Opinie o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Airport Services S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LS Airport Services S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Airport Services S.A. w Warszawa

MówięJakJest

LS opłacił za cenzurę zamiast dać należyte podwyżki dla swoich pracowników (usunięte przez administratora)

@MówięJakJest

Człowieku jakie ty musisz mieć nudne życie że cały czas udzielasz się w sprawie Ls . A tymczasem Ls dał podwyżki a z płacenia go work już dawno zrezygnowano

MiskaRyżu+

@Deri

..deri,kolezko sniegowy..,widac po pracownikach w jakich ciuchach pracuja..,spodnie jakies plastikowe drelichy,ktore nie przepuszczaja powietrza,latem kleja sie do ciala,,koszulki po praniu jak worek sie rozciagaja lub rwą na szwach itp.,buty palstikowe z podeszwami pekajacymi dosyc szybko,nogi odparzone latem,przepocone plastkiem,zima zimne ,niewygodne ,odciski,odgnioty itp. ,wszystko to najgorszego soru i najtansze mimo ,ze wrzuca sie to w koszty..,dziadostwo jakich malo..,pensja 2300 bez premii bo z tym roznie bywa..,teraz oplac rachunki roznie 500-600 i wiecej,a to co ci zostanie podziel na 30 dni zycia,jedzenie,obrania,dojazdy itp. itd. zostaje ok.30 pare pln czyli ok. 8 - 9 euro !!!!! ,Jestesmy w ICAO,IATA w Handlingu gdzie caly transport lotniczy jest i ma te same oplaty,stawki,przepisy...,nikt na swiecie tak nie zarabia dzidosko jak Polak na najwiekszym przypomne lotnisku w RP,w Wawie !!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Olek

Dokładnie tak wyglądają podwyżki w tej firmie. Coś rzucili, że niby coś tam się dzieje ale czy ktoś zauważy różnicę śmiem wątpić.

Sssss

Witam. Czy wie ktoś może ile zarabia się sprzątając samoloty .? Proszą o kontakt nie wiem czy warto.

@Sssss

Do LSu rekrutuje kilka firm, z rożnym wynagrodzeniem, z różnymi warunkami, na to samo stanowisko z takimi samymi obowiązkami. Aplikujesz bezpośrednio przez LS? Czy agencja?

Bezpośrednio

@Sssss

jak bezpośrednio to prawdopodobnie 25zł/brutto o ile mam aktualne dane no i oczywiście umowa zlecenia

Robol
@MówięJakJest

Dyrekcja WAS zapowiedziała wysokie podwyżki dla pracowników od października. Pewna informacja od osób tam pracujących. Ciekawe czy będzie jakaś reakcja naszych dyrektorów?

@Robol

To bardzo ciekawa informacja zwłaszcza że do października pracownicy wasu mają jeszcze nagrodę motywacyjną a dostaną jeszcze dodatkową nagrodę pieniężną w październiku (o ile spełnią warunki) Czy to przypadek że szykują się podwyżki akurat po tym okresie? Ja ogólnie nic nie słyszałem o tych podwyżkach ale nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Ogólnie finansowo welcome wypada lepiej niż ls, ma to też związek z tym że ls to spółka akcyjna a welcome to spółka z.o.o.

Aa
@Robol

Podobno 800zł tej podwyżki, info od pracownika z płyty WAS.

@MówięJakJest

..moze sciema,gra na czas aby sezon sie zamknal..,jak w razie pandemi,przestoju,malych ilosci lotow dadza kase?? !! ,ktos tu sciemnia chyba!

Aniela
@...!

Słyszałam od koleżanki że koło 500 tej podwyżki dostaną. Mają grupę LH która dużo lata. Premie sezonową rownież dostaną ale tylko osoby które nie chodzą w lato na zwolnienia.

@Aa

średnio 400zł na każdym stanowisku, pracownicy w LS mogą o takiej podwyżce pomarzyć (usunięte przez administratora)

Dawid
@MówięJakJest

U nas chyba podwyżki są nierealne.

@Dawid

A po co? I tak znajdzie się naiwny który za taką stawkę będzie pracował :D powinniśmy brać przykład z innych krajów bodajże w Hiszpanii albo Portugalii ostatnio był wielki strajk handlerów i odbiło się to mocno na liniach lotniczych, ale pracownicy dopięli swego. U nas się boją nawet powiedzieć nie.

@Dawid

..sa,ale jak bedzie jednosc,teraz dziobią nadgodziny,jeden robi za 3 osoby,zdrwie szwankuje,wyzysk,(usunięte przez administratora)dzisiejszych czasow..,tylko zatrzymanie cos da,ale .........

@ble ble..

Welcome,od 1 października podnosi o 400zl podstawę do pensji LS ni h...a nic nie daje bo nas zwykłych robili ma gdzieś na dnie itd...

@Stary wyga

..a u nas w sorcie kilku wozakow we wrzesniu odchodzi..,i nie tylko wozakow...mamy wiec podwyzke ale obowiazkow (((-;

@Stary wyga

U nas też będą musieli coś dać i zmienić ścieżkę kariery bo minimalna nas dogania.

Welcome podnosi o 400 ale z kwoty 2800 bo tyle płacili

Deri nie kłam
@Deri

Dlaczego kłamiesz? Wiemy jakie stawki mają w WAS bo mamy tam znajomych. W tym momencie pomiędzy pracownikiem o tym samym stażu i na tym samym stanowisku (agent) jest różnica 1000zł. Ciekawe czy u nas też takie podwyżki będą...

ble ble..

..w ls sciezka moze byc jedna,zbieranie podpisow pod obiegowka jak sie zwalniasz..,innych sciezek nie ma ((-;

...!

..nowa czy obecna tabela?

@...!

Nowa, podwyżki od października.

O
@MówięJakJest

I jak tam LSiaki? Jakie podwyżki w październiku? Nowa, superowa ścieżka na miarę nowych czasów zaktualizowana? Aneksy podpisane? Czy wstyd się przyznać, jak zwykle bo firma kasy skąpi?

@Deri

Deri,nie ma Polek tylko ukry przyjmuja na stolki,taka lalka pod stolem zalatwila sobie kase czy jak??

@hmmm...

(usunięte przez administratora)Może jakies konkrety

@O

Jak tam (usunięte przez administratora) odebrałeś już zasiłek? Nie dziwie się ze takie zero jak tu zostało wywalone z LS

!!

sprawdz poczte outlook .

erka
@Sssss

ja sprzatałem na Islandii ale to była kasa pare lat temu marzenie chyba tam wroce w przyszłym roku

brawo zwiazki ktore od 1 wrzesnia zalatwily wybrancom sortowni bardzo fajne podwyzki dziekujemy jak bonie dydy .super

Jak to
@pracownik

Jak to podwyżki od września? Przecież obiecali od października? Tylko niewiadomo ile.

@pracownik

Ciekawe komu zależy na tym by psuć atmosferę ? Podwyżki będą od października a od września jest wyrównanie pensji.

@Deri

Przestań bzdury pisać chodzili na spotkania z Prezesem związkowcy i płakali jak mało zarabiają i bez nich wszystko stanie nic nie poleci jest w systemie kilka osób które potrafią wszystko zrobić ale większość z tej KASTY to leniuszki żeby nie pisać wprost o.......cze !

@Deri

Jakie wyrownanie pensji od wrzesnia?

