Opinie o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Airport Services S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LS Airport Services S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Obcy

Nagrodą dla pracownika roku który wyrobi rekord Talara 300%normy na umowę zlecenie bonus kupon za 12,50 Euro Jaka .i serdeczny uścisk dłoni

Witojcie haj! Po spotkaniu z super visiorem kilka dni temu dowiedzieliśmy się że mnóstwo osób podpisało umowy zlecenia poza tym ogromną ilość chętnych do pracy czeka na przepustki super visior dziękujemy Ci za zaangażowanie czekamy na wsparcie ręce na pokład dobrze że jesteś. Hahaha

Szanowni Państwo większość społeczeństwa raduje się z tego że w RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ obalono komunizm ja pamiętam tamte czasy doskonałe mialy swoje plusy i minusy ale doskonale pamiętam też to że do pracy na lotnisku można było się dostać tylko po znajomości lub z polecenia 1 Sekretaza .teraz kiedy brakuje personelu czyli rak do pracy lotnisko daje takie możliwości czekają na pracownika czyżby na lotnisku spadło morale ludu pracującego a może związane jest to ze zbyt małym wynagrodzeniem za pracę która nie jest zaliczana do pracy lekkiej w dzisiejszych czasach nikt do pracy nie przyjdzie że względu na jego hobby lecz dla zarobków i chyba tu tkwi szczegół braku personelu do obsługi patrząc na aspekt z innej strony średnia zarobków na lotnisku jest dość wysoka pomimo pandemii

@Marek

Tak, średnio 2000zł na rękę. To faktycznie dobre zarobki. No bo covid przecież. Cieszmy się, że mamy możliwość wegetacji.

..wiem,ze ...

..realna wartosc pieniadza patrzac i odczuwajac podwyzki w sklepach,to jakies 1800 pln ,odejmij oplaty to zostanie ci ok.1200 pln srednio,pozniej odlic zarcie,ubrania,ogolnie zycie,to .... dziadujesz ..,ale przeciez jestesmy w EU,mamy 21 wiek,loty na marsa..itp.itd. ..

@..wiem,ze ...

A jeszcze wynajmij za to mieszkanie bo przecież nie wszyscy mieszkają u mamusi. O kredycie nie wspomnę. Ta firma robi sobie żarty z pracowników płacąc tak śmieszne pieniądze za pracę czy to piątek, świątek czy niedziela. Ktoś powinien przyjrzeć się widełkom płacowym.

Sort

Tylko kto to zrobi. W Welcame są silne związki a u nas nie ma.

@Sort

Związki zawodowe powinny o to zawalczyć. Analiza obecnych stawek i zawalczenie o podwyżki podstaw wynagrodzeń. Nie dodatki, nie pierdy tylko podstawy!

Ciekawy

Jak myślicie będą przywracać PSR na wakacje, czy tylko dołożą roboty ?

@Ciekawy

...roboty nie przerobisz,rob wolno,uwaznie bo mozna wyslac bagaz nie ten co trzeba w inny koniec swiata ((((-;

@Ciekawy

Już wracają :) tylko garstka osób zdecydowała się na powrót inni pracują już w innych miejscach i zarabiają więcej xD

Ciekawy
@MówięJakJest

To myślisz ze zatrudnią nowych ?

@Ciekawy

Niech ,Prezez za dyche sam zostaje po godzinach to mu premi przyznam 100 na kwartał ...

Sylo
@Stary wyga

Jak nie będziesz zostawał po godzinach to ten prezes cię zwolni.

@Ciekawy

Jeśli całe Twoje ambicje w lotnictwie to zostać PiSuaRem w LS i robić za śmiecia za śmieciową stawkę i być poniżanym przez przełożonych to polecam tą pracę, czy zatrudnią nowych? Sytuacja kadrowa LS jest słaba bo pozwalniali ludzi (później dzwonili do zwolnionych aby jednak wrócili xD) sam LOT ma bardzo ambitne plany na wakacje - czy LS to udźwignie? raczej nie jeśli szybko nie znajdzie ludzi (nawet rekrutacji nie otwierają xD) nie jest tajemnicą że LS mocno tnie koszta i czynność którą wykonywało 3 pracowników teraz wykonuje 1 agent sama firma wydaję się „zwijać interes” bo morale pracowników są tragicznie kiepskie, poprawy nie widać a chodzą plotki że kolejne linie lotnicze planują przejść do konkurencyjnego agenta handlingowego

@Stary wyga

Raduje się serce każdego pracownika fizycznego gdy czyta się takie opinie macie rację traktują nas tu jak śmieci a my jesteśmy ludźmi i pomimo iż nie nosimy drogich garniturów nie używamy drogich perfum jesteśmy ludźmi nie gorszym od KASTY Takie mają o sobie mniemanie jak Krzyżacy pod Grunwaldem ale my ich pokonamy razem będą nam się klaniać w pas nie bierzcie nadgodzin a prace wykonujcie dokładnie i według przepisów Bhp. Przeżyliśmy rok ciężkiej próby przezyjemy i drugi aż osiągniemy to na co zaslugujemy pozdrawiam

@Sylo

Prezes zarządu LSAS to niech sam się trzyma stołka bo długo nie zagrzeje na tym sranowisku a straszyć to może swoją żonę jak ma...

@Stary wyga

Jestem tego samego zdania strachy na lachy a nam podwyżki znaczące a jaj nie to niech sami uczą się pracy fizycznej.

Sylwo

Najgorzej jak coś się komuś wydaje

Sylwo

Co najwyżej wywala cię na zbity pysk.

