Opinie o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Airport Services S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LS Airport Services S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Kolega

W LS jest zajebiście! - Po ponad 10 latach, front firmy, czyli recepcja, dostała LODÓWKĘ w socjalu! I to po przeniesieniu socjalu chyba z 10 razy - Mimo że od prawie 3 lat mamy zawieszone bonusy za niedziele, staż, premie kwartalne. BĘDZIE NOWY SYSTEM PREMIOWY! (Nikt nadal nie wie jaki) - Podwyżki też są! ONP dostaje średnio 200zł BRUTTO podwyżki rocznie, a inflacja szybuje w kosmos. - SĄ NOWE STANOWISKA! Bo trzeba tworzyć fikcję drabinki rozwoju, więc dowalili jedno więcej stanowisko w szeregu roboli na froncie. - Firma zatrudnia! No w takim tempie że więcej ludzi się zwalnia niż się zatrudnia, a ci którzy się zatrudnią, i tak się zwalniają. #DobrzeŻeJesteś

@Kolega

no no panie Sterpej rozkręca się pan hehe XD

he he
@Kolega

..firma zatrudnia ale wiecej odchodzi niz zostaje..,mase ludzi na zwolkach,w weekend niektorzy walą w (usunięte przez administratora) robote..,a Ci co przychodza regularnie maja wiecej roboty,robia za nieobecnych ,firma korzysta bo nie wyplaca im premi -500)burtto...a robota i tak zrobiona..,takze doja ludzi,kombinuja ,jak zajumac jakas kase robolowi,czepiaja sie minucie spoznienia itp. itd..Nic to..,idzie sezon i zacznie sie....rush za rushem bo ludzi brak !!!!!

@he he

Taka zasadnicza różnica że ludziom na zwolnieniu lekarskim MUSZĄ wypłacić wynagrodzenie (część w zależności od rodzaju L4) a na umowach zlecenie już nie dlatego tak bardzo ta firma preferuje umowy zlecenie, ostatnio już nie tylko preferuje a w dużym stopniu zatrudnia tylko na śmi eciówki a na sezon zatrudnią Ukraińców będą zadowoleni z takiej roboty

@Potwierdzam

..jezeli bedzia tak jak napisales,to w sezonie malolacik na ,,smieciowke,zlecenie,, bedzie wolal isc na grilka,wodeczke itp. niz do zap... olu w sortowni lub rampie,a wtedy walizy poleca za pasazerem w innym terminie...

@hmmm...

tak jest od dawna hehe dlatego wy na umowach o pracę zap*epszacie za tych zleceniowców co byli rozplanowani w grafiku a nie przyszli

Ale
@hmmm...

Będą musieli dać podwyżki bo nikt nie będzie zasuwał za marne grosze patrząc na to co się wokoło dzieje z cenami. Jak zatrudnią zleceniobiorców co będą lecieli w kulki to muszą coś obiecać stałym pracownikom na umowę.

Janek

Moze czas najwyzszy kadrę od grafiku w Gdansku wyslac na szkolenie. Grafik niesprawiedliwie jest robiony.

@Janek

Widocznie nie jesteś "ulubieńcem" tej osoby która grafik układa, szkolenia w tej kwestii niewiele pomogą bo stronniczość i tak będzie występować

nie pchaj się w to

Zobaczcie na money ile zarobił zarząd LOT w czasie, gdy mnie np. ta praca o mało nie wpędziła do grobu na wiecznym zleceniu na najniższą krajową w czasie, gdy 20-letnie małolaty odprawiały połowę tego, co ja. Praca w świątek-piątek, wstawanie w środku nocy, powrót, gdy nic już nie jeździ. Świetna nauczka na przyszłość o ile przeżyjesz i z głodu nie trafisz do szpitala psychiatrycznego albo -po pracy z ciężarami ponad siły rampie, sortowni-nie zostaniesz inwalidą niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Czy zlecenia na najniższą krajową nadal są popularne w tej i sąsiedniej spółce?

niko

Byle robol ma więcej rozumu niż te kobieciny z HR. Komunikacji między nimi nie ma żadnej, jedna mówi przez telefon tak, a druga na miejscu co innego. Ta pierwsza siedzi dwa biurka dalej i nawet się nie odezwie. W moim przypadku tak było z Anną W, totalne wywalone na pracownika, niech się użera z drugą (usunięte przez administratora) typiarą. Niepotrzebna dawka nerwów przez zatrudnianie ludzi od zatrudniania, którym brak piątej klepki.

martyna

Olga tak samo beztalencie bez wyksztalcenia z kontaktami porzadny hr potrafi przeprowadzic skuteczna rekrutacje a w lsie rekrutacje ciagna sie miesiacami jak dzwonisz na ich nr nikt nie odpowiada przyjdziesz do biura to zapach kawy ciagnie sie od wejscia wejdziesz do kadr to siedza wszystkie w biurze i plotkuja z wielka laska przyjmuja jakby pracowaly za kare

Rekrutacja koszmar nie polecam nikomu, głupie docinki, niepotrzebne komentarze, panie z HR łącznie z panią O.N. na czele obgadywały kandydatki i kandydatów po zakończonym spotkaniu, pani ola jest bardzo arogancka jak się kogoś obsmarowywuje to należy wpierw sprawdzić czy drzwi są zamknięte i czy nikogo nie ma na korytarzu i uwagi co do wyglądu i ubioru zachować dla siebie. Powiedziały że oddzwonią z wynikiem rekrutacji jak najszybciej, dzwoniły kilka razy i raz sms ale nie odpowiedziałam, nie mam zamiaru pracować w firmie w której tak traktuje się kandydatów a co już dopiero pracowników.

zdawkowe, pytania na poziomie szkoły średniej po angielsku najbardziej interesowało ich to jak kandydaci reagują na pytania rekrutacja to masówka - nie ty to następny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Po kilku latach pracy w paxie mogę stwierdzić, że firma w trakcie pandemii przegięła po całości. Jakim cudem mieliśmy przed pandemią więcej, jeśli chodzi o wypłaty, już pomijając premie a w trakcie pandemii obowiązków z dnia na dzień coraz więcej, traktowanie pracowników przez shift liderów i alokatorow, którym sodówka do głowy uderzyła, pozostawia wiele do życzenia a jeśli chodzi o pensję, to nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać? Jak długo jeszcze będziecie jechać z hashtagiem #dobrze, że jesteś? Góra nie widzi, że coraz więcej ludzi, którzy pracowali tu x lat odchodzi, bo ma dość takiego traktowania? Czekam tylko na to, az alokatorzy plus góra sami zasiądą na checkin w trakcie fali atlantyckiej. Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojdzie, bo ludzie odchodzą i będą odchodzić cały czas.

bylem...

