Opinie o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Airport Services S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LS Airport Services S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Zaba

Same hje konfidenci żenada pracownicy dno babo chłopy panienki. Stosunki międzyludzkie do kitu donosicielstwo im więcej donosisz tym szybciej awansujesz

Juliusz Cezar
@Zaba

Bardzo dobra odpowiedz. Bardzo prawdziwa. Im wiecej sie kapuje i donosi, tym lepszym jest sie pupilem. Prezenty przynoszone przez brygadzistow, sprzątaczy w postaci wódki i innych podarków (wiesława szymańska) sa na porzadku dziennym. Lepsze prezenty, lepsze samoloty do sprzątania. Brygadziści myślą, że są bogami i innych ludzi mogą traktowac jak śmieci(małgorzata senda, wiesława szymańska, edward(ewa) kuczyński, kamila turek. Ta ostatnia bez żadnych aspiracji i chęci rozwoju utkwiła tu zaraz po maturze. Kapuje to istnieje. Zero znajomosci jezyka obcego. Kredyt na gniazdko milosci z gachem, wiec bedzie tu robila do śmierci. Nie traćcie czasu ludzie! Ani nerwów. Ani zdrowia. Naprawde szkoda. Senda wykończy was psychicznie i fizycznie. Nierób i pazerny (usunięte przez administratora) Nienawidzi ludzi młodych, inteligentnych, ktorzy maja wlasne zdanie. Nawet jej syn nie pozwala spotykac jej sie z jej wnukiem, bo wie, co to za koszmarna baba. Wnuczek mowi do niej ‚prosze pani’. Zakompleksiona, stara, obrzydliwa, plujaca jadem baba. Można tu napisac ksiazke, o tym, w jak podły sposob traktuje sie ludzi. Mobbing jest na porzadku dziennym. Jezeli chcecie, zeby traktowali was podle, jak (usunięte przez administratora) to probujcie. Ale naprawde sa inne miejsca pracy, gdzie beda traktowac was jak ludzi. Nawet kierownik wam w niczym nie pomoże. To guma z gaci, ktory boi sie nawet odetchnąć, zeby tylko nie spaść ze stołka. Nigdy nikogo nie wybronil, nie wstawil sie za pracownikiem i jedyne co umie robić, to drzec sie i wmawiac ludziom, ze psuja sprzet firmowy( sprzęt z końca lat 70ych- takze bardzo nowy). Ale jak sam wynosi odkurzacz piorący do domu na weekend, to jest wszystko fajnie. Brońcie sie ludzie przed ta firma. Kapusie! Barany! Konfidenci! Tłumoki ze wsi i inny margines!

Kierowca autobusu

Myślę o aplikowaniu do LS na kierowcę autobusu. Czy może mi ktoś konkretnie odpowiedzieć na dwa pytania: 1. Czy koniczny jest ukończony kurs na przewóz osób? Prawko już jest kurs w trakcie (mam też kategorie C i kurs na wózki widłowe– czy to atut?) 2. Jakie są realne zarobki tzn.: podstawa, dodatki za nocki i święta? Ile średnio wychodzi godzin? Tylko proszę o konkret, a nie odpowiedzi typu: zarobki słabe, idź do MZA, nie pchaj się tu, itd.

zewoa

Czy ktoś się orientuje jak wyglada rozmowa rekrutacyjna, jakie pytania mogą/zadali Wam po angielsku? Ile trwała? :)

@zewoa

...jak sie dostaniesz to zaloz gumowce..,bo wdepniesz tu w wielkie (usunięte przez administratora)

ZYGZAK

Okres próbny trwa 6mies, co jesli zrezygnuje w trakcie pracy jakie konsekwencje? Lepsza umowa o prace czy zlecenie?

Rekrutacja koszmar nie polecam nikomu, głupie docinki, niepotrzebne komentarze, panie z HR łącznie z panią O.N. na czele obgadywały kandydatki i kandydatów po zakończonym spotkaniu, pani ola jest bardzo arogancka jak się kogoś obsmarowywuje to należy wpierw sprawdzić czy drzwi są zamknięte i czy nikogo nie ma na korytarzu i uwagi co do wyglądu i ubioru zachować dla siebie. Powiedziały że oddzwonią z wynikiem rekrutacji jak najszybciej, dzwoniły kilka razy i raz sms ale nie odpowiedziałam, nie mam zamiaru pracować w firmie w której tak traktuje się kandydatów a co już dopiero pracowników.

zdawkowe, pytania na poziomie szkoły średniej po angielsku najbardziej interesowało ich to jak kandydaci reagują na pytania rekrutacja to masówka - nie ty to następny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Podwyżki wysysk

I jak tam panie Prezesie gdzie te aneksy? Wie pan ze ludzie się cały czas zwalniają? I zaraz to pan będzie siedział na odorawach, wypychał samoloty a nawet lądował bagaże- jak to mówią wielozadaniowość jest ok. W tej firmie jest główny nacisk właśnie na wielozadaniowość - bo jak robisz wiele to jesteś opłacalny a jak skupiasz się na jednym to lepiej się pożegnać. Może czas się w końcu obudzić? Bo naprawdę niedługo może być za późno… Obecny rynek pracy z takimi wymaganiami jakie firma posiada to około 5000 zł na rękę. Plus za te godziny nocne… No panie dalekiej przyszłości to ja nie widzę

@Podwyżki wysysk

No panie ja tez dla ciebie przyszłość nie widzę. Aneksy u pracowników.

Podwyżki wysysk

A moze pani? ;)

@Podwyżki wysysk

A może i Pani. Ale jedno pewne z inteligencją słabo. Pisze się wyzysk a obecne podwyżki są więcej niż Ok i jeżeli prezes dotrzyma słowa i co roku będą podwyżki to pensje będą dobre.

Krystyna
@Deri

A masz pewność, że słowa dotrzyma? Na jakim progu stawki raczej się zatrzymają, żeby przypadkiem za dużo już nie było?

@Krystyna

Nie ma żadnej pewności. Sama deklaracja słowna prezesa jest bezwartościowa bo to zarząd spółki decyduje (z prezesem który ma znaczące zdanie), większością i uchwałą zarządu na piśmie. Jeśli prezes będzie chciał wprowadzić coś co spotka się ze zdecydowanym sprzeciwem zarządu to nie zostanie to przegłosowane pozytywnie, ot taka filozofia spółki. Dodatkowo znaczące podwyżki spotkałyby się ze sprzeciwem akcjonariuszy bo to by znaczyło zmniejszenie dywidend.

