Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Będzie po 200 zł na Twarz :) Bez rewelacji ale zawsze coś

NA KIEŁBASE BEDZIE

Nizina społeczna.
@duda

Ile 200 zł ? W normalnych firmach to dostaje się 500 do 1000 zł. Co więcej jest to firma dla ludzi z nizin społecznych, pracuje tam na sandomierskiej margines, Kto myśli poważnie o życiu to nawet tam podania nie złoży.

@Nizina społeczna.

KIEŁBASE SWOJSKA KUPISZ PO 20 ZYLA TO 10 KILO BEDZIESZ MIAŁ.NIETARCZY CI TYLE KIEŁBY NA SWIETA?

Wódz
@duda

Myślisz tylko aby kichę napchać, a gdzie kasa na budowę domu na kredyt czy apartament 100 metrów 2 poziomowy, gdzie kasa na rodzinę, System komunistyczny był zły ( bo każdemu rozdawał) a obecny też jest zły ( już nie będę pisał dlaczego). W moim postrzeganiu Polski i normalnego świata powinno być tak:, -normalna praca za godne pieniądze, - sobota i niedziela wolna ( a jak nie to extra płatne), - przymus pracy dla każdego (w pełni lub pół zdrowego), uczy to dyscypliny, samozaparcia, (oczywiście praca według swoich możliwości), niepełnosprawny też powinien pracować aby mieć kontakt ze społeczeństwem a nie siedzieć w domu lub ośrodku pomocy. - więźniowie, narkomani i inni dewianci zmuszeni siłą do pracy przymusowej, a nie za kasę podatnika utrzymywanie nieroba, to by zapewniło dynamiczny rozwój kraju, ( np budowa nowych osiedli dla rodzin). - piętnowanie zdrad i (usunięte przez administratora) (nawet ukamienowanie), - promowanie polityki prorodzinnej oraz wychowywanie młodego pokolenia które będzie oddane, wiernie temu krajowi oraz go na nowo odbuduje. - skrócenie czasu dla kobiet na 6 godzin dziennie aby miały czas na rodzinę, odbiór dzieci z przedszkola oraz gotowanie obiadu dla męża, Podsumowując: Więcej mieszkań powinno się zbudować, na które ludzi będzie stać, będzie rodziło się więcej dzieci bo w nich jest przyszłość narodu_ przyszłość Polski, wytępienie narkomani, Jakby takie założenia były spełnione to ludność Polski rosła by jak w krajach afrykańskich ale każdy by żył godnie, A niestety jest tak że społeczeństwo się starzeje, dzieci jest coraz mniej a Polska się wyludnia. Potrzeba wodza co poprowadzi ten Kraj do Zwycięstwa.

@Wódz

WODZA już mamy , tylko co to za wódz jak mieszka z kotem :)))

@duda

Niziny społeczne, to stan umysłu nie miejsce pracy.

Bez optymizmu
@bakteria

A te kabiny od kiedy zaczna robic?

Nikt
@Nizina społeczna.

Gdzie masz takie podwyżki ??

@Nikt

A TY z gruszki spadłes?Jakie podwyzki o pieniadze na swieta chodziło.Obudz sie ocknij na jakie podwyzki liczysz?Chyba norm

Tom

pozdro dla zołnierza takich jak On mało gość z szacunkiem dla innych

Rekrut

Mam pytanie Ile obecnie się zarabia w tej firmie na 1 zmianę od pon. do piątku ? Ile za 4 - ro brygadówkę ? Rekrut

błazen
@Rekrut

tak ze 2800 na reke na poczatek

co tak słabo
@błazen

co tak słabo ?, tyle to na 2 tyg powinno być

@błazen

hahaha 2800 chyba w marzeniach jak w tej firmie 2000 zarobisz to jakiś cud ????????

były
@Rekrut

Z tego, co się orientuję to 2300 netto a rękę weźmiesz max. Na 4 brygadówce. 4 liter nie urywa.

Kiedy przeniosą Aquaform do Niska?

