Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Kiedy

Czy ktos wie ile jest zachorowan ?

@Kiedy

Na dzień dzisiejszy pracodawca nie posiada informacji o przypadkach zarażenia koronawirusem SARS-COV 2019 pośród pracowników fabryki w Nisku. Zarząd Spółki i Dyrekcja Zakładu wdrożyły odpowiednie procedury mające na celu zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Kfa

Czy ktos wie ile osob jest na kwarantannie i dlaczego nie wolno o tym mowic ?

Wojtek

Czy tylko L4 zamiast urlopu?

Los

Co do linii grzejnika no niestety to zasluga poprzedniego kierownictwa mam na mysli same poczatki i dziwne awanse na brygadzistow ludzi slabo wyksztalconych ale za to bezczelnych ps kierownik juz nie pracuje lale mistrz dalej bryluje i wedlug krakowa to lebski facet Ale ludzie po co pracowac na 4 brygady za taka wyplate

678o.
@Los

Jak się nazywa ten mistrz?

logo firmy Spawacz MAG
Nisko
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Nisko
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Zarówno na wydziale mechanicznym jak i malarni oraz odlewni grzejnika powinny zostać podjęte działania mające na celu zwiększenie płac w szczególności tym pracownikom którzy wykazują chęć nauki nowych umiejętności. Brak motywacji wśród pracowników jest tu na porządku dziennym. Pracownik który będzie szanował swoją przyzwoicie płatną pracę będzie bardziej dokładny i zmotywowany.

Wojtek

Czy nie mogę iść na planowany urlop? (usunięte przez administratora)

Pracownik grzejnika

Były obiecywane podwyżki od stopnia doświadczenia danego pracownika. Zero zainteresowania tym tematem. Bez operatorów maszyn cały zakład stoi, czekać tylko jak sie zbuntują i przestaną cokolwiek robic. Możecie mieć całą armie technologów,kierowników i itak stoicie bez naszego doświadczenia. Te maszyny to złom one same grzejnika nie będą robiły jeśli nie bd wyszkolonych operatorów to nie będzie armatury i nie będzie was!

Pracownik grzejnika

Witam, czy kierownictwo i zarząd zdają sobie sprawę z zarobków na wydziale grzejnika? I czy zdajecie sobie sprawę z potencjalnych skutków tego niedopatrzenia? Pracownicy są wściekli, operatorzy maszyn na których trzeba uczyć się obsługi oraz naprawy częstych awarii muszą szkolić sie kilka a nawet kilkanaście miesięcy, bez operatorów maszyn nie będzie produkcji i nie będzie grzejnika a wypłata w granicach 2300zl na rękę w żadnym stopniu ich nie mobilizuje do tego by sie starac robic dobry jakościowo grzejnik w sporych ilościach.

King
@Pracownik grzejnika

Jakie niedopatrzenie.? Płacą tyle za ile godzinie się pracować. Tyle w temacie.

Czy w Armatoora S.A. panuje luźna atmosfera?

Obserwator odlewni baca

Śmiech na sali komu te bajki wciskasz. Nic się. IE zmieniło tak jak jest tak było. Piją dalej pili i będą pić na każdej zmianę brygadzie są po kilku co wala w pracy ps dajcie namiar. Podrzucę wam kilka fotek pracowników jak piją w szatni i w mistrzowce!!!

