Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Jack

Masz jakies dowody, czy to tylko zazdrosc........

@Jack

Pamiętajcie, że jest to forum publiczne więcej lepiej pisać wszytko zgodnie z prawdą. Jeśli jednak rzeczywiście tak jest to czy przełożeni o tym wiedzą? I ile zarabiają w takim razie ustawiacze w Armatoora?

Llk

Który to ten piąty?

System edukacji

Jak ktoś pracuje za 2000 netto w tych czasach to znaczy że system edukacji nie zadziałał.

Dziad

Jeśli nie jesteś bogaty z domu (a tu na Podkarpaciu zaczadzonym przez kadzidła kleru takich ludzi bardzo mało) ZAWSZE pozostaje ci zaciskanie pasa. Albo zaciśniesz go na początku raz a dobrze za młodu, zarobisz zainwesujesz kiedy masz na to siły. Albo wydasz wszystko za młodu, na głupoty, na balety, dragi, a na starość nie bedziesz mieć sił, młodzieńczego sprytu i wypadniesz z gry gdy nie bedziesz mieć już sił na pracę lub gdy załamie się gospodarka, przyjdzie krysys, upadłości tak jak teraz w Armatrupieee.

ex zaczyszczacz

Co się dzieje z tym zakładem? Starych pracowników zwalniają, młodsi sami uciekają? To prawda, że przeszli na 2 zmiany na malarni? (usunięte przez administratora)

Kasa
@ex zaczyszczacz

W interentach pisze że szukają osoby do działu HR ( nie znający tematu to ten dział który zatrudnia i szuka nowych pracowników). Oni myslą że znajda jeleni robiących za pół darmo w tym (usunięte przez administratora) Powiem co przyciągnie potencjalnych pracowników, łatwa praca i dobra kasa. A tu tych dwóch żeczy brak. Dziękuję

ex zaczyszczacz
@ex zaczyszczacz

Praca może być i ciężka. Byle godziwie płatna.

logo firmy Spawacz MAG
Nisko
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Nisko
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

byłem

Doszły mnie słuchy, że do końca roku mają zamknąć ten przybytek. Hmmm, dziwne uczucie dla mnie. Spędziłem tam 5 ponad lat. Wspomnienia mam mieszane. Kasa za mnie była śmieszna . Czy to klątwa tego miejsca, że właściciel zmienia się co kilka lat czy po prostu wina kadr zarządzających, skoro alutki, felgi trwają a trwają mimo wszystko, a tutaj bodajże to piąta firma poprzedzona kilkoma syndykami?

jestem
@byłem

Następny co bredzi.

lis

powolny finał

sowa
@lis

cfany lisku mąciwodo. Teraz powolny finał a "wczoraj" padało, że już koniec. Weź się chłopie za pracę i odczep się od nas.

byłem
@sowa

Robiłem tam ponad 5 lat i niedawno usłyszałem, że starych nimetowców wywalają z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Nieładnie traktuje się starych pracowników.

?? ??
@byłem

ja sobie tego niewyobrazam jak nozna w tym kraju za 2000 tys zyc ?? i w takim (usunięte przez administratora) robic fizycznie maarnia odlewnia

Za dyche
@?? ??

Dokładnie, Pamiętam jak 15 lat temu w Polsce była bieda, w sumie bieda tu zawsze była. Kto miał Dolary za komuny to był gość, Teraz dolar to już nie to samo co dawniej. Czasy się zmieniły jest trochę lepiej ale nie wszędzie. W Armatoorze była bieda i dalej jest bieda. Za "dyche" na godzinę to lumpy spod sklepu nawet nierobio. Tu dycge tam dyche i uskłada się na Marychę :):). LOL haha, haha, oby było na % i jaranie

Leon
@sowa

Witam wszystkich.Pracowalem kilka lat temu parę lat chciałbym się ponownie zatrudnić.potrzebuje rzetelnych informacji co się u was dzieje? Zwolnienia czy przyjęcia są?

Strata czasu

Drugi raz bym się niezatrudnił. Strata .

Daruś

Miruś czy Daruś weź się człowieku wreszcie zajmij czymś i przestań tutaj wpisywac taki głupoty. Oczerniasz ludzi i im ciągle ubliżasz a na niczym się nie znasz. Normalny heyter w necie.

Miruś
@Daruś

Jeżeli spółka upadnie siądziesz, zapłaczesz i powiesz "mieli rację", a później zaczniesz przeglądać oferty pracy.

