Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

nawet 2000 zł

Masakra, w tej firmie i w okolicy babom tak słabo płacą, że jak się dowiedziałem że nie zarobi w Armatrolu nawet 2000 zł to pojebałem tą znajomość i ją zostawiłem. Po co mi taki strup, dzieci mi urodzi i będe klepał z nią biedę......

Marc
@nawet 2000 zł

Baby tam dorabiaja w inny sposob

Marc

Kazda nie ale kilka znam z firmy sprzatajacej. Dawanie uciech za prezenty

coś

Witold Gadowski robi swoje ABW ,prokuratura też już robi swoje tylko nie plujmy jadem sami na siebie bo centusy tylko na to czekają bo to jest (usunięte przez administratora) drenująca kasę , a w dodatku wojskowa poczytajcie jeszcze kto zarządzał zakładem wojskowym w Lubawie na razie tyle .

DoDarka
@coś

Poniżej zakład wojskowy, o którym pisze Darek. Grupa Lubawa specjalizuje się w produkcji tkanin o różnorakich zastosowaniach. Jej wyroby wykorzystywane są do produkcji m.in. parasoli i produktów reklamowych, przedsionków do przyczep kempingowych, tkanin technicznych i dekoracyjnych, namiotów i wyposażenia dla służb mundurowych i BHP

(usunięte przez administratora) w "komentarz tygodnia: milczenie owiec - czas naprawy sądów" wspomina o tym, że ludzie z wojskowych służb chcą rozłożyć armatoore. Coś musi być na rzeczy.

Lubawa w Nisku?

Szanowna Pani administrator, dlaczego usunięto imię i nazwisko w zdaniu, które napisałem? Pan Witold Gadowski jest osobą publiczna, jest dziennikarzem.

Darek .... co Ty znowu wyprawiasz?

@Wolny. W koncu robol, Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników Armatoora?

anna
@Karolina

witam mam pytanie slyszalam ze w zakładzie pracują kobiety czy ciężko jest się dostać ?? na jakich wydziałach pracują?? z góry dzięki za odpowiedź

Odlewnik
@anna

tak, niektóre na odlewni jako operator maszyny wtryskującej(operator młotka) nie polecam bo większość porobiła i przeniosla sie na inny wydział, sporo robi na polerni i bateriach, tam lepsza robota, napewno lżejsza niż stanie 8h przy robocie i ostukiwanie detalu.

@Odlewnik

na bateriach spoko atmosfera ale kierownictwo francowate a zwłaszcza mistrzyni co jak chcesz jeden dzień wolny to z rana musisz wyczuć czy dobry humor ma bo jak nie to nawet nie podchodz bo będą wulgarne słownictwa z jej strony a co lepsza jak chcesz się coś zapytać odnośnie pracy to usłyszysz ,,nie zawracać mi (usunięte przez administratora),, taka kultura na montażu nie polecam ze względów psychicznych bo robota ok a na polerni niewiem jak jest niewypowiem się

Pawlak
@Karolina

A wy tu czego!! Jak wam nie pasuje robota w armatrupie to poszli do domu!

@Pawlak

słuchaj każdy ma prawo do własnego zdania także nie (usunięte przez administratora)j czyżbyś nie wiedział ze jest wolność słowa i wypowiedzi!!!!!!!!

Pawlak
@roby

Oj durny ty, toz to wiem.....

@Pawlak

to nie pisz bzdur!!!!!!!!!!!

sony
@roby

a na mosiądzu rządzi kamień rozumisz to:)

@sony

blysnales inteligencja nie ma co!!!!!! haha

logo firmy Inżynier robót
Nisko
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Nisko
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Odlewnik

