Opinie o Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. w Piaseczno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Magda

Pracowałam w Instytucie w Gdyni.Nie polecam. Umowa skonstruowana tak, żeby pracownik nie nie miał żadnych praw - same obowiązki.Jesteś zatrudniona na konkretne stanowisko ale poza tym jesteś sprzątaczką (personelu sprzątającego brak) i hostessą ("jak nie masz co robić idź z ulotkami").(usunięte przez administratora) Nie obowiązują tu żadne zasady z prawa pracy. Chcesz coś zjeść to zjesz w pomieszczeniu socjalnym na stojąco. Liczy się tylko sprzedaż i obrót.

Pracown. Gdynia

Nie polecam pracy w Eris w Gdyni.(usunięte przez administratora)Przekazanie informacji odnośnie umowy i warunków w sposób nieodpowiedni już od samego początku podjęcia współpracy. Nie do końca używa sformułowań, których znaczeń dobrze nie zna. Brak empatii. Jeśli ktoś jest bardziej amobitny i wychodzi z pomysłami i chciałby coś dodatkowo zrobić dla pozyskania klientów to (usunięte przez administratora)udaje, ze to jej pomysł. Brak personelu sprzątającego na taka „niby” klinikę w takim miejscu. Jeśli jesteś dobra w tym co robisz i ambitna to daruj sobie prace w Eris w Gdyni z p.(usunięte przez administratora)bo tylko niepotrzebnie będziesz się „spalać” a i tak nie dostanie to docenione. (usunięte przez administratora)Odradzam koleżanki, nie traćcie czasu tylko szukajcie w dobrych klinikach, gdzie będziecie mogły się rozwijać.

Monika Nowy wpis

Opowiecie mi jak wygląda umowa w tej firmie? :) Po pierwsze to jest o pracę czy zlecenie? Po drugie jak z zapisem? Faktycznie same obowiązki wypisane?

Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca Pakowacza w tej firmie?? Może ktoś coś opowiedzieć.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Co wchodzi w socjal Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Pracown. Gdynia

Patrycja-byly pracownik
@Pracown. Gdynia

Przepraszam bardzo,ale gdy czytam ten wpis to odnoszę wrażenie ,że opisuje on zupełnie inna osobę! Miałam przyjemność pracować z Panią Monika i nie sądzę aby 'brak empatii' odnosił się do niej!(jest wręcz przeciwnie- gdy potrzebowałam czegokolwiek-rady, wolnego dnia na załatwienie ważnej sprawy, albo zwyczajnej rozmowy-to ona była!) P.Monika zawsze popychala mnie w dobrym kierunku, wspierała moja kreatywność,proponowała mierzyć się z rzeczami których nie umiem,dzięki niej zrozumiałam że nie ma rzeczy niemożliwych,a dla chcącego nic trudnego.Wysluchiwala moich pomysłów i propozycji,a jeśli były dobre zostały wcielane w życie . Polecam z całego serca,bo nie mam tutaj absolutnie nic do zarzucenia!!

Izabela
@Pracown. Gdynia

Pracuje w Kosmetycznym Instytucie w Gdyni już jakiś czas i zdążyłam poznać zarówno cały zespół, jak i szefostwo doskonale. Nie zgadzam się z żadnym słowem, które padło w tej opinii. Pani Monika jest jedną z najlepszych osób, jakie udało mi się poznać kiedykolwiek. Jest niezwykle empatyczna, wrażliwa i troskliwa. Zawsze interesuje się swoim zespołem i pomaga w każdej sytuacji - zawodowej związanej z instytutem, ale także prywatnej. Stara się pomóc z każdym problemem i jest niezwykle wrażliwa na ludzkie krzywdy. Poza tym jest niezwykle inteligentną i oczytaną kobietą, od której można się wiele nauczyć - a już przede wszystkim zarządzania zespołem. To wzór godny naśladowania. Atmosferę w pracy tworzy niezwykle przyjacielską, a nawet rodzinną. Chce poznać swoich pracowników pod każdym względem i daje możliwości rozwoju, a wręcz ciągnie za uszy do przodu, aby każdy mógł się doskonalić w wybranym przez siebie kierunku. Jestem pewna, że pani Monika nie zasługuje na takie słowa jakie padły w tej opinii, na którą odpowiadam. Nie powinno się tak kłamać na temat osoby, która oddaje całe swoje serce i uwagę ludziom i pracownikom.