Rodo
@Obserwator odlewni baca

W 2019 r. cyfrowy aparat o rozdzielczości kilku megapikseli podłączony do Internetu ma w kieszeni już prawie każde dziecko. Dzięki trwającej w tle synchronizacji zdjęcia w ułamku sekund trafiają na chmurę. Ale czy robiąc innej osobie zdjęcie komórką, przetwarzasz jej dane osobowe? Kiedy potrzebujesz na to wyraźnej zgody? Czy możesz opublikować w sieci zdjęcie z wakacji, jeśli w tle przewijają się przypadkowi turyści? W kolejnym tekście z cyklu RODO na tacy mierzymy się z typowymi pytaniami fotografa amatora. Uwaga! To nie jest poradnik dla organizatorów wydarzeń i profesjonalistów, tylko (celowo uproszczony) materiał dla każdego, kto nosi przy sobie telefon i robi nim zdjęcia innym osobom lub sam jest fotografowany. W tym artykule zajmujemy się wizerunkiem – ale takim, który stanowi dane osobowe, czyli należy do możliwej do zidentyfikowania osoby. Zrobienie, zapisanie w telefonie czy opublikowanie takiego zdjęcia będzie przetwarzaniem danych osobowych na gruncie RODO. Kiedy w grę wchodzi rozpowszechnianie czyjegoś wizerunku (np. na blogu lub portalu społecznościowym), pojawia się dodatkowa ochrona, wynikająca z prawa autorskiego. W poniższych pytaniach i odpowiedziach wyjaśniamy, jak działać zgodnie z tymi przepisami.

Ukryta kamera. Nieroby z odl!!

Tak (usunięte przez administratora) luźna dla.Ustawiaczy nierobów co śpią w szatni albo w mistrzowce i piją a reszta idiotów robi za marny grosz. Zwolnili dwóch dyscyplinarne za (usunięte przez administratora) automat z Coca-Cola paluszkami il bontelepali maszyna. Kamerką nagrała ale tych co piją nagminnie trzymają dalej ostatnio złapal łysy na chali jak spia mistza i jeszcze jego przydupasa i co ???za telepanie automatem dyscyplinarne a za spanie nic . Zaco im płacą za spanie??? ????????????????

Rob

Wiadomo co jest powodem "odejścia" prezesa zarządu?

zbulwersowany pracownik

Pracodawca napisał: "'Zabezpieczyliśmy i zdezynfekowaliśmy pomieszczenie w którym pracował. Podobne działania podjęliśmy w kwestii innych pomieszczeń, w których mógł przebywać. O całym zdarzeniu poinformowaliśmy załogę." Mam pytanie czy dezynfekcja została przeprowadzona przez profesjonalną firmę, zajmującą się na co dzień takimi rzeczami? Czy zdezynfekowano korytarz, WC, itp. Otóż NIE proszę Państwa. Wpuszczono tam łysola kier. nie istniejącego laboratorium, który miał to zrobić. Zrobione zostało to na pewno na pałę, niedokładnie, bez profesjonalnych srodków i sprzętu. Wstyd firmo pisać nam taką nieprawdę!!!!!!

@zbulwersowany pracownik

Wszystkie działania jakie nasza firma podejmowała w tym zakresie były i są realizowane zgodnie z procedurami jakie obowiązują w tego typu sytuacjach.

@zbulwersowany pracownik

Wszystkie warunki zostały spełnione,,

Nico

Dużo kłamstwa i brudu, szkoda nawet zaglądać,,,, firma w porządku a ludzie zawistni,,, masakra......

Galon

Pozytywne wspomnienia praca na luzie, bez stresu, trzeba być chorym człowiekiem żeby narzekać,, pieniądze nie wiekszsze zarobi się wszędzie ale klimat nie ten ????????????????

Hah

@bakteria, będzie najlepiej, jeżeli przestaniesz wszystko i wszystkich krytykować i weźmiesz się do swojej pracy. Zwykle masz do powiedzenia o wszystkich wokół siebie, na temat każdego działu, każdego innego, a ja proponuję zacząć od siebie. Pozdrawiam ;)