Witam, od kilku miesięcy obserwuję sytuację na odlewni - jako pracownik, i to co się dzieje przechodzi najśmielsze oczekiwania. Maszyny stoją zmiana w zmianę i to nie po jednej, ale nawet po 3-4, to są ogromne straty dla zakładu. Naprawdę jestem pełen podziwu dla prezesów i dyrekcji ich niekompetencji oraz niezaradności. Jak mogą pozwolić na to, by jakakolwiek maszyna miała postój przez kilka zmian, a co dopiero kilka miesięcy, bo ta sytuacja ma się od około maja. Naprawdę szkoda im dać pracownikowi te 200-400 zł więcej na miesiąc? Tańszy wychodzi postój 4rech maszyn na zmianie? Taka maszyna przecież nie generuje 100zł przychodu na zmianę, tylko kilka-kilkanaście tysięcy. Za to powinni wieszać na moście na Sanie, takie podejście jest karygodne i nieodpowiedzialne.

ech
@Odlewnik

(usunięte przez administratora) ... po co ty piszesz taki bzdury? Przecież to nie jest prawda.

bakteria

Przychodzę dzisiaj do roboty i co ? Po zakładzie na pierwszej zmianie PODOBNO chodził nowy dyrek. Jeśli to prawda to poprzedni dyrektor powinien podziękować "panom" z ZZ , ale mu dali ochronę cudną nie ma co Był chłop i już go nie ma . Trzeba wiedzieć za czyje plecy sie chować . Te związkowe okazały sie zbyt słabe Znowu będą przemówienia , a dla robola chwila wytchnienia zeby posłuchać

były
@bakteria

Powaga? Który to z kolei dyrektor? Bo ja za swej kadencjii przeżyłem 4.

Antoni Kosiba
@bakteria

Wielka szkoda bo gość był naprawdę w porząku. Jak zakład ma dobrze funkcjonowac jak co pół roku zmieniają dyrektora?

@Antoni Kosiba

Powiem krótko, w Nisku nie było i nigdy nie będzie pieniędzy. Nad wszystkim „rękę trzyma Kraków”. Bylem we wszystkich zakładach spółki, co widziałem i co wiem nie będę opisywał, ale Nisko zawsze było i jest na szarym końcu. Żaden dyrektor bez budżetu nie zrobi nic!!!

Lolo pop sroda wlkp
@Bercik

W (usunięte przez administratora) byles (usunięte przez administratora) widziales. Zaden krakow. Tylko wawa. A dokladnie PZU. Krakow to posrednik zerujacy na nisku a wawa na krk. Tyle w temacie

Depresja przez wypłatę.

Dla dobrego zdrowia psychocznego odeszłem z tego kombinatu. A najwększej depresji dostawałem jak widziałem wypłatę. W okolicy 3000 zł się dostaje.

No name
@Depresja przez wypłatę.

To gdzie ty pracujesz ze tyle dostajesz .???

Wszędzie jest lepiej
@No name

to nie trzeba szukać daleko: Ikea, Alutec, Uniwheels, Voster

ross
@Wszędzie jest lepiej

każdy zakład lepszy tylko nie armatrup hahaha

Zadowolony
@Wszędzie jest lepiej

Jest wiele innych firm gdzie można zarobić. Ja nie żałuję, że odszedłem rok temu z armadziury bo już pierwsza wypłata na okresie prubnym w innej firmie była większa niż po kilku latach w Nisku

@ross

To wejdź sobie i poczytaj opinie o tych zakładach. Jeszcze bardziej narzekają niż tu.

roby

niewiem czy gorzej narzekają niż tutaj

pup
@ross

ponoc zakład w wielkopolsce na sprzedanie

Armaturp
@roby

idź i sprawdz w STW jak jest a jak nie to na zachód jest, Armatrup jest dla ludzi bez ambicji finansowych, dla starych Januszy przed emeryturą, i Sebixów zaraz po szkole w wieku 20 lat aby zarobił na browar i piwo,

nina
@Armaturp

znajoma pracowała z rok temu na bateriach i nieprzedluzyli jej umowy martwila się ze pracy nieznajdzie a dziś robi w univheelsie i mówiła ze fakt czterobrygadowka ale kierownictwo wporzadku a w szczególności socjal i pieniądze

były
@Depresja przez wypłatę.