Wolny Pracownik Nowy wpis
@Izabela

Uśmiałam się czytając powyższa opinie na temat Pani M, bardzo łatwo się domyśleć kto mógł stanąć w tak zakłamanej obronie ;) Jeśli zależy Ci na normalnej pracy w zdrowej atmosferze i z godziwym wynagrodzeniem to nie bierz nawet pod uwagę tego miejsca . Wspomniana wyżej Pani M nie ma pojęcia o branży Beauty a niestety uporczywie udaje profesjonalną i fachową ( niestety to widać :) , po drugie to ostatnia osoba która powinna kierować zespołem ponieważ przeszkadzają jej w tym jej kompleksy , zawiść i zakłamanie , zdecydowanie przydałaby się tu wizyta u psychologa a nie kolejna na fotelu Eris ...to tak w dużym skrócie ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko MANICURZYSTKA-PEDICURZYSTKA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Programista PHP
Stowarzyszenie Wspólnota Polska
(1 opinia)
logo firmy Kierowca C+E
Piaseczno
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(199 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Magda

Maria
@Magda

Witaj, skoro piszesz, że umowa została skonstruowana tak, żeby pracownik nie miał żadnych praw to dlaczego zgodziłaś się na podpisanie jej? Przecież przed przyjęciem się do pracy możemy zapoznać się z całą umową i w przypadku gdy jakieś warunki nam nie odpowiadają to nie musimy przyjmować się do danej pracy. Jaki był powód tego, że jednak zdecydowałaś się ją podpisać?

Odpowiedź
@Maria

Zapoznać z umową? Zostaje się samemu w pomieszczeniu z kodeksem pracy... żeby przeanalizować samemu umowę niby w spokoju. Młoda osoba nie ma pojęcia,że tak duża firma może co innego mówić na rozmowie kwalifikacyjnej i obietnic co nie miara,a w rzeczywistości wygląda to właśnie tak jak opisane wyżej- ja pracowałam w Warszawie i widzę z komentarzy,że niekompetencja kierowników,brak sprzataczki i zero pojęcia o prowadzeniu branży kosmetologicznej przez nich to glówny powod negatywbych komentarzy. Dlatego jest non stop rotacja. Nikt nie będzie tego robił za darmo...

@Odpowiedź

Kolego może rotacja popracujemy razem :)

Zofii
@Maria

Praca na umowę zlecenie bez końca, brak szacunku dla pracownika

Miła
@Magda

Podobnie jest w Warszawie. Kosmetolog ma wiele stanowisk : sprzątaczka, handlowiec, recepcjonistka, praczka { jakby pralni nie było } i gdzieś pomiędzy tym wszystkim Kosmetolog z dużą wiedzą i umiejętnościami. To są wszystko FRANCZYZY i przykro, że tak się psuje opinie o Pani ERIS. Brakuje nadzoru nad tymi franczyzami i dlatego my pracownicy cierpimy i nie mamy nic do gadania. Nie polecam pracy w tych Instytutach. A klientom - proszę pomyśleć: jest jedna kosmetyczka w sobotę pracuje od 9 do 19, jaki jest ten zabieg po non stop pracy ( bez przerwy ) np o godz.15.

weronka

Najlepsza praca i atmosfera w Gdyni! Zreszą tak jak wystrój. Atmosfera jak w domu, dlatego same 5.0 na Google :D

Fabian
@weronka

Pozytywne informacje są pisane przez sama bliska osobę właściciela. Nie ładnie tak pisać kłamstw. Klienci też widzą swoje, więc powodzenia P.Moniko :) Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu! Właściciel jest niewypłacalny!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Kamil

Jakie są tam zmiany? Ktoś opisze ?

mixx
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynier lub operator lini, na produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Cezary

@Magda Tylko, że ten wątek dotyczy firmy w Piasecznie a nie w Gdyni.