@Ciekawy

..nowych??!! ,na jak dlugo,mase odrzuconych bo karani itp. ,mase scholastykow ,gdzie najciezsze co w zyciu podniesli ,to laptop lub tel. ,wsadzcie go do luku,dajcie ,,heavy,, kilka sztuk ,na kolanka..,wpadna,zobacza,zrobia kilka sweetfoci przy goleni SP ,a pozniej kasiurka na wakacje i tyle ich widzieli (((-;

Rekrutacja koszmar nie polecam nikomu, głupie docinki, niepotrzebne komentarze, panie z HR łącznie z panią O.N. na czele obgadywały kandydatki i kandydatów po zakończonym spotkaniu, pani ola jest bardzo arogancka jak się kogoś obsmarowywuje to należy wpierw sprawdzić czy drzwi są zamknięte i czy nikogo nie ma na korytarzu i uwagi co do wyglądu i ubioru zachować dla siebie. Powiedziały że oddzwonią z wynikiem rekrutacji jak najszybciej, dzwoniły kilka razy i raz sms ale nie odpowiedziałam, nie mam zamiaru pracować w firmie w której tak traktuje się kandydatów a co już dopiero pracowników.

zdawkowe, pytania na poziomie szkoły średniej po angielsku najbardziej interesowało ich to jak kandydaci reagują na pytania rekrutacja to masówka - nie ty to następny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kristof

Czy wszędzie LS pomaga welcome?bo w Gdansku dosc ze pracy jest dużo swojej to jeszcze wysyłają pracowników do welcome. Już niedługo zostanie garstka. Pytanie do zarządu czy o tym wie?

Pablo
@Kristof

Uwazam ze nie wie. Druga rzecz zatrudniony jestes w LS to powinna byc wystawiona jakas umowa chociażby zlecenie. Dopóki nie ma wypadku to Oki. Wiec tutaj trzeba to wyzej podać wtedy reakcja bedzie szybka

@Kristof

W Warszawie razy my im dajemy trepla a oni nam dyszel lub autobus. Normalna rzecz. Cieszcie się że macie co robić w Gdańsku bo rejsów tam niewiele albo przyjedźcie na delegacje pomóc nam. Na rampie jest nas zdecydowanie za mało.

@Bronek

Bronku, w Gdansku rejsow malo, ale ludzi jeszcze mniej. Na sorto jedna osoba, w innych dzialach na minimum, wystarczy ze jeden na L4 i nie ma komu stanowiska obstawic, to kto ma na te delegacje do was jezdzic?

Kristof
@Bronek

A w Gdansku myslisz jak? Mi chodzi o ludzi nie sprzet wystarczy pracy uwierz za 2 tys ludzie nie beda pracowac bo to jest wyzysk mądrzejsi odchodza

@Kristof

Odejście ludzi było spowodowane trzymaniem nas na niepełnym etacie przez długie miesiące. Welcome mimo mniejszej liczby rejsów był na pełnym etacie. To niesprawiedliwe.

Olo
@Pablo

Kristof - wykonujesz swoją prace dla welcome w trakcie swojej zmiany to za co chcesz umowę zlecenie?

Pracownik .

APEL DO PRACOWNIKOW LS Szanowni Państwo w dniu 10 czerwca przypnijmy sobie czarne kokardki do naszych kamizelek odblaskowych to znak naszego niezadowolenia co się dzieje w naszej firmie to znak jak jesteśmy traktowani przez Zarząd spółki . Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Olek
@Pracownik .

Pensje przywrócone na 100% , premie i nadgodziny również to czego jeszcze chcesz ? W dup.....e sobie wasadz ta wstążkę

Przemek

Czy macie wrażenie, że pracy przybywa a wypłaty są coraz mniejsze z miesiąca na miesiąc. Może ktoś wie jak długo firma będzie dziękować za to, że jesteśmy?.. Frajerami jesteśmy niestety

@Przemek

To prawda, pracy wcale nie jest mniej a wypłaty o połowę niższe niż w sezonie zeszłego roku. Mam wrażenie, że firma będzie wykorzystywać tą sytuację maksymalnie długo. Tylko ile wytrzymają pracownicy?

Mars

Pracownicy już mają dość, ludzie szukają pracy i mają dość wykorzystywania

W ubiegłym roku w lipcu było około 180 rejsów teraz jest około 90 (przyloty) więc nie mówcie ze pracy jest więcej owszem przybyło kilka rejsów ale ilości są znacząco mniejsze. Poza tym ile dni w miesiącu mamy wolnych to fakt i ważną decyzja było by podjęcie decyzji przez zarząd o przywróceniu pełnego etatu .to znacząco wpłynęło by na nasze zarobki a co za tym idzie premii

Zależy o jakich oddziałach mówimy. Wiadomo, że w Waw macie dużo mniej operacji niż rok temu. Przywrócenie całego etatu na tej gołej pensji to powinno być minimum w tej chwili. U nas ludzie teraz po 1700zł zarabiają a pracują tyle samo co wcześniej. Żenada

Firma wykorzystała sytuację po prostu. W ogóle na przyszłość związki zawodowe powinny wywalczyć wyższe podstawy, bo jak widać wszelkie dodatki i premie firma może odebrać w dowolnej chwili a my zostajemy z marnym groszem. O to trzeba walczyć. Nie można dać się omamić dodatkami, które nie dają bezpieczeństwa finansowego.

hmmm...

...zwiazki wlasnie powstaly,dzis na ul.Kopernika jest jakies spotkanie..,moze cos z tego bedzie,poniewaz rozmawiaja z ,,góra,, .,oczywiscie pracownicy powinni sie zapisywac i w ogole sie interesowac,zglaszac tematy,poruszac sprawy istotnie,nurtujace nas itp.