@Adam

Już się przenosi. 7 stycznia pojechała delegacja z niska żeby to ogarnąć do końca stycznia. Nowy kierownik CD zawita na magazynie witając CD zawalone korletami i innym pieruństwem. Reszta Aquaformu będzie czekać w Jarocinie k/Poznania. :)

viki
@Adam

na swięty chyc jak bedą owce strzyc przeniosą

Korzenie zapuściliście na jało
@viki

Ja się wam dziwię że ta jeszcze siedzicie, firmy się rozbudowują wszędzie są przyjęcia a wy dalej Armatoora. Korzenie zapuściliście na jałowej glebieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

DUBEL
@Korzenie zapuściliście na jało

Jak sie po pare lat robi to samo to teraz strach isc do nowej pracy

Lepsze jutro :)
@DUBEL

Większym strachem jest robić za grosze niż iść w nieznane po lepsze jutro :) Odwaga jest szczęściem. "Sukces to wytrwała realizacja wartościowego celu."

logo firmy Spawacz MAG
Nisko
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Nisko
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Najniższa krajowa.

W tej firmie to jest rekord Polski w wykorzystaniu Polaka przez Polaka. Od wielu lat podstawa to najniższa krajowa w Alumynium. W MC Donald w STW maja więcej a nie harują w pocie czoła.

Toni
@Najniższa krajowa.

Nie przejmuj się, w TA w STW podstawa to najniższa krajowa z 2016roku.

Tyn co był :)

Ten kto się szanuje to się za te stawki niezatrudni.

Prawda
@Tyn co był :)

Dokładnie, to są stawki zaporowe aby w tym aluminium pracować obecnie to nawet 2500 zł netto to nic.

Taka prawda

Jeszcze 15 lat temu brak perspektyw dusił a godny pieniądz kusił, po kraju szalało bezrobocie dwucyfrowe, w małych miasteczkach nawet 20 %. Demontaż państwa Polskiego miał miejsce, czasy się zmieniły na lepsze, wejście do Unii, odpływ młodej siły roboczej co mogła budować ten kraj, a budują zachód bo nie było tu perspektyw. Stare dziady idą na emeryturę, młodzi wyjechali nie mają dzieci, firmy się rozbudowały i już nie będzie miał kto pracować. Pracownik będzie w cenie i się będzie go szanować.

@Taka prawda

miej troche szacunku do starszych ludzi co ida na emeryture bo sam kiedys bedziesz miał tyle lat aby isc na emeryture i niebedzie Ci miło jak ktos powie na Ciebie stary dziad troche szacunku ...

Czarny

Ile będzie socjalnego i do kiedy wypłacą?

@Czarny

raczej nie bedzie

@duda

A skąd masz takie wiadomości kolego ?

dareczek
@Pracodawca

on zmyśla. Nie wie i tylko zamęt sieje. Tak ludzi jest cała masa.

@dareczek

co zmysla? za te pieniadze co dali to se kup te 10 kilo kiełby bo na nic wiecej niestarczy

Leon Zawodowiec

Zmiany,zmiany, zmiany. Bomba już tyka.......Kto powinien się bać? Kierownik magazynu CD, kierownik mechanicznego, mosiądzu, a może kierownik nieistniejącego laboratorium.......

Jan Kosiba

A dlaczego nikt z magazynu się nie chwali,że nie ma kierownia. Zwolnił się/zwolnili go. Teraz już możecie pisać, wcześniej było wam zabronione.

Fachura
@Jan Kosiba

Ja startuje na to stanowisko, na pewnym serwisie jest napisana stafka 10000 - 120000 brutto :), wykonam tą robothura za ten piniądz. Za mniejszy nie przychodzę.

@Fachura

Jak pracujesz tak jak piszesz to z góry Ci "Fachura" dziękujemy :)

@Jan Kosiba

Czy zwolnił się sam, czy zwolnili go sami - prawdy się nie dowiemy, chociaż krąży plotka, że wywalili go za nowe wózki systemowe pod inny rozstaw które stoją bezczynnie od kwietnia. Ile w tym prawdy to nikt nie wie. Zapewne na CD będzie tak samo jak po wyrzucie poprzedniego kierownika - samowolka i niech się dzieje co chce.

Blada dupa...
@Automat AS48

Jaki był taki był, ale porządek na CD zaprowadził konkretny. Jego poprzednicy w tym mu nie dorównali, K-O-P-A-C-Z czy R-U-S-I-N, szkoda gadać, to za ich kadencji panował (usunięte przez administratora) brud i totalny (usunięte przez administratora) na hali.

