponad tysiac bagazy na sorcie Chopina,z ktorych juz smierdzi rozkladajaca sie zywnosc...,okrajanie pracownikow doswiadczonych,mlodzi malo ktory z zaskokiem aby natrzepac godzin i wziac 5-6 tysia/miesiac,przychodzac kiedy chca i nic za to nie maja,nie pisza oswiadczen,premii nie traca czy sie pomyla czy nie na robocie...,a starzy ,doswiadczeni j...ani sa na maxa za grosze i czesto dla nedznej premii przychodza wrecz chorzy,z bolami rak,stawow,kregoslupa itp. itd. ..,po czym Petrolot Benetta wyplaci sobie mega premie....na ktore ludzie nie pracuja..bo lekko powiedziane...ale w pocie,bolu zap...!!!!!!!!!!!!

@ble ble..

Zastanawiam się skąd wy wszyscy czerpiecie wiedzę ?? Po pierwsze młodzi którzy przychodzą na umowę zlecenie nie maja żadnej premii bo te są tylko dla umow o prace. Po drugie jak przychodzą kiedy chcą to dostają karę finansowa a jak to nie pomaga to umowa jest rozwiązywana. Po trzecie nikt nie wypłaca sobie mega premii

@Deri

Umowa zlecenie i tak dostaje więcej na rękę niż Umowa o pracę (zwłaszcza osoby przed 26r.ż brutto = netto) więc zleceniowcy dostają więcej kasy do ręki niż starsi pracownicy, więc premie im zbędne. A zapis o karze finansowej w umowie to bezradny sposób poprawy sytuacji firmy która i tak zmaga się z niedoborem zasobów ludzkich forma zdyscyplinowania tych którym nie pasuje grafik - a co mają zrobić osoby które zgłaszają prośby grafikowe i są one nierespektowane? LSAS i tak płaci marny grosz w stosunku do tego czego wymaga, nawet w UPSie płacą i traktują lepiej. Jest źle a nie będzie lepiej, będzie tylko gorzej kosztem szeregowych pracowników aby bogacili się ci co są na górze.

@Deri

..zarzad wlacznie z toba udostepni oficjapnie na forum swoje dochody,premie itp. ??? czy tchorz was oblecial?..ludzie rozmawiaja z mlodymi i ci im czesto mowia jak finansowo to wyglada..

@Deri

...deri,na lotnisku w budapeszcie(wegry) pracownicy zarabiaja 2400 euro..,dane najswiezsze..,bo pewna osoba ma znajomka..,po ostatnich strajakach !!!!!!!!!!!! ,nie maja ,,drimkow,, itd. ..

@Deri

..dodam,ze ludzie niektorzy uwieczniaja lamanie bhp na filmach,zdjaciach ..ot tak na wszelki wypadek..,bo duzo bhp mowi..,ale nic z tym nie robia....

@...!

Na Węgrzech zarabia się w HUF - forinty węgierskie A w Polsce w handlingu płacą najgorzej w Europie That’s a fact.

@MówięJakJest

...napisalem po przeliczeniu,lepsza wizja pieniadza .i porownanie skali.

I napewno lepsze traktowanie

@ex pracownik

czyli w tej firmie mają wieczne pretensje ? O co chodzi ?

ktoś
@Karolina

ojj.... czyżby pani koordynator się odezwała? :D

@MówięJakJest

...to jest firma spolka skarbu panstwa,czyli niczyja i wszystkich..,wiec kazdy tlusty misio ktory sie zalapie na stolek wysoko,(prezes,zarzad itp.) chce jak najwiecej nachapac dla siebie..,kosztem oczywiscie pracownikow najnizej zaszeregowanych,ktorzy to wlasnie wypracowuja wielka kase dla tej firmy.....!!

@Deri

..deri,nawet jak odchodzisz z firmy ,to kontakty sie z ludzmi z pracy utrzymuje..,wiec wiedza jest...

@Deri

deri..,po podwyzkach w budapeszcie maja 2400 euro..,i sa ponoc biedniejszym krajem..,jak to opiszesz mundralo??

@ktoś

..a co..,sikawki nadstawia ze sie wymądrza ??

@...!

Można byś debilem ale wypisywanie takich głupot to szczyt (usunięte przez administratora) . Na Węgrzech przeciętne wynagrodzenie to 426,5 tys forintów Brutto czyli około 5112 zł a netto to 286 tys forintów czyli około 3432 zł ( nie mylić z najniższym ) w Polsce przeciętne wynagrodzenie brutto to 6 399 brutto czyli około 4200 netto i ty chcesz mi wmówić ze na lotnisku na Węgrzech zarabiają 2400 euro czyli ponad 10 tys pln czyli prawie 3 razy tyle co przeciętne wynagrodzenie . Dane najświeższe ale chyba z twojej pustej głowy. 2000 euro na nawet na zagranicznych lotniskach nie zarabiają

@Deri

przed chwilą sam pisałeś że oprócz podstawy zdarzają się przypadki gdzie premie w LSie wynoszą 2000zł dane jak na razie z twojej pustej głowy bo realia są inne i pracownicy wcale tyle nie zarabiają

@MówięJakJest

Pisałem o 2 tys bo są osoby które dostały tyle premii. A ty bajdurzysz o pensjach 2.5 tys euro na lotnisku w Budapeszczcie co jest totalna bzudrą. Naprawdę nie dziwie się że cię wywalili z LS.

@ex pracownik

Kolego spróbuj iść np. do inpostu do Brzoski i nie przyjąć do pracy bo wziąłeś sobie bez uprzedzenia wolne na krew wyleciał byś następnego dnia z hukiem. Podobnie z L4 jesteś chory nie pracujesz to za co chcesz premie ?

@Deri

to nie ja zacząłem temat że na Węgrzech zarabia się lepiej, nie wywalili mnie z LS tylko sam odszedłem bo jestem takim leserem jak ty co tylko kombinuje co zrobic aby sie nie narobic zobacz ile walizek przed waszym LLem stoi niektore juz plesnieja, stoja przed LLem bo w srodku juz nie ma na nie miejsca. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ŻE NIE PRACUJĘ JUŻ W LS BO PRACA TAM TO TYLKO WY ZYSK I TRAKTOWANIE PRACOWNIKA JAK ŚMlEClA PODCZAS GDY GÓRA SPIJA CAŁĄ ŚMIETANKĘ :D naprawde sa firmy ktore pracownika traktuja z nalezytym szacunkiem

@MówięJakJest

Prośby grafikowe są przestrzegane tylko wtedy jeżeli bierze się nadgodziny. W innym wypadku można je sobie pisać, ale kierownictwo je zignoruje.

gogo
@Deri

..na lekarstwa,masci przeciwbolowe itp. bo ta praca niszczy zdrowie najbardziej..nawet mlodzi maja problemy od przerzucania wielu ton na zmianie !!!!!!!!