...przyklad z sortowni LOTNISKA MIEDZYNARODOWEGO CHOPIN..,sredniowiecze,czas glebokiej komuny,ciemno,jarzeniówki ledwo swiecace,kolor zoltawy,pamietajace chyba w/w czasy, oczy bola ,wzrok sie powolnie traci itp.Brud wszedobylski,filtry z nadmuchem czarne od brudu(bakterie,grzyby,wirusy,patogeny itp. chorobotworcze dziadostwo),zima woda na podlodze(slisko dla ludzi,ciagarek),lazienki brudne w ktorych myje sie naczynia po ewentualnym jedzeniu,ciagarki elektryczne do ciagania przyczepek,kontenerow reanimowane juz setki razy w swym ponad 20-letnim stazu,brak wspomagania,po kilku godzinach jazdy rece ,,odpadaja,,,czesto awaria jakas ale jezdzic trzeba(nikt nie patrzy ) , inspekcja Pracy byla ..i .... ,poklepali sie po plecach ,jak bylo tak jest..,hałas sorterow ale firma nie zapenia nic do ochrony uszu..,kilka godzin na ,,zwale,, i tez na badaniach okresowych wychodzi ,ze sluch siada....,wiele by wymieniac ,ale cóż PPL ma to w dooopie,robol od walizy to nie czlowiek,tylko plebs do wykorzystania i ewent. kop w (usunięte przez administratora) na pozegnanie..,a wszystko to na MIEDZYNARODOWYM LOTNISKU im CHOPINA W STOLICY KRAJU ! ps.Moze tez czytaja opinie pasazerowie,wiec niech cos sie dowiedza.

jara

Żałosna firma nie polecam

pasazernostromo

pozdrawiam młodego grubego chłopaka w czerwonym krawacie, który 09.12.2021r. rano stał w czarnej marynarce w białe paski przy odprawach LOT jeśli to czytasz odezwij się tutaj, chciałbym bardzo poznać historię tego ciuchu oraz to w jakim szmatexie ją kupiłeś, naprawdę zacna kreacja rodem z lat 80tych jak ze szmizjerki we "wszystko za 1zł" jak to dobrze że firma nie zapewnia wam umundurowania, przynajmniej idzie się pośmiać jak was wystawiają na pośmiewisko ;)

maya
@pasazernostromo

typowy kozak w necie, żenada typie… dlaczego nie powiedziałeś mu tego w twarz, że nie podoba Ci się jego „umundurowanie”, tylko piszesz takie świństwa na forum publicznym? I jeszcze masz czelność używać do kogokolwiek zwrotu per „(usunięte przez administratora)”? Kim Ty jesteś by oceniać wygląd kogokolwiek? Ego podbudowane? Totalnie żenujący komentarz z twojej strony, Panie/Pani „pasazernostromo” … chłopak swoje ubranie może zmienić, natomiast (usunięte przez administratora) intelektualne, już zawsze zostanie dnem, tego Pan/Pani nie zmienisz, taki kindly reminder ???? plus ja nie pozdrawiam.

Ole
@maya

Zgadzam się

@pasazernostromo

Ostatnio go chyba widziałem na hali odbioru bagażu wyglądał jak... pingwin xD na jego miejscu to bym chyba zdjął tą marynarkę, ale znając LS pewnie by się przy7bali o to że nie nosi marynarki bo dyscyplina mundurowa z drugiej strony mogliby się przy7ebać o to że nosi zbyt dużą, nieprzepisową marynarkę w paski xD esencja całego LS ;D to tylko pokazuje jak bardzo ta firma jest zacofana... w roli zleceniodawcy jest zapewnić przedmioty niezbędne do wykonania zlecenia

Romi&&&&&

witam serdecznie czy moze mi ktos powiedziec jaki stan jest po tych obiecanych podwyzkach w firmie LS?

Olek
@Romi&&&&&

Nie widać różnicy po podwyżkach. A jak nie widać różnicy to po co sie przepracowywać......

Obecny
@Olek

Podwyżki były między 300 a 1000 zł więc nie da się nie zauważyć różnicy..Są wezwania,praca na zlecenie a tym samym możliwość dorobienia.Fakt,że aby dogonić inflację,wzrost cen musiały by być podwyżki większe przynajmniej "o drugie tyle".Pensja powinna być taka aby nie trzeba bylo dorabiać ,zostawać w pracy kosztem zycia prywatnego ale nie tylko w LS pracownicy korzystają lub wręcz proszą o mozliwośc dorobienia.

@Obecny

Ci co zarządzający z LS co podostawali stołki po znajomości albo kablując na swoich współpracowników odkryli żyłę złota - jak skłonić pracowników aby pracowali więcej zamiast pozyskiwać nowych pracowników którzy odciąża obowiązkami stałych pracowników szkoda tylko ze nowych pracowników jest jak na lekarstwo, nikt oprócz starych pracowników którzy pracują kilka lat nie chce nawet spróbować pracować za takie śmieszne pieniądze tylko w Polsce takie cos może przejść bo na innych europejskich lotniskach strajki handlingowców i konkretnie domagają się podwyżek, tyle co zarobisz w LSie w Polsce w miesiąc to w Niemczech tygodniówka tyle wyniesie śmiech na sali

Obecny
@MówięJakJest

Sluchaj to o czym piszesz to nie tylko dotyczy LS.Zyjemy tu w PL,pracujemy tu,realia sa inne niż w Niemczech..kto chce moze ram wyjechać za chlebem.Odnoszę wrazenoe ,ze jesteś z tych wiecznie niezadowolonych marud ktore najeyraźniej czuły by się lepiej niż tu.Jest jak jest.Poza tym piszesz bardzo ogolnikowo bo akurat moja wiedzz jest taka ,ze jest sporo aplikacji do naszej firmy,na cargo w WAW jest sporo mlodych,nowych pracowników,co wiecej sporo z rampy przeszło na cargo i są zadowoleni Nie są wyzyskiwani,grafiki rowniez są ukladane tak aby ludziom nie odbierać zycia prywatnego ,aby mogli kontynuować studia.To kwestia uzgodnienia,dogadania się.Przelozony zwraca się z zapytaniem czy ktos moze przyjsc,zostac w robocie i uwierz ,ze zawsze znajdzie sie chetny ktory robotę zrobi a i zarobi.Wiec nie siej prosze propagandy ,ze tak jest tragicznie.Pandemia odcisnęla pietno na gospodarce,a szczegolnie naszej branży ale uwazam ze stajemy na nogi dzieki nam,pracownikom ktorym zwyczajnie zalezy.Kazdy ma mozliwosci,mozliw9sci angazowania sie w pracy,mozliwosci szukania pracy,mozliwosci porozmawiania z przelozonym nawet jesli jest przyslowiową......bo jednak nadal jest czlowiekiem.Nad takim kimś tez jest ktoś i warto wtedy isc wyzej aby walczyć o swoje.Jestem pracownikiem z bardzo dlugim stazem,ktory przezyl w LS obecnie a wczesniej w innych spolkach tu.Na cargo jest masa pracownikow ktorzy czuje sie odpowiedzialni za to miejsce,za firme bo jednak czas tu przepracowany zobowiazuje,uczy dystansu ,szacunku ale tez i umiejetnosci postawienia się.Komu nie pasuje odchodzi ale częsc z tych co narzekala u nas wrócila..coś w tym musi byc.Wez pod uwagę rowniez opiekd mefyczna,mozliwosc wyboru pakieu,ubezpieczenie i naprawdę w miarę mozliwosci firmy innych dodatkow dla pracownikow.Zycie zawodowe 4eraz wszedzie jest trudne,wszystkim jest cięzek ale nid cierpię osob ktore zamiast patrzeć na siebie,swoje mozliwosci zagladaja innym w ich mozliwosci,wymyslaja ze jeden czy drugi jakiemus trzeciemu cos zalatwili Zakręć sie w zyciu tak aby i Tobie cos zalatwili skoro tak latwo oceniac innych.Wiele zalezy od Ciebie.Nadmienie ,ze nie jestem kierownikiem.Jestem kims kto kocha miejsce w ktorym pracuje,uwielbia ten klimat ,ludzi z ktorymi pracuje mimo ze bywaja porazki,dni złe,nie zawsze szef pasuje ale wszyscy tu jedziemy na tym samym wózku i tylko od nas samych zalezy czy moze byc lepiej.