@hmmm...

Oby coś te rozmowy wniosły coś pozytywnego. Wszyscy rozumią, że w czasie przestoju sytuacja finansowa była kiepska i te kilka miesięcy mogliśmy przebiedować ale teraz, kiedy ruch wraca do normy, pracownicy oczekują płac sprzed pandemii i firma nie może dłużej zasłaniać się kryzysem.

Tu sie nie zgadzam pracy jest dużo bo brakuje ludzi. A dni wolnych cargowcy mają malutko. Codziennie muszą się stawić. Owszem inni mają ich dużo ale grupy cargowe nie. Cały okres od połowy marca do dziś cargowcy pracowali praktycznie jako jedyni codziennie(z rampy na zmianie bywało do 6 osób ) bez bonów za 1800 z hakiem . Nawet kawy nie było. Wychodziło że zarabiają mniej niż postojówka bo należy odliczyć dojazdy w moim przypadku ok340zł/msc. Powstaje zasadnicze pytanie dlaczego????? A Teraz przywraca się 100%dla administracji?????Administracja na umowach ma 2xwiększe stawki brutto niż my więc na pewno nie zarobi mniej niż 2800zł na rękę. Jak to się ma do 1800zł .W mojej ocenie to nieuczciwe i wymaga przemyślenia przez Zarząd .

Oczywiście że administracja powinna dostać na końcu 100% bo tam pracuja dziwni ludzie którzy pitu nawet nie umie rozliczyć 3 razy robili mi korektę a ponadto wciąż błędy w systemie płac system zawiódł. Dramat obecnie zarobki nie są zadowalające ale kondycja finansowa firmy ma ograniczony budżet 28 będzie zebranie z zarządem będę rozmowy na ten temat

hmmm...

...administracja ma sie dobrze..,pracuja ciezko na nasze zarobki..,przeciez to oni nas utrzymuja..,tych nedznych roboli na cargo i sortowni..((((-;

@hmmm...

Góra ma nas gdzieś głęboko na dnie, mają nas za mniej niż zero, ale lepiej być zerem niż niczym ...

Gundi
@Przemek

Na jakie można liczyć zarobki na Cargo na Chopinie??

@Gundi

Marne.

Świt Zmierzchu

Dzień dobry, Widzę ogłoszenie o pracę do oddziału w Krakowie, szukają Supervisora Rampy, Ktoś coś może więcej powiedzieć co to za stanowisko i dlaczego jest wolne ? :) :)

Świt Zmierzchu
@Świt Zmierzchu

Nie do końca rozumiem reakcje " :( ", jak ja zadaje tylko proste pytanie... czy ktoś coś może powiedzieć więcej na temat tego stanowiska ?

Rampa kraków
@Świt Zmierzchu

Bez wchodzenia w szczegóły - aktualnie wszystkie stanowiska supervisorskie w Krakowie są wolne :)

@Rampa kraków

Dziwnym trafem w innym oddziale podobnie. Przypadek? Nie sąąądzę...

Bronek

Stworzenie stanowisk bezsensu kazdy toba moze rządzić a kasa ucieka ludzie z łapanki sa wzięci na kierowników i shiftow czy Pan prezes tego nie widzi ze wlasnie na takie stanowiska ucieka kasa?

Pracownik .

Witam wszystkich pracowników LS i życzę siły na nadchodzący dużymi krokami sezon !poza tym jestem pewien żeby wróciły dodatki i kartki w firmie dla wszystkich proponuje panu z BHP oraz Dyrektorom którym leży na sercu dobro firmy niech zdejmuja swoje ulubione garniturki i zakładają ubrania do testowania rozladuja i załadujją na płycie kilka rejsów przyjdą między czasie na sortownie załadujją czarterka i jakiś inny rejs a po całym dniu ciężkiej pracy odechce im się wszystkiego mogą jeszcze wziąść nadgodziny jak chcą dobrze im to zrobi na psychikę docenią wówczas nasza prace i płace i może pomogą im panie z biura pan prezes powiedział że jest taka możliwość panie mogą nas zastąpić a my ich nie miał dużo racji i odszedł szkoda teraz mogli byśmy to sprawdzić. Pozdrawiam

praca na wakacje

Czy istnieje możliwość zatrudnienia się na okres wakacyjny, czy ze względu na panującą sytuację jest to raczej niemożliwe?

@praca na wakacje

obserwuj ogłoszenia a się dowiesz albo poprostu do nich zadzwoń xD aktualnie LS ma ogromne braki do prac fizycznych rampa/płyta a do obsługi pax nie poszukują, od osób które pracowały na rampie i dostały wypowiedzenia z LS słyszy się że firma dzwoni i namawia do powrotu (najpierw zwolnili teraz namawiają do powrotu :D) co do działu pax to jest zrozumiałe poprostu obowiązki pracowników pomocniczych sezonowych tzw.PSRów przejeli agenci gate/checkin. Aktualnie w firmie panuje chaos bo wynagrodzenie jest nieadekwatne do obowiązków, to już od dawna było widoczne, pandemia tylko dała pretekst do całkowitego obniżenia wynagrodzenia. LS od dawna miał braki w pracownikach teraz nie rekrutują nowych tylko czekają aż starzy zrezygnują bo nie godzą się na nowe warunki. Nawet jeśli otworzą rekrutację to nie będą poszukiwali tylu pracowników co przed pandemią. Na chwilę obecną szeregowi agenci zarabiają do około 2k miesięcznie, bez jakichkolwiek dodatków i premii sama podstawa która i tak jest śmiesznie niska, firma z tego co mi wiadomo nie nadal nie opublikowała sprawozdania rocznego za rok 2020r. mimo że prezeska w wywiadzie chyba na pasażer.com albo ryneklotniczy.pl zapowiadała że to zrobi, dlatego nie wiadomo w jakiej kondycji finansowej jest firma... niedawno wystartował przetarg na wyprzedaż sprzętu GSE z oddziałów WAW, KTW, KRK co tylko udawadnia że kondycja finansowa firmy jest kiepska...