Bogdan
@gogo

Napisałeś, że ta praca niszczy zdrowie. Wymienisz, co tam takiego jest złego, że tak surowo o niej piszesz? Przeraziło mnie to co napisałeś.

@Bogdan

Przede wszystkim kręgosłup tam to niejednemu wysiadł właśnie od przerzucania walizek. Teoretycznie jest limit wagi, ale nie jest on przestrzegany gdyż wystarczy że pasażer dopłaci odpowiednią sumę pieniędzy i może przekraczać wagę do woli. Kierownictwo ma to gdzieś gdyż te pieniądze idą do kieszeni prezesa, a nie np. na rehabilitację dla pracowników. Najgorsze to są rejsy za ocean bo tam to ludzie regularnie przeciążają bagaże przez co one się nawet rozpadają. Ponadto dochodzą jeszcze problemy ze snem gdyż ludzie którzy ustawiają grafiki nie mają bladego pojęcia jak zarządzać ludźmi oraz jak ustawiać godziny tak aby ludzie byli wypoczęci przez co często jest się przepracowanym i niewyspanym i idzie się nawet po 4-5 godzinach snu do pracy na nawet 9 godzin.

@Deri

...do czasu..,za granica kazdy taki szmaciarz-pracodawca by byl ustawiony do pionu przez zwiazki,urzedy itp. i nie nazywajcie pracodawca takie Qy antyludzkie i wyzyskujace na maxa ludzi..,karma wraca.

Jackal

kompletne bzdury

H33
@ex pracownik

Pracowałem kiedyś dla tej firmy w TOLI. Praca w porządku ale kierownictwo dalekie od ideału. Brak szacunku dla człowieka. Raczej nie polecam. Ale tylko że względu na ludzi.

....
@Deri

Zleceniobiorcy w LS mają premie, są one za dni świąteczne, netto to wychodzi jakieś 50-70zł.

Jestem byłym pracownikiem tej firmy to co mogę powiedzieć to w tej firmie "sama góra" czyli prezes, członek zarządu, dyrektorzy i managerowie zarabiają pieniądze, reszta pracowników to tylko ręce do pracy i obowiązki. Atmosfera całkiem ok, pieniądze nieadekwatne do obowiązków.

zainteresowany

A o jakim konkretnie dziale mówisz? Interesuje mnie jak wygląda praca w CARGO

zainteresowany

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca/warunki/zarobki TERMINAL CARGO WARSZAWA??

deal

Będąc we współpracy z tą firmą mogę powiedzieć na początek miłych słów: płace na czas, wyposażenie pracownika w uniform niezbędny do wykonywania pracy na tak (chociaż jest bardzo nieprzystosowany do warunków pogodowych), premie na tak (licz się z tym, że l4 dyskwalifikuje Cię do jakichkolwiek dodatków) i chyba to by było na tyle... Nie dostaniesz tu pochwały chyba, że będzie to medialnie korzystne, dla firmy. Chciałbyś się rozwijać? Nie tu. Utkniesz i będzie Ci ciężko pójść gdziekolwiek (ręka rękę myje), Dodatek w kwestii podwyżki (oprócz sekcji cargo) nie dostają Ci co lecą na łeb na szyje na płycie lotniska, tyko Ci co do roboty mają jej najmniej. Taki klimat. Chcesz więcej zarobić? Polecam umowę zlecenie bo inaczej się nie opłaca. Związki zawodowe działają jak działają, od firmy dowiesz się "złego w minucie stanu faktycznego". Bardzo poniżej średniej to funkcjonuje i szkoda, że już nie ma kolesia który zaczynał od rampy, a wbił się wysoko i chciał by jego pracownicy mieli lepiej...LS przestaje się wyróżniać na tle welcome, a prosperowała tak ambitnie.

Nikt

Żal dupe ściska- zatrudniacie, człowiek na okresie próbnym musi prawie codziennie ustawiać sobie grafik dzwoniąc do HR… HR odbierają kiedy im się chce albo w ogóle i są bardzo opryskliwe. Niektóre zachowania można wręcz pod mobing podciągnąć. Ja rozumiem ze lotnisko to lotnisko i wszystko musi byc na tiptop…. Ale jeśli człowiek przyjeżdża 50km do pracy w jedna stronę na 6rano i ktoś mu, każe wracać do domu bo o 3min za późno przyjechał to uruchamia się we mnie instynkt naplucia tej osobie na twarz. Żal nie praca żal…. NIE POLECAM NIKOMU TAKIEGO BRAKU ORGANIZACJI I SZACUNKU DO CZYJEGOŚ CZASU. Powinniście już spłonąć w takim burdelu HRowym. Elo nieroby.

@Nikt

Jeżeli to prawda to chętnie zajmę się tym tematem. Osoba która tak robi grafiki dostanie po premii

@Deri

Deri jedyne co możesz zabrać to walizki spod enterka xD

@Deri

To może warto aby zajęła się grafikiem z sezonu wrzesniowego 2021, w którym to ludzie mieli po 190 godzin miesięcznie.

@Bagazowy_03

w tym roku będzie po 230h a po co? lepiej leserować i głupoty pisać na goworku :D firma wytrzyma

Zuzanna
@MówięJakJest

te powiedzmy 50h nadgodzin to niezla ilosc, jak to jest wyplacane?

@Zuzanna

Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek miał 50 h nadgodzin. Ale wszystkie nadgodziny są wypłacane.

@MówięJakJest

Piszę to raczej ku przestrodze osobom, które chcą tam iść. Mam jeszcze grafik z tamtego okresu.

Ja tak samo

@Deri

...jezeli to prawda,to zajmij sie tym tematem...,zarobki na lotnisku w Budapeszcie...

@hmmm...

A to w Budapeszcie jest jakoś inaczej?

@Wanda

Tak, płacą i traktują lepiej

@Deri

..zajmij sie lamaniem bhp na sorcie Chopina,na plycie(wskakiwanie do luku bo nie ma tasmy itp.) ,zajmij sie temperatura ponad 25 stopni na sorcie,omdleniami,brakiem nawiewu chlodnego,świezego powietrza,ludzie zalani potem w ciuchach nie przepuszczajacych powietrza,ladowanie toronto w jedna osobe ponad 300-400 tobołow (ok. 7 ton!!!!!!!!!!!!!) ..wiele by wymieniac gamoniu..,a ty sie grafikiem zajmujesz !!!!!!!!!!!!!!!!