...podwyzki...zrzutni,obowiazkow..czy jak ?? ((-;

ponadtym

no i fajne :)

Deri

A ty byłeś na rozmowie z prezesem ze tak dobrze jesteś poinformowany ?

@Jak to

..premie osob ktore stracily je z roznych powodow za dany miesiac mialy isc do wspolnego ,,kociołka,, i byc rozdzielone dla wszystkich pracownikow zrzutni na sorcie,bez wyjatku,gdyz CI ludzie zrobili rejsy osob nieobecnych ..,ale okazalo sie,ze dostali tylko ci ze zniszczonymi kolanami na odziezy roboczej i ulubiency (usunięte przez administratora)..,takze jest to (usunięte przez administratora) !!!!!!!! ,bo roobota byla zrobiona nadsilami innych takze !!!

@...!

Czy pracując w LS są zniżki na loty??

brucelece
@Ania

sa ,ale nie iem czy nie zawieszone tymczasowo..

Bystry

Nie bedę się rozpisywał bo jeśli ktos pisze prawdę jakie są warunki i co dzieje się w firmie to opinia zostaje usunięta tak jak to wlaśnie zrobiono! Niewygodne wpisy szybko znikają więc w skrócie powiem- Nie polecam LSAS bo tam jesteś tylko kolejnym numerem i zero poszanowania za marne pieniądze . Zapomnij też ,że bedziesz miał swoje zdanie. Rób swoje i udawaj ,że wszystko jest cacy.

@Bystry

Na szczęście w internecie nic nie ginie i łatwo odnaleźć twój poprzedni wpis dlatego pozwolę sobie go zacytować. Ciekawe żę portal który powinien być niezależny kasuje posty. "Pracowałem w LSAS prawie 5 lat. Jedyne czego będzie mi brakowało w tej firmie to kolegów i koleżanek po fachu...niczego więcej. Jestem kierowcą a raczej operatorem GSE jak to się ładni nazywa w lsas ...(ciekawe kto to wymyślił) Najważniejsze-zarobki jeśli tak można nazwać tą jałmużnę którą się dostaje za wszystkie uprawnieia i odpowiedzialność na lotnisku (pracuję jeszcze w Katowice-Pyrzowice-ale już kończę karierę) ponieważ przez ostatnie 14 miesięcy na moje konto wpływało 2000zł a ostatnio 2360zł i nadmienie, że posiadam wszystkie uprawnienia lotniskowe (Autobusy, pushback, tankowanie wody, asenizacja, odladzanie i inne) oraz wszystkie kategorie prawa jazdy!!! Pan dyrektor i jego kolega kierownik wiele obiecująz szczególnie jeśli jesteś chwiliowo im potrzebny..... i na tym się kończy bo jeśli jest coś nie po ich myśli to tracisz pracę bez powodu zmuszając Cię do odejścia, zastraszają wpisaniem nagany lub zwolnieniem dyscyplinarnym. Przychodzisz do pracy, masz ustalone co będziesz robił w ten dzień czyli np autobus i puschback ale wykonujesz inne zadania oprócz swoich bo brakuje pracowników i musisz za nich robić robotę!!! Krótko mówiąc robisz za trzech ale jak upomnisz się o swoje to powiedzą Ci ,że w zimę po sezonie robisz tylko swoje i nawet masz trochę czasu dla siebie... Tutaj robią tylko 3 grupy ludzi- emeryci żeby dorobić do emerytury, ludzie którzy mają swoje małe interesy i firmy którzy chcą zaoszczędzić na ZUSie oraz ludzie którzy nie umieją poradzić sobie w życiu i nie potrafią znaleźć sobie normalnej pracy bo nic nie potrafią. Nie ma poszanowania dla pracownika!!! Doświadczeni ludzie z uprawnieniami odchodzą z powodu bardzo małych zarobków lub zostają zwolnieni przez kierownika lub dyrektora jeśli są chwilowo niepotrzebni! Nikt już nie wieży w bajeczki dyrektora i obiecanki kierownika bo oni wleźli by w d.u.p.ę bez mydła kiedy potrzebują ludzi do pracy ale to tylko chwilowe bo kiedy sezon dobiega końca pokazują ,że nie jesteś już im potrzebny. Nie polecam pracy w lsas bo tutaj jesteś tylko kolejnym numerem który zostaje Ci nadany podczas rekrutacji a dyrektor i kierownik dbają tylko o swoje cztery litery... dla nich jesteś zerem!"

@Bystry

Jak pięknie opisane. Fajnie że miałeś jaja. Szkoda tak mało osób potrafi pisać prawdę. Niestety od 2 lat szukam odpowiedzi co kieruje ludźmi że nadal pozwalają sobie na takie upodlenie. W tej firmie nigdy nic się nie zmieni do póki nie zmieni się Dyrektor Pan L. A dyrektorem jest osoba która nigdy wcześniej nie pracowała na takim stanowisku i kompletnie nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi to jest człowiek który zawsze ma racje a jeżeli jej nie ma to patrz punkt pierwszy. Warto tutaj wspomnieć nawiązując do pensji o jakich wspominasz że gdy przyszedł Covid to wynagrodzenie zostało obcięte wszystkim pracownikom najniższego szczebla. Wszyscy team liderzy, mechanicy, kierownicy, dyrektorzy dalej pracowali na tych samych stawkach i mieli te same premie co kiedyś i z tych stanowisk nikt nie stracił pracy. Natomiast Check-in, Gse, Bagażowi i Panie sprzątające mieli ucięte wszystko na co tylko pozwalała tarcza, ale i to było za mało bo częśc pracowników dostawało propozycje nie do odrzucenia czyli sami musieli poprosić o zmniejszenie swojego wymiaru etatu do 1/2 pod groźbą zwolnienia z jakiegoś powodu bo ten zawsze na ciebie znajdą lub nieprzedłużenia umowy. Trochę może niesłusznie oberwało się kierownikowi bo on tak naprawdę jest tam nikim. Jest on niczym innym jak marionetką do wprowadzania debilizmów wymyślanych przez Pana L. dyrektora. To naprawdę w porządku człowiek ale przy takiej tresurze stał się kimś zupełnie innym, przez wiele lat się opierał różnym pomysłom ale w końcu i on się poddał i zaczął wykonywać rozkazy. Ja chłopa rozumiem taką ma pracę i bardzo dobrą pensję więc nie chce tej fuchy stracić bo nie brakuje tam życzliwych któzy chętnie na niego donoszą do Pana Dyrektora bo liczą że tym sposobem kiedyś zajmą jego miejsce. Nie rozumiem tylko ludzi którzy trzymają się tam rękami i nogami jakby nie było innych pracodawców, i tylko dzięki tym amebom umysłowym bo ciężko to określić inaczej to ta firma nadal funkcjonuje. Wszyscy ci którzy tworzyli tą firmę, którym cokolwiek się chciało, którzy mieli pasję w tym co robili już dawno są u konkurencji w Ryanair lub znaleźli swoją własną inną ścieżkę kariery A najlepsze to w tym wszystkim są związki zawodowe które jeszcze nigdy nie zrobiły nic dla pracowników a podpisują wszystko co firma im do podpisania da i to kolejny niezrozumiały fakt, nie ogarniam jak można do takich związków należeć i dobrowolnie zgadzać się na potracanie tego z jałmużny. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze rozsypujący się sprzęt który kiedyś doprowadzi do prawdziwego nieszczęścia. Firma wprawdzie się jeszcze przed covidem chwaliła nowymi zakupami ale prawda jest taka że był to i tak sprzęt najniższej jakości który rozpadał się po pierwszych miesiącach użytkowania i kompletnie nie nadawał się do specyfiki pracy na tym lotnisku. Odejście z tej firmy po kilku latach nie było łatwe ale to najlepsze co można było zrobić. Mam nadzieję że na Pana Dyrektora przyjdzie też kiedyś pora