ByłyPracownik
@Deri

@Deri Kandydaci również czytają te forum. Próbujesz za wszelką cenę obronić firmę w której pracujesz ale robisz to w tak arogancki i nieudolny sposób że efekt jest współmiernie odwrotny do zamierzonego. LSAS nie jest zarządzany przez asów, kierownicy - m.in. alokatorzy, shift leaderzy itp. są z mianowania po znajomości bez podstawowego pojęcia o zarządzaniu, a po twoich wypowiedziach można zauważyć że i bez fundamentalnych zasad etycznych, moralnych i kultury. Gdybym był kandydatem i przeczytał twoje wypociny a nie znał realiów jakie rządzą w tej firmie, nie chciałbym tu pracować.

@MówięJakJest

Nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia. Widziałeś może uchwale dotycząca obecnych podwyżek ? Nie bo jej nie ma i być nie musi. Żadnych dydwodent Ls nigdy nie płacił.

@Deri

Nie ma uchwały bo to jest jedynie wydmuszka i tyle :) firma LS Airport Services jest SPÓŁKĄ AKCYJNĄ a wszystkie spółki AKCYJNE wypłacają dywidendy ("dydwodenty" hahah) swoim akcjonariuszom taka kolej rzeczy, takie jest prawo, ja wiem że na stanowiskach kierowniczych w LS nie jest wymagane ani doświadczenie kierownicze ani wykształcenie ekonomiczne ale to są absolutne PODSTAWY funkcjonowania spółek wiedza na poziomie kształcenia w szkole średniej

@MówięJakJest

Po pierwsze nie ma uchwały bo jej nie potrzeba - takie jest prawo. Po drugie spółki ( akcyjne lub z o.o ) MOGĄ wypłacić dywidendę ale nie muszą, po trzecie o wypłacie dywidendy decyduje walne zgromadzenie ( LS jak na razie w swojej historii nigdy jeszcze nie wypłacił dywidendy ) - takie prawo ale jak widać ty masz o tym jedynie mgliste pojęcie. Właśnie dlatego cię wywalili bo jesteś takim typowo głupio- mądrym pracownikiem, który zamiast skupić się na swojej robocie poucza innych i wtrąca się w sprawy o których nie ma pojęcia a wydaje mu się, że ma.

@Deri

..Deri,myslisz ze ktos wlozyl kase ,zakupil akcje jako filantrop i nie chce zadnej kasy wypracowanej przez dana firme...?? ,nie rozsmieszaj ludzi..,wkladam zeby wyjac(kase) oczywiscie.

@Deri

Na „pudeIku” o tym wyczytałaś? No tak zapomniałem że przecież LS jest firmą inną niż wszystkie :) Każda zmiana w spółce musi zostać wprowadzona za pomocą uchwały, na podwyżki musi się zgodzić zarząd pomijając postępowanie upadłościowe które LSowi jak na razie nie grozi bo doi pracowników aż miło każda inna, w tym deklaracja ustna prezesa o podwyżkach nie ma umocowania prawnego. Walne zgromadzenie akcjonariuszy proceduje sprawozdania finansowe które przyczyniają się do wypłacenia dywidend a wypłata następuje po zaakceptowaniu sprawozdania finansowego za ubiegły rok podatkowy, każda spółka kapitałowa wypłaca dywidendy na swoich zasadach, w swoim terminie a powinno być to opisane w Statucie Spółki. O specjalnym traktowaniu spółki akcyjnej LSAS niż inne spółki akcyjne, tj. nie wypłacaniu dywidend akcjonariuszom nie słyszałem, takie działanie byłoby nielegalne bo akcjonariuszom te pieniądze po prostu się należą bo są właścicielami akcji, można by to porównać do oprocentowanego konta oszczędnościowego w banku na które wpłacisz pieniądze po każdej kapitalizacji odsetek (i po odprowadzeniu podatków) dostajesz swój zysk na podstawie tabeli oprocentowania, nie możesz się go zrzec.

@hmmm...

Nie bądź zły na Aśkę, ona sama nie wie co pisze myśli że akcje spółki to bony sodexo A pisze tak bo lubi pisać, może jej tak każą? taka jest polityka LSu - zaprzeczaj nawet jeśli to jest prawda. Taka prawda że LS więcej stracił po wejściu w struktury PGL niż zyskał, ale to już nie moja sprawa :D

@MówięJakJest

Człowieku głupot które wypisujesz nawet nie da się czytać. Wbij sobie do pustej głowy - nie każda spółka akcyjna płaci dywidendy a wręcz odwrotnie mało która płaci bo nie jest to zbyt opłacalne podatkowo a już na pewno nie jest to obowiązkowe. LS jako spółka pośrednio skarbu państwa nigdy w swojej histori nie zapłaciła dywidendy z prostego powodu skarb państwa nie chciał by płaciła. To nie jest prywatna spółka w którą ktoś włożył kasę na akcje i oczekuje zysków. Walne zgromadzenie nie proceduje sprawozdania finansowego tylko je zatwierdza. Walne zgromadzenie decyduje o podziale zysku w tym o przeznaczeniu go na dywidendę o ile akcjonariusze tego sobie życzą. Akcjonariuszom nic się nie należy z automatu a brak dywidendy nie jest niczym nielegalnym, mało tego większość spółek akcyjnych nie wypłaca dywidendy nawet spółki notowane na GPW które wypalcaja dywidendy są w mniejszość . Ty serio jesteś jednak prostakiem z przerostem ego.

@MówięJakJest

A co konkretnie stracił LS po wejściu do Pgl ?

@Deri

Nie ma sensu tłumaczyć Ci podstawowej wiedzy ekonomicznej bo masz mózg wyprany przez LSową korpopropagandę bo i tak niczego nie zrozumiesz. Przecież akcjonariuszami LSAS są głównie spółki skarbu państwa więc nic skarb państwa nie straci, nawiasem mówiąc to gdyby LSAS był spółką prywatną to nikt nie chciałby w niego inwestować z prostej przyczyny - inwestuje się aby zbierać zysk, LS jest mało rentowny, mało opłacalny do inwestowania. Sprawdź najpierw słowo „procedować” w słowniku a później zajmij się interpretacją, a nie… czekaj w LSie myślenie nie jest pożądaną cechą u pracowników kierowniczych niskiego szczebla, wystarczy że Ty pokazałaś jaki masz poziom kultury. Człowiek z LSu wyjdzie ale LS z człowieka nigdy, ataki personalne typowa szkoła LS. Taka jest prawda że uwielbiam udowadniać ludziom jak bardzo się mylą, a moje ego jest wprost adekwatne do mojego poziomu wykształcenia, wychowania, doświadczenia zawodowego i życiowego. Najwięcej wiary w siebie nabrałem opuszczając LS i jestem z tego dumny.