Jak długo trwa proces awansu w Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Jeremiasz
@Pytanie

Na ogół trwa w nieskończoność . Jeżeli chcesz coś osiągnąć bez znajomości to daruj sobie tą firmę

Edward

Moja żona korzystała z wielu zabiegów w Instytucie jako klient. Była bardzo zadowolona. Zastanawiam się jednak jak wygląda praca w tym miejscu. Czy ktoś mógłby udzielić mi informacji odnośnie atmosfery i form zatrudniania? Byłbym zobowiązany

Anka
@Edward

Wszystko zależy od tego do którego salonu trafisz to jest sieć franczyzowa każdy salon inny właściciel więc inna atmosfera inne warunki ja jestem z Warszawy pracowałam na Starówce było makabrycznie teraz jestem pod Warszawą ???? i jest ok!

Adam_83

@Patrycja - to zacznę od początku. Mieszkam w centrum, nie mam samochodu. Do Erisa jechałem komunikacja miejską jakieś 1,5 h a później jeszcze 20 minut na piechotę. Pod tym względem masakra. Biuro wypasione, naprawdę robi wrażenie. Ludzie uśmiechnięci, jak Cię widzą to cały czas dzień dobry i dzień dobry. Pozytywne. Rozmowa rekrutacyjna ok - fajna atmosfera, nie jakieś wypytywanie i dziwne pytania, raczej nastawiona na to, żeby mnie po prostu poznać. Dostałem też info o dalszych krokach, Pani z która miałem spotkanie prosiła o cierpliwość, ale powiedziała, że jak coś się u mnie zmieni, czy jak będę się niecierpliwił, żeby do niej dzwonić. To też pozytywne. W sumie, gdyby nie ta lokalizacja, to mógłbym tam pracować.

Sombrero
@Adam_83

A to nie wiedziałeś, że jest tak daleko, zanim nie dotarłeś na miejsce? Nie rozumiem jak odległość może mieć decydujące znaczenie przy decyzji o pracy już po rozmowie kwalifikacyjnej, jeśli przed wyjazdem można sobie w google maps sprawdzić mniej więcej ile o jakiej godzinie trwa dojazd w konkretne miejsce. Jak już jadę do jakiejś firmy na rekrutację to z pełną akceptację dojazdu, bo wiem na co się piszę. A kto dzisiaj jeszcze nie ma auta ten leszcz. Jeszcze większy leszcz jak jest dorosły, a nie ma prawka ;)

Szkoda

Jestem w szoku, w jaki sposób przeprowadzono rekrutację! Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, ale umówiłyśmy się, że Pani Rekruterka zadzwoni do mnie następnego dnia aby ustalić termin, poniewaz nie ma dostępu do kalendarza. Czekałam tydzien na ten tel, wysłałam smsa przypominajacego, a po kolejnych kilku dniach sama zadzwonilam, poniewaz jeszcze wtedy zalezalo mi na pracy w tej firmie. Wiec obiecano mi ponownie kontakt "po weekendzie", aby ostatecznie wybrac termin i porozmawiac o moim doswiadczeniu. Jak sie domyslacie - cisza. Dałam spokój. Mineło kilka tygodni i otrzymałam pustego maila z ich systemu rekrutacyjnego. Próbowałam zadzwonic i zapytac, czy moze jednak cos sie dzieje w tej rekrutacji. Oczywiscie Pani Rekruterka nie ma nawet odwagi, zeby odebrac ode mnie telefon. A chwilkę pózniej otrzymuje juz pełnego maila, ze dziekuja mi za zaangazowanie w proces rekrutacyjny i poswiecony czas, ale złożyli ofertę innej osobie. BRAWO!!! Szczerze mówiąc nigdy tak olewczo mnie nie potraktowano. Nawet jesli otrzymywałam negatywny feedback, to przynajmniej po jakiejkolwiek merytorycznej rozmowie, a nie po obiecywankach spotkania. Bardzo brzydkie zachowanie!!

sashka
@Szkoda

no właśnie ja też czekam na telefon już od ponad tygodnia o miejscu rozmowy i coś podświadomie czuję że się nie doczekam.... po co robią tą rekrutację jak nawet nie mają zamiaru się odezwać. Przykre jest to bo specjalnie na ten dzień brałam wolne w pracy...