@Pudzian

Dobrze, że o tym piszecie. Stawki, które obecnie obowiązują są żenująco niskie. Tylko dodatki, które były przed covidem pozwalały na wypracowanie w miarę przyzwoitej pensji. Po tym jak wszystko pozabierali (marzec 2020) ludzie dostawali 2000 zł na konto a niektórzy mniej... W międzyczasie odeszła pani prezes i dobrze, bo to ona była zwolennikiem pensji = miska ryżu. Teraz nowy prezes obiecał podwyżki od października, tylko nikt nie wie ile wyniosą. Jeśli zaproponują 200 brutto to lepiej niech nic nie proponują. W firmie konkurencyjnej już podpisują aneksy i wiedzą na czym stoją a u nas nadal tajemnica.

TylkoPodrzuce

Zarobki w was: tinyurl.com/wawwas

Bystry
@Pudzian

Ja juz napisałem opisałem wczesniej co tak naprawdę dzieje się w oddziale ktw ale mój wpis został usunięty! Zapewne na prośbę dyrektore w/w oddziału który pilnuje tylko swojej (usunięte przez administratora)i jeszcze nigdy nie wstawił się po stronie pracownika. On się cieszy z tego jak poklepią go po plecach za oszczędności w firmie i za ogarnnięcie wszystkich obowiązków połową pracowników którzy robią za trzech! Wszystko to cieszy górę a pana L cieszą tylko kolejne zera na koncie. Może kiedyś ktoś wreszcie zmądrzeje i dojdzie do wniosku, ze to ludzie tworzą firmę a nie pseudo dyrektor czy kierownik. Pozwalniali najbardziej doświadczonych ludzi ze wszystkimi uprawnieniami, druga połowa odeszła sama bo nikt za jałmużnę którą sie zarabia rodziny nie nakarmi a przyjeli sobie na sezon uczniów bez przepustek i z zerowym doświadczeniem płacąc im 2x wiekszą stawkę niz staremu pracownikowi z doświadczeniem i uprawnieniami! To cała logika firmy..... oby przerobić sezon a dalej się pomysli....

@Pudzian

Niezależny portal jest jednak przekupny i zależny od "władzy" Super ,że mój wpis się zachował- to tylko kropla w morzu całej sytuacji w firmie bo długo by pisać! Mnie to już nie dotyczy ale może ktoś tam na górze popatrzy w końcu na ręce pana dyrektora i zauważy, że to nie jest odpowiedni człowiek na tym stanowisku. Może wreszcie poprawią się warunki pracy choc szczerze w to wątpię...jednak życzę pracownikom najnizszego szczebla żeby warunki ich pracy były uczciwe z godnym wynagrodzeniem za swoją odpowiedzialną pracę.

@Pudzian

Pytam kiedy będzie dodatek stażowy

@Pudzian

Tam się nigdy nic nie zmieni póki pseudo dyrektorem będzie nadal Pan L. Nie zmieni się również jeżeli pracownicy się nie postawią. Wszyscy oni mają taki los jaki sobie zgotowali. Ci mądrzejsi doświadczeni dawno uciekli, z jednej zmiany aż trzech doświadczonych i pracowitych można powiedzieć w tym samym czasie. I nawet to nikomu nie dało nic do myślenia - nie zrobili kompletnie nic żeby tych doświadczonych ludzi zatrzymać. Trzeba o nich książkę napisać - to będzie bestseller :)

@Pudzian

Nie znasz prawdy a kłamiesz . Gdy był COVID to nikt nie dostawał premii żaden kierownik czy dyrektor. Premie są dopiero od czerwca a administracja nadal nie ma premii

Hehe
@Deri

Bo ty jesteś z administracji i nie masz pojęcia jak wyglada praca na terminalu xD

@Hehe

Pojęcie mam ale co to ma do rzeczy ? Kłamiesz ze w administracji przywrócono premie .

Rekrutacja koszmar nie polecam nikomu, głupie docinki, niepotrzebne komentarze, panie z HR łącznie z panią O.N. na czele obgadywały kandydatki i kandydatów po zakończonym spotkaniu, pani ola jest bardzo arogancka jak się kogoś obsmarowywuje to należy wpierw sprawdzić czy drzwi są zamknięte i czy nikogo nie ma na korytarzu i uwagi co do wyglądu i ubioru zachować dla siebie. Powiedziały że oddzwonią z wynikiem rekrutacji jak najszybciej, dzwoniły kilka razy i raz sms ale nie odpowiedziałam, nie mam zamiaru pracować w firmie w której tak traktuje się kandydatów a co już dopiero pracowników.

zdawkowe, pytania na poziomie szkoły średniej po angielsku najbardziej interesowało ich to jak kandydaci reagują na pytania rekrutacja to masówka - nie ty to następny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Janek

Wie ktoś może kiedy będzie nabór na PSR?

poki co,daruj sobie !
@Janek

..nie masz wiekszych ambicji i aspiracji w zyciu??

bylyzleceniobiorcca
@poki co,daruj sobie !

jemu wystarcza najnizsza krajowa na zlecenie w pracy swiadczonej pod kierunkiem pracodawcy.

Obiektywny

Czemu tutaj osoby nie mają odwagi napisać po imieniu i nazwisku inno same ksywki miejcie jaja a nie mądrale za telefonem klawiszy i wypisywanie komentarzy jak ktoś odszedł to sprawa twoja a nie potem żale wypisywać że coś nie pasowalo w firmie

Houchin

Ja tam sobie chwalę, bony paliwowe, darmowe grześki, czasem coś wypadnie z bagażu, żyć nie umierać.

Ooo

Pytanko czy bez rekrutacij jesteś się wstanie przenieś na PSR. Czy musisz czekać na rekrutację?

ELON

Wsparcie obsługi naziemnej na płycie lotniska - czy jest to ciężka praca, warto? Mam mieć rozmowę kwalifikacyjną na to stanowisko. Proszę bardzo o opinie i podpowiedź.

@ELON

Krótko mówiąc nie warto. I to nie będzie rozmowa kwalifikacyjna tylko panienka z biura zobaczy czy masz po 2 ręce i nogi i jak tak to masz tę robotę.

