Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

bakteria

"W walce z koronawirusem my też chcemy dołożyć małą cegiełkę, dlatego uruchomiliśmy w naszej fabryce w Nisku produkcję płynu do dezynfekcji rąk pod marką KFA Armatura. Pierwsze próbki wysyłamy do naszych Klientów ponieważ zdrowie naszych Partnerów oraz ich i naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. Niebawem planujemy wprowadzić płyn do regularnej sprzedaży." Czy może ktoś wskazać gdzie ten płyn produkujemy? Może to "Doktorek" rozlewa gdzieś w czeluściach swojego laboratorium ?

Woreczki

Trzeba było pójść na studia, zrobić inżyniera na jakimś ciekawym kierunku, odbyć kilka staży, popracować jakiś czas jako inżynier procesu za najniższą stawkę to też byś "tylko malował linie", a tak po szkole zawodowej czy ogółem zatrudniając się na stanowisku produkcyjnym będziesz zasuwać jak mały samochodzik. Zamiast oceniać czyjąś pracę o której nie ma się zielonego pojęcia zajmij się tym, co Ty masz do zrobienia, przepracuj 8 godzin i fairant do domu :)

Koowal
@Woreczki

Nic tylko podpisać się pod tą wypowiedzią. Najłatwiej jest krytykować innych a samemu nic nie robić

Buhahaha

(usunięte przez administratora)Ile usprawnień wprowadzily? Ale nie takich dla zamydlenia oczu, dające $$$ dla firmy (pracowników) no ile? Pracownik jest tyle warty ile zarobi dla firmy. Moda na lean się skończy. Dzięki wirusowi może za jakiś czas będzie lepiej dla sumiennych i pracowitych.

Woreczki

Nie gadam bzdur, nie oceniam kogoś po tym gdzie i na jakim stanowisku pracuje. Najprościej jest komuś przypinać etykietki

@Woreczki

i do Koowal Koleżanka czy następny czopek ? Powiedz proszę co Ona takiego zrobiła za jej bronicie? "Zrobiła' = wydrukowała tylko masę kartek nikomu niepotrzebnych z rożnymi pierdołami , przyczyniła sie do sporych kosztów jakie firma poniosła przy przeniesieniu Dampa w inne miejsce - farby , przewody elektryczne, itp. no i robocizna pracowników . Damp jak wiadomo nawet tam nie popracował bo firma zlecająca zakończyła współprace z nami :) Jakiś czas temu u nas kazała przestawić stoły z pod ściany zaraz za wejście do pomieszczenia , nie ważne ze wieje po plecach i jest to ustawienie mniej praktyczne ale głos lean management jest ważny I trzecia pasja to wyznaczanie miejsc do pomalowania :) Obecne to tworzenie i drukowanie nadal kartek i patrzenie w ekran monitora Nie piernicz mi o studiach bo teraz może je zrobić PRAWIE KAŻDY CYMBAŁ którego stać je opłacić .

@Buhahaha

"Moda na lean się skończy." Już sie kończy . W Japonii z większych firm pozostała tylko Toyota My jak zwykle w tyle wiec udajemy ,że działamy zgodnie z jej filozofią :)

Co z koronawirusem w firmie???

W dniu 31 marca otrzymaliśmy z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pismo, w którym powiadomiono nas, iż jeden z pracowników zakładu w Nisku uzyskał pozytywny test na obecność koronawirusa SARS-CoV2. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, podejmujemy wszystkie niezbędne działania prewencyjne. Wdrożone zostały procedury mające na celu minimalizację zagrożenia. Ustaliliśmy listę osób, które miały kontakt z zakażonym. Przekazaliśmy ją do Sanepidu. Osoby te zostały skierowane na kwarantannę. Zabezpieczyliśmy i zdezynfekowaliśmy pomieszczenie w którym pracował. Podobne działania podjęliśmy w kwestii innych pomieszczeń, w których mógł przebywać. O całym zdarzeniu poinformowaliśmy załogę. Osoby, które wyraziły potrzebę wzięcia urlopów, takie urlopy otrzymują. Stale monitorujemy sytuację i jeśli będzie taka konieczność będziemy podejmowali odpowiednie działania.

Ciekawa
@Armatoora S.A. (zakończona działalność)

Ile tak właściwie jest w firmie osób zakażonych? Faktycznie jedna czy może prawdziwa liczba jest zatajana aby nie siać paniki?