Lipa

W Armatrupie wprowadzili socjalne aby zatrzymać ostatnich wiernych tej firmie, jakieś małe sumy na święta (mniej niż 1000 zł), Prości ludzie Lipy i z marginesu finansowego się cieszą że dostaną trochę więcej na święta. To i tak LIPA, wolałbym zarabiać tam 2500 lub więcej i nie mieć tego skromnego datku na święta.

zenobiusz
@Lipa

W zakładzie kilkanaście km od Niska kasa z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza, socjalne obcięli o połowę, coraz większy zapierdziel. Tak więc, jako były kilkuletni pracownik armatoory stwierdzam, że w porównaniu z tym kołchozem, Sandomierska 14 wypada o oczko wyżej. Trudno w to może uwierzyć, ale tak jest. Jak już to kierunek: Stalowa Wola albo Zarzecze? Z tego, co się orientuję, to lepsze tam zarobki i warunki socjalne. A co do ludzi z Lipy... ktoś tu kiedyś napisał, że "ogólnie ludzie z Lipy to lipa"... Skoro tak kolejna osoba mówi, coś musi być na rzeczy.

zenobiusz
@zenobiusz

Dopowiem jeszcze, że też zamiast socjalnego czy wczasów pod gruszą wolałbym zarabiać te 2800 na rękę z opcją podwyżki. Zgodziłbym się na taki układ.

tak jest
@Lipa

Nic nie wprowadzili tylko to się należy socjalnego nie było jakieś osiem lat dlatego że przedstawicielem pracowników był pan no właśnie z Lipy który się zrzekł się socjalnego,na rzecz zakładu a jak nie pasuje ta mała kwota to po prostu ją oddaj .

@Lipa

Nic nie wprowadzili , socjalne jest od początku tego roku , ale zgoda nie w pełnej wysokości ] Nie obrażaj jak nie znasz ludzi ,a Ty kim jesteś?

@bakteria

Ostatnie zdanie było do innego postu :(

Czarny
@Lipa

Ile będzie socjalnego i do kiedy wypłacą?

Pasi Brzuchy

Ludzie nie majo na chlyb to sie zadowolo 2000 zl, kup za to apartament na kreske - KREDYT, np w Nisku. Jest taki blok nowy miedzy osiedlami 1000 lecie 1 i 1000 lecie 2, obok centrum. Ceny nieporównywalne to tych zarobków, Z zachodu trza było przywieść, bo polski BYZNESMEN, Krakus, Centus, i inny też Ci ni DA. Bo jak byłem w tym kominacie to tyko gadali CIENCIA CIENCIA, a jak brzyjechały z Krakowa to brzuchy miały takie nadente że prawie im pękały. Chcem tylko jednego: Aby nie nastał taki moment w moim życiu że będę musiał tyrać w (usunięte przez administratora) za 1800 zł w 4 rech brygadach. I prawie nic z tego niemieć.

Uciekaja

Tak płacą to tak mają że ludzie z armat!!!!a uciejaką :)

Rrrr

Wracając do pani sprzataczki o ktorej dyskusja kiedyś tu była to nadal pruje się z Kamykiem tylko teraz w krzakach a nie w toalecie.

Rrrrr

A kolego w lesie pod Jarocin. Mam fotki ha ha

Marc
@Rrrrr

Gościu zazdroscisz?

bakteria

Co powiecie na ostanie zmiany na stanowiskach?

bakteria

Dlaczego nikt z odlewni sie nie chwali podwyżkami???? Podobno dostaliście całkiem przyzwoitą kasę A co z resztą firmy? Czy to prawda, że z mosiądzem kiepsko? Czy to tylko plotki ?

robol z army
@bakteria

Bakteria, skoro taka kasa na odlewni zapraszamy. pokisisz sie 8h przy maszynie, gdzie na siku musi cie ktoś zmienić a jak nie ma kto to w kubeł na złom obiegowy :) kasa że ho ho, ale robić nie ma komu. a na MG to po 5-6 os siedzi i kawe piją albo zawieszeni na smartfonie bo nie maja co obrabiać.

@bakteria

Z mosiądzem to kiepsko jeszcze w tamtym roku było. Została garstka. W tym roku coś tam szło ale i tak ledwo. Jakoś się to trzyma na siłę przepychane.

lewakprawak
@bakteria

Mosiądz to od kilku lat kiepsko prosperował. Więc żadna niespodzianka.

bakteria

Może należy brać przykład z policjantów Panowie ze ZZ do dzieła :)

centusy
@bakteria

I tak będzie prośba do wszystkich pracowników o jedność razem możemy coś zrobić co nie którzy podkładają kłody pod nogi bo wiadomo za kim są

Masakra

Ludzie zarabiają tak mało w tej firmie że Mistrz ma za zadanie pilnować ich aby nie uciekli z pracy.

legendarny
@Masakra

To co? Stoi z kaemem przy bramie? Czy zakłada robolom wybuchowe obroże na szyje? Nikt nikogo nie może zmusić do tyrania tu i ówdzie!