Człowiek pracy

Ludzie jedźta ze mną na szparagi do Helmuta super kasa!

KFA

Ale ciekawa informacja, wszystkie ostatnie wpisy były zrobione przez max 2 osoby. Prawnicy zacierają ręcę. Kłamstwa, czyny nieuczciwej konkurencji i tak dalej. Pozdrawiamy i do zobaczenia na żywo! :)

Złe wieści

To daje do myslenia. Armatrup płaci minium, i jeszcze fima upada i inne spółki rozmontowane ?. Odpowiedź jest jedna" te pieniądze jakoś uciekają z firmy. Przecież o jest niemożliwe aby nie było zysku. Inna sprawa to Prezes PIS podwyższa bardzo szybko płacę minimalną, Już są symulacje że jeśli minimalna będzie rosła w takim tępie to w 2025 minimum moze wynieść 3700 brutto tj, ponad 2600 na rękę. Ciekawe co na to KRKAUSY czytaj Wyzyskiwacze. Prezes PIS zrobi z wami porządek, nie będziecie już wyzyskiwać ludzi za 1600 zł na Podkarpaciu, Do waszej wiadomości minimalna w 2020 ma być prawie 1800 zł. Ciekawe jak to przełknie zarząd. ?? W 2025 minimum ponad 2600 netto według symulacji :), O ile ta firma będzie jeszcze istnieć

Spokojny Johny
@Złe wieści

Darus, ty już tak się nie bój i nie jatrz.

F1
@Spokojny Johny

Armabieda

@KFA

Oby tylko skórki sobie nie starli od tego zacierania :) :) :)

Maszyna

Czy w Nisku ruszyła produkcja kabin po upadku Aquaformu? Co się stało że wszystkim co wywozili że Srody Wlkp.?

blablador
@Maszyna

CZy ty jestes normalny?PO jakim upadku AQUAFORMU?Ta Marka funkcjonuje cały czas

Maszyna
@blablador

Chyba na papierze funkcjonuje..

zorientowany
@Maszyna

Kolega to chyba jednak nie wie co się dzieje i sieje straszne kłamstwa prawda? Dział produkcji kabin się rozwija, są nowi klienci, towar wyjeżdża do klientów, jeden tir za drugim. Z jednej strony szkoda czasu na hejterów z drugiej napisz proszę po co kłamiesz? Co Ci to daje?

Gienek

Ciekawe kogo zwolnia pod koniec tego miesiąca. Jakies przecieki?

Mondziu

Co się tam dzieje? Podobno jakieś grupowe zwolnienia dzisiaj były. Ktoś coś wie na ten temat?

Finasowy
@Mondziu

Tak, prawdopodobnie firma dąży do upadku.

mosiadz
@Mondziu

DziadToora się rozpada w pięknym stylu. Mosiądz poległ, zadłużenia pewnie są mega duże, więc tylko czekać na kolejne zwolnienia i całkowity upadek.

Rety
@Finasowy

Ciekawe kto taki spadł z piedestałU?

Szef
@Rety

Nie ważne kto, ważniejsze, że za jakiś miesiąc będzie kolejna taka akcja ;) Przygotowywana jest kolejna lista osób do wypowiedzenia. Sprzedaż jest na poziomie zerowym, bardzo dużo reklamacji. Większość rzeczy, które są produkowane idą na wymiany reklamacyjne. Zadłużenia są na bardzo wysokim poziomie.

Skrpety
@Szef

Kto ma w skarpetach pieniądze to dobrze śpi $$$$

@Szef

to gdzie jest (usunięte przez administratora)kontrola jakości .Co robi grajek i jego ludzie

@Rety

A co chcesz go zastąpić :) Opla i tak nie dostaniesz

Szef
@bakteria

Grajek i jego ludzie grają w h.... ;) Co do Opla to uwierz mi, żebyś go nie chciał, no chyba, ze 50gr za kilogram.

Usunieta
@bakteria

Jak to gdzie, została z lakiernii usunięta.

Np. "muszka"

@Usunieta

U nas jak zwykle robi sie na odwrót A może by tak sprawdzał kierownik laboratorium którego nie ma :) Ma przecież kamerę termowizyjną :) :)

Msriusz
@mosiadz

Jednych zwalniaja, stazyske przyjeli, i do krakowa rekrutuja.

BarBarBartosz

U Bartosza?

