Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Molek

Mam sporą wiedzę na temat firmy Zarys. Chcę powiedzieć, że wypowiadanie takich skrajnie negatywnych opinii nigdy nie może być obiektywne!!! Wszedzie jest czas lepszy i gorszy i to jest normalne! Pracowac trzeba i jak ktoś zna pracę w Zarysie to spoko praca.

Maja

Firma ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. właśnie rekrutuje na stanowisko Product Manager ds. obłożeń chirurgicznych oraz zestawów operacyjnych. W ofercie możemy przeczytać, że firma zapewnia zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, kartę sportowo - rekreacyjną, dodatkowe szkolenia, ubezpieczenie na życie. Kto aplikuje na takie stanowisko pracy?

Odpowiedź
@Maja

Samobójca i osoba nie mająca szacunku do siebie.

Maja

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Zarządu ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k., który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,825942,wywiad-marek-stebnicki @Hakambatata czy pracujesz w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.? Jakie masz doświadczenia związane z pracą w firmie?

@one
@Maja

Ale o co chodzi z tym wywiadem? Że tak super i w ogóle, bo Pan Prezes opowiada? Jak dobrze pamiętam to kilka lat wstecz Pan Prezes wyleciał z hukiem, a teraz ma wielki "come back" jako super zarządzający?? Ze dwa-trzy lata stołek "wygrzeje" i pójdzie w odstawkę jak kilku poprzednich :)

Pracownica

Szanowni Państwo; Postaram się w kilku słowach opisać pracę w firmie Zarys. Firma: *Ogromny potencjał produktowy *Każdy znajdzie asortyment w którym dobrze się odnajdzie *Wiele produktów jest bardzo tanich ale i wadliwych (Ciągłe odbieranie reklamacji) - Wiąże się to ze świeceniem oczami przed klientem oraz uszczerbkiem na własnej reputacji Atmosfera: *Plotki, ploteczki rozchodzące się z niesamowitą prędkością *Ciągła rotacja kadry nie podnosi na duchu *Brak motywacji *Idealnie dopracowany system demotywacji Samochody: Bardzo różnie, zależy co aktualnie jest tanie na rynku (Rapidy, i30 wagon, Focus combi itd.) Obecnie wymiana floty głównie na i30 Benefity: *Multisport Wynagrodzenie: *Niska podstawa + premia w której jest wiele haczyków (Mimo iż wypracujesz swoje zgodnie z ustaleniami i zadaniami sprzedażowymi nie gwarantuje to uzyskania premii) - Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest tu wiele kłamstwa i zagrabiania Twoich ciężko zarobionych pieniążków. Ogółem: Duży, źle zarządzany potencjał. Wszystkie wypowiedzi medialne opisujące firmę to dla osób ją znających dobry spektakl kabaretowy. Częste zmiany kadrowe i jakość produktów powodują wiele problemów. Nieuzasadnione zwolnienia i negatywne odbieranie firmy przez klientów jest dużym wyzwaniem dla nowych handlowców. Najczęściej jest to jedynie etap w karierze handlowców. Jest już nawet przysłowie "Jeśli poradziłeś/łaś sobie w Zarysie, dasz radę wszędzie". Padło pytanie o pracę w DZP - szkoła przetrwania. Podsumowując osobiście nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów (Na każdym się to odbije). Wewnętrzne gierki nie pozwalają spokojnie pracować. Osobiście szukam czegoś innego i jeszcze raz zaznaczę dużymi NIE POLECAM !!!