@Obecny

Właśnie pracuję za granicą i mam porównanie, pracowałem też w LS wiele lat i innych firmach handlingowych w Polsce. Problem nie dotyczy LS? problem dotyczy głównie LS bo np. welcome wprowadził sowite podwyżki tak żeby pracownik poczuł się doceniony i nie musiał żyć od wypłaty do wypłaty, nie jestem marudą chcę po prostu uświadomić jaki jest realny stan firmy która na płytę/cargo zatrudnia pracowników głównie na umowę zlecenie, gdzie w dzisiejszych trudnych czasach pracownicy wolą stałą pracę na podstawie umowy o pracę nie śmieciówkach, jeśli młodzi są zadowoleni to bardzo dobrze popracują trochę uzbierają trochę grosza i odejdą bo tylko osoby poniżej 26r.ż. mogą czuć się ok jeśli wynagrodzenie składa się tylko ze stawki godzinowej, w pracy która jest względnie kontuzjogenna na zleceniu nie przysługują niektóre świadczenia w razie wypadku tak jak ma to miejsce na umowie o pracę. LS poszukuje pracowników fizycznych nie tylko sam ale również przez agencje pośrednictwa pracy, mniej więcej od początku roku, dobry i solidny pracodawca nie musi poszukiwać co chwila nowych pracowników bo nie odchodzą, a w LS rotacja jest ogromna. Jeśli nadal wierzysz że to przez pandemię zarabiacie mniej, bo ucięli wam premie z wynagrodzenia, bony i inne dodatki podczas gdy LS dostał ogromne pieniądze z tarczy od rządu i im bardziej opłacało się nie robić niż robić zamiast się tymi pieniędzmi podzielić z szeregowymi pracownikami którzy są fundamentem firmy to doi ich do zera. Opieka medyczna, możliwość wyboru pakietu ubezpieczenie? większość korporacji i nawet małych firm to oferuje, to jest już standardem... no trudno żeby LS nie oferował ubezpieczenia zdrowotnego gdzie tylko patrzeć jak coś strzeli w plecach i leżysz ;) mam znajomych którzy pracują jeszcze w LS obecnie i "elastyczny grafik" to fikcja, zatrudnienie umowa zlecenie ale pracodawca wymaga pełnej dyspozycyjności jak na umowie o pracę etat - około 168h miesięcznie a czasami nawet więcej. Nie oceniam innych tylko oceniam firmę, sam byłem bardzo zadowolony jako pracownik lubiłem to miejsce klimat lotniska, ale cena za którą trzeba zapłacić za sam prestiż dotykania samolotu była zbyt wysoka dlatego nie pracuję już w LS, masz rację praca w LS uczy umiejętności postawienia się i uwierzyłem że nawet moje i Twoje możliwości mogą być większe niż Ci się wydaje. Wracając do meritum na zachodzie bez zmian, w Warszawie widziałem ostatnio plakat związków lotniczych z cytatem "ponieważ kury dobrze pracowały, (usunięte przez administratora) postanowiły sobie przyznać po 100 jaj premii" idealnie odzwierciedla klimat pracy w LSie, pozdrawiam

@Obecny

Podziwiam polszczyznę! Nie masz pojęcia o realiach! Zalatuje prymitywną propagandą i agitacją! Deri w drugim wcieleniu? Czy inny bajkopisarz na zlecenie?

@MówięJakJest

..zarzadzanie i podejscie do ludzi,pracownikow wyglada tak samo jak za rzadow po,a wsrod nich sbekow,ubekow itp. ,wladza ponad wszystko,ludzie jako plebs itp. ,nic z nowowczesnosci..,ludzkiego podejscia do czlowieka...,kto ma juz konkretny wiek i pamieta te czasy ten wie o czym mowa...

@hmmm...

Tu nie ma znaczenia czy (usunięte przez administratora) czy po takie same kolesiostwo jest po prostu w kadrze zarządzającej jest znacznie więcej osób pamiętających czasy (usunięte przez administratora) niż młodych ambitnych, bo z takimi zarobkami na start jakie oferuje LS to nie ma sensu się starać rotacja jest przeogromna nawet zakładając że po 1-2 latach dostaniesz awans - nie za ciężką pracę ale za kablowanie wyżej i podpitolkę kolegów z którymi pracujesz, w pierwszym lepszym korpo znajdziesz lepiej płatną pracę na start niż po 1-2 latach awansując w LSie dlatego jest jak jest

@MówięJakJest

Człowieku przestań kłamać, jak byś pracował za granicą to nie miał byś czasu zajmować się pierdołami na tym portalu i sprawdzać ile podwyżki dał welcome ( swoją droga nie kłam bo w welcome pensje są zbliżone do Ls a często nawet lekko niższe )

@Romi&&&&&

sheet liderzy nadają się tylko do kręcenia sobie wora nawzajem, są wyjątki, ale to kadra kierownicza rodem z LGS-u

@Deri

Ja jeszcze dostrzegam świat po za LSem i wiem jakie są realia tak, pracuję za granicą i dobrze mi z tym mam mnóstwo czasu prywatnego aby odpocząć od pracy ze znajomymi nie wyrabiam tyle nadgodzin co moi koledzy którzy w LS pozostali ale zarabiam tyle aby móc na dobrym poziomie się utrzymać w Welcome zarabia się zdecydowanie lepiej, to tylko chora propaganda osób którzy mają mózg na tyle wyprany że nie potrafią przyswoić prawdy takiej jaką jest

@MówięJakJest

A ja sadze ze (usunięte przez administratora) …głupoty. Nikt normalny po zmianie pracodawcy nie interesuje się tak bardzo jak ty co się dzieje u byłego pracodawcy, a ty niczym innym nie żyjesz. A po drugie w welcome zarabia się +/- tyle samo a najczęściej nieznacznie mniej.