2 lewe też przyjmą ;)

ELON

@ja Rozumiem dzieki za informacje. Ogolnie szukam pracy na wakacje i sie zastanawiałem nad tym. Ale nie wiem jak z dojazdem bo czytając komentarze zmiany róznie sie zaczynają. 22 zł / h zostało mi zaproponowane

@ELON

Głodowa stawka biorąc pod uwagę że jest to ciężka praca fizyczna

@ELON

...wpadaj,zrobisz kilka ,,słitfoci,, przy goleni samolotu na pamiatke,zapelnisz bagaznik enterka i ......... p..lniesz przepustke na stoł a na drugi dzien bedziesz leczyl zakwasy (((-;

@MówięJakJest

..chcesz zobaczyc wspolczesny (usunięte przez administratora),na przykladzie Chopina-sort-rampa..,sort ,temperatura wewnatrz ok 25 st. ,ciagly halas sorterow starych,piszczacych,psujacych sie co chwila,naparawianych i...znowy ,,stop,, bo padly.Brak obsady ludzi ok.30% czyli robisz za nieobecnych,dodatkowo mase ludzi na zwolnieniach,urlopach i...szykujacych sie do odejscia z f-rmy???,nie obozu pracy w 21 wieku .Przychodzisz i na oslode czeka na cb kilka ton waliz,bagazy do skanowania,zaladowania w w/w warunkach...10-ego otwierasz konto i czeka na ciebie ok.2400 pln,odejmujesz rachunki,dojazd itp. ok.dajmy na to 600 pln (bo z tym roznie u kazdego).i jak z liscia w gebe...,policzmy 3100 pln/miesiac brutto,miesiac ma 31 dni czyli 100 pln brutto ,czyli ok 70-pare na reke.,dalej inaczej policzmy i ukarzmy wizje, zostaje 2400-te ok.600 pln,= 1800 pln ,podzielmy to tak : 1800 :31dni (bo jesz itp. codziennie) zostaje ok. 50 pln na wszystko inne !! 21wiek,najw.lotnisko w RP,rynek,mediana placy warszawska..i zostaje Ci OK 12 OJRO !!!!!! jak to nazwac,niech kazdy sobie sam odpowie,i niech kazdy ,kto chce sie tu zatrudnic,niech tez pomysli czy lepiej patrzec na samolot na niebie i przytulac konkretna pensje czy zap.. przy samolocie na stanowisku za w/w gaże..,napisane na podstawie sortowni ale na ,,rampie,, tak samo...,roznica tak miedzi nimi,ze oni tyraja przy samolocie w kazdy rodzaj pogody !

@...!

Doskonale wiem o czym mówisz i w pełni się z Tobą zgadzam, pracowałem w tej firmie więc wiem jak jest. Polscy pracownicy jeśli chodzi o handling zarabiają najmniej w UE, LSAS i WAS w Polsce doją pracowników do zera.

@MówięJakJest

..bo firma zarzadzana jest tak jak zarzadzana byla kiedys przez komunistow..,mianowicie,masz robote,to sie ciesz..ale jak chciales podwyzke lub inne zwykle przywileje,to musiales sobie wywalczyc tylko strajkiem..,inaczej nie dalo rady,tak tez tu wyglada sytuacja,przy korycie daja sobie wysokie apanaze,nagrody itp. ,a tobie i tobie tylko tyle ile cie sie nalezy w/g tabeli plac.Nie tedy droga !!!!!!!!!

@...!

Zarząd się zmienił, więc może nowy prezes zrobi coś dobrego dla tej firmy i jej pracowników. Ma szansę naprawić te lata zaniedbań po swoich poprzednikach. Tabela płac prehistoryczna z żenująco niskimi stawkami. Może 10 lat temu było by to ok ale nie teraz.

@MówięJakJest

..ciezka praca wymaga dobrego i pelnowartosciowego jedzenia,a dzisiejsze ceny tych produktow..w ogole zarcia jest masakryczna.Pensje w ls sa glodowe,nie wspomne o innych wydatkach aby zyc na jakims ludzkim poziomie w 21 wieku !!

nole
@ELON

A może byś poczytał najpierw o skutkach zdrowotnych ciężkiej pracy fizycznej w wysokich temperaturach. Przy dźwiganiu i ładowaniu tego ciężaru szczególnie odczuwalnych. Warto poczytać o skutkach udaru. I o skutkach dźwigania w wymuszonej pozycji (luki bagażowe). Przy bagażach chyba nie płacą najniższej krajowe, jak obsłudze pasażerskiej na zlecenie, ale zwolnienia lekarskie jak nie będziesz mógł wstać z łóżka z bólami kręgosłupa sprawdzają skrupulatnie.

hmmm...

..jakos tego nie czuc,przychodzi jakis gamon ,kierowniczek wredny i klamie ludziom w oczy,wypiera sie tego i owego,ty,,po,,wy zaprzaniec.

@hmmm...

Praca fizyczna w bagażnikach jest bardzo ciężka ładujesz bagaż sto walizek i cargo.

..zeby tylko 100 !

@ELON

.Pieknie brzmi ,,wsparcie obslugi,, ha ha ha..,nazwijmy to tak jak to wyglada,a wiec ,(usunięte przez administratora) az ci sie pot po rowie leje w kazda mozliwa pogode,na kolanach,obite kostki,siniaki,bol,kolana ,kragoslupa,nadgarstkow...,wrak czlowieka za kilka lat i w kolejke do lekarzy .... ,,wsparcie,, hhhaahhahahhaaa !!

@ELON

Nie polecam Ci, bo trafisz na Panów Biedkę i Pana Adriana, którzy tylko będą czekać aż coś źle zrobisz lub wymyślą coś na Twój temat niestworzonego.

Hahaha
@..wiem,ze ...

Nie chciało się nosić teczki, trzeba dźwigać walizeczki hie hie..

@Hahaha

..no nie,po prostu zycie czasem rzuca tam czy tam..czy tu ,kazde doswiadczenie przynosi dobre efekty.

@Miluski

..oni sa z tych,co byli nikim a sluzyli na kolankach i dochrapali sie posadki..,jest przyslowie ,,dajcie mi wladze,pokaze kim jestem,,

vvv

Należy w tym miejscu dodać, że np rotacja Entera to wszystko razy 2:)

Miluski

Pracodawca bardzo miły, niestety pan trener rampy Adrian urwał z choinki używając tekstów typu ,,pasażerowie nie polecą na wakacje" do nowych pracowników oraz twierdząc że sobie nie poradzą.

@Miluski

jaka płaca taka praca xD współczuję nowym pracownikom, trzeba mieć mocną psychę aby tam pracować...

@MówięJakJest

Dokładnie, ja już ledwo wytrzymuje z tymi trenerami, chyba SMS będzie pisany. Zdrowia Ci życzę i chyba się przeniosę na inne lotnisko lub do konkurencji.

@Miluski

"trenerzy"... heh a dzięki Tobie zdrowia również, mi ogólnie bardzo się poprawiło odkąd nie pracuje w LS xD u konkurencji jest podobnie jeśli mówimy o WAW... tylko z tą różnicą że więcej się zarabia :D

Iwona Krzeminska

Z powodu trudności w odprawie on-line oraz długiego oczekiwania na kontakt na messenger nie wspominjąc o pozycji 77 w oczekiwaniu na połączenie z agentem pod numerem 22 57777 56 udałam się bezporednio na lotnisko Chopina w Warszawie aby wyjaśnić sprawę, odprawy dokonała (usunięte przez administratora) oraz przeszkoliła mnie w zakresie wypełnienia EU Digital Passanger Form. Brakuje mi słów uznania dla (usunięte przez administratora) byłam juz zrozpaczona, ze nie polecę poniewaz system odprawy on line nie odpowiadał na mój nujmer rezerwacji i biletu, profesjonalizm tej Pani oraz empatyczne, cierpliwe i spokojne podejście zasługują na najwyższe uznanie.

@Iwona Krzeminska

...wypadek przy pracy pani na obsludze ((-;

abecało
@Iwona Krzeminska

Cudownie, tylko to RODO...