3000 zł na start to można dostać w IKEI, jak się ma chody. Wszędzie dostaniesz 2500 - 2700 na start, choćby u Rakoczego, ATI, felgach. Co i tak jest więcej niż to, co rzucą w Armatoorze.

Były

Żal mi was ludzie. płaczecie już tyle lat że zarabiacie grosze, a czy któryś z was miękkie faje zna słowo STRAJK? Jakby zakład stanął na kilka dni to by się prędko pieniążki znalazły na podwyżki. Ale do takich decyzji trzeba mieć jaja, a u was co drugi ma mentalność niewolnika a reszta to konfidenci, pan z krakowa tylko kiwnie palcem i już pełne portki, głowa w dół i mamrotanie jak to źle i jak mało zarabiam ale żeby coś zrobić żeby było lepiej to nie ma kto. wesołych świąt przegrywy, za tą stówkę którą dostaniecie na święta kupcie sobie dużo wazeliny żebyście dalej moglibyć dym*ni przez centusi :)

Nie będzie niczego
@Były

A krakusy rządzą i zmieniają kadrę co się nienadaje lub nic nie robi: Poleciał wnuk z lakierni, nie ma kozaka z mechanicznego w zasepstwie lakiernia, nie bedzie łańczaka z odlewnii, nie ma miedzińskiego już kilka lat, nie ma MZK z odlewnii, nie ma kontroli na lakiernii nie będzie niczego, Za taką kasę żaden fachowiec nie przyjdzie na kierownika wwydziału za 5500 brutto, za 3800 netto nikt rozsądny i się ceniący nie będzie kierownikiem.

Jojojokojojo

Dobrze. Gada polac mu

Kevin sam w Armatoorze
@Jojojokojojo

To jest wasze życie, nędzne życie, macie głowie, macie rozum, szukajcie lepszego rozwiązania niż kiszenie się w Arma kołchozie, Jest tam część ludzi co się utożsamia z ONR i Młodzieżą Wszechpolską, na marsze do Warsafki jeżdzą protestować jak w PL jest źle. Pokarzcie wiec swoje niezadowolenie, jak jestescie tacy mocni, przed panem krakowiakiem, wyzyskiwaczem (Ja tego pana dawno olałem) . A jak nie tu cytat z filmu "Bierzcię (usunięte przez administratora) w troki i zjerzdżajcię z tąd".

Kość
@Były

"ponieważ kury dobrze pracowały, świnie postanowiły dać sobie po 100 jaj premii."

Lipa
@Nie będzie niczego

Jaka firma tacy kierownicy, Kierownik odlewnii ponoć bez wykształcenia kierunkowego, Dawny Kierownik ( ten wysoki) dział mechaniczny, w zastepstwie lakiernia ponoć po jakiś szkółkach zaoczynch w pipidówce, miszcz na oldwwnii ponoć po podstawowce, ponoć na każdej brygadzie operator narkoman, i jeszcze ta z lipy, co sobie lipy narobiła ....

M
@Lipa

Znalazł sie wyszkolony ćiul ukryty za monitorem i klepiacy jednym palcem.Każdy może sprubowac ale po co lepiej ukrywac sie i narzekac.A jezeli nie masz zamiaru nic robic tylko nazekac to wsac ryj w kartoflisko i sie zamknij

leon
@Były

pracowałem w tej firmie około roku i ta firma to całkowita porażka pracuje w univheels mam czterobrygadowke ale warunki pracy i płacy to nawet nie ma porównania ludzie jak macie lepsza szansę to spadajcie z tego (usunięte przez administratora)

boby
@Nie będzie niczego

powinni zmienić tego cwaniaka Mateuszka z montażu z niego taki kierownik ze hohoho ???? a ta mistrzyni wielka Beacia co ludźmi pomiata a urlopy i wolne to dla wybranych jak kto jej podpasuje wogole jakas masakra co się w tej firmie dzieje aż szkoda że takie ciemniaki nią rządzą dyrektorzy zmieniają się jak rękawiczki no to ładny bajzel ????????????