@Deri

lubię po prostu udowadniać ludziom prawdę, tym którzy ślepo wierzą w propagandę wykreowaną w firmie tak jakby była to prawda zawsze było tak że ci, którzy mówią prawdę taką jaką jest są niewygodni nie wiem w jakim świecie ty żyjesz ale w welcome zarabia się zdecydowanie lepiej niż w LS LSAS swoich pracowników opłaca najgorzej jak to możliwe, jeszcze w czasach BGS można było polemizować ale obecnie zarobki w LSAS jeśli chodzi o agentów handlingowych są najmniejsze w Polsce Polska natomiast jest krajem w którym agenci handlingowi płacą najmniej swoim pracownikom w Europie

@MówięJakJest

W welcome zarabia się dokładnie tyle samo a czasem nawet i mniej

@Deri

Mam znajomych w obu firmach i mówią zupełnie na odwrót to w LSAS zarabia się mniej, znam też wiele osób które przeszły z LSu do WASu i chwalą sobie zarobki znam za to jedną osobę która przeszła z WASu do LSu ale to dlatego że przed WASem pracowała już w LS i chciała wrócić ze względu na atmosferę - pracuje w LS do dziś

Nhandu

Mirek ?

LUKA@%%

Czy moze mi ktos powiedziec czy sie poprawily zarobki w L.S czy lepiej placa w biedronce?

@LUKA@%%

..czy poprawily?? ..hmmm..poprawily ale ceny je zjadly,malo tego ,jest bardzo malo ludzi do pracy wiec tyrasz jak dziki wół ,i pensja oraz stopniowe niszczenie zdrowia nie sa adekwatne...,choc zdrowie jest bezcenne...szanuj siebie i swoje zdrowie!

Obsługa klienta to (usunięte przez administratora) najgłębsze z możliwych. Pan z przetłuszczonymi długimi włosami mógłby startować w konkursie na AROGANTA roku. Koszmar rodem z PRL-u. W myśl zasady "nie mamy pańskiej walizki i co nam pan zrrobisz". Te czasy sie skoczńczyły. Takie jednostki nalezy eliminować aby jak najszybciej z uwagi an swoje zachowanie znalazły się na zielonej trawce. Niech pan poczyta opinie o osbie to moze rozum panu wróci. Zwykłe (usunięte przez administratora) niestety wyłazi kazdym otworem.

Zazwyczaj nie wypowiadam się na takich forach i średnio interesuję się tym co tutaj piszecie, ale tym razem jest to już trochę przegięcie... nie uważacie? Myślicie, że podszywanie się pod kogoś (zmieniając jedną/dwie litery w imieniu i nazwisku) i pisanie takich rzeczy jest fair? Mi osobiście byłoby bardzo bardzo przykro, gdyby ktoś tako o mnie pisał - trochę empatii do drugiego człowieka. To co sobie o kimś myślicie zachowajcie dla siebie, a jak jesteście tacy odważni na forum to może powiedzcie to co myślicie tej osobie prosto w twarz, dlaczego tego nie zrobicie? wstydzicie się, że ktoś pozna wasze prawdziwe imię i nazwisko? łatwiej jest pisać wszystko jako anonim tylko, że zachowujecie się jak tchórze...

MówięJakJest

Również uważam że wypowiadanie się w ten sposób o innych osobach jest co najmniej nieetyczne, ale staram się wczuć w tą osobę która to pisze i w pełni to rozumiem bo wiem jaka atmosfera panuje tam obecnie Pracowałem w LS, wiem co i jak i znam osobę o której jest tu mowa i jedno mogę powiedzieć - inteligencją ona nie grzeszy ani kompetencjami nadal mówimy tu o firmie która od kilku miesięcy poszukuje ludzi na szeregowe stanowiska, z pomocą min. 2 agencji pracy bo mają problem ze znalezieniem chętnych, niestety pracownicy w obliczu rosnącej inflacji chcą po prostu zarabiać a to jakie stawki proponuje firma na start oznacza jedynie wegetację i walkę o przetrwanie, wynagrodzenie powinno być zdecydowanie wyższe przez takie wypowiedzi wyłania się obraz prawdziwego LSAS, gdzie po pandemii wyrzucili połowę zdyscyplinowanej doświadczonej kadry agentów i zastąpili nią "gimbusami" którzy jeszcze mleko matki mają przed nosem ledwo po 18 gdzie costumer service leży i kwiczy LS zdecydowanie nie idzie w jakość świadczonych usług tylko w cenę, a wiadomo jak płacisz mniej nie oczekuj niczego spektakularnego ani kadry wykształconych zdyscyplinowanych pracowników którzy wiedzą co to kultura i na wysokim poziomie potrafią obsługiwać klienta/pasażera

byłaLSAS
@MówięJakJest

To ja tez włączę się do dyskusji. Pracowałam w prawdziwe krótko (z uwagi na covid) na Bennetta, ale udało mi się zauwazyć pewne kwestie, które wydaly mi się dość dziwne. Wszyscy pracują w zamkniętych pokojach, nikt ze sobą nie rozmawia i nikogo nie interesuje żadna współpraca. Przechodziłam proces rekrutacyjny i miałam okazje rozmawiać z 2 osobami z działu rekrutacji, dla mnie wszystko było ok. Przeprowadziły mnie przez proces, wysłały na badania, kontakt miły, potem opowiedziały o pracy w LS. Ponieważ czekając na wypełnienie dokumentów spędziłam trochę czasu w pokoju rekrutacji byłam świadkiem kilku nieprzyjemnych sytuacji ze strony pracowników albo kandydató do pracy (nie wmam pewności czy to był pracownik czy kandydat) pojawiały się hamskie odzywki, brak szacunku do osób z rekrutacji, pretenesja o wszystko, sama tego nie rozumiałam no ale tak było, współczuje im w sumie, że muszą na co dzień spotykać się z takim typem człowieka. Wiem, ze to nie tylko LS ma takie wyzwania, mój mąż pracuje w dużej firmie magazynowej, która pracuje z 4 agencjami i nadal mają problem z pozyskaniem ludzi bo taki jest rynek... Ja mam średnie doświadczenia z LS ale wiem, że nie zawsze wszyscy mają na coś wpływ, a poziom wypowiedzi tutaj zmotywował mnie do tego...

Pepito

Uprzedzam, że kobiety z HR mają po jakieś 12 IQ na głowę, więc na początku mogą zniechęcić.