@Iwona Krzeminska

Znam wymienioną agentkę osobiście anioł a nie kobieta :-) wszystko wytłumaczy i odpowie lata pracuje w lotnictwie nie tylko w LS doświadczenie robi swoje w LS tylko się marnuje ;)

Tede

Co sie stało z Pania prezes ktoś cos wie?

Oo
@Tede

Też mnie to ciekawi. Może w końcu będzie lepiej w tej firmie skoro największa wyzyskiwaczka odchodzi? Myślę, że nie do końca z własnej woli. Tyle lat pod batem, nareszcie koniec. Oby następca poważnie myślał o klientach oraz o pracownikach firmy. Już za dużo strat poniesionych przez złe decyzje zarządu.

@Oo

..ujme to tak,gdybym chcial podpisac z firma umowe na wykonywanie tego lub owego,to sprawdzilbym opinie o danej firmie na necie..,a czytajac juz konkretne info od pracownikow chocby LS-u ,ktore wlasnie istnieje,to co mial bym sobie myslec o firmie....,przeciez czytajac te opinie pracownikow,to wlos sie jezy ,co dzieje sie w danej firmie..,wiec nie dziwie sie,ze ktos tam nie mialby ochoty podpisac kontraktu z taka firma.....i w wten sposob mozliwe,ze tracimy zainteresowanych wspolpraca.....

@hmmm...

Żaden zarząd nie traktuje poważnie wypocin sfrustrowanych pracowników na gowork.

Aa
@Oo

Nie będzie następcy, bo tej pseudofiremki już nie ma. PGL ją przejmie i zlikwiduje i to tak, żeby odpraw nie wypłacić dobrze wam radzę szukajcie sobie roboty.

Teri
@Aa

Zamiast pisać głupoty i wymyślać bzdury wyssane z palca to proponuje zabrać się do roboty bo nowy prezes nie będzie tolerował lenistwa

@Aa

A skąd takie wnioski? Prosimy o konkrety.

@Teri

A kimże będzie nowy prezes? Oby nie tolerował rownież wyzysku pracowników. Za marne grosze, które płacą nikt nie będzie tyrać.

XD

Na taczkach ją wywieźli

@Aa

..masz co poniekad racje..,ale bagaze,walizki itp. same sie nie zaladuja..,no,chyba ze piloci i stewardessy ,ktorzy nie lataja beda to ladowac...?

@Tede

.....bo to zła kobieta byla.........

Deri

Jak się nie podoba to zawsze możesz zmienić prace. Magazyny obsługujące sprzedaż internetową cały czas zatrudniają nawet do biedronki szukają wybór szeroki. Dlaczego tego nie zrobisz?

@Deri

Odpowiedź na miarę "korporacyjnej" firemki. Brawo. Zamiast zgłębić problem, to najprościej pracownikowi pokazać drzwi, skoro się nie podoba. Standard od początku istnienia tej firmy jest ciągle taki sam - żaden.

Deri

To nie moja odpowiedz jest na miarę korporacyjnej firemki tylko twoje oczekiwania są na miarę pracownika państwowej firmy który myśli, że wszystko mu się należy. Czego nie rozumiesz ? Jest pandemia, lotnictwo w kryzysie, rejsów grubo ponad 50% mniej a ty oczekujesz premii, dodatków i bonów. A skąd firma ma mieć na to wszystko kasę?

@Deri

Deri, skończ już z tą kiepską obroną firmy bo i tak nic za to nie dostaniesz. Nawet za ciężką pracę nie potrafią docenić a co mówić o twoim żenado-trollowaniu tutaj... Piszesz, że lotnictwo w kryzysie - jasna sprawa, ale to nieusprawiedliwia do okradania pracowników z minimum, które im się za ciężką pracę najzwyczajniej należy. Poza tym, przed kryzysem zarobki też były nieciekawe więc nie tłumacz tej sytuacji tą pseudopandemią. W tej firmie zawsze jest kryzys. Zawsze był. I zawsze będzie.

Deri

Skoro zawsze był kryzys i zawsze będzie to co jeszcze tu robisz ? Zarabiałeś mało przed pandemia , zarabiasz mało w czasie pandemii i chcesz nadal zarabiać mało już po pandemii ? Co ty jesteś jakiś masochista ? Znajdź inna prace gdzie zarobisz dużo więcej i pochwal się nam wszystkim ile zarabiasz i jak extra się pracuje . Zrobisz to ? Wątpię bo w innych firmach wcale nie płaca tak dobrze a zapierdol jest większy.

Deri

A co do tego co się pracownikom należy - należy się zapłata za prace a pracy jest mało dlatego obcięli etaty o 20%. Pracujesz mniej i zarabiasz mniej a ty byś chciał pracować mniej a zarabiać więcej. Nikt nikogo nie okrada bo pracodawca nie ma obowiązku płacenia za siedzenie na (usunięte przez administratora)

@Deri

w innych firmach nie płacą tak dobrze jak w LS? Człowieku nie wiem co ćpasz ale podziel się xD nawet Ci zapłacę bo MNIE STAĆ może dlatego że nie pracuje już w LS hehe zapierdol większy? pod względem ilości operacji to LS ma najwięcej roboty (porównuję tu WAW, bo nie śledzę innych lotnisk) wystarczy zobaczyć rozładunek/załadunek enterka albo innych januszolotów wyładowanych po brzegi bagażami samolotów LS poprostu nie wyrabia się (pasażerowie czasami bardzo długo czekają na bagaże, wtedy otwarcie pracownicy mówią - nie mamy ludzi, sam byłem świadkiem kilkunastu takich sytuacji) i nie dziwię się bo rąk do pracy coraz mniej a walizki ciężkie

Barti
@MówięJakJest

Pierwszy weekend po rozpoczęciu akcji "lot na wakacje " i juz ponad połowa enterów startuje z 2 , 3 h opóźnieniem. Przypadek ? Nie sądzę ;) pozdrawiam byłych pracowników ls ;)

@Deri

Człowieku, skończ z tą żenadą. Nie wiem w jakim oddziale i dziale pracujesz, że siedzisz i nic nie robisz ale wierz mi, że są oddziały, gdzie mimo mniejszej liczby rejsów pracy jest mnóstwo bo skład osobowy jest poniżej minimum i brakuje rąk do pracy. Ludzie zasuwają za trzech a zarabiają poniżej minimum.

Nikt

Brakuje ludzi do pracy. Sytuacja jest gorsza niż dwa lata temu. Na enterkach już mi plecy siadają :(

Yebac ls
@Barti

Akurat dzisiaj to było też zrządzenie losu albo celowe działanie siły wyższej, bo sort się zyebala. Ale będzie jeszcze lepiej i tylko czekać na to że ludzie nie wyjdą na płytę. Dzisiaj za zostanie na nadgodziny rzucali bony z rękawów a tak to brak. Jakieś opowieści dziwnych treści o premiach. Straszenie ludzi jakimiś wyjaśnieniami, bo się nie zostało na nadgodziny które sobie odbierzesz jak będzie im pasowało a nie pracownikowi. Nie dajmy się wydymać bez mydła. Będzie kasa, będzie praca. Niech sami z góry zapier alaja w niedzielę jak im się zrobił kibel. Za tydzień będzie kolejny prezesina, bo ten weźmie odprawę i świadomie spierdzieli

Robol
@Yebac ls

Kiedyś pan prezes powiedział że nas mogą zastąpić panie z biura a my robole nie możemy zastąpić nikogo więc Panowie dyrektorzy zdejmijcie garniturki po 7 tysięcy i ubranka do testowania załóżcie buciki i do dziury na czarterka zapraszam oczywiście dostaniecie bona za 12 zeta hihi

@Yebac ls

Takich laserów jak ty zaczną wywalać z Ls to może coś się zmieni na lepsze. To pracodawca wskazuje kiedy pracownik ma odbierać nadgodziny i nie pracownik kiedy mu pasuje . Wam się w (usunięte przez administratora) poprzewracało, wywala was z roboty pójdziecie do prywaciarza to zobaczycie co to ciężka praca.