Wolny. W koncu robol

Do roboty (usunięte przez administratora) nieroby. Mowa o ustawiaczach i polglowkach aspirujacych na ustawiaczy. Oraz (mistrzach )???????????????? zaco im placa za lazenie po hali i spanie na lawkach oraz modlach byle maszyny chodzily cala zmiane. Bez awari. A zwykly robol na nich ma robic a oni kase biora za nic. Kazdy by tak chcial. ! Druga sprawa jest okolo 8-10maszyn i tyle samo pra ownikow na zmiane plus 3 min nierobow ustawiaczy. Gdy nagle 2-3 osoby wolne ma to wylaczaja mas yny bo ludzi brak rak do pracy a nielepiej droga dyrekcjo wykorzystac tychze. Nierpbow w postaci ustawiaczy i beda maszyny szly wszystkie a napewno wiecej szkod marnowac. Takie talenty na lawce siedzac sa nie przydatni. A placic trza. Prawda. A jak jakas zaszyn zaszwankuje wtedy niech. Ja ustawiaja. Fachowcy od sciemy. Ps zarzad pora zastanowic sie nad mimi bo nez pracy. To wyrzucanie w bloto kasy na tych ze osobnikow

Zwykły pracownik.
@Wolny. W koncu robol

Ten świat jest już tak stworzony, jedni mają łatwą pracę inni ciężka. Jeżeli ktoś jest ustawiaczem i odpowiada za to, by zapewnić ciągłość pracy danej maszyny i wykonuje swoją pracę tak, że pozostaje mu jeszcze wolny czas - to tylko i wyłącznie jego atut. Rozumiem, że my Polacy jesteśmy narodem zawistnym i razi nas to, iż inni mają lepiej i więcej, ale bez przesady...

@bakteria a posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Armatoora i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę, i jaka obecnie panuje atmosfera u tego pracodawcy?

@Karolina

Na to żebyś robiła, robiła i jeszcze raz robiła za psie pieniądze. Mam nadzieje, ze moja odpowiedz jest wystarczająca i przestaniesz „wałkować” w kółko temat rekrutacji.

@Karolina

Odpowiedzi udzielił Ci Bercik :) Ja tylko dodam ze przyjmą każdego kto ma chociaż trochę chęci do pracy Rekruterów ci u nas brak :)

polernik

Jak tam sprawdza się nowy kierownik wydz.mechanicznego? Lepszy od poprzedniego MK? Proszę o opinie.

Bylem widzialem tych nierobow
@polernik

Do roboty sie wez nierobie a nie glupa palisz jak tam kierownik nowy !!!

Antoni Kosiba
@Bylem widzialem tych nierobow

Co tak agresywnie ! Gość zadał pytanie, ponieważ jest ciekawy, a tu wielki obrońca kierownika mechanicznego się znalazł. Sam jestem ciekawy jak go odbierają pracownicy. Ja również pracuję na tym wydziale i niestety nie mam dobrego zdania o nim i jego zarządzaniu. P.S Myślę,że przynajmniej Bakreria wypowie się w tym temacie.

Nimetowiec
@Antoni Kosiba

A dlaczego nie masz dobrego zdana o nim? Nie rzucaj ogólnikami tylko napisz w czym przejawia się jego niekompetentność w zarządzaniu.