Dobre czasy były,jest coraz gorzej,masakra!Ludzi do pracy mało,roboty coraz więcej,płaca(jałmużna)marna i kwestia nieszczęsnych talonów...Należą się każdemu jak(przepraszam za porównanie)psu buda i micha!,a KTOŚ wymyślił liczenie kalorii straconych przy obsłudze samolotów!!!!!Żenada!!!!Do czego to podobne,żeby człowiek żebrał o swoje???!!!Jeśli nie będziemy walczyć o to co nam się należy,to nigdy nie będziemy tego mieli!A tym samym przełożeni będą uważali nas za frajerów.Walczmy!Pokażmy,że nie jesteśmy słabi,że nie jesteśmy zwykłym plebsem którym można pomiatać!Ludzie,obudźcie się!Każdy narzeka,ale nikt nie upomni się o swoje...Panowie!W kupie siła!Zintegrujmy się,połączmy nasze siły!Raczej Każdy chciałby godnie żyć,godnie pracować i zarabiać,a nie być TYLKO BIAŁYM WYZYSKIWANYM I WYKORZYSTYWANYM MURZYNEM!Dużo by o tym wszystkim pisać....

Taka prawda, każdy siedzi cicho bo przełozeni nie chcą słuchać że jest fatalnie. Tylko między sobą można pobarzekać, tak źle to jeszcze chyba nigdy nie było. Ceny rosną a zarobki w tej firmie na żenująco niskim poziomie. Na sezon zatrudnią na zlecenie, po sezonie ich wykopią a my dalej bide będziemy klepać.

Seri

Otóż szanowny Pracowniku talony nie należą się jak psu buda tylko są precyzyjnie regulowane rozporządzeniem. A kto wymyślił liczenie kalorii ? Wymyśliło ministerstwo wydając odpowiednie rozporządzenie. Poczytaj sobie : Posiłek regeneracyjny - komu przysługuje? W rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów znajdują się zasady wydawania posiłków ich rodzaje i wymagania, jakie powinny spełnić. Posiłek regeneracyjny należy się pracownikom, którzy wykonują pracę związane z wysiłkiem fizycznym: powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 2000 kcal (8375 kJ) u mężczyzn i powyżej 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet,  powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane w pomieszczeniach zamkniętych, w których ze względów technologicznych utrzymuje się stale temperatura poniżej 10°C lub w których wskaźnik obciążenia termicznego służący do oceny średniego wpływu oddziaływania ciepła na człowieka w okresie reprezentatywnym dla jego pracy (WBGT) wynosi powyżej 25°C,  powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane na otwartej przestrzeni w okresie zimowym; za okres zimowy uważa się okres od dnia 1 listopada do dnia 31 marca, przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych i innych zdarzeń losowych, pod ziemią.

abc
@Seri

Pięknie napisane i ciężko się z tym nie zgodzić , ale jeśli ktokolwiek ma pretensję , to do systemu naliczania owych kalorii . System jest bardzo niesprawiedliwy a zasady naliczania mają się nijak do rzeczywistości . Jedni pracując ciężko cały dzień nie wyrabiają normy i nie dostają nic bo zabrakło 100 czy 200 kalorii a push poda dwie walizki na dwóch rejsach i dostaje bona za wydatek energetyczny . Poza tym gdzie jest w tabelach uwzględniona inna praca taka jak siatkowanie , foliowanie pokładów lub nocne tankowania czy robienie oc . Tego nie ma w żadnych tabelach . Pracownik zmiany nocnej według tych wyliczeń nie ma żadnego wydatku . W wyniku tych wypocin pana behapowca ludzie którzy wykonują najcięższą pracę nie dostają nic . Jest jeszcze kwestia sortowni . Rampa za rozładunek kilku czy kilkunastu ton towaru ma jakiś tam wydatek , natomiast pracownik sortowni bon żywnościowy dostaje z urzędu tylko za sam fakt pojawienia się na pokładzie . Dochodzi do takich absurdów, że pracownicy rampy i sortowni wykonując tą samą pracę na pokładzie traktowani są zupełnie inaczej przez tabelkowy system . Jest jeszcze kwestia ilości ludzi wyznaczonych do danej operacji oraz ciężaru ładunku . Ładując np. Embrajera 195 pod przysłowiowy korek mam taki sam wydatek (według nic nie wartej tabelki ) co obsługujący przylot z kilkoma walizkami w bagażniku .

hihi
@Seri

ustawowe normy... niech pan behapowiec raz zbierze bagaże na "amerykę", niech raz "zrobi" załadunek dasha, rozaładunek cargo, niech pan behapowiec zrobi tylko raz wycofanie 3 bagaży z trzech różnych kontenerów, bo jakiś deliwent się nie pojawił :), albo niech "odda" pasażerom bagaże z wycofanego rejsu, niech sprawdzi czystość powietrza w sortowni, czy temperaturę zimą i latem :) niech poziom hałasu na łącznikach sprawdza NIE w przerwach, a w trakcie fali

@hihi

..dokladnie,mundrala od slupkow i wykresow,zapraszamy na sort na rejsy szerokokadlubowe..,entera..,zaladuje mundrala co na imie mu srala i doswiadczy na wlasnej skorze..,a raczej na wlasnym kregoslupie,plecach,stawach,sciegnach ..itp. ,przerzuci 200 walizeczek x srednio15-20 kg ,juz ktos bedzie za niego skanowal..,ale coz.,cykora zlapie i nawet nie zajrzy..,smieszny behap na sort lub pod samolot do tasmy..!!

ble ble..
@Seri

..zapraszam na sort na 15-ki na przeciw bram wjazdowych..,posiedzi 3.5 godziny przy zaladunku szerokiego do kontenerow,podmucha mu wiatr jesienny,zimowy,wczesnowiosenny ,to bedzie marzyl o powrocie do kanciapy...

@hihi

Nikt nie mówi ze to lekka i łatwa praca bo tak nie jest to ciężka robota. Ale bony nie należą się wg uznania kierownika tylko zgodnie z przepisami a te są jakie są.

@Deri

Powtarzasz to jak mantrę, chyba już każdy wie kim jesteś i sobą reprezentujesz. Może zajdziesz daleko w tej firmie, tak trzymaj i nie popuszczaj. Pochwal się jak bronisz dobrego imienia, może coś skapnie.

@Deri

..a ile dostala ,,bonow,, na odejscie A. Rosek?? ,wymien kwote ,zobaczymy odzew pracownikow.

@hmmm...

Pokaz nam wszystkim jaki jesteś rozgarnięty i wylicz ile dostała na odejście. Wszysko co potrzebujesz bez problemu znajdziesz w necie.