@Armatoora S.A. (zakończona działalność)

Moim zdaniem powinni wszyscy pójść na kwarantannę, ponieważ nigdy nie wiadomo kto i kiedy przechodził koło tej osoby , a jak nie koło osoby u której jest pozytywny wynik to koło osób którzy przebywali z tą osobą. Wirus przecież nie bierze się o tak z dnia na dzień.

Cocolino
@Ciekawa

Jest więcej jak podaje firma centusiow !!

@Ciekawa

Tak, jedna. W tej sytuacji zatajanie czegokolwiek byłoby poważnym błędem. Dlatego mając na uwadze bezpieczeństwo, na pewno poinformujemy pracowników i otoczenie, jeśli coś się zmieni w tym zakresie.

Postępujemy zgodnie z zaleceniami władz, a także wytycznymi jakie otrzymaliśmy od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nisku. Przestrzegamy procedur i oficjalnych zaleceń (w tym urzędowych) w tym zakresie.

dffggg

najnizsza krajowa znacznie wzrosła,a ludzie na odlewni cięzko pracują i zadnych podwyzek nie dostali

Kopeć antoni
@dffggg

Ciężko pracują na odlewni???wolne żarty może na pierwszych zmianach pracują i zapewne nie wszyscy jak to bywa w tym zakładzie ale już na drugiej zmianie tak kolo 17 i na 3 zmianie to tam juz totalne nierobstwo byle zmiana zleciala byle wypić było co i byle bym nie musiał pracować wiec pytanie podwyżki za co??

kopec antoni
@Kopeć antoni

może byś tak porobił na maszynie na odlewni i dostał jeszcze takie śmieszne pieniądze-to wtedy mógłbys się wypowiedzieć

Kopec antoni
@kopec antoni

Tak sie składa ze pracuje w tym pozal sie boże zakladzie i widze co sie dzieje a tym z odlewni to dalbym.podwyżkę tylko co robia na maszynie a nie tym obibokom !!!

logo firmy Spawacz MAG
Nisko
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Nisko
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Czy można iść teraz na urlop planowany a nie w lipcu?

Płacą kamieniami

W tej firmie wypłata jest taka słaba że można powiedzieć w przenośni że płacą kamieniami

Mieczysław

Chyba trochę przesadzasz robiąc takie porównania. Wnioskuję, że wypłata nie jest zbyt zadowalająca. Czy można ją podwyższyć pracując po godzinach za wyższą stawkę lub starając się o premie?

Uraz psychiczny
@Płacą kamieniami

Dzieci pracowników tego zakładu mają / będą miały uraz psychiczny ze względu na niskie zarobki i biedę w domu. Idziesz do pracy i pomimo wykonania obowiązkó dalej jesteś biedny => to arma trup

Riki

A ja jestem za fiona fajnie ze duzo widzi no i obserwuje moze w koncu zrobi jakis porzadek z wybrancami poprzedniego kierownictwa dotyczy to malarni np.ostatni brygadier awamsowal za wozenie drzewa z lasu .a wiec czas na jakies zmiany. Pani kierownik to jest dobry czas aby zareagowac na układy

Wariat

Ludzie ocknijcie sie nowa kierowniczka CD to młoda dziewczyna zero pojęcia o wszystkim wprowadza zasady bo wyczyta w goglach i taka osoba ma zarządzać ludźmi tragedia skąd oni biorą takich ludzi ręce opadają

Obserwator

Mam pytanie dalej na odlewni jest tak jak było ze 3-5osob pracuje a reszta śpi po szatniach byle by zmian ana zleciala??bo z tego co mi wiadome to tak jest i sa na to dowody pozatym na nockach szczegolnie w wekendach piją non stop !!!

@Obserwator

Niedawno rozstałem się z Zakładem,Lecz nigdy nie widziałem pijanej Załogi.Nie rozumiem jak można zadać tak oczerniające pytanie ,które raczej jest stwierdzeniem uderzające w ciężko pracujących ludzi za grosze.Trochę kultury człowieku.Znajdz pracę w jakimś zakładzie jako Obserwator ,takie etaty w niektórych Zakładach są potrzebne

@Obserwator

Chłopie , za co pić ? Jak przyjdziesz i postawisz to może sie napiją :)

San

A co tam na wydziele bateri czy brodaty kierownik dalej nadal trzyma z bracmi z rudnika? No i pozwala na wszystko

Zadowolona

Fajna praca tylko szkoda że tak niestabilna.

Aktualność
Czas na zmiany, czyli… rebranding!