brak mozliwosci wykazania swoich mocnych stron, bardziej komisja niz rozmowa rekrutacyjna, po prostu szukanie robota ktory jest zaprogramowany na taka robote, nie bylo widac checi pomocy przy wdrozeniu do pracy, brak konkretnej odpowiedzi na moje pytanie jak wyglada dzien na tym stanowisku, po krotce mowione, ze caly czas przy komputerze jakby chcieli zniechecic. Nie wiem, niby powazana firma, a takie dziwne podejscie jakby króla zaryskiego szukali. Nie pozdrawiam raczej

przebanalne, dlaczego zmieniam prace, co robie w wolnym czasie XD

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Umbrella

Właściciel lubi delikatnie mówiąc "odświeżać zespół". Lubi gdy coś się dzieje. Zwalniani są ludzie bez konkretnej przyczyny- zarówno młodzi jak i wieloletni pracownicy. W firmie pracują bardzo fajni i zaangażowani w pracę ludzie, którzy o dobro firmy dbają jak o swoje własne. Nie ma to jednak znaczenia- zwalniany jest każdy na kogo akurat padnie kaprys prezesa, właściciela, bądź kierowniczki DZP. Jakość świadczonej przez Ciebie pracy nie ma tu nic do rzeczy. Pracy w firmie Zarys nie polecam nikomu, kto szuka stabilnego zatrudnienia. Płace też marne.

Hakambatata
@Umbrella

Ubrella, idealne podsumowanie ????

Maja

@Hakambatata na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed wystawieniem komentarza. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytania na temat pracy w firmie ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. użytkownikom forum wyżej?

Miruno

Jaka jest przyczyna tak długiego milczenia na tym wątku? Czy jest tak dobrze, że nie chce się pisać. O co chodzi z hejsem? To jest pewnie ważne dla innych.

Molek

Jaka jest przyczyna , że firma często rekrutuje nowe osoby? Może podczas rekrutacji są popełniane jakieś błędy i do firmy są przyjmowane nieodpowiednie osoby ? Każdy woli pracować z osobami, które znają pracę i nie trzeba tłumaczyć wielu spraw od początku?

Jestem sobie REPEM

Odświeżyli :P. Od początku roku- Pomorskie,Podkarpacie, Małopolskie, Dolny Śląsk oraz trochę administrację. Odpowiadam Nie ten sam. Jakie to będzie miało odbicie w rynku, można sobie samemu dopowiedzieć. Jeżeli chodzi o produkty to tu jest różnie, są samograje i jest też trochę ... a potem wiadomo, reklamacje. Reasumując: - Fajni ludzie - Sporo fajnych produktów - Podejście hmm to już inna bajka a szkoda, jest potencjał ale Śpieszmy się poznawać repów tak szybko odchodzą a wraz z nimi projekty i relacje PZDR.

rep
@Jestem sobie REPEM

znowu rekrutują ok 1/3 zespołu? Który to już raz od początku roku? Fajnie pracować w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku hi hi !

maurycy

Ostatnio podobno znów odświeżyli zespół :) Tak z ciekawości dyr. handlowy ciągle ten sam ?

Maja

@łon tak jak pisałam nie jestem związana z firmą ZARYS. Nie jest również moim celem wygładzenie wizerunku tej firmy. Zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca zarówno od osób, które są zadowolone z pracy w firmie jak i tych które mają do niej duże zastrzeżenia. Tak aby osoba, która szuka informacji na temat pracy w firmie i trawi na ten wątek mogła znaleźć odpowiedź na swoje pytania i wątpliwości. Jeśli chodzi o Twoje pytanie odnośnie rotacji przedstawicieli oraz prezesów nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć. Takie informacje może posiadać tylko osoba, która jest przez ZARYS zatrudniona. Jeśli chodzi o komentarze, to jeśli zostały usunięte oznacza to, że administrator zarchiwizował je za naruszanie zasad regulaminu. Jeśli któryś z Twoich komentarzy został usunięty i masz wątpliwości co do decyzji administratora to adres kontaktowy możesz znaleźć w regulaminie portalu, który znajdziesz na dole strony.

Maja

@łon nie jestem pracownikiem ZARYS, dlatego ciężko mi się wypowiadać na temat wewnętrznych spraw firmy. Jednak chętnie usłyszę jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. Co uważasz za plus pracy, a co warto by zmienić? Każda informacja może być cenna dla osób, które myślą o podjęciu pracy w ZARYS. @Gregor jeśli zdecydowałeś się na aplikację na tą ofertę pracy, to chętnie również dowiemy się więcej na temat tego jak w firmie przebiega proces rekrutacji. Jak oceniłbyś jego poziom?