@MówięJakJest

..rozladunki samolotow z kartonow itp. ,oczywiscie jest na tym zarobek dla firm..,ale przez rece przechodzi roznie..nawet 10 ton..,i w/g sprawnego umyslowo inaczej(biurmanna) ,nie ma wydatku energetycznego..,wiec mam propozycje dla Prezesowej A.Rosek ,prosze kategorycznie delegowac raz w tygodniu owego mundrale na ,,drimka,, badz na ,,puchy,, na turasa,icn-a ,chicago itp. itd. ..,moze zmieni zdanie..a raczej na pewno..,BO PUNKT WIDZENIA ZALEZY OD PUNKTU SIEDZENIA,, na doopie przy kawce.

@praca na wakacje

..jezeli jestes ,,czysty,, prawnie itp.(bo sprawdzaja ) wszedzie,to oki,pozniej szkolenia,a jest tego duzo,pozniej czekasz na przepustke nawet miesiac..,to wakacji ci zbraknie..,wejscie na lotnisko do stref tylko dla obsugi itp. ,to nie to samo,co w zwyklej firmie,ze wchodzisz praktycznie z ,,ulicy,,

@MówięJakJest

..zarobki sa jakie sa..,a to dlatego,ze LS jest spolka akcyjna.,wiec kasa idzie na iles tam kieszeni akcjonariuszy..,oni nie moga tracic..,a plebs owszem,takze nakarmic wiecznie glodnych kasy tych akcjonariuszy,to nie lada wyzwanie.

@praca na wakacje

Ogłoszenie istnieje...ale praca dobra na weekendy,od czasu do czasu...żeby sobie dorobić

@hmmm...

Człowieku jak masz takie bzdury pisać to lepiej zamilcz. Przecież ty nie masz pojęcia co to jest spółka akcyjna. Proponuje najpierw się trochę poduczyć zanim zaczniesz się publicznie wypowiadać. To, że firma jest spółką akcyjną nie oznacza z automatu, że akcjonariusze dostają kasę tym bardziej, iż w przypadku Ls akcjonariuszami są spółki skarbu państwa wiec tym bardziej żadnej kasy nie biorą . Ty nie mówisz jak jest - (usunięte przez administratora) głupoty pokazując swoją niewiedzę.

@Tedi

..akcjonariusz dostaje dywidendy z zysku..,im wieksze tym wiecej..,ktos te akcje nabyl przeciez...i chce zarabiac..,,wlozyl aby wyjać,, ..proste?

@Tedi

..mnie wulgaryzmow bo ci zylk(usunięte przez administratora)peknie..,tam gdzie akcje tam dywidendy..,nie wazne dla kogo,taka po prostu zasada.Czy do prywatnej kiesy czy do Skarbu panstwa ale wychodza z firmy,a moga zostac na inwestycje,i konkretne,adekwatne do miejsca pracy zarobki.Chopin,Wawa i ............1800 pln na łapke..,teraz podziel sobie to na 30 dni,kup karte miejska,zaplac rachunki,jedz,ubierz sie,upierz sobie...po prostu ŻYJ,to ile na dzien po odjeciu oplat.....30 pln per day ?????

mikegolf
@praca na wakacje

Szukają teraz na zlecenie, może warto spróbować

@...!

Owszem akcjonariusze dostają dywidendę z zysku ale akcjonariuszem LS jest skarb państwa i żadnych dywidend nie pobiera wiec gadanie, że przez to iż LS jest spółka akcyjną a akcjonariusze zabierają kasę pracownicy maja niższe pensje to stek bzdur.

@ble ble..

Trzeba było uczuć się w szkole to może nie był byś sfrustrowany i nie musiał byś wypisywać bzdur w necie . Owszem tam gdzie akcjonariusze tam mogą być dywidendy ale do tego trzeba decyzji zarządu oraz walnego zgromadzenia a nie jak piszesz, że taka zasada . W historii Ls nigdy nie wypłacił dywidendy a zysk zawsze zostawał w spółce na inwestycje. A co do pensji, to pełna racja za taką kwotę ciężko przeżyć wiec znajdź sobie inna prace zamiast narzekać bo w Ls jest jak jest i w najbliższym czasie lepiej nie będzie.

@mikegolf

Na zlecenie, na sezon, żeby wycisnąć co się da a po sezonie wykopać bo nawet nikt nie podziękuje.

@MówięJakJest

..kilka dni temu oznajmili,ze gospodarka mknie i srednia w duzych firmach to ........... 5,900 pln !!! ...wiec mam pytanie..,czy LS jest duza firma ??

Oo
@hmmm...

W tej firmie to wyższa kadra zarządzająca tyle zarabia. I to kwota brutto, żeby ktoś nie myślał, że na rękę.

..wiem,ze ...
@Tedi

..nie wazne kto,wazne,ze kasa wyplywa !!

@Oo

Po pierwsze zawsze podaje się brutto a nie na rękę czyli netto . Po drugie średnia oznacza średnia wynagrodzenia wszyskich pracowników w tym kadry zarządzającej . Po trzecie jak tobie źle to zmień prace i idź tam gdzie zapłacą więcej. Dlaczego tego nie zrobisz ? Zapewne dlatego że nigdzie by ciebie nie przyjęli .