@Deri

..Deri,trzaskowski mial w ratuszu ,,soka z buraka,, ktory pisal pod dyktando zleceniodawcy,ty jestes takim ,,sokiem z buraka,, w LSie.

@hmmm...

Nie - ja próbuje pokazać wam jak wyglada rzeczywistość. To nie Ls jest dla was tylko wy dla Ls. Nie odpowiada wam praca i płaca to droga wolna zwolnijcie się i idźcie tam gdzie wam więcej zapłacą. Jeden z drugim pisze jakies bzdury ile na odchodne dostała prezes wiec niech pokaże jaki jest inteligentny i poda kwotę ( wszystko jest w ogólnodostępnych danych ). Ale jak widać potrafi tylko (usunięte przez administratora)głupoty i narzekać.

...!
@Deri

..zanim to zrobilmy,troszke postrajkujemy,ktos beknie,nie ma dla nas kasy,znajdzie sie dla innych z musu.

@...!

Wy się nie nadajecie do normalnej pracy, jedynie do spółek skarbu państwa. W każdej normalnie firmie już dawno wywalili by was na zbity pysk a i z tej pewnie tez wkrótce zaczną wywalać takich leserów. Zostaną tylko tacy którzy chcą pracować to i kasa będzie.

@Deri

UWAGA! Dyrektor Deri stwierdził ze nie nadajecie się do normalnej pracy! Tyle że praca w ls normalną nie jest :D - mega dużo obowiązków, odpowiedzialności za psie pieniądze xD Nie ma w tym nic nadzwyczajnego że pracownicy chcą GODNIE zarabiać ja na szczęście nie pracuję już w tym nędznym śmietniku i polecam każdemu szanującemu się człowiekowi - ZMIANĘ Podczas gdy będzie brakować rąk do pracy to LINIE LOTNICZE was rozliczą, po zakończonej umowie handlingowej powiedzą wam do widzenia skorzystamy z usług konkurencji (lufthansa group w WAW > WAS) albo za tak nędznego handlera nie będziemy tyle płacić i zainwestujemy w selfhandling (buzz/ryan air w WMI > ASP) kto kojarzy sytuacje ten wie że są to przykłady z życia wzięte! PS: Deri, doucz się co to znaczy spółka państwowa… zarówno LSAS jak i LST są to spółki skarbu państwa, nawet po przejęciu przez PGL - PGL nadal jest akcyjną spółką państwową :D - gratuluję inteligencji ale w sumie sądząc po Twoich ostatnich durnych postach najprawdopodobniej pracujesz w LS na stanowisku „pseudo”kierowniczym gdzie kompetencje i wiedza są równie tyle przydatne co grzebień dla łysego

@MówięJakJest

Proponuje pójść do DHL czy Inpostu, na początek zamiast umowy o prace dostaniecie zlecenie lub propozycje b2b czyli własna firma o nadgodzinach płatnych ponad kodeks możecie tam pomarzyć . Jak zaczniesz marudzić o strajku to zaraz wylecisz z roboty - bo tak wyglada praca w normalnych firmach. Mam nadzieje, że w Ls wkrótce będzie normalnie, skończy się leserowanie i udawanie że się pracuje a wtedy znajdzie się kasa dla tych którzy chcą pracować a nie symulować.

@Deri

a LS niby ZAWSZE daje umowę o pracę? odkąd pamiętam LS preferował zleceniobiorców bo jest im to na rękę - poprostu wymagania firmy wykraczają po za przepisy prawa pracy i wygodniej jest im dać zlecenie niż pracę etatową. Wszystko ma swoje plusy i minusy, pandemia pokazała że zleceniobiorców równie szybko można wywalić niż zatrudnić ;) LS już od dłuższego czasu nie oferuje nadgodzin płatnych ponad kodeks ze względu na to że oszczędza, bardziej niedogodziny dostaniesz lub obniżkę etatu tak więc LS o nadgodzinach również może pomarzyć xD (ekhem... a bony wkońcu wróciły? :D) Jak już porównujesz handling do firm spedycyjno-kurierskich nie mających nic wspólnego z handlingiem to przytoczę do porównania 2 pewne ogłoszenia (Warszawa) różnych firm wraz z wynagrodzeniem: - Magazynier UPS 35zl/brutto zlecenie - "Wsparcie" Obsługi Magazynu Cargo LSAS 25zl/brutto zlecenie co łączy te dwie oferty? stanowiska bardzo zbliżone, nawet lokalizacja magazynu UPS jest bliska LS Cargo różnica? 10zł brutto/h! A jak chcesz porównywać handlerów to LSAS w ogłoszeniach GŁÓWNIE poszukuje na umowę zlecenie natomiast konkurencyjny WAS proponuję umowę o pracę Ja opieram się na faktach, nie na wytycznych od góry bez korpogadki typu "jak wyrobisz X to dostaniesz Y" w to czy w LS znajdzie się kasa szczerze wątpie, zapewne bardziej przykręcą śrubę szeregowym pracownikom a góra będzie spijać śmietankę :) Gdyby nikt nie "leserował" w LSie to ta firma przestałaby istnieć, a Ty straciłbyś ciepły stołek ;)

gogo
@Deri

..wyjdz na plyte,przyjdz na sort i pokaz sie i powiedz to ludziom prosto w oczy..,bohaterku z kreskowki..,papierowy tygrysek.

ble ble..
@Deri

..deri,kolezko sniegowy,ty chyba za bardzo nie kumasz,ze ci leserzy za psie pienidze daja ci miche,zapomniales krwiopijco ,ze ci leserzy to ludzie z krwi i kosci,nie roboty,ci leserzy maja rachunki,oplaty,zycie,ubrania,dzieci,itp. itd. ,a za ta nadzna staweczke ,to sobie mozna lure pic i (usunięte przez administratora) najtanszy zrec..,straszny wyzyskiwacz z cb. ,zaloz cylinder i wez cygaro przemyslowcu hamerykanski..,jestes oderwany od rzeczywistosci jak widac,slychac.

@MówięJakJest

..bo Deri widzi swiat takim,jakim on chce widziec ,lub ma łeb tak zryty odgornie,ze zje spod siebie wlasne (usunięte przez administratora) dla firmy.

Adrianna
@hmmm...

Koleżanki i koledzy z WAS otrzymali już premię za maj. Nasze pensje są teraz niższe o 500 zł. O co chodzi ? Mam wrażenie że nasza firma stoi w miejscu. Odchodzą przewoźnicy i pracownicy. Brakuje rąk do pracy.

@Adrianna

A podyskutuj z @Deri to on ci wytłumaczy, że nasza firma jest i tak super, że nam cokolwiek płaci. Ten sezon zweryfikuje jaki to super pracodawca.