@Nikt

...tu czlowiek ma male znaczenie,licza sie tuzy z zarzadu,na stolkach itp. ,a robol od walizek w sloncu czy w deszczu ma siedziec cicho i koniec !!!

@...!

Dokładnie. I guzik ich obchodzi czy masz robotę czy nie. Masz przychodzić tak jak kierownictwo ci napisze.

@Bagazowy_03

..ostatnio w tv prezesunio LOT-u mowil,ze otwieraja nowe polaczenia na swiecie itp. ,tylko nie powiedzial ,kto bedzie ladowal toboly na sortowni w kontenery..,ludzie maja dosc ciezkich bagazy,setki ich..,kontuzje konczyn,stawow itp. ,a chetnych do zatrudnienia sie w tej ,,wspanialej firmie,, nie ma,prezes z zarzadem,biurwy itp. szykujcie sie na sort ladowac!!! ,ps ,jakis kołek kasuje wpisy !!!!

@Deri

...Deri,uswiadom nas,czy jesy gdzies na swiecie(lotnisku) tzw. ,,Prawo jazdy dla pieszego,, na chopinie PRN ,ktore trzeba zdac po szkoleniu..,czy tylko u nas trafil sie imbecyl do potegi ,ktory wymysla takie debilizmy na swoim poziomie??

@hmmm...

Ten debilizm wymyślił PPL który wszędzie widzi pieniądze. Kolejne uprawnienia - kolejne szkolenie a kolejne szkolenia = kasa za każdego uczestnika szkolenia. Niedługo dojdzie do takiego absurdu że wymyślą PRT do poruszania się po strefie zastrzeżonej terminala i każdy będzie musiał to mieć

@hmmm...

Bo prezes ma gdzieś pracowników, a że ludziom kręgosłupy siadają i nie tylko, i firma nie finansuje rehabilitacji to nikt tam nie chce przychodzić.

@Bagazowy_03

...ls jest super i dba o pracownikow,zwlaszcza zdrowie...((-;,tracisz zdrowie,kregoslup boli,barki,sciegna,stawy,plecy..,idziesz na zwolnienie z bolu,placisz za leki mase kasy..,a firma cie pozbawia premii ...,fajnie z jej strony..,taka troska o pracownika...oj .... robola !!!!!

@Bagazowy_03

...prezio jest dobrze oplacanym pionkiem przez akcjonariuszy firmy..,czesc duza akcji panstwowych i jakis % to jacys ludzie..,moze komuchy,sbecy,ubecy itp.??

Janek96

Cześć ! Planuje złożyć swoją aplikacje do oddziału KTW. Czy możecie powiedzieć jakie są warunki pracy , czy kierownictwo jest wporządku oraz na jakim poziomie są zarobki ? Pozdrawiam

Zuzanna

kto to jest młody, o kim dokładnie piszesz ?

Janek96
@Janek96

Jakby ktoś dał znać jakie są godziny pracy , zmiany Byłbym wdzięczny .

gdzie?

Janek

Katowice

@Janek

...wejdz na flightradar katowice ,zobacz odloty ,zrzutnie otwiera sie 203 godz wczesniej i musisz juz byc,nocka,czy na 4 rano..,zmiany roznie.

Jackie chan
@Janek96

Stary powiem ci tak ja tam pracowałem 5 lat chamstwo mobbing za 3 tysiące euro nie jest tego warte po skończeniu w tym (usunięte przez administratora) miałem przez lata problemy ze zdrowiem to jeżeli chodzi o bagażowych

@Jackie chan

...euro??? czy pln ,bo to roznica ((-. ,a co do zdrowia,to potwierdzam,ludzie stracili wzrok w oczach,(odklejone siatkowki) ,przepukliny na krazkach miedzykregowych-kregoslup,nadcisnienie,bole stawowe bardzo bolesne,nie spisz po nocach bo rwie w rekach,plecach,barki roz....e,chrupiace bole w łopatkach,pod lopatkami..,miesnie piekace...,to tak w skrocie...,o nadszarpnieciu psychiki nie wspomne.

@...!

Jak jest się na rampie to jest to prawdopodobnie, gdyż słońce tak daje po oczach że można dostać zapalenia spojówek jak się nie ma okularów przeciwsłonecznych, a od wchodzenia do luku bagażowego to jest on bardzo mały. Praca w nim jest albo w pozycji siedzącej, albo chodzisz na czworaka. Po wyjściu z niego potrafi tak boleć kręgosłup że możesz nawet po miesiącu chcieć iść na L4 bo ledwo się ruszasz.

@Bagazowy_03

...oki,ale ja mowie o sorcie na chopina,dwoch ma odklejona siatkowke ,sa na zwolnieniu..

Były
@Janek

Katowice zwalniają a nie przyjmują ....

byloiniema

Beznadziejne zarzadzanie personelem, brakuje ludzi jak zawsze, ale zarządu to nie interesuje. Za mało osób na zmianę, pasażerowie bardzo roszczeniowi i trudno im się dziwić, ale bardzo nieprzyjemnie sie pracuje. Zmiany po 9h, czasem na chore godziny, 3 - 4 rano. Male podstawy, które nadrabiane są premia - jednak premie można utracić przy oddaniu krwi, nawet 1 dniem L4. Większość osób w stresie i przekazują sobie ten stres nawzajem. Nie polecam, odejście to najlepszy wybór.

@byloiniema

To ta premia jest uznaniowa tylko? Inne czynniki się nie liczą tylko obecność?

Xyz
@byloiniema

W ktw pracujemy cała noc I Nie many zmian po 9h bo są różne godziny i różne zmiany także uważam ze i tak macie fajnie, a nam nikt dodatkowo nie płaci ;)

waw

Cześć, jakie są mniej więcej zarobki Koordynatora obsługi naziemnej? I ile trwa szkolenie?

hmmm...

...nagrywac na tel. zachowania w/w ludzi..,pokazac (usunięte przez administratora),firma jak widac wie i toleruje,wycisza, bedzie musiala za takich ludzi ktorzy (usunięte przez administratora), w sadzie pracy wyplacic niezla kase.

Beznicka

Dlaczego?Dlatego,że ktoś napisał cala prawda jaka jest.Pracowalam tam 5 lat i nigdy przenigdy bym nie wróciła tam do tego bałaganu.Glownie dlatego,że kierownik jest beznadziejnym kierownikiem.A osoby,które zostały wymienione po nazwiskach w opinii są obłudne,zakłamane,pazerne na wszystko i bezczelne.Mialam styczność pracować z P.Senda okropna baba..Dlatego nie polecam tego miejsca.Bynajmniej w tym składzie co jest.

