Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Smierć wrogom ojczyzny

Czy narodowcy już gotowi na wyjazd na marsz ?

@Smierć wrogom ojczyzny

Może byście sie spotkali w Magadanie ? i stamtąd ruszyli na ten marsz ?

kkkkk

witam wszystkich czy moze mi ktos powiedziec czy w armaturze jest 4 brygadowka, jaka kasa, jacy ludzie..

były
@kkkkk

Poczytaj komentarze...

bakteria

Czy to prawda ,ze odlewnia nie ma już kierownika??

w pale się nie mieści
@bakteria

Tam w ogóle rotacje na wyższych stanowiskach są masakryczne. Kto by pomyślal?! Który to już dyrektor od przejęcia zakładu przez kraków? Szósty?!

Jojko

pozdro dla marcina jednego z wydziałow pozytywnie nastawiony gosc z szacunkiem i te jego powiedzonko((( z kuli ziemskiej nas nie zepchnął)))

logo firmy Spawacz MAG
ksiadz

koniec świata w armatorze

Rotacja
@ksiadz

W firmie w której pracuję jeśli pracownik się zwalnia ma na obiegówce do wpełnienia powód zwolnienia (za małe wynagrodzenie, wyjazd za granicę, przyczyna niezależna, nieodpowiednia praca co do kwalfikacji, za dużo obowiązków itp). W firmie szef chce utrzymać jak najniższą rotację, bo stała i doświadczona kadra zapewnia szybki rozwój przedsiebiorstwa. A w Arma trolu to wszystko jest inaczej: Rotacaja rotacja i ciągłe cięcia oszczędności,

proba wyjasnienia
@Rotacja

Normalność pewnego dnia trafi i na Podkarpacie. Lecz wszystko wskazuje, że armatoora będzie taką enklawą w tej normalności. Skoro w 2014 i 2015 roku wypracowali na czysto kilkadziesiąt milionów złotych zysku - cały zakład huczał o tym - to czemu jest źle? A może nauki premiera Morawieckiego silne są zwłaszcza na zacofanym i zaczadzonym przez kadzidła Podkarpaciu - że ludzie mają niby za michę ryżu zaiwaniać...

bakteria

Co sie dzieje ??? (usunięte przez administratora) nie przedłużono umowy Dziewczyny z kadr sie zwalniają i nie tylko one (usunięte przez administratora)

viki

cos sie kroi tylko co??

klosterkeler
@bakteria

A może to początek końca i może to po prostu ukrócenie agonii tego zakładu?

Janek
@bakteria

Planiści też się zwalniają.

duda
@klosterkeler

masakra

Narta Fach Man
@duda

Po miście poszła fama że produkcja jest niryntowna, nich sie martwi tyn co nic na koncie ni ma i tyn co tyż fachu w rynkach ni ma, Takim to biada oj biada, bo teraz trza sie do sytuacji rynkowej przystosować, jak firma uduś to 3 miesiące i naRta

robotnik
@bakteria

Jak to co! Bedzie na premie i podwyzki dla ludzi co cieszko pracuja.

ciekawość

Czy na 4 brygadówce jest szansa na 3500 zł na rękę? MIESIĘCZNIE.

koniec świata
@ciekawość

hahaha dobry dowcip a tak na marginesie to i może zarobisz jak będziesz dwa miesiące tyral!!!!

@koniec świata

To ja mam W RZYCI taki zakład i takie warunki!

cyntus

dowcipny jestes z tymi 3,5 tys na reke hehe

Za miskę ryżu
@cyntus

Już nie pracuję w tym (usunięte przez administratora) zakłądzie, drufi raz jakbym był bez pracy ti bym się tu ponownie niezatrudnił, szkoda czasu na te grosze. TO jest praca dla starych dziadów przed emeryturą ...