Spójna identyfikacja wizualna i przykuwający uwagę wygląd produktów oraz opakowań, to bardzo ważny element działań marketingowych każdej nowoczesnej firmy. W Armaturze Kraków S.A. wprowadziliśmy zmiany w obszarze brandingu – dzięki temu wzmacniamy nasz innowacyjny i profesjonalny wizerunek, jeszcze bardziej przykuwając uwagę na sklepowej półce. To ważne wsparcie dla naszego Działu Sprzedaży i czytelny sygnał dla naszych Klientów – zmieniamy się zgodnie ze światowymi trendami. A o jakich zmianach mowa? Przeczytacie poniżej!

Proces wdrażania zmian w obrębie identyfikacji wizualnej rozpoczęliśmy od delikatnego odświeżenia logo. To ewolucja, a nie rewolucja – stawiamy na czytelny odbiór naszej marki i pamiętamy o prawie stuletniej tradycji firmy! Jednocześnie chcemy, by innowacyjność wpisana w nasze DNA była widoczna… na pierwszy rzut oka. I właśnie tak jest teraz – unowocześnione logo idealnie wpisuje się w trendy i oczekiwania również młodszych grup Klientów, a także naszą strategię KROK. Jej niezwykle ważnym elementem jest wdrażanie komfortowych rozwiązań. To długofalowy projekt zakładający zmiany również w obrębie wyglądu opakowań. A te już się dzieją!

W tym roku w zupełnie nowej odsłonie zadebiutował nasz grzejnik aluminiowy. Żaden element nowych opakowań nie jest przypadkowy. Odświeżona wizualizacja kultowej kratki, która jednoznacznie kojarzona jest z Armaturą Kraków, została zachowana jako absolutny wyróżnik. Zmieniliśmy natomiast barwy opakowań. Wszyscy wiemy, że kolorystyka jest niezwykle ważna i często ma wpływ na tzw. pierwsze wrażenie. My postawiliśmy na połączenie stonowanego, głębokiego odcienia niebieskiego z kolorem popielatym. Niebieski w psychologii kolorów symbolizuje profesjonalizm, pewność i bezpieczeństwo. To bez wątpienia kolor tych, którym warto zaufać! Z kolei odcień szarości nawiązuje do kolorystyki kamieni i betonu, dając poczucie komfortu, stabilności. Jest przy tym niezwykle modny!

To połączenie kolorystyczne idealnie koresponduje z nowoczesnym, minimalistycznym designem i wysoką funkcjonalnością opakowań, które wyróżniają się na każdej sklepowej półce. Zmiany rebrandingowe planujemy sukcesywnie wprowadzać w kolejnych produktach z naszej oferty, a także we wszystkich materiałach marketingowych. Tak przygotowane produkty i materiały stanowią świetne wsparcie dla naszego Działu Handlowego, konsultantów, sprzedawców, architektów oraz projektantów, rekomendujących konkretne elementy wykończenia.

Taaa

Jakość wewnątrz opakowań idzie w parze z jakością na zewnątrz – bo zawsze stawiamy na komfortowe rozwiązania dopracowane w 200%! Powiedzcie ile tazy szpachlowane ?? Byłem i widziałem ten szajs ...

Ernest

Jak tam wygląda obecnie ochrona jeszcze tego Chrystusa nie wywalili w sumie jaki zakład taka i ochrona same grupy 0-2P

cysio1997

Czy dział szlifiernio-polerni jeszcze istnieje czy już zamknięty ?

@cysio1997

Dzień dobry! Dział został zamknięty. Pozdrawiamy, Zespół Armatura Kraków S.A.

ARTUR
@Armatoora S.A. (zakończona działalność)

Widzę na stronie wiele nowości baterii. Gdzie są one przygotowywane jak dział został zamknięty.? Baterie odlewane są w Nisku?

Były pracownik :)
@ARTUR

Produkowane sa w Chinach i sprowadzane do Polski ładnie zapakowane w polskie pudełka. Po przejściu w kontroli jakości trafiają na polski i europejski rynek ...

Pytanie na śniadanie
@cysio1997

Na bateriach czy płacą już najniższą krajową 1920 netto ?, Czy zamkneli ten wydział ze względu na nieopłacalność montażu ?. A jak tak to co z tymi babami tera bedzie ?, dobrze że jest 500 +

Ec

(usunięte przez administratora) Firma zatrudnia i zwalnia. Zmiana wizerunku czy właściciela? Co dalej z ARMATOORĄ? Plakietki ChRL szybko się nie pozbędzie.

Ec

Prawdziwa cnota, krtyk się nie boi

zaciekawiony

Czy zakład w ogóle przyjmuje ludzi?