@Antoni Kosiba

Napisze tak Gdyby w tej firmie nie bylo specjalistów od spraw optymalizacji , technologów czy inżynierów produkcji , mistrzów i innej gadziny która nic nie produkuje , a tylko stwarza pozory pracy wymyślając coraz to nowe kartki , i karze przestawiać różne rzeczy z jednego miejsca w inne , a za jakiś czas z powrotem to by było o wiele lepiej Marzeniem moim natomiast jest mieć kierownika który zna specyfikę produkcji związanej z glinem Zauważyliście jak opisane grzejniki przyjeżdżają do obróbki - kartka A5 , a ile na niej tuszu ? POWINNI ZA TO PŁACIĆ Z WŁASNEJ KIESZENI A kierownik o którego pytacie ? nikomu nie zaszkodził , i uważam ze jest OK - nie oceniam kompetencji od tego jest dyrek lepiej uważajcie na jednego gościa- szpachelkę :) No nareszcie nie trzeba zakreślać kwadracików

KAŻE - sorki za błąd :(

@polernik

Kierownik jest w porządku.

Coco jumbo. Obserwator ustawia

Jak to (usunięte przez administratora) mozliwe. Jest ze dzis na start byle dziad dostaje na umowie prubnej 2450 a ludzie co pracuja po 5 -10-15 i wiecej lat. Maja tyle samo. Druga sprawa dlaczego na wyplacie w kwitku. Pisza premie. Ktorych prawde mowiac nie ma. Bo jak mozna nazwac to cos premia jesli. 3 miesiace temu mialem niby premie. Mowa o odlewni. Bylem wszystkie dni itd a tu pisze premie razem 200zl. Dwa miesiace temu to samo lecz premia 150. I na wyplate tyle samo od lilku miesiecy.. goscie choruja co chwila l4 a dostaja. Wieksze wyplaty niz ten co pracuje non stop ...i pytanie. Czy aby czasem mistrz nie. Rozdziela za duzo sobie i ewentualnie. (usunięte przez administratora) swoim ustawiaczom. Premie wieksze a zwyklemu robolowi najnizsza. ??? Mam pytanie jak sprawdzic. Co sie z tymi premiami dzieje. Bo czy robisz caly miesiac czy nie to roznicy niewidac.

Kadrowiec uczciwy
@Coco jumbo. Obserwator ustawia

Swiete slowA

@Coco jumbo. Obserwator ustawia

Ja Tobie bym dał tylko minimum za to "prubnej" Na montażu jest premia od wyrobienia i tak samo jest na odlewni - może być różna wysokość , wszystko zależy ile wyprodukujecie Minęły czasy kiedy mistrz rozdzielał premie - niestety to posuniecie jest złe , bo NIEROBY dostają tyle samo co ci uczciwie pracujący Info . możesz zasięgnąć u kierownika

@Wlodi rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunków jakie panują w firmie Armatoora. Ale czy to powód żeby w takich słowach wypowiadać się o osobach pracujących w centrali? Pamiętaj, że wypowiedzi, które zawierają obraźliwe epitety będą kasowane zgodnie z regulaminem.

@Karolina

Karolinko :) Czytam i czytam wpis który napisał Wlodi i niegdzie nie mogę doczytać gdzie to on pisze o tych z centrali "chamy i pijaki " to określenie dotyczy jak mniemam ustawiaczy , brygadzisty i mistrza

ttt

kiedy ogłoszenie upadłości ??

koko
@ttt

powaznie upadłosc firmie grozi?co sie dzieje niedobrego?

@ttt

Upadłość? Człowieku Kraków robi na nas złoty interes. Idiotą trzeba być by to likwidować. Płacą gorsza niż w biedronce na kasie, zamiast dać pracownikowi to sobie nabijają kieszeń - żyć nie umierać w ich przypadku. Maszynka do robienia pieniędzy, mało inwestujesz dużo zyskujesz. Szkoda, że to kosztem pracowników. Wszystko do czasu.

jednak upadłosc??