@MówięJakJest

Przecież ty sam sobie zaprzeczasz. Najpierw wypisujesz głupoty, że każda spółka akcyjna musi płacić dywidendy bo takie jest prawo. Otóż nie musi i mało która płaci. Nawet prywatne spółki nie płaca bo często właściciel woli zostawić zysk w spółce na inwestycje by w kolejnych latach mieć jeszcze większe zyski. A LS w ciągu ostatnich 10 lat nie zapłacił dywidendy- bo prawo tego ciołku nie wymaga. A teraz piszesz bez składu i ładu coś ze Ls jest spółka skarbu państwa. Ty jesteś typowo głupio mądrym (usunięte przez administratora)i nie potrafisz nic udowodnić bo twoja wiedza jest bardzo powierzchowna, widać że na szybko przeczytałeś coś bez zrozumienie w necie. Opuściłeś Ls a od jakiś dwóch lat nadal jesteś najbardziej aktywnym komentatorem formu o LS - ty jesteś po prostu żałosny i jedyne co udowodniłeś to że na niczym się nie znasz a już na przepisach prawa dotyczących dywidendy to nie masz bladego pojęcia. Co jelopku nadal twierdzisz ze dywidenda musi być wypłacona bo takie są przepisy ?? Czy może wujek Google i jednak poszukałeś że nie koniecznie trzeba dywidendę wypłacać.

@Deri

Nadal jełopku nie odpowiedziałaś co Ls stracił po wejściu do Pgl. I nie odpowiesz bo nie wiesz, potrafić tylko narzekać i pierd… lic głupoty bez poparcia faktami.

Hahah
@Deri

Aśka Artur chyba cie w łóżku nie zadowala jak pierniczysz takie głupoty

@Deri

Twierdzę że powinnaś się zacząć leczyć bo może nie jest jeszcze za późno, znajdź sobie dobrego psychiatrę. Jeśli myślisz że swoimi wpisami zniechęcisz mnie do dalszego udzielania się to jesteś w błędzie :) mam jeszcze większa motywacje aby tu pisać :)

@ByłyPracownik

..bo Deri zostal do tego powolany,jakos nie pochwalil sie pensja,premiami,dodatkami,ile walizek ,,heavy,, wrzucil ,zdjal na tasme....

@ble ble..

Każdy dwór swojego błazna ma, a nowy system premiowy cofa pracowników LS do szkoły podstawowej - teraz przełożeni oceniają ich jak w dzienniczku cyferką od tego zależy twoja premia. Oczywiście system jest mocno subiektywny i niesprawiedliwy dlatego możesz być dobrym pracownikiem, sumiennym, punktualnym, rzetelnym ale dostaniesz niższą ocenę tylko dlatego bo np. Shift Leader cię nie lubi.

@MówięJakJest

..shift leaderzy nie sa wcale potrzebni,bo niec nie robia.,a te wszystkie sprawy ktorymi sie zajmuja,moze zrobic team leader,kwestia omowienia dzialania tych ludzi i malego dodatku finansowego..,moze czyta to prezes i pozbedzie sie shiftow a firma zyska sporo kasy!!

@...!

Efektywne zarządzanie nie jest mocną stroną tej firmy, prędzej Team Leaderów zwolnią bo Shift Leaderzy uznają że oni nic nie robią, w tej firmie pełno takich absurdów...

zainteresowany(a)
@Deri

..Deri,przyjacielu jest taki fajny program w tv pt: ,,Kryptonim szef,, ,zapraszamy na Chopina do soru i na rampe..,pana prezesa,lub ciebie...,oczywiscie zart,bo tchorz was juz oblecial czytajac to...,choc kto wie,podobno wiesz wszystko,jestes twardzieledm..wiec ......

@zainteresowany(a)

Prezes nie chodzi razem z płotkami pokroju "Deri" nie ta liga, zbyt niskie stanowisko :D Prezes Urbaniak nie ma żadnego doświadczenia operacyjnego w lotnictwie w pracy NA lotnisku, wątpliwe jest to czy nawet wie jak wejść na sortownię ani czy kiedykolwiek tam był... swoją drogą mógłby sobie zrobić taką wycieczkę aby sprawdzić jak naprawdę wygląda ta praca - z czym się wiąże, jak ciężka jest. Porzucić swój drogi garnitur i lakierki ubrać ubranie robocze kamizelkę buty bhp i poprzerzucać trochę bagażu najlepiej jakiś enterek albo atlantyk lub TLV takiego mega ciężkiego bagażu dopiero wtedy by poczuł jak jest :D bo ostatnio pracował w Gino Rossi w branży ciuchowej to nie to samo co handling :)

@MówięJakJest

Po pierwsze rolą prezesa nie jest chodzenie na płytę i rozładowywanie samolotów. Każdy wie że to ciężka praca. Po drugie z tego co wiem to zarząd dosyć często bywa na płycie i w sortowni. Po trzecie są wyższe premie, są podwyżki i są dodatkowe premie na sezon.

@Deri

.... i tyle jego,wie i koniec..,ale niech stanie na YYZ po dehli..i nie tylko ,wrzuci ok.40 TOBOŁÓW -bo to nie mozna nazwac bagazem 20-25-30 i wiecej kilo ,tj. ok 6-7 ton na 3 godziny..,jestescie ciency..,jakos w stanach szefowie nagrywaja w/w program. Kazdego dnia sa podwojne loty szerokich i inne kierunki bo LOT jest pazerny i uruchamia cos co chwile,pracownikow jest malo,mialy byc jakis magiczne urzadzenia do dzwigania bagazy..i co...? ,,(usunięte przez administratora),, praca po 5 dni pod rzad na rozne zmiany,ludzie wstaja o 1 w nocy aby byc na 4 rano..,jak wiesz matoloku organizm ludzki nie jest nizniszczalny,a zegar bilogiczny jest wazy dla niego,czlowiek niedospany,jest bardziej zmeczony a przez to mniej wydajny,podatny na pomylki,wypadki i rozne schorzenia,omdlenia itp. itd. (bywaja takie przypadki) ,bhp tylko na papierze i wtedy kiedy jest wypadek,pospiech,zmeczenie,stres co niektorzy,zle dobrani pracownicy-zleceniobiorcy ktorzy maja w d..,za nic nie odpowiadaja-pomyslki itp. ,chodza jak chca,premii nie tarca ...w ogole swiete krowy za mega kase w porownaniu z pracownikami LS-u. ,te opinie czytaja tez pasazerowie a my czytamy ich wpisy na Google ...,francja starjkuje,niemcy strajakuja,holendrzy strajkuja...a u nas klamia,ze jest maly ruch !!!!!