@Beznicka

..z zycia..,wiec tak,ludzie ktorzy soba nic nie reprezentuja,po otrzymaniu awansu uwazaja sie za alfe i omege..,gamonie ze sloma w butach zakompleksieni na maxa.., ,,dajcie mi wladze,pokaze kim jestem,, -przyslowia madroscia narodu.

NNN

Cała prawda,tylko że delikatnie powiedziana.O Sendzie można powiedzieć dużo więcej.Podła,wredna (usunięte przez administratora).Pracowałam i powiem jedno-KAPO.Dać jej pejcz,a na pewno będzie waliła niewolnika Ls-u po grzbiecie i to bez premii-dla samej satysfakcji,bo lubi się znęcać .

Prawda

Z życia wzięte - fatalna realizacja handlingu na lotnisku Chopina! Poziom realizacji pracy poniżej krytyki! Pracownik , który w nocy 11.06 przedstawił się identyfikatorem 17339 (zapewne jakaś ściema, bo nazwiska się wstydził) otwarcie powiedział, ze olewają linie lotnicze ENTER AIR (dwa przyloty i dwa opóźnienia w rozładunku po 1 godzinie) i dlatego pasażerowie czekają na bagaż ponad godzinę! Świetna reklama jak to LS traktuje firmy, które im płacą za pracę. A pasażer może się tylko denerwować na to g.....niarstwo niedouczone. Fatalna firma.

former psr
@Prawda

@prawda w LS posługują się numerami ID więc jeśli pracownik ci podał swój numer ID to możesz zgłosić to mailowo do ls

xd
@Prawda

no nie ma obowiązku Ci sie przedstawić z imienia i nazwiska - RODO. Pisz skargę na ID i tyle.

Wypowiedzenie z pracy

LS Airport Services to strasznie niesprawiedliwy pracodawca.l jeśli chodzi o obsługę pasażerska. Premie (miesięczna i kwartalna) zabierają nawet za 1 dzień L4. Zarobki są bardzo niskie, jak na pracę z dużą odpowiedzialnością, wymaganym angielskim i różnymi godzinami pracy (UWAGA zmiany zaczynają się nawet od 4 rano!!!). I ta niesprawiedliwosc ujednoliconych płac...chłopaki z PRMów robią po 3/4 asysty dziennie na głowę, spokojnie zyja, a mają tyle samo, co ja na check-in/hate, gdzie ja odprawiam dziennie 100/150 paxow, znajomosc systemu i non stop nienaganna postawa. Śmiech konia.

Ewq
@Wypowiedzenie z pracy

Tylko 100-150?...To jeden rejs chyba, góra dwa:)

Paxx
@Ewq

A 2800 brutto płacą i wszyscy zadowoleni. Mówi sie że w Polsce dzietność spada, itd. To niech ktoś z LS napiszę mi jak przeżyć za 2800 brutto? Bądźmy szczerzy, ale dziś 3000 netto nie gwarantuje stabilizacji finansowej. Praca na lotnisku nie jest łatwa i dla kazdego, a płaca kształtuje się na poziomie dna zawodowego. Najwidoczniej dla pracodawcy LS jesteśmy takim dnem.

Monek
@Ewq

150 pax osób jeden rejs? To co Ty sam/sama w 2h 787 odprawiaszy? Ludzie trochę powagi...

@Wypowiedzenie z pracy

Szanowny Panie / Pani, dziękujemy za opinię. Pozwolimy się odnieść do poruszonych w niej uwag. 1. Premia miesięczna jest określona regulaminem, który jasno mówi za co przyznawane są premie. Patrząc na nie statystycznie - w styczniu premie otrzymało 88%, w lutym 87%. Jak widać zdecydowana większość pracowników premie dostaje. Wśród osób nie dostających premii są Panie na urlopach macierzyńskich i rodzicielskich, stanowią 2-3% ogółu pracowników, tym samym tylko 10% pracowników nie otrzymuje premii z powodu nieoczekiwanych zwolnień, błędów bądź spóźnień. Przyzna Pani / Pan, że nie jest to dużo. 2. Godziny pracy i dyspozycyjność kandydat deklaruje na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie jest informowany, że godziny rozpoczęcia pracy mogą się zaczynać nawet o 4:00 - jako firma zajmujemy się obsługą samolotów i ich pasażerów, więc nasze godziny pracy ściśle związane są z godzinami przylotów i wylotów samolotów - w związku z tym wchodzą w grę również godziny wczesne i późne. Jest to pierwsza informacja i pytanie do pracownika w procesie rekrutacji - czy da radę przyjeżdżać na takie właśnie godziny, bo lotnisko pracuje 24/7. 3. Co do różnic pomiędzy stanowiskami pracy, to zgadza się, każde stanowisko jest inne, wymaga czego innego od pracownika i ma swoją specyfikę. Warto jednak dostrzec nie tylko minusy, ale plusy - będąc agentem otwierają się dla pracownika kolejne etapy zatrudnienia, np. samodzielny agent, gdzie pensja wzrasta o kilkaset złotych, by po roku znowu wzrosnąć i jeszcze po 33 miesiącach od zatrudnienia. Wszystko to kwestia chęci i przyłożenia się do swojego rozwoju. Stanowisko jest w zasięgu ręki każdego agenta. Ze stanowiska pracownika PRM taka ścieżka rozwoju nie jest od razu dostępna - warto zatem patrzeć szerzej, również na możliwości swojego rozwoju. Pozdrawiamy!

@Paxx

Szanowna Pani / Panie - jeśli pracuje Pani albo Pan u nas, to wie Pani/Pan doskonale, że przy obowiązującym u nas systemie pracy każdy pracownik ma możliwość zarobienia miesięcznie tyle zł netto ile na umowie na brutto - wszystko dzięki premiom miesięcznym, nagrodom kwartalnym oraz dodatkom za pracę np. w niedziele, święta, pracę w nocy czy nadgodziny. System pracy sam w sobie powoduje, że zdecydowana większość pracowników zarabia ponad 3000 zł, a średnie wynagrodzenie pracowników LS na podstawowych stanowiskach (nie uwzględniające np. stanowisk wyższych) wynosi ponad 3500 zł netto. Jeśli dla kogoś jest to mało, to zachęcamy do korzystania z rekrutacji wewnętrznych i rozwoju - firma daje wiele możliwości dla osób, które chcą się rozwijać, nabywać nowe uprawnienia i awansować.

Wypowiedznie
@LS Airport Services S.A.