Kandydat do pracy
@Szkoda

Ja mam podobne doświadczenie. Określę to tak: traktują kandydatów jak bydło. Swoje wartości opisane tak pięknie mogą włożyć do śmieci. W środowisku mówi się bardzo nieprzychylnie o dziale HR tej firmy. Nadęte Panie, które z wyższością odnoszą się nie tylko do kandydatów, ale i do pracowników

Adam_83
@Kandydat do pracy

Ja dziś dostałem maila z informacją, że wybrali kogoś innego. W sumie to chyba sam bym zrezygnował, bo Piaseczno mnie odstraszyło. Ale na rekrutację nie mogę narzekać. Miła atmosfera, konkretna rozmowa. Odpowiedź w miarę szybko.

Markus Aurelius
@Adam_83

Ciekawe, że zapraszają ludzi mieszkających 2 godziny drogi stąd, a jak ktoś mieszka po drugiej stronie ulicy (3 minuty piechotą od firmy) i też ma kwalifikacje na stanowisko, to cisza i się nie odzywają. Dziwna firma...

Patrycja

@Adam_83, rozumiem, że nie dostałeś się do pracy w firmie? Może mógłbyś chociaż przybliżyć swoją rozmowę kwalifikacyjną? O co pytali, jakich kwalifikacji wymagali, czy warunki pracy były satysfakcjonujące? Twoja opinia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej może pomóc innym w decyzji o aplikacji do tej firmy.

Agusia
@Patrycja

@patrycja dzisiaj byłam na rozmowie na stanowisko specjalista do obsługi klienta. Na rozmowę miałam przynieść wszystkie dyplomy, certyfikaty, dyplomy ze szkoleń

Markus Aurelius
@Agusia

Ciekawe po co im to wszystko było. Brak wiary w kandydata, albo podejrzenie o kłamstwo. Słabo.

Obserwator

Nie żebym chciał bronić HR ale .... czy motywowanie pracownika to nie zadanie przełożonego ???

Czesiek
@Obserwator

Nie powiedziałbym. To HR przy kazdej okazji powtarzają zeby zgłaszać sie do nich z problemem a jak przychodzi co do czego to jestes olany i udają, ze nie było w ogole tematu.

Bez wazeliny
@Obserwator

A gdyby szefowie motywowali ludzi, to do czego potrzebny byłby HR?

anonymous

Usunięty wpis o HR świadczy o tym, że nie mają klasy i odpowiedzialności. Boże, booże, bożenko - co dzieje się w tym dziale HR?

anonymous
@anonymous

Boże :-) Boże :-) Bożenko :-)

Zbyt wiele wiem
@anonymous

O laboratorium tylko dobre opinie mogą być, prawda natychmiast jest gumowana... Boże, Bożenko i o (usunięte przez administratora) szybciutko znikają a „rodzinna sielanka” trwa nadal...

Natalia

Firma z opinia dobrego pracodawcy to i forum jest prawie puste. Szkoda, zastanawiam się jakie macie zarobki.

Jeremiasz
@Natalia

Nie chciej wiedzieć... Zarobki to piętą achillesowa tej firmy. A i atmosfera z roku na rok coraz gorsza. Zaczyna się robić typowe korpo

Doświadczony
@Natalia

Komentarzy brak, bo firma skutecznie dba o „dobry PR”...I znikają komentarze o „niezrównoważonych” zarządzających czy działach HR- bardzo niepochlebne...

Zadowolony pracownik

@ Natalia, najwyraźniej tak! Mnie to bardzo dobrze i polecam!

NikaVera

Witam, Testowałam wiele kosmetyków tej marki i uważam że mają bardzo profesjonalne linie do użytku domowego. Moje sugestie dla Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.: Moja opinia na temat kosmetyków Dr Ireny Eris jest bardzo dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. - Piaseczno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.