Oo
@Tedi

Właśnie dzięki takim jak ty - udającym, że wszystko jest ok i należy siedzieć cicho jest tak źle w tej firmie. Pewnie jesteś lizodupcem i wierzysz w świętość LSworld hah ... Tak trzymaj. Powodzenia.

@Oo

Nie siedzę cicho po prostu jak mi przestaje podobać się w pracy to ją zmieniam. W LS zarabia się tyle ile się zarabia i więcej zarabiać się nie będzie .

@Deri

To idź udzielać się na forum swojej nowej pracy. Co tu robisz?

Deri

Jak będę chciał zmienić prace to wtedy będę udzielał się na forum nowego pracodawcy. A wy zamiast bezproduktywnie narzekać lepiej zabierzcie się za robotę a jak wam tak źle w LS to zmieńcie prace. W Polsce jest jedna z najniższych stop bezrobocia, pracy jest sporo ale wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) a do tego ci którzy najwiecej tu piszą to się nie nadają. Ponarzekać, pomarudzi to tak ale zabrać się za robotę to już nie.

@Deri

Haha rozbawiłeś mnie... Widzę, że za dużo tv się ogląda. Kraj miodem i mlekiem płynący a i w firmie jest wspaniale i trzeba się cieszyć, że nas zatrudniają. Ciekawi mnie skąd ta pewność, że nie pracuję jak należy tylko się obijam? Wręcz przeciwnie, zasuwam za kilka osób bo nie ma komu pracować za takie pieniądze a obiboki siedzą na zwolnieniach i mają więcej kasy niż my, uczciwie pracujący. A firma nie robi nic by tych uczciwych wynagrodzić. To jest takie super fair wg ciebie?

Deri

Nie masz się cieszyć, że pracujesz tylko skoro tak tobie źle to znajdź nowa prace , zacznij zarabiać więcej a potem wróć tu i pochwał się nam wszystkim jaką extra prace znalazłeś i jak dobrze zarabiasz.

@Deri

Już taki wujek dobra rada był tzw bul i jego rady - weź kredyt i zmień pracę. Panu już podziękujemy.

Deri

Pracownik a czego nie zrozumiałeś ? Firma płaci tyle ile płaci i więcej nie będzie płacić. Chcesz zarabiać więcej idź pracować tam gdzie więcej zapłacą.

@Deri

A ty kim jesteś, dyrektorem finansowym, że wiesz, że firma nie będzie więcej płacić? Nie wypowiadaj się, jeśli nie masz pojęcia co będzie.

Deri

W odróżnieniu od ciebie myśle. Żeby zaczęli więcej płacić to musza podnieść stawki liniom lotniczym. A narazie jest pandemia , linie oczekują obniżki cen i na żadne podwyżki się nie zgodzą . Wiec nie będzie podwyżek pensji a co najwyżej zwolnienia

..zaplaci..zaplaci..,lub zaplaci za opoznienia LOTowi (-;

@ble ble..

..30 maja juz sie zaczelo ..,a to nie koniec ,,opoznien,, ..jak firma pracownikowi, tak i w drga strone.

Międzynarodowe lotnisko tylko zarobki polskie ( z tej niższej strony) już nie wspominając o całej reszcie o której każdy wie i mówi codziennie Życzę kolegom lepszych warunków pracy pod każdym względem

@022

Dlatego LS poświęca tak dużo środków na PR a nie na wypłaty dla pracowników :) zawsze znajdą jelenia który będzie chciał harować za ich nędzną stawkę a praca w handlingu łatwa nie jest przed pandemią rotacja pracowników była ogromna teraz wszyscy co jeszcze pracują w LS albo cicho siedzą na (usunięte przez administratora) i nic się nie odzywają albo szukają sobie lepszej roboty - pod względem wynagrodzenia prawie każda będzie lepsza :P

@MówięJakJest

Ile Ls poświęca środków na PR ?

robol

co to za zwiazki zawodowe ktore nie potrafia nic zalatwic dla pracownikow zenada ten przewodniczacy to OSZOLOM LIZUS ZARZADU do widzenia ludzie przestancie placic na tych oszolomow

@robol

Zgłoś pewnie domowe :~

Alik
@robol

A co związki miały załatwić ?

@Alik

Fajnie, jakby powalczyły o przywrócenie zarobków sprzed pandemii. Jak długo firma zamierza płacić pracownikom te nędzne grosze za które nie da się wyżyć? Już ponad rok jesteśmy na pensji, która pozwala na wegetację bo nie godne życie. Co związki na to?

Związkowiec

@pracownik Jak nie wiesz to możesz śmiało zapytać. Wywalczyliśmy m.in., że firma musiała wypłacić pracownikom wyrównanie za płacenie poniżej wynagrodzenia minimalnego w okresie listopad-luty (łamanie Art 15.gb.). Niestety wszystko na co nie mamy paragrafów czy ustaw zależy od dobrej woli Zarządu firmy, więc pole manewru jest mono ograniczone. Dla tych co jak Pan nie mają zielonego pojęcia o czym pisze to informuję, że to nie związki zawodowe ustalają pensje pracownikom. Nie pozdrawiam.

@Związkowiec

Brawo, wywalczyliście to, co należało się jak psu buda. Firma niezgodnie z prawem płaciła ludziom poniżej minimalnej krajowej i musiała to wyrównać. Ot sukces! Brawo wy. Poza tym zgodziliście się na odebranie pracownikom wszystkich dodatków, stażowych, zfśs itp.