1. Polacy są w grupie Europejczykow , którzy biorą najmnij zwolnień lekarskich z całej UE. A powodem jest utrata 1/5 pensji i tych Waszych nagród. To dyktatura zawodowa w czystej postaci, bo wszyscy jesteśmy ludźmi,, a karać za chorę to nieludzkie!Danemizna znaleźć na Monety.pl 2.Co to za bzdura i argument? Że na początku mówicie na którą są zmiany...mowa tu o ZAROBKACH. Wstajesz na 4 rano, za 2800brutto. Nie wiem, czy Państwo znają realia życia, bo czuję w wypowiedzi Państwa chorą dumę z tego, że Polak tyra za 2200 netto. 3. I kolejny wręcz dziecinny argument - możliwość awansu. To za możliwość awansu trzeba tyrać więcej niż na PRM-ach? Skupmy się na faktach. Agent Obsługi Pasazerakiej robi dużo cięższa (w porównaniu do PRM)prace i nie ważne czy jest on starszym, czy młodszym agentem. A co jeśli, ktoś nie chce awansować? Lub nie ma więcej miejsc na wyższych stanowiskach? To co? Sytuacja się powtarza? Dalej ma tyrać więcej od innych stanowisk za te sama place? Mam doświadczenie w Obsłudze Pasażerskiej z 3 krajów. Macie najbardziej niesprawiedliwe i warunki zatrudnienia, a i same place są zaniżone. Czuje, że Pan/Pani która mi odpisuje to kolejna zębatka tej maszyny pracy, ktora zamiast sprawiać ludziom przyjemność i ZAROBEK, to generuje jedynie problemy finansowe...byle by do 10tego, byle by nie zachorować...i tak non stop.

@Wypowiedznie

Szanowna Pani / Panie, 1. Wspominamy tutaj o premiach - czyli czymś, co jest od początku do końca narzędziem motywującym i wynagradzającym pracowników, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Z założenia zatem nie jest to element, który po prostu się należy - trzeba się o niego postarać - a wymiernym parametrem jest absencja w pracy oraz realizowanie jej zgodnie z obowiązującymi standardami. Dzięki temu jest to sprawiedliwe. 2. Proszę nam wierzyć, że są osoby, które chcą tylko pracować od wczesnych godzin porannych - podobnie jak osoby, którym odpowiada praca nocna. Specyfika (o której pisaliśmy poprzednio) wymusza od nas pracę w takich a nie innych godzinach i pracownik decydując się na pracę u nas słyszy to na samym początku - informujemy o tym uczciwie. Decydując się zatem na pracę podejmuje się również pewną decyzję. 3. Co do tego "tyrania" to przykro nam, że bagatelizuje Pani / Pan obowiązki, jakie wykonują Pani / Pana koledzy i koleżanki. Skoro ocenia Pani / Pan pracę PRM jako tak "wygodną", to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić wykonywaną pracę. Plusem naszej firmy jest to, że posiadamy dużą liczbę różnorodnych stanowisk pracy i pracownik może dokonywać wyboru. Praca Agenta różni się od pracy pracownika PRM - może warto więcej dowiedzieć się na temat tej pracy, a dopiero później pisać, że jest ona lekka, łatwa i przyjemna? Bo nie jest. A możliwość awansu to wielka wartość i zaleta stanowiska agenta ds. obsługi pasażerskiej, ponieważ wraz z awansem zmienia się wynagrodzenie o którym Pani / Pan się wypowiadał. 4. Osoba, która udziela odpowiedzi na Pani / Pana wpisy stara się przede wszystkim merytorycznie na nie odpowiadać traktując Pani / Pana, nie oceniając i nie obrażając. Pani / Pan za to z lekkością jak widać krytykuje wszystkich i wszystko dookoła... Pozdrawiamy!

Wypowiedzenue
@LS Airport Services S.A.

Nie przeglądam widzę. Potok beznadziejnych argumentów i tylko tyle macie do zaoferowania. Swoją drogą, jeśli już tak chwalicie pracę na lotnisku, to dajcie rowniez instrukcje jak przeżyć za 2400 netto. I nie wyjeżdżajcie mi z premiami itp, bo to są uznaniowe, a ja skupiam się wyłącznie na tym ile mam brutto na umowie. Kartę multi-sport, itp też sobie darujcie jako argument, ponieważ ja mam życia, a życie kosztuje i trzeba za nie płacić pieniędzmi,a nie wejściówkami na siłownię.

Pracownik Rampy
@LS Airport Services S.A.

Brak premii w przypadku nieoczekiwanych zwolnień, błędów czy spóznień... a czy regulamin określa, iż premie są nie przyznawane również tym, którzy nie mają uprawnień na ciągarkę + taśmę? Do jakich błędów to zaliczamy? Zwłaszcza, że przy rekrutacji mowa jest, iż po 3 miesiącach dochodzą premie. Szkoda, że jasno nie określane jest iż warunkiem jest uzyskanie uprawnień na cały sprzęt. Jednym słowem pracujesz solidnie, nie chorujesz, nie spózniasz się ale premii i tak nie dostaniesz. Piękna motywacja. Pozdrawiam

Rampa rampampam
@LS Airport Services S.A.

Przepraszam ale żeby zarabiać 3500 zł netto to ja mam przepracować dodatkowo 40 godzin lub więcej? no chyba nie na tym rzecz polega, szanujmy się trochę bo fajnie na rozmowach rekrutacyjnych opowiadacie a w rzeczywistości to tak nie jest, może Panie z rekrutacji nie wiedzą jak wygląda praca na płycie (bo zapewne tak jest, płaca jest za to co obiecują a jak się nie podoba to wypad ), dlatego jest taki przemiał ludzi co chwile.

były
@LS Airport Services S.A.

Czy komentujący "Pracodawca" również otrzymuje 2800 brutto i podlega tym samym zasadom co reszta pracowników? "Słupki" w excelu to nie wszystko :( ... i nie informujecie o zasadach zabierania premii podczas podpisywania umowy.

Ewq
@Monek

...myślałam o gate :)

@były

Szanowny "Były" - wszyscy pracownicy LS Airport Services (w tym również ja) podlegają tym samym zasadom - umowie o pracę oraz przepisom prawa. O zasadach przyznawania premii informowany jest każdy pracownik rozpoczynający u nas pracę, ponieważ jest to ważny element wynagrodzenia. Obowiązują w tym zakresie dodatkowe, ustalone dla firmy zasady, które są transparentne i łatwo mierzalne. Jeśli ktokolwiek ma w tym zakresie wątpliwości, bo np. w trakcie rekrutacji był zestresowany lub otrzymał zbyt dużo informacji - co wiadomo, zdarza się przy podejmowaniu nowej pracy - nie wszystko jesteśmy w stanie zapamiętać, nie wszystko sobie zanotowaliśmy i mamy jakiekolwiek pytania - warto rozmawiać ze swoim przełożonym. Dodatkowo do dyspozycji każdego pracownika jest email wewnętrzny: lsworldmail@lsas.aero pod którym przyjmujemy wszelkie pytania i udzielamy wyczerpujących wiadomości.