myślenie, motywacja, działanie

To wasze myśli spodowowały gdzie teraz jesteście i co robicie, jaką pracę wykonujecie i ile zarabiacie, aby znaleść się w innym miejscu (lepszym lub gorszym) zależy od waszych myśli które powowdują dzałanie aby coś w tym szarym życiu zmienić. Najpierw są myśli które rozbudzają marzenia i motywację do działania. Kolejną sprawą jest wiara że mi się uda i będzie lepiej w nowym miejscu. A nie blokowanie się i nierozbudzanie własnych potrzeb i mówienie, że mi to starzy co mam, że więcej nie potrzebuję, że się cieszysz że masz tą słabą pracę. Tak można było podchodzić 20 lat temu gdy upadł socjalizm i bezrobocie podskoczyło na 20 %

choinka i grill

Praca dla kierowców firmy w całej polsce, ale najlepiej patrzeć w okolicach Krakowa i na zachód od Krakowa.Krótkie wyjazdy maks na 2 tygodnie,powrót na tydzień do domku i wyjazd spowrotem na 2 tygodnie.Trasy zagraniczne na nowych autach z legalnym tachem bez żadnego przeginania czasu pracy.Naczepy chłodnie lub plandeki co kto lubi.6 zależnie od firmy minimalnie 5 tysięcy złotych netto miesięcznie na łapke i brak złości i nerwów nikt nad Tobą nie stoi ani w (usunięte przez administratora) nie robisz.Polecam też kiedyś pracowałem w armatoorze.Pozdrawiam roboli

@choinka i grill

Mie to dobrze byli za fajerom we armatrópie, i chcem wrócić tam spowrotem ino dalej nic nie wiem czy szeryf jusz kupili tego nowego klamota czy nie, dajta znać puki bilety tanie samolot ????

Na samolot ????

@Bercik

Zostały same klamoty , wiec śmiało możesz wracać :))

viki

a w czasy pod grusza wyplacili w tym roku

@viki

Osoby, które były na urlopie dostały taki dodatek.

viki

dziekuje za odpowiedz a jaka kwota?

eh czasy
@viki

taka, że kiedy jeszcze pracowałem w armie, to do kilkugodzinnego pobytu na wyciągach w Krzeszowie musiałem dopłacać. I zaiwaniać rowerem.

500zl minus podatek.

500 zł

Piszesz nie prawdę 500 zł to jest kwota wolna od podatku

@500 zł

Czyż podatek nie jest naliczany od kwoty dochodu za cały rok? Czyli teoretycznie 500zł wlicza się w tenże dochód, więc podatek musi być odprowadzony. Podkreślam, że nie jestem księgowym, więc mogę się mylić.

@500 zł

Pisze się "nieprawdę".

armakurek
@viki

Jeśli pracownik oświadcza że jego dochód na członka rodziny jest mniejszy od 4000 zł to otrzymuje kwotę 500zł. Jeśli dochód jest wyższy to jest to kwota 200 zł. Są to kwoty które relanie trafiają na konta pracowników

@bakteria Pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

@Karolina

A Ty kim jesteś ? , ze administratorem straszysz? Stań panienko przy tablicy i klej te swoje karteczki i inne pierdoły które nie są nikomu potrzebne Jak na razie to nikogo nie obrażam Gdzie tu widzisz treści obraźliwe? Które to oszczerstwo? Może wcześniej zanim coś napiszesz zerkniesz do słownika j. polskiego lub wyrazów bliskoznacznych i upewnij sie co znaczą wyrazy których chcesz użyć Na produkcji wszyscy wiedzą jakie sa oferty pracy , tylko Ty bidulko nie wiesz ,nam HR codziennie daje wykaz :) A jak byś tak jedną tablice umieściła przy bramie to , może któraś Pani z HR by naklejała Ci taki wykaz Z góry przepraszam jeżeli czujesz się urażona

Obserwator
@bakteria

Karolina wygląda na administratora, a co najmniej pracownika Go Work. Z tego co widzę, większość wątków dostało swojego opiekuna.

Czy ktoś z Was posiada może informacje na temat bieżącej sytuacji i atmosfery w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie Armatoora, co pomoże zainteresowanym w podjęciu pracy w tej firmie.

Podziel się swoimi :)

bakteria

Sir. PREZES A "ochrony " związkowej nie chcesz? :)))) Wystarczy pogadać z orłami

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)