@Hah

Ja pracuje i właśnie to mnie najbardziej wkur...wia ,że są osoby które powinny też pracować a tego nie robią , a jak już to sprawę olewają biorąc przy tym sporą kasę Być może i Ty sie do nich zaliczasz skoro tak konsekwentnie sie czepiasz Moje pisanie może kiedyś przyniesie efekt :) Przykład Na odlewni jest mistrz , u tego mistrza w brygadzie PRACUJE brat :) :) Nie czepiam sie , a może wolisz coś z niedawnej imprezki - Przemysłowa ? :)

ha ha ha

Przed koronovirusem okazji do zmiany pracy i na lepsze pieniądze było bardzo dużo. Do lżejszej i lepjej płatnej pracy. Nie umieliście jej znaleść lub nie szukaliście to teraz jęczcie że wam źle. siedzcie tam aż do emerytury.

bakteria

Może ktoś napisze kiedy wracamy do pracy Kiedy za KONKRETNA prace weźmie sie przedstawiciel handlowy która powinna sprzedawać grzejniki , czy nadal siedzi w domu z pensja około 6 tys ? Maszyny z mosiądzu są sprzedawane w cenie złomu , tak aby było na wynagrodzenia ?

Hah
@bakteria

Widzę bakteria, jak zwykle specjalista od logistyki, sprzedaży oraz zarządzania na niemal każdym dziale!

@Hah

taki wpis mogła zrobić tylko taka pinda co nie ma pojęcia ,że od pracy tej pani zależy w dużej mierze jej, jak i nas wszystkich wygrodzenie oraz to czy firma będzie działać czy też udawać ,ze działa siedź i dalej patrz w ekran monitora

Czy są nowe przypadki zarażenia koronawirusem?

Nie mamy informacji o nowych przypadkach.

@Armatoora S.A. (zakończona działalność)

Uzyskaliśmy dobrą informację, iż wszystkie osoby, które przebywały na kwarantannie, w toku badań na obecność COVID-19 (koronawirus) uzyskały wynik ujemny. Oznacza to, że są w pełni zdrowe. Informacja ta dotyczy również pracownika, który jako zarażony poddany był leczeniu. Jest już zdrowy, zaś ponowne jego badanie również dało wynik negatywny. Tym samym, w naszym zakładzie pracy wszystko wraca do dotychczasowego porządku. Chcemy przy okazji zwrócić uwagę na fakt, iż podjęte przez nas działania ukierunkowane na zabezpieczenie naszych pracowników i realizacji procesów produkcyjnych zdały egzamin. Mając na uwadze przepisy polskiego prawa i wytyczne rządu, monitorujemy sytuację i wdrażamy zalecenia rekomendowane dla firm. Dążymy tym samym do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pracowników podczas wykonywania ich obowiązków zawodowych.

Mam pytanie dlaczego są usuwane komenarzę i nowe wpisy? Czy nie istnieje cos takiego jak wolność słowa. Każdy może napisać co sądzi o firmie i jego pracownikach.

bakteria

"W walce z koronawirusem my też chcemy dołożyć małą cegiełkę, dlatego uruchomiliśmy w naszej fabryce w Nisku produkcję płynu do dezynfekcji rąk pod marką KFA Armatura. Pierwsze próbki wysyłamy do naszych Klientów ponieważ zdrowie naszych Partnerów oraz ich i naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. Niebawem planujemy wprowadzić płyn do regularnej sprzedaży." Pytam sie gdzie ta produkcja sie odbywa ?

@bakteria

Produkujemy, etykietujemy i pakujemy w zakładzie produkcyjnym w Nisku.

Ktos
@Armatoora S.A. (zakończona działalność)

A gdzie produkowane są baterie łazienkowe z mosiądzu?

Jan Kosiba

Dokładnie! Produkuje w nieistniejącym laboratorium badawczym.

@bakteria

Nie uzyskam odpowiedzi ?? Pytam sie gdzie ta produkcja sie odbywa ? Na którym wydziale bądź w którym miejscu Czy to jest tajemnica państwowa ze względu na strategiczne znaczenie produkcji ? :)

bakteria

Przepraszam wszystkich za zaśmiecanie forum , ale to wina ADMINISTRACJI Mój post ukazuje sie po 24 h dopiero :) Weryfikacja

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)