Bobik Rampa
@Pracownik Rampy

Premie kwartalna traci sie też jak bierzesz urlop na żądanie .

@LS Airport Services S.A.

"Premia miesięczna jest określona regulaminem, który jasno mówi za co przyznawane są premie." Kto ustanawia ten regulamin, z kim i kiedy??? Uważam, że zasady wynagrodzeń w spółce takiej jak LS powinny być przejrzyste dla wszystkich pracowników. Skoro mamy "dobrą zmianę" to proszę zarząd firmy o jasny raport online na stronie LS dotyczący wynagrodzeń pracowników i współpracowników Zarządu oraz pracowników każdego niższego szczebla zatrudnionych pracowników... P.s. Po co drzeć "koty" odnośnie wynagrodzeń skoro to wszystko wyjaśni :)

Szymon
@Paxx

A mi z kolei przesympatyczna Pani zapewniła ze przy ok 230h pracy w miesiącu to 5100 zł brutto... to jak w końcu jest? :)

@LS Airport Services S.A.

To jest chore . Zamiast podwyżkę dać ludziom to premie dają (dostaniesz nie dostaniesz to jest pytanie) Podstawe wynagrodzenia powinna być 3000 złoty netto plus premię. DLATEGO JEST TAKI DUŻA ROTACJA PRACOWNIKÓW...

nowy
@Bobik Rampa

boli Ciebie ząb, dziecko chore, żona rodzi, 500-! Klasa firma! :(

@Monika

Jeszcze jedno niech pracodawca się obudzi bo nie długo będę tam pracować osoby zbyt... nie napiszę . Więcej pieniędzy . MOJA PROPOZYCJA DAĆ DODATEK ZA DYSPOZYCYJNOŚĆ. PRZECIEŻ SĄ RÓŻNE ZMIANY.

@Monika

Szanowna Pani, premia określona jest w bardzo transparentny i konkretny sposób i również tak jest wypłacana. Każdy pracownik jest powiadamiany o zasadach jej przyznawania. Jeśli coś w tej materii wymagałoby wyjaśnienia, prosimy Panią o kontakt z przełożonym, który z pewnością wyjaśni Pani wszelkie wątpliwości. Jeśli jednak miałaby Pani jeszcze jakieś pytania służymy pomocą poprzez mejla lsworldmail@lsas.aero

były
@LS Airport Services S.A.

Proszę więcej tych bzdur nie pisać... Pracodawco. Sam Pan nie wierzy w to co pisze!... żart

@LS Airport Services S.A.

Już nie pracuję w tej firmie na szczęście. Jestem zadowolona z tej pracy która wykonuj od pół roku. Wiem że jak będzie Tak dalej to połowa ludzi odejdzie z pracy. Jestem ciekawa CZY ZARZĄD O TYM WIE CO SIE NA NAJNIŻSZYM SZCZEBLU DZIEJE. POZDRAWIAM.

Chyba z nadgodzinami...

belzebyk
@LS Airport Services S.A.

Nikt nie neguje zasadności premii uznaniowej. Sęk w tym że za tak odpowiedzialną pracę płacicie pieniądze których wstydziłby się wręczyć pracownikowi przysłowiowy "Pan Henio" z firmy krzak. Obecnie sytuacja wygląda tak że bez premii, którą zabieracie za jeden dzień absencji wypłata jest żałosna. Czy to jest etyczne ? I nie piszcie że przecież można awansować albo zmienić prace, a jeżeli już piszecie, to nie aspirujcie do miana dobrego pracodawcy.

Stary wyga
@LS Airport Services S.A.

Pracuję tam i wiem jak jest , więc niech nikt nie pisze że na rozmowach informuje się że pracę rozpoczyna się o 4 rano,jednocześnie różnica jest między stażem pracownika i umiejętnościami a wynagrodzeniem, wszyscy mają tyle samo bo 200 zł.to nie różnica. JEŚLI obecnie średnia pensja wynosi 6500 to my w dumnie brzmiące firmie mamy połowę średniej, więc za chwilę będziemy na granicy ubóstwa,Co się tyczy umów to niech każdy wie że pozbywają się ludzi i nie przedłużają im na czas nieokreślony więc gdzie jest prawo i sprawiedliwość ,chyba tylko w sloganach wyborczych, i chodzi mi tu o kodeks pracy który nasza firma ma w(usunięte przez administratora). Więc nie martwcie się koledzy bo taką pensję jak oferuje l.s.to w marketach dostaniecie od ręki .Rząd zapowiedział pomoc dla firm więc zobaczymy ile znaczy ten zwykły pracownik dla kierownictwa mając na uwadze że zbliża się sezon .pozdro.

edek
@Stary wyga

mi mówiono,na rozmowie w sprawie pracy,ze się pracuje od wczesnych godzin porannych,oraz niedziele i święta. tutaj PIS nie ma nic do gadania. a jak ci nie pasuje to weź kredyt i zmień prace,bo tak doradzał twój guru od bulu . zresztą sam się nazywasz stary i wiesz mi,ze jako jednym z pierwszych po korona wirusie dostaniesz wypowiedzenie i prędkie oddanie przepustki. trzeba nam młodych,a nie starych roszczeniowych dziadów.

Belzebyk
@edek

Twoja. Wypowiedź aż kipi szacunkiem do człowieka. Ale jeszcze się przekonasz jak bardzo szybko czas leci.... Pozdrawiam

Stefano
@LS Airport Services S.A.

Byłem może na stu szkoleniach, na których głównie chwaliliscie się tym jak dotarliscie na szczyt tej drabiny społecznej, podziwiając waszego szefa. Szkolenia bezwartosciowe.

Nie rób scen
@Paxx

Całkiem niedawno zarabiałem w najlepszej firmie we wszechświecie czyli LS brakuje jeszcze D, całe 1890pln brutto i było "super". LS to firma, która na wszelkie krytyczne uwagi reaguje cynicznym śmieszkiem. (usunięte przez administratora)

Marek J
@LS Airport Services S.A.

Witam co z pracą na magazynie cargo zostały zmienione godziny pracy na 12 godz to bardzo fajny system zostanie na stałe czy będą zmiany wiadomo kiedy będzie przywracania premia. Bo To chyba nie na stałe. Tak to praca na magazynie nie jest zła tylko czasami ciezko

kkk
@LS Airport Services S.A.

no i wypowiedź szlak trafił... przyszła pandemia i pozamiatała wszystkiego dodatki haha

szok
@LS Airport Services S.A.

...chyba, że pracowali za najniższą krajową na zlecenie świątek-piątek w czasie, gdy inni za tę samą pracę otrzymywali umowę o pracę.