@Deri

Jakie dodatkowe premie na sezon? Nic mi nie wiadomo na ten temat.

@hmmm...

Sam miałem zaburzenia snu z tego powodu, a kierownictwo miało to gdzieś. Powodowało to też że popełniałem pomyłki właśnie z tego powodu i później w ciągu dnia miałem problemy aby zajmować się sprawami codziennymi.

dópa
@Deri

Tam tez byles taki mundry? Xd

zainteresowany(a)

...przerzucal stringi ,,heavy,, ((-;

Dzikusek

Jaja jak berety dzieją się w Warszawie. Osoba, która z zasady (usunięte przez administratora). powinna wiedzieć, bo wcześniej siedziała cały czas w paxie została supervisorem płyty. Stanowisko utworzone poprzez znajomości czy poprzez danie ... dnia, że się tak wyrażę? Ta śmieszna firemka robi się coraz bardziej żałosna.

Kandydat37378

Czy ktoś orientuje się jak obecnie jest proponowana stawka dla agenta ds. Obsługi pasażera (check in, boarding)?

Michal

Co ten pseudo dyrektor w Gdańsku wyprawia straszy ludzi dyscyplinarka to jest (usunięte przez administratora). Krotki żywot jego bedzie!!!

Wodnik AT

Niedziela godzina ok 16 lądujemy w WAW ,bagaż pierwszy wyśwetlony planowany za15min, potem komunikat za 50 min bagaż, po ty kolejny bagaże zejdą za godzinę, po kolejnej godzinie komunikat bagaż za godzinę wyjdzie. Tak się pracuje w LS a opina dotyczy całokszałtu pracy lotniska. Pasażerowie klną na obsługę, matki z dziećmi płaczą bo nie mają co dać im jeść, resztę proszę sobie dopowiedzieć. Raczyli oddać co leciało po trzech godzinach oczekiwania. Polecam prezesowi odsłuch z kamer odprawy.

Wanda
@Wodnik AT

A nie można takich opóźnien reklamować ani nic?

vxmp54

Cześć! Czy polecilibyście pracę jako pracownik obsługi naziemnej na wakacje dla studenta? Jak wygląda sprawa z grafikami oraz umową? Zlecenie czy o pracę? Czy sama rekrutacja jest trudna do przejścia? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@vxmp54

Czy poleciłbym? cóż.. tą pracę albo się kocha albo nienawidzi ;) generalnie szukają na sezon (na wakacje) bo zawsze jest zap*****l i brakuje ludzi grafik? zapomnij o tym że będzie elastyczny (na rekrutacji powiedzą Ci to co chcesz usłyszeć a nie to jak jest) będzie tak skonstruowany że to Ty masz się dostosować koniec i kropka Co do umowy to na start zawsze dają zlecenie, chyba że masz doświadczenie ogólnie to LS szuka na sezon (na wakacje) po sezonie tych których zatrudnili powiedzą do widzenia bo sezon się skończył, w następnym roku powtórka z rozrywki jest tak co roku ten sam scenariusz :D rekrutacja jest dziecinnie prosta, jeśli masz dwie ręce, dwie nogi, i będziesz chciał dostać tę robotę to ją dostaniesz - mają mega niedobory w pracownikach więc biorą każdego

vxpm54
@MówięJakJest

Słyszałem ze niektórzy pracują nawet kilka dni w miesiącu. To możliwe? Czy raczej tylko u stałych pracowników a nie sezonowych? Oprócz pracy tutaj będę miał również inne aktywności dlatego nie szukam czegoś na cały etat tylko bardziej pod „elastyczny” grafik.

@vxpm54

Jeśli już pracowałeś/pracujesz i masz znajomości to tak, ogólnie żeby pracować w strefie zastrzeżonej lotniska około 1,5 miesiąca czeka się na przepustkę, a jeśli ją masz to nie musisz czekać. Wszystko zależy od sekcji i osoby układającej grafik w sezonie trudno o elastyczność ale jeśli masz układy to można wszystko. Znam osoby które w jednej sekcji nie pracowały kilka miesięcy na zleceniu i były jedynie zatrudnione.

Eluwina
@vxmp54

Grafik ustawiasz pod siebie. Najpierw dajesz prośby grafitowe, a jak w finalnym grafiku ci coś nie pasuje to nie ma problemu z jego modyfikacją

X

@Eluwina to nie żarty! To prawda zlecenie ma zgodę na wszystko w tej firmie..

@vxmp54

Dla studenta jako dorobek na 2 miesiące to może być, z tymże w tej chwili lepiej jest być na zleceniu przez agencję gdyż nikt ci nie może narzucić czasu pracy, natomiast w przypadku umowy o pracę to mogą ci kazać być na 4-tą albo 5-tą rano i nic ich nie obchodzi np. to że nie masz jak dojechać. Rekrutacja jest łatwa do przejścia. Generalnie każdy ją przechodzi, z tymże nie każdy już decyduje się tam pracować.

@Bagazowy_03

Jak się zatrudniasz na lotnisku to trzeba mieć świadomość, że to praca 7 dni w tygodniu, 24h na dobę, świątek piątek czy niedziela i godziny pracy są takie a nie inne. Śmieszą mnie osoby co to psioczą, że nie mają jak dojechać na 4, nie mają czym wrócić jak kończą o północy itd. Jak masz problem z dojazdem to idź do pracy biurowej 8-16 o sprawa załatwiona. Ty dostajesz grafik dostosowany do zapotrzebowania i rozkładu. Pracodawca nie będzie ustawiał grafiku pod twoje autobusy, czego nie rozumiesz?