Obcy
@Olek

Nie jesteśmy na Białorusi na szczęście tv już niedługo dowie się co się dzieje na lotnisku pasażerowie to zrobią poleca głowy kij ma dwa końce .czekamy cierpliwie na efekty domina Zwyciężymy!

@Obcy

A co się dzieje na lotnisku? Była awaria a pracownicy odmówili zostania po godzinach przez co były jeszcze większe opóźnienia. Proponuje poczytać kodeks pracy. Polecą głowy ale takich roszczeniowych leni jak ty.

Obcy
@Olek

Dobry tok myślenia przygotuj się że już niedługo będziesz pracować za 3 a może dasz radę jeszcze kilka nadgodzin zaliczyć dobre perspektywy dla pracodawcy jesteś twardy jak T Lee Johns w Ściganym powodzenia

@Obcy

Przekonasz się jak twardym trzeba być gdy wylecisz z roboty, jak trafisz do prywaciarza to zatęsknisz za Ls. A to już wkrótce.

@Olek

Ile lat pracujesz że piszesz takie głupoty, u prywaciarza masz 4 koła a w tak dobrej firmie jak ls 2400 i z czego się cieszysz ,jak chcesz dziobać to idź pracować do kurnika jako kogut może coś wydziobiesz ale dzieciakom jeść nie dasz , możesz jeszcze prosić o bon sodexo albo o poradę u psychiatry pozdrawiam pracownik ls

@Tede

Pani prezes sam zrezygnowała bo ma honor i nie mogła patrzeć ludziom w oczy bo wynagrodzenie jest mniejsze niż u ludzi którzy zamiatają ulice ,ale jest nowy prezes facet to będzie robił z nami przy rozładunku itp

Mało ludzi
@Stary wyga

Jest za mało nas do pracy a lotów coraz więcej. Będą lody jak dwa lata temu? Opóźnienia już są a czartery dopiero ruszają.

BrawoLuśka
@Deri

Są tacy, którzy zmienili i to nie na magazyn internetowy...i nikt im nie kaprysi na temat elementu stroju, który powinien zapewnić pracodawca.

Irena

Przeczytałam wszystkie opinie i obawiam się kontynuować rekrutację.... Chciałabym znaleźć sobie pracę na lotnisku na stałe, i myślałam, że LS to dobry sposób zacząć swoją znajomość z lotniskiem. Jeżeli w Ls nie warto, to gdzie? Czy może na okres wakacyjny warto?

@Irena

o jakie stanowisko Ci chodzi? w jakim oddziale?

wsparcie obsługi naziemnej(pokład)

@Irena

Wybierasz się na rozmowę.? Do mnie dzwoni i dzwoń i dzwoni kobieta i poleca. Tylko nie chce powiedzieć ile będę zarabiała. Ludzi nie mają do pracy jak nic

@Sssss

w środę mam rozmowę online, (usunięte przez administratora) chyba dzwoniła do mnie, mówiła, że wynagrodzenie 25zl brutto, do 100 godzin na miesiąc, też mówiła, że jakaś taka praca na magazynie /sprzątanie samolotów, i że miało być spotkanie w piątek, gdzie mieli mi wszystko opowiedzieć(obowiązki), ale "nie udało im. się", więc mam w środę "rozmowę kwalifikacyjną" in conclusion, zrozumiałam tylko to, że nic nie zrozumiałam.

@Irena

Czyli tzw. „kryształ” sprzątanie pokładu? Czy wsparcie na płycie? To tylko z nazwy „wsparcie” bo zakres czynności niczym się nie różni od normalnego pracownika, oczywiście zdecydowanie różni się wynagrodzeniem, sposobem zatrudnienia (umowa zlecenia). Zacznie się 4 fala to ich wykopią, nie polecam się angażować w to bo to tylko strata czasu. Jest to ciężka fizyczna praca za którą dostajesz śmieciowe wynagrodzenie. Co do atmosfery to sama możesz tu przeczytać, brak szacunku przełożonych, ogromna rotacja, w lato praca na płycie w upał i tylko szybciej i szybciej, nie zdążysz jeden samolot robić już zapitalaj na kolejny. Jak chcesz pracować na lotnisku to zatrudnij się w sklepie, albo jak już chcesz koniecznie to do obsługi pax na terminal. Obecnie mimo pandemii w ls są ogromne braki kadrowe, zmieniło się wynagrodzenie odeszło sporo dodatków, odeszło dużo pracowników. Wystarczy poszukać na necie że do lsu zatrudnia przynajmniej kilka firm, ja naliczyłem 3 m.in. job impuls art time i jakiś slavehunter (wiem przekręciłem nazwe ale celowo :D) dodatkowo firma szuka sama na własną rękę, a to ogłoszenie z takim samym zakresem obowiązków ale pod inną nazwą wisi już od kilku miesięcy.

@Irena

Ja jeszcze nie rozmawialam , odpisałam że oddzwonię bo w pracy jestem. 100 godzin to co to dodatkowa praca ma być... Napiszę jak oddzwonię ....to może się spotkamy w "nowej" pracy. Pozdrawiam Agnieszka

@Sssss

Hehe… dzwoni dzwoni i poleca :D To ją przyciśnij i się spytaj xD To jest tak bardzo „LSowe” ze nie chcą podzielić się zarobkami że czasem śmieszne Podzielę się prawdopodobnymi scenariuszami rozmowy z życia wzięte: „Jeśli przepracujesz X h miesięcznie to zarobisz nawet Y zł” - gdzie X jest podana ilość godzin GRUBO ponad etat z nadgodzinami a Y pensja wcale nie wysoka jak na ilość przepracowanych godzin. Firma oszczędza na czym popadnie ludzi brakuje prawie w każdym dziale.Szukają jeleni.

@Irena

Na okres wakacyjny to trzeba się zatrudniać w maju a nie sierpniu bo to zdecydowanie za późno. We wrześniu już nie będziesz potrzebna.

@Sssss

..kobieta dzwoni ,bo za kazdego zlapanego dostaje kase,o ile to jest jakas agencja..,typowy ,,head hunter,, ((-;

@hmmm...