@zaciekawiony

Dzień dobry! Tak, rekrutacje trwają - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy: https://www.gowork.pl/armatura-krakow-sa,20663/oferty_pracy Pozdrawiamy! Zespół Armatura Kraków S.A.

Na jakie stanowiska są wakaty i jakie są wymagania?

@Adam

Dzień dobry! Panie Adamie, dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w naszej firmie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bieżącymi ofertami zamieszczonymi na stronie: https://www.gowork.pl/armatura-krakow-sa,20663/oferty_pracy oraz aplikowania. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Armatura Kraków S.A.

Aktualność
Firma z zasadami

W Armaturze Kraków dbamy o to, by wszyscy pracownicy mieli świadomość, jak ważne jest przestrzeganie zasad szacunku, otwartości i odwagi – niezależnie od działu czy zajmowanego stanowiska. Wobec tych wartości wszyscy jesteśmy równi. By podkreślić istotę pracy zgodną z kodeksem etycznym, wprowadziliśmy w tym roku wewnętrzny regulamin anty-mobbingowy.

Firma, która jasno określa wartości, którymi się kieruje, jest dla obecnych i potencjalnych pracowników dużo bardziej transparentna, przyjazna i godna zaufania. W Armaturze Kraków pracujemy w zgodzie z trzema nadrzędnymi wartościami, które mają dla nas ogromne znaczenie. To OTWARTOŚĆ, którą postrzegamy jako klarowność w komunikacji, współpracę, otwartość na drugiego człowieka i jego potrzeby. Niezwykle ważny jest dla nas również SZACUNEK – czyli codzienna postawa wobec koleżanek i kolegów z pracy, klientów, kontrahentów i wszystkich osób, które spotykamy na swojej drodze. To również szacunek dla rzeczy, które nas otaczają i dla środowiska naturalnego, z którego czerpiemy każdego dnia. Trzecią wartością, która przyświeca nam w pracy każdego dnia jest ODWAGA. Jesteśmy przekonani, że progres jest możliwy tylko tam, gdzie jest odwaga w podejmowaniu decyzji i działań, za które bierzemy odpowiedzialność.

Każdego dnia staramy się pracować w duchu tych wartości i promować je przy każdej nadarzającej się okazji. Wewnętrzny regulamin anty-mobbingowy, który wprowadziliśmy w tym roku, jest kolejnym krokiem w kierunku propagowania naszych wartości. Oczywiście obowiązujące przepisy surowo zabraniają jakichkolwiek praktyk mobbingowych. Ale w Armaturze Kraków S.A. postanowiliśmy pokazać, że zapisy z Kodeksu pracy nie są dla nas po prostu kolejnymi przepisami, których należy przestrzegać. To coś więcej! I tak właśnie zrodził się pomysł opracowania i wdrożenia wewnętrznego regulaminu anty-mobbingowego.

Ma on na celu uwypuklenie obowiązujących w firmie zasad, które odnoszą się nie tylko stricte do działań anty-mobbingowych, lecz także do atmosfery w pracy, którą opieramy na wzajemnym szacunku, współpracy i wsparciu w działaniu. Uważamy, że każdy pracownik wnosi do naszej organizacji wartość, a wszelkie zachowania dyskredytujące drugiego człowieka czy negatywnie wpływające na jego poczucie komfortu są dla nas niedopuszczalne.

Obowiązujący w firmie regulamin jest wyraźnym sprzeciwem wobec postaw naruszających kluczowe dla nas wartości i podkreśla, co jest dla nas naprawdę ważne. Jesteśmy przekonani, że efektywni, zaangażowani i usatysfakcjonowani pracownicy są tam, gdzie mają zapewnione poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Tam, gdzie bez żadnych obaw mogą zgłosić jakiekolwiek powstałe nieprawidłowości. Zależy nam na tym, by Armatura Kraków była miejscem pracy, w którym ludzie są otwarci i czują się swobodnie. Jeżeli ktokolwiek odczuje w pracy dyskomfort, może zgłosić swój przypadek lub np. zauważone luki w systemie nadzoru do tzw. Skrzynek Zgłaszania Nieprawidłowości, zlokalizowanych w biurach w Krakowie oraz Nisku. Każde zgłoszenie jest starannie analizowane.

Taka otwartość na opinie i odczucia pracowników to nasz kolejny krok w kierunku tworzenia jak najlepszego, transparentnego miejsca, w którym wspólnie dbamy o dobrą atmosferę i pracę w duchu wartości opartych na wzajemnym szacunku i odwadze.

J23

To ile teraz zarabia się w armatoora na 4 brygadowce?

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)