@Olek

I ludzie dokładnie tak robią, że zatrudniają się i jak widzą że nie mają jak dojeżdżać na takie godziny to zmieniają bardzo szybko robotę, gdyż prośby grafikowe w stylu żeby nie dawać konkretnych godzin nie są wogóle przestrzegane i dlatego dużo ludzi odchodzi stamtąd. Kolega raz miał przypadek że prosił o brak zmian na 4-tą rano gdyż nie miał jak dojechać, dlatego że nie miał nawet prawa jazdy to mu po złości zrobili dzień na 4-tą i szukał kogoś na zamianę. Nie zgodzę się jeszcze z kwestią że grafiki są ustawiane wg. zapotrzebowania, gdyż pamiętam przypadki, że przyjeżdżałem na 4-tą i 5-tą rano a pierwszy rejs miałem dopiero o 8.30.

@Bagazowy_03

Wszystko zależy też od liczby ludzi. Jeśli wszyscy napiszą prośbę, że nie chcą np. na 4 lub na 22 to kto będzie robił te zmiany? Jeśli komuś nie dajesz tych zmian to ktoś inny musi je wziąć i też się wkurza, że ma ich za dużo u mnie tak błędne koło. Nie da się dogodzić wszystkim. A praca na lotnisku wymaga wysokiej elastyczności i trzeba być tego świadomym.

@Olek

Ale też trzeba mieć świadomość że nie każdy jest w stanie dojechać na takie godziny. Jeden kolega kiedyś prosił o zmiany od 6-stej bo miał problemy z dojazdem i jak zignorowali tę prośbę i dali mu zmiany na 5-tą to spóźniał się notorycznie z tego powodu i dopiero wtedy przestali mu dawać takie godziny. Inny kolega co nie miał prawa jazdy to też prosił o brak zmian na 4-tą bo nie ma jak dojechać to tak samo to zignorowali i facet dostał zmianę na 4-tą rano i dobrze że znalazł się ktoś kto wziął za niego tę zmianę i była to osoba z samochodem.

@Bagazowy_03

..grafiki sa robione metoda kopiuj/wklej z mala korekta..,lenistwo i olewanie pracownikow jest zenujaco wielka,z łaska wstawia dzien wolny zaproponowany przez pracownika,jeden weekend wolny w miesiacu a wystarczy pomyslec i ludzie by mieli po dwa weeki wolne,zmiany rozne w ciagu dni pracujacych,zegar biologiczny czlowieka sie przestawia ,ze nie spisz lub budzisz sie w dzien wolny zbyt wczesnie..,szkoda slow( mowie tu o sortowni)..bezmyslnosc,lenistwo,zlosliwosc,komplexy czy megalomania robiacego grafiki jest porazajaca..,nie mowie o zamianie dnia z kims innym..ile trzebagadac,czy pisac aby sie zamienic na dni osoba za osobe czyli sztuka za sztuke to juz przerasta shifta,spychologia typu ,,ja nic nie moge idz daldej...szok i smiec!!!!

@Olek

chlopie..,nawet nie wiesz ilu ludziom pasuje na dana godzine..,ale trzeba czlowieka zapytac,dostosowac i bedzie oki..,oczywiscie podstawa jest zatrzymanie czlowieka w firmie,bo po takiej rotacji znowu beda rozne preferencje zmian..,a jak czlowiek pracuje dlugo to ma swoje preferowane zmiany i wszystko jest w porzadku..,zleceniowcy malolaciki przychodza jak chca lub wcale nie przychodza,maja wyj.... na robote,bo nie zamierzaja pracowac dlugo tylko studia czy inne..,weeki maja free,lub nie przychodza bo malolacik lubi sie wyszalec itp. ,to gdzie on bedzie tyral w week jak moze popic,popalic ,wciagnac....!!

@hmmm...

Zgadzam się z tym całkowicie. Nawet jeden z kierowników mi to przyznał że grafiki i rozpiski robi się metodą kopiuj/wklej. Olewanie pracowników zwiększyło się po lockdown'ie. Problemy ze snem to norma tam. Jak tam pracowałem to notorycznie dostawałem zmiany, które mi nie pasowały, a prośby grafikowe mieli w (usunięte przez administratora) Ostatnio jednemu koledze to załatwili zmiany na 5-tą rano oraz do 23, a wcześniej tj. do końca lutego b.r to miał zmiany mu odpowiadające. Jeżeli zaś chodzi o shift leaderów to on nie może jak jest to prywatny interes pracownika, natomiast jak pracownik ma mieć jakieś szkolenie to wtedy może bo jest to w interesie firmy. Jednemu z kolegów to podobno zamienili dni dlatego że miał mieć szkolenie w dniu w którym grafikowo miał wolne.

@Olek

W (usunięte przez administratora) byłeś, (usunięte przez administratora) widziałeś. Można by, z tego tematu zrobić pracę magisterską, a może i doktorat. Było wielu wspaniałych kierowników którzy potrafili wspópracować z podwładnymi, również w temacie grafików. Sprawa się rypła, a właściwie posrała, odkąd zaczeli awansować byle kogo. Odkąd zaczeli również, zatrudniać byle kogo. Tak to bywa, gdy taniość i bylejakość stają się priorytetami!!!

@były pracownik

I tu się mylisz. Wszystko zależy w jakim oddziale pracujesz. Moja opinia dotyczyła małego oddziału, nie WAW. W WAW wszystko inaczej ale i pieniądze dużo większe, taka prawda.

Podwyżki

No i fajnie podwyżki są, to od razu lepsza atmosfera :) tak trzymać

@Podwyżki

..owszem,ale poki co to pokrywaja one inflacje.

@hmmm...

Podobno prezes mówił że podwyżki będą co roku.

@Antek

Podwyżki są co roku ustawowe - płacy minimalnej, a w następnym roku 2023 szykują się DWIE podwyżki płacy minimalnej ze względu na inflację… jak się to ma do obietnicy prezesa który mówi że podwyżki będą co roku? :)

@Antek

..a co przez ten rok jak tak ceny rosna..,rampiarze na cHopinie rzucili podania i koniec piesni,psazerow mnostwo wczoraj na przylotach,rozladunek bez tasm,bhp tylko na papierze,zabieranie ludzi z sortowni do rozladunkow..itp. itd.