łon
@Maja

Maju, bardzo wiele cennych uwag zostało wykasowanych z tego forum na polecenie zarysu. Jak się domyślasz były to opinie bardzo niepochlebne, ale mówiące prawdę. Były tam też sugestie co naprawić. Skoro wzięłaś na siebie obowiązek "wygładzenia" wizerunku zarysu, to sięgnij do tych historii z goworku i je przeanalizuj. Poza tym na porządny feedback to pracodawca musi sobie zasłużyć... Rozumiem, że trzeba iść dalej, ale zapytaj swojego zleceniodawcę co z tymi rotacjami przedstawicieli i prezesów w ostatnich latach? Nie unikaj merytorycznej dyskusji, tylko odpowiedz tak żeby potencjalny kandydat wiedział na co się decyduje.

Gregor

ZARYS w swoich nowych ofertach pracy wykazał zapotrzebowanie dla "Junior Product Manager ds. szwów chirurgicznych". Jestem zainteresowany tą posada ale proszę o kilka podpowiedzi. Jaka jest ogólnie atmosfera w firmie? Czy poza pensją są jakieś bonusy?

Marynia

Zarys to firma w której rozpoczęłam pracę kilka miesięcy temu. Mam już wyrobioną opinię i wiem , że dobrze zrobiłam podejmując tu pracę bo firma jest naprawdę spoko . Nie rozumiem niektórych wpisów .

taki
@Marynia

Popracujesz trochę dłużej (o ile Ci pozwolą) to zrozumiesz... Jak Cię potraktują z buta za nic, to zmienisz zdanie.

momio

Taaaaa...... Zarys przede wszystkim powiększa grupę rotujących pracowników. O przedstawicielach można się naczytać na forum i posłuchać "w terenie". Rotacja dotyka też najwyższych stanowisk - "gorący stołek" to stołek prezesa. Ostatnie 3 lata to: Anna S., Dariusz S., Andrzej P. + obecny prezes ? Gratulacje!

Ambitny

Słyszałem, że ZARYS powiększył rejon swojej działalności, czy to prawda? Jeśli tak to bardzo dobrze, znaczy że rozwijają się. Już dawno przymierzałem sie do pracy u nich ale jeśli jest to prawda teraz się zgłoszę.

Zuzula

Zgadzam się z poprzednim wpisem, Zarys jest w porządku firmą.

pracownik ZARYS

Pracuję w firmie od kilku lat, jestem zadowolona z pracy. Są lepsze i gorsze chwile jak w każdej firmie, w końcu jesteśmy w pracy, a nie na wakacjach. A co do selekcji - niestety przy tak dużej firmie, to nieuniknione. Będziesz solidnie wykonywać swoją pracę - to Cię nie zwolnią.

jj
@pracownik ZARYS

zwalniali uczciwych i pracowitych pracownokow łącznie z kierem

jj
@pracownik ZARYS

zwalniali uczciwych i pracowitych pracownokow łącznie z kierem

Molek

Chyba jesteś jednak w błędzie. Ofert nowych nie ma. A może masz wiedzę o nowych miejscach pracy, ja bardzo chętnie podjęłabym pracę w Zarys-ie. Interesują mnie zarobki i atmosfera w firmie. Jak coś wiesz proszę o info.

edek

Ale po co tak ostro od razu @osioł stefan? To, że ktoś tak myśli może być spowodowane, tym że na goworku nie ma aktualnych ofert bo tak rzeczywiście teraz jest więc jak piszesz, że nie ma rotacji a ktoś nie widzi TU ofert no to tak pisze

@edek

A jak na magazynie w Gliwicach. Nie wiem czy startować. jakie stawki, godziny pracy. A jak kadra kierownicza, czy normalna .....

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 206 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.