@ciekawość

gościu z dobrego serca ci radzę odpuść ten zakład sobie ja dwa lata temu też w nim pracowałem i niemam dobrego zdania warunki płacy i pracy poniżej krytyki, są inne zakłady pracy w których lepiej zarobisz

kiedyś hoho
@ciekawość

5 lat ponad przerobiłem na szlifowaniu grzejników. Świątek, piątek i niedziela. Pierwsza, druga, trzecia zmiana. Oprócz tego, ze przez te 5 lat dostałem ze 3 razy śmieszne socjalne, to odchodząc na umowie miałem 1900 BRUTTO. Chcesz mieć bóle głowy od aluminium, pylicę po kurzu i chcesz mieć trzęsawkę rąk od szlifierek - armatoora szuka takich.

Lipa
@kiedyś hoho

to są 5 lat stracone a w zamian grosze i choroba zawodowa :/ Lipa jak %uj dobrze że cię już tam niema.

Bercik

Co to się porobili we tym armatrópie to normalnie rence jusz opadli ....

....
@Bercik

Przemyśl taki cytat: "Głupotą można zaimponować jedynie osobie głupiej".

ja pracuje na bateriach i powiem ze tragedia coraz gorzej wymagania europejskie ciagle za mało wyrobienia a tumany nawet premi niedadza za takie ochlapy nikt niebedzie się starał wielka mistrzyni chodzi rządzi a gownem jest po zawodowce!!!!! firma bez szans na rozwój ani perspektyw w dalszej przyszłości!!!!

Nimetowiec

A Ty jaki masz stopień naukowy?? Mgr inż.??Czy może Profesor zwyczajny?? Jak jesteś tak dobry to dlaczego pracujesz fizycznie na montażu i oceniasz innych ??? Akurat osoba o której piszesz najbardziej zna się na robocie na całym wydziale montażu.

nick
@Nimetowiec

a Ty filozofie jaki masz stopien???

Wariat
@Nimetowiec

Ty koles zastanow sie co pisesz kobieta brygadzistka na montazu zna sie na robocieb smiech na sali zenada hahaha

@Wariat

Ty wariat, czytaj ze zrozumieniem, kto mówił o brygadzistce???

Wariat
@Nimetowiec

Mistrzyni haha zna sie na robocie wez sie szanuj i nie pisz tu bzdur bo szkoda gadac haha

@Wariat

Wariat to aplikuj na to stanowisko jak jesteś taki kozak, dasz sobie radę hahaha.

bakteria

" gownem jest po zawodowce!!!!! " Znam takich co po zawodowce wiedzą więcej niż ci po studiach , posiadany papier nie świadczy o wiedzy i umiejętnościach -zapamiętaj sobie

@bakteria

koleś ja takich nie znam a ponadto dając przykład np na technologa nie przyjmą czlowieczka po zawodowce który nie posiada wiedzy w tym zawodzie i nie jest do niego przygotowany ZAPAMIĘTAJ SOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bakteria

Chłopie teraz studia to każdy burak może zrobić :))) Wystarczy żeby chodził na zajęcia :) Może za krótko żyjesz żeby takich znać , lub obracasz się tylko wśród wykształconych tak jak Ty Z Twojego punku widzenia to oczywiście jesteś najmądrzejszy w tym zakładzie

bakteria

Wiesz dlaczego jest tak h....wo w firmie? Właśnie dlatego że rządzą ludzie którzy po skończeniu studiów PCHAJĄ sie na stanowiska byle rządzić. Nieważne , że skończył ochronę środowiska lub studia rolnicze ale pcha sie do firmy z aluminium byle tylko rządzić i odpowiednio zarabiać

@bakteria

posłuchaj kolego uważnie to nie chodzi o to że przyjdzie po studiach i niby chce rządzić tylko w każdej firmie jest tak ze chodzi o doświadczenie tak zwana praktykę może i mieć studia i co z tego ale pracuje dłużej i ma praktykę i to się liczy i tak samo jest ten co po zawodowce nie szkodzi ze niema studiów ale ma doświadczenie wszystko opiera się na praktyce bo przecież praktyka czyni mistrza

@tedy

Kłania sie czytanie ze zrozumieniem :)

@bakteria

to kolego nie obrażaj osób które mają studia chyba że zazdroscisz bo sam niemasz! !!!!!!!!!!!! bo zaczyna się to z twojej strony robić niesmaczne!!!!! tyle w tym temacie!!!!!!!!