Biorąc pod uwagę stosunek zarobków do obowiązków jakie trzeba wykonać + atmosferę w pracy to raczej typowy SLAVE HUNTER ostatnio sprawdziłem "ofertę" jednej z agencji poszukującej pracowników do obsługi na lotnisku - terminal tzw. sekcja pomocnicza PSR albo bardziej PiSuaR jak kto woli bo jesteś od wszystkiego a jesteś nikim - taka prawda ;-) udając totalnego żółtodzioba zadzwoniłem do agencji J.I. która ma swoje biuro w Warszawie, odbiera rekruterka o wschodniobrzmiącym imieniu i nazwisku inicjały A.P dzwonię - odbiera po 2 sygnałach (raczej telefony to tu się nie urywają :P) na wstępie zapytała mnie czy szukam pracy na stałe czy tymczasowej to odpowiedziałem że na stałe ale tymczasowa też może być - zapytałem że przecież to agencja pracy tymczasowej skąd te pytanie, dostałem odpowiedź że "klient szuka na stałe, a my jesteśmy tylko pośrednikiem" bardzo profesjonalnie objaśniła mi obowiązki na stanowisku, co mnie może czekać niechętnie podzieliła się informacją dla jakiego klienta - powiedziała mi jedynie że dla "największej firmy handlingowej w Polsce" więc spytałem: LS? - odpowiedziała że tak jeśli jestem na tak - spotkanie na Teamsie krótka prezentacja firmy oraz autoprezentacja przed "pracodawcą" co do warunków to stawka 19zł z groszami brutto "klient bardzo ceni sobie dyspozycyjność więc prośby grafikowe raczej nie będą brane pod uwagę" umowa zlecenia do końca września później "jeśli się sprawdzę to może zostanę" jak usłyszała że mam ważną przepustkę PPL i promesę to oczy jej się zaświeciły jak pięciozłotówki (tak, przez telefon! sic!) może spotkać się ze mną nawet dzisiaj biuro działa do 16 podała mi adres i wgl na moją odpowiedź że "jeszcze się muszę zastanowić" zaproponowała że oddzwoni spytać o decyzję Nie wiedziała że rozmawia z kimś kto ma paroletni staż pracy w handlingu, kilka ładnych lat pracowałem już w LS i nie tylko a obecnie nadal pracuje w lotnictwie - ale bezpośrednio dla linii lotniczych a nie handling ;-) potraktujcie to jako recenzję rekrutacji LS - dopóki jej nie usuną heh :D

Magda

Czy firma podchodzi elastycznie do zatrudniania studentów? Jest możliwe robienie pół etatu na stanowisku Agenta Obsługi Pasażerskiej? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko?

@Magda

..poczytaj opinie..pomysl..,wszak jestes student,wiec myslec powinienes logicznie..

@Magda

..Magdo,daruj sobie bo nerwicy sie nabawisz..,wszystko jest cacy na poczatku przy rekrutacji..,ale szybciutko czar prysnie po kilku dniach tyrania !!

Chętny do pracy

Witam ile się czeka na odpowiedź na stanowisko PSR?

@Chętny do pracy

Na PiSuaRa około miesiąca, przepustka 2,5 miesiąca około to po tym czasie znajdziesz sobie już lepszą robotę xD

EvergreenEG

W LS pracowałam przez 2 lata w dwóch różnych oddziałach. I chociaż nie pracuję w tej firmie już od ładnych kilku lat, to widzę, że niewiele się zmieniło... a jeśli już, to na gorsze. Pensja, śmieszna nawet w czasach przedpandemicznych, często nie starczała nawet na waciki. Pracownik notorycznie karany był wpisami do akt za takie pierdoły jak np. zły kolor i wzór chusteczki na szyi(!!!), zabieraniem premii za to, że ośmielił się wziąć UŻ/L4 itp. Natomiast pojęcie nagradzania pracownika jest tej firmie całkowicie obce. Zresztą, co tu dużo gadać skoro neoni i tola zarabiają niewiele ponad 2 tysiące na rękę za tak odpowiedzialną robotę jaką jest wyważenie samolotu i całościowe przygotowanie go do rejsu??!! Praca zmianowa ale nieregularna - grafik jest na bieżąco ustalany co miesiąc, tylko co z tego skoro notorycznie dokonywano zamian w ostatniej chwili i dostawało się telefon "Czemu nie ma cię w pracy?", "Czy przyszedłbyś dziś do pracy mimo wolnego?" "Czy przyszedłbyś dziś wcześniej/został dłużej?". Jeśli nie odbierało się telefonu (bo nie ma takiego obowiązku w wolny dzień), to potem były straszne wąty do ciebie. Rampiarze byli zmuszeni pracować na ponad 20-letnim, wiecznie psującym się sprzęcie, z którego strach było korzystać. Teoretycznie LS zapewnia służbowy mundur, ale zanim się go doczekasz, to przez 3-6 miesięcy pracujesz w ciuchach prywatnych (oczywiście muszą być podobne do mundurka bo leci wpis do file! nie masz? kup sobie sam za swoją żałosną pensję), a nawet jak go dostaniesz, to osoby noszące rozmiar S dostawały mundurek jak na słonia a tężsi pracownicy bardzo ciasne ciuszki. Wymiany się nie doczekasz, bo pani z magazynu wiecznie zajęta a wszelkie poprawki krawieckie na swój koszt, jakżeby inaczej. Mówię tu o mundurkach działu Pax. Pokój socjalny mikroskopijny, każdy siedzi na każdym, ludzie zmuszeni są spożywać posiłki na podłodze, zero prywatności przy przebieraniu się - trzeba iść do łazienki, chyba że akurat pasażerowie zajmują wszystkie kabiny. Dodatkowo pracownicy są nieustannie obserwowani przez tzw. Minionów czyli pracowników LOTu, których zadaniem jest podkablowywać każdy błąd popełniony przez pracownika LS. Często przez całą zmianę nie możesz doprosić się wyjścia na przerwę, chyba, ze postraszysz PIP-em, wtedy nagle czas się znajduje... Sprawdza się powiedzenie "Im mniej ludzie zarabiają w firmie, tym bardziej skaczą sobie do gardeł". Ploty, obgadywanie, to wszystko było na porządku dziennym. Zdarzali się też chamscy liderzy potrafiący zwyzywać pracownika na czym świat stoi. Podsumowując, szeregowi pracownicy działów operacyjnych (paxy, rampa i neoni) są dla LS-u zwykłym dnem, śmieciami w których nie warto inwestować. Firma skutecznie podkopuje poczucie własnej wartości, po pewnym czasie pracy zaczynasz sam myslec, że choć tu jest kijowo, wszędzie indziej jest gorzej, zaczynasz bać się zmiany. Taka sztuczka psychologiczna. I właśnie wtedy warto zwalczyć to w sobie, złapać inną robotę i rzucić wypowiedzeniem. Ja tak zrobiłam i zobaczyłam, że w innych firmach można zarobić normalne pieniądze, za które w końcu da się żyć! Pensja LS-owa jest dobra może dla tych co mieszkają z rodzicami i chcą sobie do kieszonkowego dorobić, natomiast zatrudnianie się tutaj jeśli masz rodzinę i hipotekę do spłaty to finansowe samobójstwo. Firemka dogorywa i powoli pada, ale wciąż będzie reanimowana na siłę póki istnieją tacy pracownicy tak Teri/Deri wypowiadający się poniżej, który albo jest z przedstawicieli tych co pracodawcę po rączce całują za samą możliwość pracy, albo to zwykły klakier z biura piszący te głupie komentarze za kasę. Wszystkich rozsądnych pracowników pozdrawiam, trzymajcie się i nie dajcie się, wierzcie w swoje możliwości i uciekajcie gdzie indziej. Da się znaleźć pracę w lotnictwie za rozsądną pensję i z szacunkiem do pracownika.

@EvergreenEG

Mądre słowa! Mało kto potrafi streścić cały zakres działalności LS w jednym wpisie, Tobie się udało! z lotniczymi pozdrowieniami Życzę powodzenia!