Daruś
@Finasowy

Upadek Armatury odcinek 1245! Wieszczyku przestań wieszczyć

Antoni Kosiba

No jak ? Jest kierownikiem nie istniejącego laboratorium. A swoją drogą ciekawe kiedy weźmie się za niego Kraków.

bakteria

W następnym miesiącu należy sie spodziewać kolejnych wypowiedzeń :( Która nie jest matką to powinna nią być od jutra , bez względu na wiek

kristian
@bakteria

Jeżeli jest któraś chętna to mogę pomóc :D

Dziad

Jak dobrze że zwiałem z tej firmy, na Podkarpaciu teraz to się zarabia 3000 zł a nawet 3500 z dodatkami, 13 stkami, delegacjami czy małymi nadgodzinami. W tej firmie siedzą ludzie zazdrośni, co nie ruszą (usunięte przez administratora) aby iść gdzie indziej (bo sami wiedzą że płacą w okolicy 2000 zł - a źle wiedzą). Doradzą Tobie abyś się nie zwalniał z Armatoory i siedział w tym dziadostwie, abyś nie miał czasem lepiej i łatwiej w życiu. Tak Ci doradzą siedź z nimi i dziaduj.

Apetyt.
@Dziad

W tym miesiącu z małymi nadgodzinami oraz bonusem szczuję że zarobię minimum 4500 netto. A to i tak mało bo mam apetyt na 10 000 zł miesięcznie.

asd
@Dziad

Teraz praca jest wszędzie więc po co tu siedzieć ?

Łodyniec

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nawet nie mam nic pozytywnego do napisania ..8 lat pracy..i ani jednego dziękuję ,a o pieniądzach nie wspomnę..jak ktoś chętny do pracy ..to jak najwięcej chorobowego i najmniej od siebie ..

Nie daj się dymać
@Łodyniec

Napiszę brutalnie, Jesteś (usunięte przez administratora) że tam 8 lat siedzisz

Fucha
@Łodyniec

Dokładnie, jeśli czujesz się tam zle to zmień fuche

Napchać kieszenie

Zakład godny upadku tylko, że ludzie bojący się nie chcą temu upadkowi pomoc. Co by było gdyby wszyscy poszli na L4. Za takie grosze tyrać ?, jak nie opłaca się produkcja i nie są w stanie zapłacić ludziom to niech zamkną ten kołchoz i upadłość ogłoszą a nie mamią ludzi że nie ma kasy a sami napychają kieszenie.

nie 500 + lecz 5000 zł
@Napchać kieszenie

Zrezygnowałem ze względu na niską płacę , żeby "chłop" nie zarobił 3 000 netto to jak rodzinę utrzymać, ... zapomniałem że to i tak mało na obecne czasy a są w tym kołchozie tacy co się pocieszają dodatkiem dla biedoty 500 PLUS.

Lepsze jutro :)
@nie 500 + lecz 5000 zł

W PL jest wiele ludzi co nawet 2500 na rękę nie widziało, albo nawet 2000 zł niemiało.

Jak to

Za 2000 netto to mi się nie opłaca rano wstawać oraz chodzić po nocach. Za 2 tys. w aluminium no sorry panowie.

Balon
@Jak to

Czy to prawda ze na szlifiernio polerni sątylko pierwsze zmiany? Są przyjęcia?

Tom

pozdrowionka dla zołnierza gośćia z szacunkiem do innych

Shark
@Tom

jakiego "żołnierza" masz na myśli, tj. z jakiego działu?

@Shark

Hehe koleś pozytywnie nastawiony jak mało takich zołnierz jest tylko jeden na N.......

Shark
@wariat

tak, ale komuś sie nie spodobał i nowy z.... sie go pozbył

@Shark

Cos Ci sie pomyliło jest dalej ????

Cos Ci sie pomyliło jest dalej

Cos Ci sie pomyliło jest dalej

Jak to

Ludzie za dużo pozwolili sobie godząc się na tak niskie wynagrodzenia.

Lol

Firma pewnie ma jeszcze zimową zadyszke choc to dziwne bo przecież " prężnie się rozwija"

Rafaello:*;*

Witajcie ile można obecnie zarobić na bateriach ?? Są przyjęcia?? Proszę o informację

pony
@Rafaello:*;*

powiem Ci krótko więcej niż najniższa krajowa nie zarobisz ale najgorsze w tym wszystkim jest to ze kierownictwo do bani także powodzenia a rotacja na porządku dziennym

remi
@Rafaello:*;*

najniższa krajowa nic więcej !!!!!

ŁAŁ
@remi

Ile ? 1634 netto ?? Za to się rachunków nie da opłacić i na ałto łodłożyć

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)