Miluski
@Wypowiedzenie z pracy

Rampa ma podobnie, jedni mówią tak inni jeszcze inaczej. Zwłaszcza Trenerzy Ramp są bardzo niesprawiedliwi wymyślając niestworzone historie. Zwłaszcza dla nowych osób z zewnątrz.

@Miluski

Nie wiem ile pracujesz ale szybko to zauważyłeś :D niektórzy pracują X lat i nie widzą problemu xD

Nick......4322
@Wypowiedzenie z pracy

W sierpniu mnie przyjęli, dwa tygodnie szkolenia, trzy dni pracy,zwolnienie jednym telefonem bez podania przyczyny....ogromny hałas, smród spalin i chaos, nie polecam!!!!!!

jestem tu z przypadku
@LS Airport Services S.A.

jak dla mnie ta odpowiedź jeszcze bardziej pogrąża was przez opinie napisane przez byłych pracowników

Gabe
@Wypowiedzenie z pracy

niestety to wszystko jest zgodne z prawda. to jest spulcie w twarz pracownikom ktorzy czasem nie maja czasu na przerwe, a nastepnie za jeden dzien l4 traca premie..

Luke

Mordeczki nie wiem o czym tutaj piszecie bo jak ja pracowałem na Chopinie było git i bardzo tęsknię za tym miejscem i za pracą w tej firmie, oczywiście, że zdarzały się jakieś jazdy... 15 min przerwy, średnio, ale praca bardzo przyjemna i fajna możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Pracowałem tam ponad 3 lata temu i pieniądze też nie były najgorsze, miałem samodzielnego agenta. Wiem, że kiedyś tam wrócę bo serio ze wszystkich prac jakie miałem i mam, tą chyba lubiłem najbardziej

Czajkowski
@Luke

Za kablowanie na kolegów się dostaje samodzielnego

@Luke

3 lata temu to były w miarę przyzwoite, może lepiej - akceptowalne zarobki i warunki pracy ponieważ robotę robiły wszystkie premie i dodatki do słabych podstaw wynagrodzdnia. Wszystko padło wraz z nadejściem pandemii. Oprócz tego, że zabrano nam wszystko - premie, dodatki, stażowe, ścieżka kariery i związane z nią podwyżki podstaw przestała istnieć - to wszystko oraz obcięcie etatu spowodowało, że zarabiamy niecałe 2 000zł na rękę. Mało tego, atmosfera w pracy jest kiepska bo niewiadomo co nas czeka, a pracodawcy na rękę są zwolnienia pracowników. Do końca roku nie zanosi się na poprawę.

Joneas

Nadal tam pracujesz za takie pieniądze!? Czym to jest spowodowane ze do niczego się nie nadajesz czy poprostu tak biedny styl życia ci pasuje :)?

Muar

Lepiej zmień pracę bo szkoda czasu ????a 2. 000 zł to wstyd wgl się przyznać że się zarabia... ????

@Joneas

A wiesz jaka jest teraz sytuacja na rynku pracy czy przespałeś wiadomości o pandemii? Nie pracuję w Waw więc nie mam za dużo możliwości. Kim ty jesteś i co robisz jeśli nie jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy?

@Muar

Zmień pracę i weź kredyt. Takie rady już dawał wujek dobra rada. Tyle się zarabia w tej firmie teraz i to nie żadna tajemnica. A wstyd to kraść.

Muar

Pandemia pandemia inne gałęzie działają i się mają dobrze, trzeba się otworzyć na rozwój w Ls jest tylko na reklamie kto miał awansować awansował.. A ty dalej myśl że bedzie dobrze i pracuj za te marne grosze z satysfakcja dotykania samolotu... Tam ludzie pracują którzy nie mają pomysłu na siebie a lata lecą.. Nic tam nie osiągniesz i niczego się nie dorobisz ale co kto woli..pracowac aby pracować.. Żyć bo żyć.. Takie moje zdanie pracowałem 3 lata.. Awansowałem w jakimś stopniu.. Ale zauważyłem jak to tam wzystko wygląda.Tak dużo email że zamiast informacji panuje dezinformacja.. Dziękuję Pozdrawiam i życzę sukcesów za 2300 zl :)

Eryk

Kiedy siatka lotów była zapełniona. Zarabiałeś kokosy? NIE.. Więc pomysl ile to będzie się odradzać.. A następnie pomysl kiedy będą podwyżki... Za 2 - 3lata?? O 200zl brutto? Zastanów się.. Masz chyba niska samoocenę pracując tam... Ale ważne że działają na Ciebie motta typu"technologia bez człowieka była by niczym "i czujesz się tam doceniony,

@Muar

..najgorzej jak awansuja malolaty..,odbija im sodówka do glowki..,nie szanuja starszych,prowokuja czesto..,ogolnie zle to wyglada..,jednak wiek robi swoje..

@Luke

To chyba tylko i wyłącznie z pasji do samolotów...

zainteresowany(a)

..a wiesz jaka jest sytuacja na rynku cen w sklepach,jak podrozalo zycie,a nam obcieto kase o dobry tysiak,natomiast wartosc obecnych naszych zarobkow jest mniejsza o jakis 10-15 % na dzien dzisiejszy,wiec jak umiesz,to przeliczysz..

@zainteresowany(a)

Każdy narzeka na niskie zarobki bo za te pensje nie da się normalnie żyć. Ludzi do pracy brak. W jednym z oddziałów to zaraz kary finansowe się posypią za opóźnienia bo ludzi garstka i nie ma komu samolotów odprawiać. Zarząd ryzykuje i to bardzo.

@zainteresowany(a)

Wyjaśnijcie mi jedna prostą rzecz, skoro jest tak źle, skoro tacy jesteście pokrzywdzeni bo tak mało zarabiacie to dlaczego się nie zwolnicie i nie poszukacie nowej pracy w której zarobicie 1- 2 tys. więcej tylko narzekacie i narzekacie jak stare baby pod sklepem.

Migmat
@Luke

3 lata temu starali się ściągać pracowników bo w 2020 miał być zapierdziel, pandemia Pokrzyżowała plany. Aktualnie w Gate/checkin średnio 2-3 osoby w tygodniu składają wypowiedzenie, tylko dlatego że nie ma jak zarabiać. Firma zamiast zachęcić ludzi do pracy robi dziwne, niejasne i podejrzane zabiegi. Tworzy nowe stanowiska (bez gratyfikacji finansowej) szereguje pracowników w grupy (tworząc podziały-elit grupę), daje nagrody uznaniowe bez regulaminu ich przyznawania. I cały czas trzyma w zawieszeniu Zakładowy układ zbiorowy, zasłaniając się trudna sytuacja na rynku lotniczym. Odnosi się wrażenie że nie nikt w zarządzie nie widzi ,że stan personalny spadł o 70% w porównaniu z 2019 rokiem a zapowiedź siatki połączeń na L. Chopina na marzec zbliża się do stanu z 2019.