@EvergreenEG

..bo teraz jest gra,pracownik kontra zarzad itp. ,chodzi o to aby jak najmniejszym nakaladem finansowym przezyc sezon,teraz maja dawac bony ponoc,taka zagrywka,nie przyjmowac ludzi a ta garstka zrobic loty itp. ,typowa gra na czas....i zarobek na maksa ale nie dla ,,roboli,, od waliz.

grrr...
@EvergreenEG

...sort..,brak ludzi ..skakanie na kilku zrzutniach na raz jednego pracownika..,z entera na enter..,srednio ok. 170 waliz,kazda min. 10 kg do 30-paru kg ,robisz kilka ton na zmiane..,halas sorterow,pisk ,ktory fedruje uszy przez kilka godzin..,goraco..mrok ,jezeli chodzi o oswietlenie..,kurz .....i dostajesz z laska 2700 na lotnisku miedzynarodowym,najwiekszym w Polsce,w Warszawie,..,fabryka kalek z rozwalonymi stawami,sciegnami,kregoslupami....i w imie czego...?

Ls
@grrr...

Roboty dużo …

sie wie!
@Ls

..nie wiem jak w innych oddzialach LS-u,ale w Wawie malo byc tak,ze ci co stracili premie w danym miesiacu,to ich kasa z tej premii miala byc dzielona na tych,co jej nie stracili i pracowali caly miesiac,wiec pula byla do podzialu dla tych wszystkich,czy prawda jest,ze zostala podzielona tylko na niektore osoby tyrajace,lub (usunięte przez administratora) sie,ale po ukladach ??

@sie wie!

W innych oddziałach nikt nie wspominał o czymś takim. Każdy dostaje tylko swoją premię.

Azo

Przeszłam rekrutację, czekam na informacje dotyczącą szkoleń i jestem przerażona opiniami jakie tutaj są. Czy naprawdę w firmie jest tak tragicznie jeżeli chodzi o obsługę pasażera? Na rozmowie wiadomo, przedstawili firmę w sposób cukierkowy. Płaca niska ale czasami nie się wyjścia i trzeba się czegoś złapać :/

Po co Ci to

@Azo

Nie ma się czym szczycić że przeszłaś rekrutację - biorą wszystkich chętnych którzy w chociaż minimalny sposób ogarniają co się dzieje na lotnisku. Z czasem zrozumiesz że niektóre opinie sprawdzą się bo rotacja od alokatora wzwyż jest minimalna - rzadko kiedy odchodzą zazwyczaj to szeregowcy odejdą niżeli „wielce wykwalifikowana kadra zarządzająca” która traktuje ludzi im podległych tylko jako „tabelki w grafiku” bez szacunku i wdzięczności. Naprawdę gdyby nie „góra” to praca w pax byłaby nawet ok. Płaca niska? Jestem w stanie zrozumieć że jeśli byłaś w sytuacji bez wyjścia to już tylko desperacja.

@Azo

..nie wchodz w to !!! ,te wszystkie opinie nie wziely sie z powietrza..,to pisza ludzie pracujacy,lub byli pracownicy..,i nie pisza tego z nudów i zlosliwosci ,lecz z zycia i doswiadczenia z owej firmy.

Anon

(usunięte przez administratora) Niby lotnisko, ale ci którzy pracują tam najwięcej mają najbardziej głodowe pensje. Nie polecam, odradzam, uciekajcie stamtąd.

Papudrak

Odszedłem w październiku , nie żałuję. Jak tylko wróciłem z postojowego wiedziałem że trzeba uciekać, już przed pandemia nie było kolorowo, podstawa słaba, do tego niezbyt uczciwy system premiowania(każdego może dopaść choroba, a nawet przez jeden dzień L4, czy nawet urlop w celu pobrania krwi traciło się premie bez której pensja po prostu była nędzna). Brak wyrobionych metod i systemów pracy, ogólny chaos. Możliwość rozwoju? Serio, ile razy proponowałem zmiany na moim stanowisku pracy, tak aby moja praca była choćby wydajniejsza, tyle razy zostałem szybko sprowadzony do parteru przez dyrektora, człowieka który ma bardzo małe pojęcie na temat mojej pracy. Dużo zostało mi obiecane na rozmowie i w pierwszych tygodniach pracy( może dlatego że mam kilkanaście lat stażu i nie chcieli mnie stracić). Natomiast z tego planu zostało zrealizowane może 10%. Ogólnie może i jest możliwość pnięcia się po drabince kariery, natomiast szczeble są dosyć liche, śliskie i dużo szybciej się z nich spada niż po nich pnie.

Tarin

Jest ogłoszenie, że poszukują pracownika na załadunek, 25zl/h mam pytania do kogoś kto pracuje tam Czy wyrobienie przepustki dla potencjalnego pracownika kosztuje? Jaka jest szansa, na dostanie się i czy w ogóle warto?

NN
@Tarin

Nie warto - nie marnuj swojego czasu, sił fizycznych i umysłowych na lotnisko. Lepiej coś innego poszukaj i nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) nepotyzmu, bylejakości i braku szacunku do pracownika (w wielkim skrócie). Wyrobienie przepustki kandydata raczej nic nie kosztuje.

@Tarin

Wyrobienie przepustki PPL + ewentualny PPS leży po stronie pracodawcy, pracownik nie powinien być za to obciążany. Jaka jest szansa na dostanie się? Potencjalnie duża ale licz się z tym że min.1-2 będziesz czekał na przepustkę Czy warto? No cóż… poczytaj trochę opinii tutaj to sam odpowiesz sobie na to pytanie praca jest mega ciężka za nieadekwatne wynagrodzenie, decydując się na umowę zlecenia nie masz stabilności zatrudnienia gwarantowanej umową o pracę. W firmie są ogromne rotacje, niby praca na lotnisku „ma to coś” ale istnieje wiele innych pokrewnych firm które mają w tym momencie otwartą rekrutację więc jest w czym wybierać :)

@Tarin

Nie słuchaj tych leserow. Za przepustkę nie płacić , koszty pokrywa Ls . A co do reszty to stawkę znasz wiec wiesz ile zarobisz.

@Deri

@Tarin Stawkę znasz i już wiesz jak Cie potraktują - Deri jest najlepszym przykładem tego jak NIE powinno traktować się wpółpracowników wystarczy przeczytać jego wcześniejsze wypowiedzi.

@MówięJakJest

A niby jak go potraktują? Stawkę zna, wie ile zarobi. Wy tez wiecie jakie macie pensje. Ma się zatrudnić i tak jak wy zacząć narzekać że chce więcej.

@Tarin

..jezeli lubisz wysilek fizyczny,masz zdrowie,kregoslup mocny,sciegna,stawy itp. ...,to nie trac tego ..,tu ludzie po kilku latach przerzucania waliz itp. maja duze problemy z cialem.

@Deri

Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

@MówięJakJest

..niech pochwali sie swoim wynagrodzeniem (-;

@Deri

..tak go potraktuja,jak traktuja obecnych pracownikow,dlugoletnich,znajacych temat i doswiadczonych..,czyli maja ich centralnie w 4 literach.

@hmmm...

Ludzie nie dostają tego na co zasługują i nie zasługują na to co ich spotyka...

Zostaw merytoryczną opinię o LS Airport Services S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Airport Services S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Airport Services S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Airport Services S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 10 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LS Airport Services S.A.?

Kandydaci do pracy w LS Airport Services S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LS Airport Services S.A.