Deri

Ciesz się ze się zgodzili na odebranie dodatków bo inaczej były by zwolnienia

@Deri

Lepszą opcją byłyby zwolnienia i pozostawienie takiej liczby pracowników, jaka jest potrzebna do zapewnienia obsługi, jednocześnie zachowując cały etat aby mieć w miarę przyzwoite zarobki. Po co trzymać masy za marne grosze, które zapewniają wegetację a nie życie?

MówięJakJest

Bo wiedzą że pracownicy którzy są X lat nie zrezygnują tak szybko ze względu na umowy na czas nieokreślony oraz pasuje im niska stawka do której zdążyli się przyzwyczaić. Dodatkowo wyszkolenie pracownika nie trwa krótko, zresztą dobrego pracownika ciężko znaleźć gdy ja odchodziłem z LS pracowały jeszcze 2 osoby z prawie 20 osobowej grupy z którą się rekrutowałem, to o czymś świadczy. Niestety niskie zarobki odbijają się na relatywnie niskim poziomie obsługi klienta/pasażera pomijając fakt że niektórzy obecni pracownicy nie dostali nowego przydziału mundurowego i wyglądają tak niechlujnie że odstraszają samym wyglądem.

@MówięJakJest

Zgadzam się z Tobą. Wiedzą, że w sezonie będą potrzebować tych mas za grosze bo nikogo normalnego nie uda się zrekrutować za takie pieniądze i na takich warunkach. Dziwi tylko takie podejście zarządu bo spadek poziomu obsługi jest widoczny gołym okiem. Chyba że planują zaorać tą firmę to wtedy co innego.

MówięJakJest

Znam fanatyków którzy chętnie wrócą do LS nawet pomimo tego że wcześniej zostali wyrzuceni, niestety w skali sprzed pandemii tych osób będzie garstka bo jedni zdążyli się przebranżowić inni przeszli do konkurencji. Co do zarządu w tej chwili zarząd jest jednoosobowy, prezeska która była za najbardziej radykalnymi cięciami budżetowymi z niewiadomych przyczyn odeszła z zarządu pozostał jedynie „członek zarządu ds.finansowych” (ach jak to dumnie brzmi - finansowych!) Bez realnego planu naprawczego za chwilę LS może się okazać Last Service, pieniądze nie wezmą się znikąd sądzę iż będą nadal zaciskać pasa kosztem pracowników którzy powoli też mają dość, nawet najbardziej zagorzali zwolennicy LSu pomału odchodzą tzw. stara gwardia doświadczeni pracownicy którzy jeszcze prezentują wysoki costumer service gdy odejdą kto będzie wyznacznikiem dla nowych pracowników? Leaderzy którzy piją kawkę za kawką i co 15 min latają na fajka i co boją się rozmawiać z pasażerem z powodu swoich braków w wiedzy? może gdy zabraknie szeregowych agentów wkońcu wyjdą zza biurka i zaczną odprawiać to im się poziom wiedzy poprawi :)

@MówięJakJest

Dużo racji w tym co piszesz. Jeśli nowy prezes nie zadba o pracowników, odejdzie resztka starej gwardii a wtedy to już tylko zaorać tą firmę.

Deri

Człowieku przestań w końcu (usunięte przez administratora)takie głupoty. Jaki spadek obsługi widoczny jest gołym okiem ? Przecież na lotnisku prawie nie ma pasażerów, wiec jaki spadek jakość usług ? W 5 osób nie potraficie zapakować 1 walizki ?? Do check in nie ma kolejek wiec ci nieliczni pasażerowie są zadowoleni . Tyle lat pracujesz w Ls a nie wiesz na czym ten biznes polega ?? Lotów mało , wszystkie samoloty odlatują na czas opóźnień nie ma wiec i klienci zadowoleni bo klientami są linie lotnicze a nie pasażerowie. Zaorać to trzeba takich pracowników jak ty.

@Deri

Typowa obrona dla LS - wszyscy kłamią, MY mówimy prawdę. Na lotnisku nie ma prawie pasażerów? pora chyba ruszyć zad sprzed biurka i wyjść na terminal i sprawdzić jak jest naprawdę :D w 5 osób pakować jedną walizkę? no już to widzę jak na płycie 5 typa ładuje jedną walizę hehe :D przypomnę tylko że LS już od kilku miesięcy poszukuje (próbuje szukać) "pracowników wsparcia obsługi naziemnej" (tzw. pracowników wsparcia a tak naprawdę mają obowiązki takie jak każdy tylko są zatrudnieni na śmieciówce za groszową stawkę) i jakoś im to nie wychodzi. Kilka dni temu widziałem murzyna wychodzącego z lotniska w ubraniu roboczym LS, i nie to nie była metafora. Nie mów za wszystkich, bo nie każdy ma takie same zdanie jak Ty. Wiem co mówią pasażerowie i nie są to pozytywne opinie To że do checkinu nie ma kolejek wcale nie świadczy o tym że jakość obsługi jest dobra i pasażerowie są zadowoleni. Lotów mało? lotów jest nieznacznie mniej a zaczynają się nowe kierunki ale to nie jest wina pracowników że lotów jest mało, tylko wina handlera który nie potrafi pozyskać klientów, a wręcz odwrotnie traci klientów (linie lotnicze). Wszystkie samoloty odlatują na czas i nie ma opóźnień? tylko wczoraj (tj.13.05.2021r. naliczyłem aż 5 kodów opóźnień z obsługi samego LOT-u zależnych od agenta handlingowego, mit najlepszego handlera pod słońcem właśnie upadł :-) "Zaorać to trzeba takich pracowników jak ty." - Typowy tok myślenia osoby która nie miała z tym styczności a widzi rzeczywistość poprzez tabelki w excelu :D

@MówięJakJest

Myślę, że Deri to ktoś mocno odwrwany od rzeczywistości i szkoda dyskusji z tą osobą. Nie ma pojęcia co się dzieje. Nie widzi lub nie chce widzieć problemów, tak jak całe kierownictwo szczebla wyższego. Wystarczy zejść na ziemię.