Kolololo

Szkoda tutaj pisac i tak nikt nic nie zmieni w armaturze bylo jest i zawsze tak bedzie nic na lepsze sie nie zmieni.... Kazdy narzeka a tutaj nie ma co narzekac tylko uciekac z tego zakładu i szukac innej pracy w stw

@Kolololo

Ja 2 lata temu uciekłem. Tak trzeba było postąpić i postąpiłem. Kilku gości mi trochę żal, że tam gniją, ale skoro nie chce im się ruszyć 4 liter - ich problem. Są dorośli.

Kolololo
@Nach dem 5 jahren

Uciekles i szacunek dla Ciebie teraz nie musisz sie wkurzac najgorsze jest to ze kazdy jeczy tutaj a i tak nic sie nie zmieni zamiast szukac czegos innego

@Kolololo

Bo albo przywykli albo czekają, aż ktoś im gotowca pod ryj przystawi...

ha ha ha
@Nach dem 5 jahren

Jsk chcesz znajdziesz sposób jak chcesz znajdziesz powód :)

@ha ha ha

Czyli ci, co siedzą tam, ględzą jak im źle, tak się skisili, że nie szukają.

ha ha ha
@Nach dem 5 jahren

Dokładnie, część z nich to stare dziadki co czekają na emeryturę a część to młodzi co dają sobie w kasze pluć taką wypłatą

w pale się nie mieści
@ha ha ha

Starym dziadkom nimetowym to się nie dziwię. Ale że mlodzi tam tkwią i jednocześnie narzekają...

BABA
@w pale się nie mieści

Dokładnie, co to za chłop jak zarobi 2000 zł i che mieć rodzinę.

nastepny dyrektor sie zwolnił

cnota krytyki się nie boi
@duda

Który to już z rzędu??!!

duda
@cnota krytyki się nie boi

A BO SOBIE BIDULKA NIERADZIŁ Z TYM WSZYSTKIM I GO TO PRZEROSŁO MYSLAŁ ,ZE TO TAK PROSTO BEDZIE WYGLADAC

Kosc

Który? Jesli ten nowy to go szkoda :( nawet bidulek kwartalnej nie wezmie :(

Nie potrafię zgodzić się z tym, że dbacie o jakość i merytorykę wpisów na portalu. Firma, która ma wystarczająco duży budżet jest w stanie wykupić pełną moderację komentarzy, nawet prawdziwe negatywne komentarze są wtedy usuwane. Firmy, które nie chcą zawrzeć z Wami umowy, bądź nie mają na to budżetu, są przez Was hejtowane. Wspieracie nienawiść i obrażanie ludzi, tylko dla korzyści finansowych. Wiele komentarzy zawiera uwłaczające i obraźliwe treści, które są poniżej jakiegokolwiek poziomu kultury. Wasi pracownicy za kulisami sami przyznają, że zarabiacie na hejtowaniu firm.

cnota krytyki się nie boi

Aha, skoro ma wystarczający budżet, by zamknąć usta krytykom, to i powinna mieć pieniądze na to, by w systemie 4 brygadowym płacić na poziomie felg w Stalowej. Proste? Proste. Po drugie, nikogo nie obrażam, tylko jako były, po 5 latach przerobionych w zakładzie, słusznie go krytykuję, znając wszystkie etapy procesu produkcji i jak to wszystko wygląda. A po trzecie, nie wiem co paiłeś, ale mnie jeszcze nikt nigdy nie zaproponował za pisanie takich komentarzy korzyści finansowych. Ja nie jestem pisowskim trollem, który dostaje za to pieniądze z budżetu ani tym bardziej żadne bliżej nieokreślone siły mi za to nie przelewają pieniędzy. Piszę po prostu, co tam się działo i widzę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło. A z taką retoryką, jaką pojechałeś, to idź rób karierę na szczeblu samorządowym, albo jeszcz wyżej.

duda

a ile płac?ile mozna se dorobic?

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)