@MówięJakJest

..to nie sa podwyzki a pokrycie inflacyjne..,chodzi ludziom o realniw zwiekszenie zarobkow.

@hmmm...

Doskonale o tym wiem, rzucili Wam ochłapy żebyście w końcu przestali pytać o podwyżki. A jak ktoś znowu powie że w LS słabo się zarabia i gdzie podwyżki? zarząd powie - „przecież wam daliśmy, wam to tylko kasa kasa i kasa jest pandemia i kryzys więc nic więcej nie dostaniecie” to było modne 2 lata temu, ta wymówka już nie działa, a takie stawki jak LS daje pracownikom fizycznym (sortownia, rampa, płyta) bez doświadczenia można dostać na początkowym stanowisku administracyjnym w większości firmach i gdzie tu sprawiedliwość?

@hmmm...

A co jest złego w zabieraniu ludzi ze sortowni do załadunku ?

@MówięJakJest

O znowu uaktywnił się pan sfrustrowana mała pałka. Niby już nie pracuje a ciagle pisze i o LS zapomnieć nie może. Taki typ, który jest wiecznie niezadowolony: nie ma podwyżkę źle są podwyżki jeszcze gorzej. Premie wzrosły z 500 do ponad 1 tys. a pensja wzrosła o 10% a ten typ wiecznie niezadowlony. Ja się nie dziwie, że ciebie z LS wywalili na zbity pysk i zapewne z każdej firmy wywalają, szczególnie prywatnej bo tam takich to szybko się pozbywają. Przestań już szczekać człowieku bo żałosny jesteś.

@MówięJakJest

A co ma podwyżka płacy minimalnej do naszych podwyżek ? Przecież nasze pensje są wyższe niż pensja minimalna.

Ewlina

Co ma składka do najniższej ??? Hahaha

@Deri

Aśka ludzie nie są (usunięte przez administratora) wiedzą co jest lepsze znajdź sobie w końcu dobrego chłopa to nie będziesz musiała na pałki narzekać :D nie wywalili mnie z LS, odszedłem za wypowiedzeniem, mam dobrą pracę i na nią nie narzekam są jeszcze pracodawcy którzy traktują pracownika z szacunkiem należnie wynagradzając jego trud i zaangażowanie. Napisz jeszcze pełne zasady przyznawania premii bo gubisz się w swoich wypowiedziach, pensja wzrosła o 10% w stosunku do roku poprzedniego? podaj konkretne kwoty, i podziel się szczegółami ile obowiązków agentom doszło przez to? Jak to jest możliwe że firma tak super płaci super traktuje a na „recu” brakuje obstawy? ściagają agentów z góry bo nie ma komu odprawiać, skoro firma jest taka super to dlaczego nonstop od około roku są aktywne rekrutacje? Przecież oferujecie super warunki, ludzie powinni walić drzwiami i oknami aby tam pracować! Ale tak nie jest… zejdź w końcu na ziemię, pokazałaś w końcu prawdziwe oblicze, krótkie streszczenie w jaki sposób pracodawca traktuje pracowników którzy walczą o swoje i mówią jak jest, nie przyjmują wyuczonej fałszywej narracji jaka to firma jest wspaniała i najlepsza pod każdym względem… jeśli nie podzielasz jedynej słusznej narracji którą tworzy firma jesteś nikim. Idź na sortownię, na rampę i spytaj się czy zadowoleni są ze swojego wynagrodzenia, bo już konkurencja płaci lepiej. Znam nie jedne historie byłych już pracowników LS, którzy po za LS robią zawrotne kariery, a w LS przez pandemię zostali potraktowani jak niepotrzebny balast, wyrzuceni na bruk. Jeśli chodzi o mnie to właśnie pracuję w firmie prywatnej, (LS jest spółką akcyjną, która jest częścią państwowej PGL) mój pracodawca wprowadził dodatki antyinflacyjne już dawno, pewnie dlatego że inflancja nie zaczęła się wczoraj, nie pracuję też 24h/7 jak miało to w LSie mam doskonały work&life balance o jakim w LS możnaby tylko pomarzyć :)

@MówięJakJest

Człowieku jakie ty musisz mieć smutne życie. Zmieniłeś prace cały czas udzielasz się na forum LS :). Każdy normalny człowiek jak zmienia prace to o starej zapomina, szczególnie gdy mu się tam nie podoba. Ale nie ty , ty non stop aktywny, cały czas krytykujesz.

@Deri

Ja nie krytykuję, ja mówię jak jest.

@Antek

...nikt jeszcze z rampy nie pomagal na sortowni..,to tyle.

@Antek

wiesz po co mowi?,aby ludzi zatrzymac!! to jest jedyny powod,zauwaz,ze ,,podwyzki,, zawsze sa tuz przed lub juz w trakcie sezonu letniego,gdzie zaczynaja sie ,,czartery,, itp.

Deri

Tak jest nic się nie dzieje bez powodu. Decyzja o podwyżkach zapada wtedy gdy RN zaakceptuje budżet w którym te podwyżki uwzględniono.

robota za miskę ryzu

Robota mało doceniania… trzeba chyba zacząć strajkować, wszystko stanie, nic nie wyleci i prezes będzie rękę w majteczki wkładał :) Szanowny Panie Prezesie, kiedy będzie lepiej? Może już czas coś z tym zrobić..? Czy może my mamy pokazać co potrafimy? Mamy zacząć strajkować? Co będzie latało? Nic. Chyba ze pan wyjdzie na płytę i stanowiska odprawy ;) Polecam się zastanowić do sezonu letniego :) Pozdrawiamy Pracownicy LSAS DOBRZE ZE JESTEŚ

??? !
@robota za miskę ryzu

..za czasow LGS-u nascie lat temu zarobki byly po nawet 5000 !!!!!!!!! ,lotow wiele mniej,swiadczenia ze pozazdroscic,benzyna 2,70 pln,ceny wiele wiele nizsze.... i k..wa sie oplacalo..,a teraz mase rozboty,coraz to nowe polaczenia,benzyna po... widzicie ile,ceny niebotyczne i ...pensja dziada!!!!!!! gdzie kasa wyplywa ???-pytanie na czasie !!!

Agent
@??? !

Dokładnie. A teraz za trzy tysie trzeba zasuwać 7 dni w tygodniu, niedziele itp. Kiedy koniec wyzysku? Przy tym poziomie inflacji nie da się wyżyć.