@Luke

A nie pamiętasz że (usunięte przez administratora) tu pracuje i frajerów robią z pracownikow

@Luke

Żartujesz ludzi w trąbę robią śmiechy i chichyrobia i w ciula robią i panienki pracują faceco

psr
@Luke

ty jesteś chyba nienormalny ze takie rzeczy pisać. tu jest STRASZNIE

Mam pytanie jak wygląda kwestia BHP. Firma w przeciągu pół roku szuka BHPowca, macie jakieś informacje na ten temat.

@Nowy

Aplikowałem do LS. Nie otrzymałem telefonu zwrotnego, także nie licz na to że oddzwonią.

@Andrzej

Babki z HR-u w LSie mają po 2IQ więc nie oczekuj zbyt wiele zwłaszcza ta blondi Ola, nie warto tracić czasu

@Nowy

szukają BHPowca? szukają jelenia który z pieczątką inspektora BHP będzie im "legalizował" każdy bubel prawny na który wpadną BHP w tej firmie to pojęcie względne...

@MówięJakJest

byl bhapowiec ale pewnie za wiele oczekiwal od firmy dostarczajac im sugestie pracownikow i pokazujca nieprawidlowosci i lamanie zasad BHP,a tacy ludzie sa niewygodni dla zarzadu itp.

@Nowy

chlopie,daj sobie spokoj z LS !!!!!!!!

Loteriada
@hmmm...

Odpuściłem po dwóch miesiącach czekania na rozpoczęcie pracy. Nie polecam

pola
@Loteriada

Do mnie zadzwonili po 2 tygodniach i czekam na badania. Osoby które rekrutują mało zaangażowane.

@Loteriada

...i dobrze..,zyskasz zdrowie,a po kilku latach rzucalbys kamieniami w samoloty na niebie ((-;

@pola

bo im nie zależy i tyle w temacie B-)

Była

Nie polecam. Praca za śmieszne pieniądze, z osobami które traktują Cie jak śmiecia. Kierownik o wszystkim wie ale udaje że jest fajnie. Podziwiam dziewczyny które zostały mimo takiego traktowania

Dl
@Była

Pracownicy jak i osoby z biura robią sobie pod gore negatywnie nastawione względem pracownika ponieważ cos nie przypasowało tłumacza to ,,złą opinia srodowiska’’ nie ma mozliwosci na ponowne podjęcie pracy jaki i kształtowanie własnego rozwoju

Ktoś
@Dl

Jaki rozwój w tej firmie? A kto normalny chciałby wracać, jak już znalazł pracę za lepszy hajs? Chyba tylko totalny przegryw.

ble ble..
@Ktoś

...w tej firmie rozwoj jest...ale zapalenia,naderwania itp. sciegien,kregoslupa,nadgarstkow,korzonkow,cisnienia,przepukliny itp.

@ble ble..

A także nerwicy umysłowej.

@Bagazowy_03

Ludzie którzy pracują codziennie w tej firmie narażaja się na zniewagi dyskryminacji poniżanie przez koordynatorow

...!
@Zabaw hja tu robią ludzi w hj

..zaczal sie sezon,pazernosc LOT-u a zarazem ls-u nie zna granic..,mega malo ludzi,dokladaja loty,przepustowasc sortowni Chopina zenujaco mala na tyle roboty..,to nie firma ,(usunięte przez administratora)

Ole
@...!

Dokładnie, roboty w ciul a ludzi do pracy mało, odbija się to na psychice, ile można wytrzymać. Ludzie przemęczeni, popełniają błędy bo nie ma czasu żeby się że wszystkim wyrobić. Kolejne porty w innych krajach rozpoczynają strajki bo ludzie mają dość- dużo pracy a mała kasa. Koronawirus dużo złego narobił, ruch wrócił do normy a pracownicy dalej są w (usunięte przez administratora)kopani.

@Dl

rozwoju??? owszem ale nerwicy i chorob kostno-stawowych..na to moga liczyc pracownicy LS!!

rarale

Hej! Chciałam dowiedzieć się jak z godzinami pracy, a mianowicie jak wygladaja zmiany, ok nocki są ale co jesli ktos studiuje jest szansa np. na tylko ranną zmianę? Czy zawsze jest mieszanka nocki z dniem? I czy na start jest umowa na 3 mies czy na dłuższy okres współpracy?

@rarale

Prośby grafikowe w tej firmie to widmo, to że studiujesz wcale nie znaczy że nie możesz mieć nocek i tak je dostaniesz nawet jeśli powiesz że nie chcesz (w niektórych sekcjach na niektórych stanowiskach jeszcze tym bardziej jak napiszesz że nie chcesz na 3 to Ci dowalą zmiany od 3) Umowy są różnie, zależy od sekcji i stanowiska ale przeważnie jest to umowa zlecenie 6 miesięcy)

@rarale

Nie ma takiej możliwości aby dostosować grafik do zajęć na uczelni. Zmiany są od 4-tej rano i to po 8,9, a nawet 10 godzin. Nie dostaje się tylko rannych zmian, czasami są też popołudniowe i nikogo nie interesuje czy studiujesz czy nie. Przychodzisz na różne godziny i tak jak wpisali w grafiku to tak ma być. Raz masz na 4-tą, a innego dnia na np. 14-stą, a jeszcze innego na 10-tą. Prośby grafikowe to czysta teoria, natomiast w praktyce to zależy od tego czy bierzesz nadgodziny czy nie. Jeżeli bierzesz to jakoś się dostosują, natomiast jeżeli nie to dostajesz najgorsze zmiany, a twoje prośby mają gdzieś.

Rarale
@Bagazowy_03

O Kurcze, serio!? Tego sie obawiam, wykorzystywanie pracownika jak nic, ale Kurcze skoro z Kims ustalam, ze moge tylko ranna zmiane to jakim prawem on mnie Ustawia na Nocki itp?

@Rarale

Takim prawem że może… Nie wnikaj, to po prostu LS - nie pakuj się w to, nie warto zdrowia sobie psuć ani czasu marnować za takie traktowanie

@Rarale

Takim prawem że jesteś pracownikiem i masz się dostosować, a jak ci nie pasuje to znajdź sobie inną robotę. Taki mają sposób myślenia niestety

Zostaw merytoryczną opinię o LS Airport Services S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Airport Services S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Airport Services S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Airport Services S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 10 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LS Airport Services S.A.?

Kandydaci do pracy w LS Airport Services S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LS Airport Services S.A.