@tedy

Jeszcze nikogo nie obraziłem , ale chyba zrobię wyjątek Jak widać uraziłem magisterka , a może tylko licencjata Pochwal sie uczelnią którą ukończyłeś , bo ja za takie Twoje pisanie " chodzi o doświadczenie tak zwana praktykę może i mieć studia i co z tego ale pracuje dłużej i ma praktykę i to się liczy i tak samo jest ten co po zawodowce nie szkodzi ze niema studiów ale ma doświadczenie " nie dał bym Ci nawet skończyć dobrej szkoły średniej , a co dopiero studia :) Jeszcze raz - czytaj ze zrozumieniem Nikogo nie obrażam tylko dlatego , ze ukończył studia

Nimet-almet
@bakteria

W tej firmię byłoby dobrze i można ją uratować gdyby: 1. ludzie zarabiali większą kase-przynajmniej średnią krajową 2. do zakładu wróciłby dyrektor M.Miedzinski. Pracuję tu wiele lat i przezyłem mnóstwo dyrektorów i uważam,że on był najlepszy ze wszystkich.

@bakteria

moja szkoła kolego niech Cię nie interesuje bo (usunięte przez administratora) Ci do tego!!!!!!!!!

@bakteria

jaka szkole skończyłem to (usunięte przez administratora) Ci do tego kolego ????

@Nimet-almet

Zgadza sie , kasa dla "robola" to podstawa w tym przypadku , a wszystko przez specyfikę produkcji . Przy małej kasie jest zbyt duża rotacja ludzi co powoduje ze mamy coraz mniej doświadczonych pracowników , a to z kolei przekłada się na wszystko - obsługę maszyn , utrzymanie ruchu , aż po gotowy wyrób . Decydenci jednak nie widzą tego problemu . Jak odejdzie jeszcze kilkunastu tych starych (czyt. doświadczonych i mających pojecie) pracowników to będzie katastrofa dla firmy , pozostanie tylko taka wegetacja aby przetrwać Żeby dac zarobić pracownikowi trzeba by zwolnić trochę tych "nieprodukcyjnych " których sie narobiło co niemiara i dalej sie rozmnażają jak stonka . Jeszcze nie tak dawno na każdym wydziale był kierownik i jedna osoba go zastępująca , a teraz jest min cztery - pomyśleć co jest w siedzibie :))) Co do dyrka to mam inne zdanie , ja uważam ze najlepszy z tych wszystkich był duet P. i P. Jeden z nich miał pojecie o odlewnictwie .

@tedy

Jaka szkoła taki i Twój poziom :)

Obiektywny
@bakteria

No Bakteria teraz to pojechałeś po bandzie, duet hotelarz + jego podnóżek najlepszymi dyrektorami, hahaha ...nie wierzę w co czytam ...

@bakteria

taki z Ciebie cwaniak ciekawe jaki twój jest poziom ahaaa sorki już wiem zerowy hahahaha burak!!!!!!!!!!!!!!!

remi
@Nimetowiec

Tej osobie odkąd ma takie stanowisko całkiem w (usunięte przez administratora) się poprzewracało woda sodowa do glowy jej uderzyła mowa oczywiście o mistrzyni montażu tyle w temacie

koniec świata

wiem która to ta mistrzyni ja pracuje na innym wydziale ale mam znajoma z montażu co już chwilę pracuje i jak mi opowiadała co ona z ludźmi wyprawia to ja dziękuję Bogu ze mam takie kierownictwo jakie mam

Za miskę ryżu

Mojego casu robole na 4 bryfady tam miały 1720 na rękę, tp było tak 2000 zł podstawy brutto, plus 500 zł dodatki (nocne premie zmianowe), Razem 2500 brutto i około 1720 na rękę, Robią tam Janusze z wąsami, Sebixy, Karyny, i inne elementy. Nie chciało się nosić teczki trzeba na grzejniku zapiepszać za miskę ryzu.