Agent2
@Agent

Cóż pewnie i tak nic się nie zmieni…

AgentX
@Agent2

Lepiej to już było, teraz będzie tylko gorzej. Zarządzający już się poznali że mogą wam coraz bardziej śrubę dokręcać a nikt nawet nie kwiknie że stop że wystarczy to będą was jeszcze bardziej dociskać. Na zachodzie strajkują, tu w Polsce nie mają na to jaj…

Agent
@Agent2

No jednak mam nadzieję, że się zmieni. Obiecali podwyżki, oprócz tego grusza ma wrócic, oby to była jakaś konkretna kwota.

Agent15
@AgentX

Tez możemy strajkować :) To kiedy?

Xyz
@Agent

Coś czuje ze jednak to się wcale nie zmieni :( I dalej będzie gównianie. Mydla nam tylko oczy cały czas, podwyżkami, premiami. Przekazują informacje w taki sposób żebyśmy chodzili zadowoleni. Po czym emocje opadają…

Krzysiek były pracownik bus
@Agent

Ludzie co wy tam jeszcze robicie. Piątek światek i niedziela za (usunięte przez administratora) pieniądze. Śmiać mi się chce że mnie zwolnili po 3 latach. Uciekajcie bo ta firma to jedna wielka pomyłka. Chyba że ktoś jest niepełnosprawnym lub emerytem.

@robota za miskę ryzu

kim czcesz strajkowac,jak wiekszosc sprzedaje sie za nedzne kilkadziesiat pln za nadgodziny..,,gora to wie i widzi,wiec jest jak jest.

Olo
@Krzysiek były pracownik bus

Zwolnili cię bo widoczni byłeś leniem. Jedna wielka pomyłka to pracownicy tacy jak ty, którym wydaje się że wystarczy tylko do pracy przychodzić.

Chętny do pracy

Słyszałem ze jest przestój na lotnisku, i nie ma pracy? Jak to z tym przestojem na magazynie jest ?

@Chętny do pracy

Zawsze szukają i zawsze jest przestój taka specyfika tej firmy, ogólnie wynagrodzenia są marne a gdy spytasz się „dlaczego tak mało?” dostaniesz odpowiedz że jest kryzys spowodowany covidem i stąd ten przestój. Pomijając narracje firmy nawet w covidzie cargo podskoczyło mocno w górę, towary nie zarażają ot cały sekret :) O jaki magazyn pytasz?

Chętny do pracy
@MówięJakJest

Pracowałem w sortowni i jakoś ostatnio mówili mi ze nie ma pracy bo tam przestój od paru miesięcy. Wiec dałem sobie spokój. Ale pytam bo fajnych ziomków tam było. Wiec chętnie do pracy wrócę ale przestój ?

@Chętny do pracy

Może ktoś się pytał o podwyżki to jako powód odmowy podali… przestój bo z tego co jest mi wiadome to nawet z innych sekcji namawiają aby na sortowni rampie pomóc i na płycie bo im ludzi brakuje, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :-)

@Chętny do pracy

...sprecyzuj,bo lotnisko to nie magazyn a przeplyw paxow i bagazy, LS to rampa,sortownia,obsl.pasazerow,cargo..,wiec o co pytasz?

@Chętny do pracy

Pracy jest jak nigdy wcześniej a jeszcze sezon się nie zaczął . Jeśli mowa o pracy przy obsłudze samolotów na płycie . .

ble ble..

..bo nie ma obsady,prezes slizga sie na tych co sa,aby tylko sezon zaliczyc a pozniej nie beda potrzebni ludzie na okres zimowy,wiec odczucie ze jest wiecej roboty jest adekwatne,bo mala ilosc musi zrobic wiecej za tych ,ktorych nie ma.

Tomus

Moze czas zastrajkować!!! Niech samoloty czekaja na obsługę znowu daja ochłapy i mysla ze maja (usunięte przez administratora) przed soba. Zastanawia mnie jedna rzecz po co na tyle rejsów sa Shift liderzy czy prezes nie widzi ze kasa ucieka na darmo sa to nieudaczniki nie mający pojęcia na temat lotniska znajomki znajomych

M
@Tomus

Popieram tymbardziej w Gdansku tylu zarządzających a do pracy ludzi nie ma. Wiecej samolotów i leżą. Tak zarządzaja tym oddziałem

@Tomus

Jakby tam pracowali ludzie inteligentni to już dawno by tam wjechał prokurator.

yesterday

Ciężko było się rozstać z LS - jedyny powód w trakcie pandemii nie opłacało się dojeżdża - zbyt niskie pensje. Praca była ciekawa, współpracowników w WAW bardzo lubiłam za różnorodność charakterów i pomoc w ciężkich chwilach. Pasażerowie różni raz miło raz wojna. Milo wspominam czasy przed pandemią.Ta praca nie jest dla każdego, trzeba być elastycznym pod wieloma względami i otwartym na ludzi. Pozdro LSy

Wanda
@yesterday

Czemu były niższe pensje? Chodzi o to, że mniej lotów było? Firma nie była na to finansowo przygotowana?

yesterday
@Wanda

Tłumaczono mniejszą ilością operacji. Czy byli przygotowani? Odpowiedzi na to pytanie nie znam, Raczej pytanie do wyżej panujących. Faktem jest, że nieopłacalna stała się praca, którą się lubiło, jeśli ktoś nie miał żadnych oszczędności to żył pod kreską.

@Wanda

...i co Wando..,nasze zoladki,oplaty,rachunki,lekarstwa,zycie ,zarcie tez stanialy !!!!!!!??????????? jestesmy ludzmi,mamy te same zaladki itd. co prezes,zap..amy fizycznie p[rzrzucajac tony na zmianie,w roznych warunkach atmosferycznych...,wiec jak,mamy druptowac żoladki !!!???