Arek

Brakuje już teraz brygad do obsługi samolotów na płycie. Ciekawe co będzie w lato? Chyba powtórka z 2018 gdy samoloty stały i czekały na obsługę.

hm?
@Deri

..moze Drei wie cos o deraudacji kasy z ,,tarczy antykryzysowej,, wszak zgarnieto ,,ekonomow,, firmy?

Asmodeusz
@Alik

Niech pomyślę...mogą się rozwiązać, darmozjady ale tego nie zrobią bo inaczej po pójściu do normalnej pracy, pasożyty ze związków będą musiały pracować a wiadomo, że takie śmieci nie potrafią nic robić poza pierdzeniem w stołek i braniem floty za nic. Beda po pracy na miescie to sie z nimi inaczej porozmawia...

@hm?

Możesz rozwinąć myśl?

hm..?

..obilo sie cos o uszy w tym temacie,wiec pytam tu.

@hm?

Byłeś pijany jak to pisałeś ? Bo z tego bełkotu ciężko cis zrozumieć. Jakich ekonomów zgarnięte i kto to jest ekonom?

@Deri

..widzisz wyraz ekonom w cudzyslowie??

@...!

Sugerujesz jakieś defraudacje ?? Przecież to niedorzeczne.

@Deri

..jasne,zwolnienia..,sami juz odchodza sukcesywnie..,a to jeszcze nie koniec eskapad ludzi..,mozliwe,ze cos ,,wybuchnie,,wsrod zalogi..,bo coraz wiecej nerwowosci i ,(usunięte przez administratora), na ustach ludzi, dotyczych traktowania pracownika jak smiecia,jak zlo konieczne..,i nie mow ,ze nie sa potrzebni..,beda opoznienia samolotow ,to sie albo ls ogarnie(smieszny zarzad) albo ......,sortownia jak lochy w zamczysku,swietlowki zolte ze starosci,migajace ,niszczace wzrok,niektore w ogole nie swieca,na zrzutniach mrok,ie widac dobrze nr. na etykietach bagazy,skakanie s walizkami miedzy ostrymi zaczepami kontenerow,lazienka w ktorej wali moczem,nikt nie wpadl aby czyms polac,cos zawiesic aby nie walilo po nosie..,jednoczesnie mycie swoich akcesorii po konsumpcji,jeden za drzwiamu wali w dzbanek kloca,inny kilkadziesiat cm dalej myje sztucce itp. ,woda jak dla psa,zwykla kranowa przefiltrowana przez wegiel aktywowany i zdatna do picia..,filtry nad glowami od wentylacji czarne jak wegiel..,nadmuch na pracownika powietrza.., gdzie sa najwieksze siedliska bakterii,wirusow,grzybow,patogenow itp. ,a no wlasnie w klimie..,od lat nie zmieniane...,nie wspomne o pomieszczeniu socjalnym sortu,stoliki na smietnikach lepsze leza,ruchome blaty,ciasno,karaluchy,zasloniete okna z dziennym swiatlem,tylko jarzeniówki..,mikrofala otwierana metalowym drutem,bo po setkach otwieran ,uzywania itp. rozsypal sie przycisk..,ciekawe na kogo padnie podczas otwierania w/w drutem pierd... cie prondem w koncu....,to tak w skrocie ...

@MówięJakJest

na mundurek z najgorszego materialu ,gdzie koszulki po 2 praniach sie rozłażą na szwach musisz zasluzyc,napisac petycje do przełozonego,droga sluzbową zachowac i czekac ,az ludzki pancio podpisze i wyrazi zgode na pobranie..,nie ma lekko (((-;

@ble ble..

Dokładnie, ja chodziłem w swoich koszulach a te z lsu są najgorszej możliwej jakości ja dostałem koszule z metką „Warszawianka”guziki odpadają co chwila trzeba przyszywać tkanina marnej jakości, marynarki z metką „Classic code” nie przepuszczają powietrza i są mega ciężkie a przetarg był zapewne po taniości robiony jak wszystko w tej firmie. Dla welcome mundury szyje Modus - czyli ta sama firma co np. mundury wizzaira albo m.in. kolei dolnośląskich i robią to na wymiar.

Alan
@MówięJakJest

Kolega który odszedł do wasu powiedział że to inny świat. Zaczynając od szacunku przełożonego do pracownika po organizacje pracy. Zarobki są na podobnym poziomie choć w wasie wyższe o 10 procent.

Hehe

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami dla oddziału LS WAW PAX ślą byli pracownicy LS obecnie zatrudnieni w Welcome. PS: Zarabiamy więcej i nie traktują nas jak murzynów :)

Pezet
@Hehe

Moja dziewczyna pracuje w Welcome jako Agent Prm i bardzo sobie chwali atmosferę, traktowanie przez przełożonego. Wrócili tam też do premii. Szkoda, że u nas tak słabo :(

@Pezet

Bo mimo niekorzystnej sytuacji ekonomicznej WAS poważnie traktuje swoich pracowników. To świadomy pracodawca i wie, że poziom obsługi klienta wpływa na ilość tych klientów. A LS wychodzi z założenia, że jakoś to będzie i liczy, że się uda. To niestety się nie sprawdza. Źle wynagradzany pracownik-niski poziom obsługi-niezadowolenie klientów-brak klientów.

qwerty

Wynagrodzenia w LS albo w WAS są dobre ? No proszę was, nie rozśmieszajcie. Dobre wynagrodzenia, jeżeli mówimy stricte o branży obsługi naziemnej to ASP. WAS traktuje poważnie pracowników ? No chyba tych, co są w związkach zawodowych i / lub są dobrymi kolegami prezesa, albo któregoś dyrektora. Niestety.