borat

Chłopie jaki awans? Awans to możesz dostać ale taki że zwiększą ci normę. Jebiesz grzejnik non stop i nie ważne czy zrobisz normę czy ponad normę i tak jeste (usunięte przez administratora) e mało. Praca jest ciągła na okrągło. Święta za które masz płacone normalne dniówki, większość weekendów i za to masz przelew w wysokości ok 1600zł netto. Podwyżek nie ma żadnych. O premiach świątecznych czy jakiś bonach zapomnij. Zarząd pracowników traktuje jak zwykłych roboli. Człowiek w tej firmie nie ma szans na rozwój. Praca na okrągło, ciężka, trudne warunki i żeby nie można było zarobić 2200 - 2600 to jest kpina! Gorzej niż w Afryce. Niech tylko czasy się zmienią to wszyscy z tego zakładu uciekną.

@borat

I co? I ci sami, co robili wtedy, robią do tej pory. Starym dziadkom, którzy chcą dociułać do emerytury wcale się nie dziwię. Ale młodzi?! Tyle teraz jest możliwości wyboru w regionie. Czasy się zmieniły. Choć z drugiej stronie, różnica pomiędzy tym, co pisałeś przed 5 laty, a teraz jest taka, że żaden dyrektor w trampkach czy kierownik z kolczykiem nie stanie nad tobą i nie będzie cię straszył, ze wylecisz z roboty i nie będziesz miał z czego spłacić kredytu. Tyle się zmieniło. A że zarobki wszędzie się mniej więcej wyrównały, to już inna sprawa. Gdy pisałeś ten komentarz, to wszystko uciekało z army do alutka, vostera czy felg. Jak się miało plecy. Takie były czasy. Pozdrawia były pracownik army.

Fachowiec

Takie zarobki 2200 netto są poniżej mojej godności

były ciekawy

A jaki był finał afery czajnikowej?

czajnik
@były ciekawy

Baba od czajnika ma się dobrze dostała nawet awans oczywiście ma parasol ochronny od gościa wiadomo o kogo chodzi teraz będzie na odlewni uzdrawiać

Radom już sprzedany. A co z zakładem w Wielkopolsce? Teraz Prezesi skupią się na Nisku...? Czy kupią coś nowego..

,,,
@Piotr

juz jest firma likwidowana w wielkopolsce pracuja tylko do konca tego roku

Darek
@Piotr

Radom poszedł Sroda poszła teraz czas na....?

super!
@Darek

Na inwestycje i rozwój NISKA! Będzie system motywacyjny! Super!

huurra
@super!

no wrescie bedziemy porzadnie zarabiac:}

Cieszycie się że bedzie wiecej kasy dla Niska a gó**o z tego bedziemy mieli. Dalej bedzie wyzysk i kasa dla swoich...

Apollo 13

zwlaszcza Sroda same straty

Kosc
@Apollo 13

Duże premie od dzisiaj :) teraz juz tylko lepiej, wreszcie się obudzili :)

@Apollo 13

A skad wiesz ze same straty... To Radom pewnie tez..

Środa
@Apollo 13

A kto się do strat przyczynił ? Kto transferował kasę ze Środy do Niska? Firmę w Środzie Armatura przejęła jako przynoszącą zyski.To działalność Armatury doprowadziła do takiego stanu.Wiem co mówię.

bigbag
@Kosc

Pochwal się w listopadzie jaka to wielka premia na odlewni.

Podobno

Starając się o pracę zadają ci jedno pytanie. Od kiedy możesz zacząć pracować ? To świadczy że nikt nie wiąże z tym zakładem przyszłości.

Taka prawda

Człowiek w Polsce często nie dożwa emerytury, Ja jestem w innej firmie już trochę czasu i widzę jak czas ucieka, rok za rokiem. W rok nie można zrobić dużo i bardzo dużo bo rok to nie jest nie wiadomo ile czasu. Życie zawodowe takie dobre trwa około 25 - 30 lat aby się jakiejś pozycji dorobić, a to nie jest dużo czasu patrząc na to ile można w rok zrobić i ile można mieć pechowych i "nieefektownych wejść i pomyłek" zatrudniając się u takich krętaczy i byznesmenów jak krakusy. Licząc na to że w każdej takiej @@owej firmie spędzisz po 2 lata a będzie takich firm z 5 pod rząd bo nie trafisz na nic lepszego to zmarnujesz sobie 10 lat życia zawodowego. A poźniej zrezygnujesz z szukania bo zobaczysz że wszędzie jest podobnie i będziesz w tym gnoju do emeryury siedział bo zrezygnujesz i się zasiedzisz. A nie wszędzie jest taka lipa. Wypijcie 10 browarów wi pomyślecie tymi głowami.