@Adrianna

Ja dostałem prawie 4k wypłaty do ręki za maj nie żebym się jakoś specjalnie tym szczycił ale wiem że są moi koledzy z LS niektórzy nie wyrobią nawet 2k to jest przykre człowiek jest panem swojego losu, to smutne że na identycznym stanowisku w innej firmie dostaję pieniądze prawie dwukrotnie wyższe niżeli bym pracował w LS i uprzedzam pytanie - NIE PRACUJĘ W LS, pracuję w branży handlingowej na stanowisku adekwatnym do moich możliwości, doświadczenia i znajomości i nie jest to praca fizyczna

@MówięJakJest

Kolego przestań(usunięte przez administratora) , zapewne jesteś jednym z tych nieudaczników który został z Ls zwolniony, siedzisz i wylewasz swoje frustracje. Po pierwsze to jak byś rzeczywiście dostał dużo lepsza i 2 razy lepiej płatna prace to być nie miał czasu na pisanie głupot i dawno zapomniał byś o Ls a po drugie każdy dobrze wie ile w Polsce jest spółek handlingowych i ile płaca.

@Deri

Hehe spokojnie panie nerwowy bo Ci żyłka pęknie xD z LS odszedłem sam lata temu po prostu wygasła mi umowa i jej nie przedłużyłem jeśli Cię to interesuje Wydłużyłem swoje „schody do kariery” i poszedłem po rozum do głowy, już 3 miesiące na wypowiedzeniu z LS zacząłem szukać nowej pracy i nie żałuję! :D i uwierz mi że mam dużo lepszą pracę i nawet czas na pisanie opinii na goworku :D nie liczyłem ile jest spółek handlingowych (podejrzewam że chodziło Ci o firmy, bo nie każda firma jest spółką, ale każda spółka musi być firmą. Już raz pokazałeś że masz problem z odróżnianiem tego typu informacji, szkoda tylko że to materiał z WOSu który jest omawiany w szkołach ponadpodstawowych albo i nawet w gimnazjum w zależności od tego jak skończyłeś edukację ) wiem jedynie że LS płaci najmniej xD Pozdrawiam cieplutko z urlopu :*

@MówięJakJest

Po tym co piszesz to widać, że twoja wiedza jest na poziomie gimnazjum/ zawodówka. Nie każda firma jest spółka weź mnie nie rozśmieszaj bo pojęcie firma nie występuje w przepisach prawnych . W Polsce są dwie duże spółki handlingowe Ls i WAS ( tak (usunięte przez administratora) spółki bo inna forma prowadzenia dzielność niż spółka to nie firma a jednoosobowa dzielność gospodarcza, nie ma żadnej firmy handlingowej, która była by jednoosobowa dzielność gospodarczą bo tak prowadzone są bardzo małe biznesy ) poza Ls i WAs jest jeszcze excel ( wiec co najwyżej możesz tam pracować ) ale ta spółka wkrótce zniknie z mapy handlarów w Polsce.

Była pracowniczka
@Deri

Dzbanku... Jaka płaca - taka praca. Nie słyszałeś? Jak firma płaci to tak pracownicy pokazują, jak pracują.

@Była pracowniczka

typowa biurwa z działu rekrutacji LS: "w LSie na PSRce wyrobisz nawet 4000 netto!*" . . . . . . . . . . . . . * jeśli wypracujesz w miesiącu 300h i jesteś studentem do 26 r.ż. xD

Bartek

Czy ktoś byłby w stanie mi powiedzieć ile mniej- więcej trzeba czekać na informację zwrotną po wysłaniu CV w sprawie ewentualnego zaproszenia na rozmowę o pracę?

@Bartek

Zazwyczaj odpowiadają od razu, są takie braki że biorą wszystkich taka specyfika firmy ale to dopiero zrozumiesz jak zaczniesz pracować :D powodzenia

Woah
@MówięJakJest

a myślisz, że studentów też zatrudniają?

@Woah

Głównie studentów i emerytów xd O jakie stanowisko konkretnie ci chodzi?

Woah
@MówięJakJest

Obsługa pasażera w terminalu- na umowie zlecenie. Myślisz, że trafiłbym do odpraw?

Piotr B.

Dnia 18 lutego 2020 roku, o godzinie 23:18 zamieściłem tutaj, na forum, komentarz dotyczący osoby mojego przełożonego. Z tego powodu przepraszam wskazaną w nim osobę. Dziś gdyby przyszło mi ocenić pracę mojego przełożonego, nie dopuściłbym do podobnej sytuacji. Przepraszam także wszystkich, których treść mojego postu mogła wprowadzić w błąd. Raz jeszcze szczerze przepraszam. Piotr B.

@Piotr B.

Widzę że metody stosowane przez pracodawcę i przełożonych w LS się nie zmieniły, nadal polityka zastraszania, nękania i wywierania presji. To smutne że w 21 wieku pracownik nie może powiedzieć co sądzi o pracodawcy nawet anonimowo lecz szczerze. Mówienie prawdy nie jest powodem do przepraszania!

MówięJakJest

Pewnie zagrozili mu że albo go zwolnią, nie dostanie awansu, nie przyjmą go do pracy z powrotem albo że despotyczny przełożony założy mu sprawę w sądzie.

@Piotr B.

Więc nie dopuszczaj i oceń go dzisiaj! Jakie zmiany nastąpiły, i co spowodowało skruchę na forum po prawie dwóch latach? A tak na marginesie, twój wpis pojawia się i znika na przemian z moim poprzednim. Z tą różnicą, że mój jeszcze nie powrócił na forum! Pozdrawiam i życzę błyskotliwej kariery!

nick
@MówięJakJest

Praca na zleceniu na najnizsza krajowa -"marzenie" .. Przynajmniej w czasach bicia rekordow przez lotnisko tak bylo. Czy teraz tez za najnizsza krajowa w tej "prestizowej"pracy sie zasuwa? "Fajnie" tak gnac na 200 i 200+godzin w miesiacu i bac sie, ze jak dostaniesz zawalu albo udaru to trupa dopiero na miescie w dzien znajda, co? Tu powinna byc rubryka byly zleceniobiorca, bo masa osob zapewne tez po 250-250h hacowala na zleceniu. Szkoda, ze mlodziez chowajaca sie za stanowiskami przy odprawie i kombinujaca jak sie nie przepracowac korzystala w umow o prace, bo widac, ze nikt tam wydajnosci nie kontrolowal.

887 880 893

Składałem wielokrotnie CV do pracy w waszej firmie ale bawienie się w kotka i myszkę jest niepoważne Ilekroć dzwonicie do mnie wtedy kiedy ja nie mogę odebrać to gdy oddzwaniam zgłasza się poczta głosowa Słabe podejście do kandydatów, oferty pracy są aktywne od kilku miesięcy dział HR porażka

@887 880 893

Ciesz się że nie odbierają, szkoda nerwów na tą firmę u nich wiecznie brakuje rąk do pracy i jednocześnie wiecznie jest ich za dużo Dział rekrutacji jak i cały hr widzę że nie zmienił się od lat, ich podejście szkoda gadać pewnie włączyła pocztę bo robiła sobie kawkę ;-) nie tylko ten dział ma wszystko w 4 literach

Anna Kuperek
@887 880 893

oj przepraszam, paznokcie malowałam zapraszam do kontaktu :-)

@887 880 893

..bo juz nie potrzeba,zsezon wakacyjny za nami,entrow mniej itp. itd. ,wiec chetnie tez ludziom podpisuja ,,obigowki,, gdy sie sami zwalniaja..