@qwerty

To było o porównaniu tylko tych dwóch firm. Oczywiście w WAS daleko do ideału ale o niebo lepiej niż w LS. A jeśli chodzi o zarobki to już przed pandemią była bieda ale znośna. Teraz to nędza i wyzysk.

James
@qwerty

ASP w pandemii zmusiło pracowników do urlopów bezpłatnych. To typowy "prywaciarz" wyzysk i nierówne traktowanie. ASP kiedy rozpoczynał selfhandling to zachęcał pracowników do przejścia apanarzami. Cieszę się że zostałem w LS bo wiem jaki problem mieli moi koledzy. Co do WASu to rzeczywiście zarobki są tam trochę większe niż u nas dlatego mają miejszą rotacje kadry. Oby nowy zarząd zrozumiał że rotacja kosztuje i trzeba podwyższyć wynagrodzenia.

...brawo WY !! pozdro !! ((-;

@James

Apanaże pisze się przez ż to tak na marginesie . Przynajmniej na przykładzie ASP widzicie co mogło was spotkać wiec nie narzekajcie. Z tego co wiem to w WAS zarabiają tyle co w LsAs

@Deri

Zarabiają więcej w WAS. Mało wiesz.

rka
@Hehe

(usunięte przez administratora) aż głowa boli w Gdańsku ledwo 200 pln brutto wiecej szał??

qwerty
@James

Nawet zmuszając do urlopów zarobki w ASP są na tyle wysokie, że w 2 miesiące w WAS albo LS tego nie zarobisz co w miesiąc tam. Jak wróci normalne latanie po pandemii to wtedy wyjdzie

Ole
@rka

Od lutego mają cały etat mimo, że nie wyrabiają nawet 100h. Poza tym za L4 ucinają premię procentowo. Plus wyższe podstawy, nawet te twoje głupie 200zł to już daje w skali miesiąca dobre kilka stów więcej. A głowa musi boleć jak (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam

Neon

Co sie dzieje z dyrektorem oddzialu Kraków Gdansk ten człowiek nie umie zarządzać jego jako pierwszego powinnini usunąć. Pracowników ma za nic!!!

@Neon

Taka polityka firmy widocznie by pracowników mieć za nic. O tym, że coś jest nie tak, świadczy duża rotacja na wyższych stanowiskach podległych temu panu.

@Neon

Pracowników ma za nic - a może jakiś przykład ?

Batumi
@Deri

Pan M chce wiedziec? Zarząd powinien zareagować i mysle ze już niedlugo

@Neon

..moze to czlowiek ,,bolka,, lub ,,józefa bonka,, ??

Przestrzegam przed pracą w Dziale Technicznym, brak zasad, komunikacja z kierownikiem poprzez nieprecyzyjne maile, ciągłe niedomówienia i unikanie odpowiedzialności, czego efektem jest bardzo duża rotacja osób w zespole. Panuje sztuczna atmosfera i brak poszanowania pracownika.

Potwierdzam

MówięJakJest

Nie tylko w dziale technicznym, w innych sekcjach jest podobnie a nawet gorzej. Ryba psuje się od głowy.

To tak jak w całej firmie.

LowSalary

Dzięki wybitnym talencie i umiejętnościach negocjacyjnych największym dokonaniem byłego prezesostwa LS-u była strata wartościowego 5letniego kontraktu na obsługę LHG na lotnisku w Warszawie.

Seri
@LowSalary

Czy wy naprawdę jesteście tak ograniczeni, że komentujcie wydarzenia nie mając bladego pojęcia o powodach utraty LHG.

LowSalary
@Seri

Najważniejsze że straciliście, nie ważne w jaki sposób ale straciliście. Żadna szanująca się firma której celem jest zarabiać zwłaszcza w czasach pandemii nie przepuściłaby takiego kontraktu tylko walczyłaby do końca aby go wygrać.

Xeo

Czy ktoś wie co sie w firmie dzieje?

Minister

Żałujcie za grzechy a zostaną wam odpuszczone jak będziecie szukać nowej pracy :D

Bardzo mało płacą. Za moich czasów w 2014 roku zwalniali osoby po odbytej zmianie tuż przed wyjściem do domu bez powodu. Po jednej osobie przez 2 3 4 dni. Tylko czekaliśmy kiedy telefon zadzwoni. Praca fajna, ale firma DO (usunięte przez administratora) !!!

A tak na marginesie...Za rozładunek i załadunek pokładu oraz siatkowanie,za magazyn UPS-a bon się NALEŻY!!!!(niech wydawka nie ściemnia,że nie wiedzą jak i czy w ogóle liczyć kalorie za te operacje),bo raczej faktem jest,że stracisz mnóstwo kalorii jeśli np.załadujesz 9 lub 12 ton do kontenerów UPS-a!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o LS Airport Services S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Airport Services S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Airport Services S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Airport Services S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 10 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LS Airport Services S.A.?

Kandydaci do pracy w LS Airport Services S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LS Airport Services S.A.