Bagażowy_03

Po czterech latach pracy tam mogę powiedzieć tyle że na początku jak zaczynałem to było wszystko ok, i prośby grafikowe były przestrzegane i kierownicy szli na rękę jak tylko mogli i było super. Potyczki w ekipie też się zdarzały, ale to się w niejednym miejscu pracy zdarza, natomiast po lockdownie i powrocie z postojowego zmieniło się i to niestety na gorsze, najpierw praca na 0,8 później na 0,9 etatu i w końcu na pełnym etacie gdy ruszyły loty, tyle że już prośby mieli w dolnej części pleców i nie zastanawiali się czy ktoś może dojechać na 4-tą czy 5-tą rano. Tak jak wpisali w grafiku to tak ma być i koniec. Na dodatek w tym roku w sezonie ludzie mieli nawet i 190 godzin miesięcznie i brali L4 bo nie dawali rady. A niedawno to sobie zrobili że brygadziści oceniają pracowników i w zależności od ich oceny zależy wysokość premii, także gratulacje dla firmy. Spowoduje to że jeszcze więcej ludzi z tamtąd ucieknie i w końcu to przełożeni z prezesem na czele będą musieli pracować bo nie będzie miał kto tam robić. Jak tam się idzie to do 3 lat, a potem dobrze jest znaleźć sobie inną robotę, natomiast jeżeli chodzi o dostosowanie grafiku do zajęć na studiach to można o tym zapomnieć. Kiedyś był chlopak co studiował i składał prośbę aby w dane dni dać mu wolne, gdyż ma egzaminy na uczelni to mu tak ustawili że w dniu egzaminów miał zmiany 14/22-ga i o pójściu na egzamin na uczelnie mógł sobie tylko pomarzyć.

XYZ KTW

Jak wasze premie i podwyżki? Zadowoleni?…

@XYZ KTW

Przecież nie było jeszcze podwyżek. Coś już wiadomo?

....!
@XYZ KTW

..na razie sa oceny jak w szkole,tyle ze literowe ,,A,B,C,, ..,dzienniczki ucznia,w razie czego uwaga do rodzicow...zenada i kompromitacja ls,a tym samym kijek i bacik aby oskubać Cie z kasy pod byle pretextem i za byle (usunięte przez administratora) ,PROPOZYCJA DLA ZARZADU ,ZANIM JAKIŚ-AŚ ZACZNIE COKOLWIEK LICZYC,USTALAC WZGL. PRACY I PRACOWNIKA TO PRZEZ 2 TYGODNIE MA BYC ODDELEGOWANY DO PRACY(RAMPA-SORTOWNIA) ABY SPRAWDZIL SIE OSOBISCIE I FIZYCZNIE NA DANYM REJONIE PRACY. WTEDY BEDZIE GAMON JEDEN Z DRUGIM MOGL COKOLWIEK POWIEDZIEC ITP. ZARZADZAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej
@XYZ KTW

Kiedy będą podwyżki podstaw?

OLPAX
@Hej

Pewnie w drugim kwartale xD

PAX
@....!

Tam tez mogliby popracować ;)

@Hej

No i jednak są podwyżki i to całkiem spore

Mick
@Deri

No to super. Na margarynę starczy. Na masło zabraknie.

@XYZ KTW

..bedziemy mieli aneksy itp. ,to ocenimy.. ((-;..,ale martwie sie o kontrolerow lotow,czy aby nie zorganizowac zrzutki bo nie maja na zycie.

Pol
@Mick

Hahah, dokładnie.. nie wiem z czego się tu cieszyć

@Pol

To podzielcie się kwotami podwyżek.

Spore tzn ile?

Hyh

Chyba rubli

Driver

Na jakie zarobki może liczyć kierowca autobusu?

mfg
@Driver

..nedzne..,nie pchaj sie tu.

Driver 2
@mfg

Nędzne - to słabe info. Wie ktoś konkretnie. Ile podstawa, ile za nadgodziny, dni wolne, święta, itd.

@Driver 2

..idz do ztm ,srednia 6300 brutto,panstwowka ,socjal i wszystko co przysluguje z urzedu masz tam.

Co wchodzi w socjal LS Airport Services S.A.?

gogo

..tylko to ,co przewiduje prawo pracy itp. ,na nic wiecej nie licz...,nic od firmy nie dostaniesz..,najwyzej sprzet ,,archaiczny,, do pracy.

tak
@gogo

w koszmarnym stanie technicznym, w zależności od sekcji co wgl dostaniesz ;D

Ole

Socjal kiedyś był całkiem ok. Przez pandemię zabrali dosłownie wszystko. Nawet gruszy nie ma. Praca w niedzielę czy święta tak samo płatna jak w zwykły dzień. Karty fit zabrane. Zostały tylko dodatki za pracę w nocy, minimum takie co ustawa gwarantuje...

Tak
@Ole

U konkurencji w welcome wróciło prawie wszystko tylko premie na gorszych warunkach

Echhh
@Ole

Fra.jerami jesteście niestety bo będą was wiecznie karmić tymi kła.mstwami że pandemia że nie ma pieniędzy że nie damy bo nie mamy i tak dalej i tak dalej a Wy harujecie jak te głu.pki za mniejsze pieniądze zobaczycie że nic sie nie zmieni do 2023 najwcześniej ostatnio był stra.jk we FRA obsługa naziemna w AMS tez stra.jkowała i dostaną swoje bo to wywalczą swoją drogą śmiesznie było w AMS bo doszło do takiej sytuacji że nie było komu bagaży ładować do samolotu, pomagały załogi lotnicze kokpit i crew

Później liżą własne go o heheh

Evikxx

Czy ktos wie czy osoba, ktora rok pracowala w LS na umowe zlecenie I z powodu pandemii stracila , ma chociaz cien szansy wrocic z powrotem do tej pracy ?

pisuar
@Evikxx

ja podobnie pracowałem prawie rok i z powodu pandemii pracę straciłem i próbowałem teraz niedawno wrócić to dostałem decyzję odmowną chciałem nawet to wyjaśnić z kierownikiem sekcji zadzwoniłem, niestety nic nie wskórałem :( minęło już kilka miesięcy od próby mojego powrotu do LS ale nie żałuję mam teraz o wiele lepszą pracę, lepiej opłacaną, bardziej docenianą nie będę się pchał tam gdzie mnie nie chcą zwłaszcza że mają takie braki w ludziach że powinni sami zabiegać o pracowników

Motor

Pewnie że tak

@Evikxx

Człowieku... Szukaj czegoś innego. Nie warto się w to pchać. Pracowałam tutaj kilka lat, odkąd odeszłam to tak jakbym odżyła na nowo. Nie warto sobie psuć zdrowia i nerwów za takie "pieniądze".

Zostaw merytoryczną opinię o LS Airport Services S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Airport Services S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Airport Services S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Airport Services S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 10 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LS Airport Services S.A.?

Kandydaci do pracy w LS Airport Services S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LS Airport Services S.A.