Arkadius
@887 880 893

Lepiej spróbuj w Welcome.

erka

to nie takie proste zatrudnic na lotnisku obcokrajowca przy bezposredniej obsłudze

Polga Jaruzel
@887 880 893

10 ukraincow czeka na twoje miejsce tu nie placi sie za myslenie a za robienie za miskę ryżu tak jak pan prezes powiedział

marek21

Witam , miałem nieszczęście pracować w tej jakże nastawionej na profesjonalizm firmie. Kurcze blaszka , ten gość od grafików , pracujemy na umowe zlecenie a ten łysol sie spina że chce wziąć sobie wolne bo jade z rodzicami na wakacje, szkolenia to żart i tylko darmowe sianko, po szkoleniu niczego się nei nauczyłem i byłem ' zielony' w pierwszym dniu pracy. Chodzi mi o oddział KATOWICE. Nie polecam, Zwykła harówa , pozdro ;) Marek.

Tomasz

A co w Gdansku sie dzieje? Pan dyrektor zdegradował koordynatora bo był niewygodny dla niego bo powiedział prawde pracownikowi po pracy kazał dmuchać w alkomat to jest jakies wielkie nieporozumienie!!! Ludzi ma za nic zero szacunku

alfa

Bardzo arogancka obsługa lotu do Frankfurtu i niechlujnie wyglądający pracownicy byłem waszym pasażerem wczoraj leciałem lotem do Frankfurtu, podróżuję dużo po europie i po za nią i nigdzie nie widziałem takiej słabej obsługi! wyszczekane laski po 18tce z trądzikiem na ryju i kilo tapety na mordzie i tak do klienta, każda ubrana inaczej w zbyt duże lub zbyt małe marynarki w różnych kolorach z dekoltem sięgającym kolan piękna reprezentacja LOTu. Ja wiem że LS nie zarabia tyle co Swissport ale przynajmniej mogli by bardziej zadbać o ubiór pracowników bo są waszą wizytówką.

@alfa

LS vs Swissport? Śmiechłem. LS do pięt nie dorasta zachodnim firmom handlingowym, gdzie zarabia się zdecydowanie więcej i traktuje się pracowników inaczej. Jeśli chodzi o "poziom pracowników" powiem wprost - tak się kończy polityka wywalania starych doświadczonych pracowników, niektórzy sami odeszli po covidowej obniżce płac i znaleźli lepiej płatne zatrudnienie dlatego LS obudził się z ręką w nocniku szukając pracowników niskokosztowych i bez doświadczenia. Niechlujny wygląd? konkurencja (welcome) szyje mundurki pracownikom na miarę, z wysokiej jakości materiałów u porządnej firmy w tym się specjalizującej (modus) polityka umundurowania też jest temu winna jak mają wyglądać pracownicy LSu kupujący sami sobie ubrania z tak niską płacą? na pewno do hugo bossa nie pójdą ani do gino rossi (hehe prezes) tylko do lumpexu

adrian97

nie polecam pracy jako obsługi pasażerskiej w warszawie! stajesz się (usunięte przez administratora) za śmiesznie niską stawkę (ponoć i tak wyższą niż wcześniej bo podwyższyli jak nie mieli chętnych do pracy) wszelkie grymasy alokatorów i shift leaderów wiecznie zadufanych w sobie nie wiedzą chyba jak ta praca wygląda z jednego końca lotniska na drugi wysyłają "masz na to 5 minut" i zrób to a jak nie to wypad mamy 10 innych na twoje miejsce zakłamanie na rekrutacji przestawiają firmę jakby była supermenem lotnictwa a pracuje się tu jak u (usunięte przez administratora)za grosze! ubranie ("umundurowanie") musisz sobie sam załatwić i buty też bo firma nie zapewnia mówią że nie mają funduszy szkoda nerwów i czasu bo gdy się nie spodobasz powiedzą ci do widzenia

@adrian97

widzę że jak już nie pracuję tam kilka lat i nadal się nic nie zmieniło dalej trwa polityka "największej firmy handlingowej, najlepszej, jedynej, nieskazitelnej" kupowanie samemu umundurowania uważam za kuriozum ale w tej firmie nic co nie jest nie możliwe wcale nie znaczy że nie jest realne mundurek - marynarka i spodnie + buty niby nic takiego ale TO PRACODAWCA powinien zapewnić ubiór niezbędny do realizacji stosunku pracy tak samo TO ZLECENIODAWCA powinien zapewnić ubiór niezbędny do realizacji zlecenia ciekawe czy chociaż krawat dają?

A.A.P

Cześć, mam pytanie czy dobrze się pracuje na obsłudze naziemnej ?

...!
@A.A.P

...,,obsluga naziemna,,to taka nazwa łagodna jedynie,inaczej mowiac ,to (usunięte przez administratora) na mrozie,w deszczu,sloncu..wszystkie zjawiska atmosferyczne,ubrany w przemakalna kurtke,zima zimną ,czesto bez mozliwosci zalatwienia sie,bo jestes na plycie pod samolotem,wiec pampers,lub twarda (usunięte przez administratora),w luku dzwigasz na czworaczka walizy po 30 kilo,latem 50st. goraca...,kregoslup siada,stawy siadaja,nadgarstki..a i o przepukline bardzo latwo..-tak w skrocie,natomiast sortownia ,to praca w ciemni,szarzyznie,migajacych jarzeniowkach zoltych ze starosci,pod klimatyzatorami gdzie wieje Ci na glowe cieple powietrze latem przez kratki czarne od brudnego powietrza z zarazkami,wisrusami,grzybami ,patogenami,bakterami itp. ,oczywiscie ladujesz fizycznie bagaze o roznej wadze,czesto powyzej 25 kg w kontener na wysokosc ponad 2 metrow..,zalezy wiec ile mierzysz wzrostu,bo to istotne..,po kilkudziesieciu takich wrzutach....wszystko sukcesywnie siada,od oswietlenia oczy,od hałasu sluch od ciezaru (kilka ton na zmiane) kregoslup itd. w/w wczesniej....Zastanow sie !!

Zostaw merytoryczną opinię o LS Airport Services S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Airport Services S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Airport Services S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Airport Services S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 10 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LS Airport Services S.A.?

Kandydaci do pracy w LS Airport Services S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LS Airport Services S.A.