Taka prawda
@Taka prawda

I nie mówice że nie ma takich pomyłek, bo mogę z 5 wymienić, np. Cellfast, Triumf, Tartak w Jastkowicach, dawniej Armes nie wiem jak teraz(co chwilę rotacja), Praca w marketach na 3/4 etatu lub zlecienie

Młodzież

Czy Młodzież Wszechpolska z Armatoory w tym roku pojedzie na marsz 11 listopada ?

yaro
@Młodzież

Ja poznałem takich "weszpolaków". co to śmierć wrogom ojczyzny na koszulkach albo inne białe europy, ale jak trzeba było, to od ciapaka kupowali fajki albo zioła, bo zawsze taniej. A co drugi z nich to kapuś i donosiciel.

byly
@yaro

jeden taki wielki wszechpolak n, to jak go na psiarnie wzieli w sprawie kradzieży grzejnika to sprzedał pół firmy :) wszechgłupeK albo wszechkapUsta, wszechLejba, wszechPała, wszechdupA

Ile ??

Ile płacą obecnie na batyriach ??, Dalej 1600 zł ?

Bronek

Armatrup ... beznadzieja. Trzeba uciekać . Wyzysķ i slaba placa to haslo tej firmy .nie polecam

opty
@Bronek

teraz bedzie tylko lepiej glowa do góry

@opty

To samo mówili, jak jeszcze 2,5 roku temu tam robiłem.

DG
@bez sentymentu

I tez nowe maszyny były kpwane do firmy? i tez byly fndusze dla pracownikow oraz premie? Kolego nie siej klamstwem tutej. Duzo sie dobrego dzieje na zakladzie.

@DG

A ty naucz się pisać poprawną polszczyzną. A poza tym wiem z pierwszej ręki, co tam się dzieje. Nic nowego pod słońcem.

DG
@bez sentymentu

Kultury troche poprosze. Czemu nie szanujesz ludzi. Tacy wlasnie zawistnicy pisza tutaj bajki nibyz pierwszej ręki. A to sa klamstwa. Kazdy kto pracuje na zakladzie widzi jak jest.

@DG

Podaj mi choć jedno zdanie, w którym cię obraziłem... Już? A pisać jednak nie potrafisz po polsku, skoro takie literówki walisz. Dadzą mi 3200 na rękę, to wrócę. Choćby jutro. Koniec dyskusji.

swoj

Wczoraj dodałem że jedynym zakładem który w grupie zarabiał to właśnie był Radom a nie Nisko czy Środa

viki
@swoj

a skad to wiesz?

swoj

Dlaczego są usuwane moje opinie ?

Marc

Ale ja jestem zadowolony z pracy tymbardziej jak trafilem pania S z firmy sprzatajacej w toalecie. Jedyny pozytyw tej pracy.

Adi
@Marc

Wiem ta ladna niska mamuska ale ona juz tu niepracuje niestety

Stary tyrak
@Marc

Chwalis sie tylko. Gdzie sie mieszka i pracuje tam sie ..... nie wojuje.

@Marc

A gdzie teraz moge ja spotkac?

Marc
@Wer

Koledzy dajcie znac czy ona jeszcze tyra w arma. Musze zlapac kontakt prosze.

Iii
@Marc

Ty k.... moja zona tam pracowala dorwe cie.

@Wer

A teraz ankieta czy to prawda o kobitach z firm sprzatajacych czy takie to ladne i latwe. Kto za lapka w gore.

Janek
@Wer

Gdzie one ładne chłopie. Na odległość widać,że z orzeczeniem.

@Janek

Kolego ale szczerze. Ona naprawde pruja sie w toaletacz w firmie?

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)