Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Wysoka Wieś

Opinie o Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

wzgórza dylewskie sylwester 2016

Sylwester 2016 O ile do tej pory miałem dobre zdanie o tym hotelu, to impreza sylwestrowa sprawiła, że raczej się już tam nie pojawię. Obsługa i gastronomia bez zastrzeżeń, ale tzw. program był absolutnym dnem. Być może Pan Wrona wielkim dj jest w telewizji - na balu specjalnie nie błyszczał. To łagodny opis jego działalności. Ludzie przedstawieni jako aktorzy teatrów muzycznych po prostu fałszowali. Skoro słyszałem to ja - człowiek bez przygotowania muzycznego i całe nasze towarzystwo, coś musiało być na rzeczy. Fatalne nagłośnienie, niewiele można było zrozumieć, głośno z przodu, cicho z tyłu. Wyszliśmy bez żalu z tej imprezy zaraz po godz. 12.

ryzyk

Cześć, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. sprzedaży? Doświadczenie jest jedynie mile widziane, więc nie jest obowiązkowym wymogiem, żeby znaleźć zatrudnienie.

ależ proszę

Ja również nie polecam pracy tam jako kelner/ka. Na początku wszystko okej, kierownik restauracji miły jak kumpel, ale tylko gdy założy się koszule zaczyna się mobbing, krzyk, i jak nie robi się dokładnie tego co pan kierownik ROZKAŻE, wtedy jest się u niego na czarnej liście, a ci co wchodzą mu w tyłek są the best i najlepsi. Dziewczyny przed pracą aż trzęsły się z nerwów co to będzie, tak się go bały. Do chłopaków często odzywał się słowami na k.., ch.. gdy mógł zupełnie inaczej. Podczas świąt, gdy było dużo ludzi a kelnerów było wiecznie za mało brał niektórych na zaplecze i równał z ziemią, bo w stresie czegoś zapomnieli. Za takie pieniądze jakie na początku tam dają - najniższa krajowa - szkoda nerwów i czasu na pracę tam.

Dla przyszłych pracowników - nie polecam tam pracy

Absolutnie nie polecam tego miejsca pod względem pracy. Zupełny brak szacunku i jakiegokolwiek zaufania dla pracownika; za każdym razem przy wejściu i wyjściu z hotelu trzeba wyrzucić zawartość (torebki, torby, czegokolwiek co się wnosi) na zewnątrz. Klientowi się tu wchodzi w [usunięte przez moderatora] a pracownika się traktuje jak złodzieja. Dyrektor Pan [usunięte przez moderatora] to okropny człowiek zadufany w sobie, ma jakieś problemy emocjonalne ze sobą -[usunięte przez moderatora]. Straszna atmosfera panuje w tym miejscu pracy. Pomiędzy pracownikami panuje niezdrowa manipulacja i konkurencja. Nie polecam. Ps. Basen jest rzadko czyszczony a co tam wpada każdego dnia to sobie sami wyobraźcie...

Zostaw opinię o Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - Wysoka Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie