Opinie o DR IRENA ERIS S.A. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DR IRENA ERIS S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DR IRENA ERIS S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DR IRENA ERIS S.A. w Piaseczno

Patrycja

@Robot i jakim stanowisku konkretnie piszesz? Czy nadal poszukują osób na stanowisko Ekspert ds. Pielęgnacji i Makijażu? Warto aplikować?

Robot

Jeśli chodzi o korporację to jest to prężne ciało i robi potężną gotówkę ale nie przekłada się to na płace pracowników. Tendencja jest do sprowadzenia płac do najniższej krajowej. Przez wiele lat nie było podwyżek. Dawniejsze laboratorium to teraz fabryka kosmetyczna nastawiona na maksymalną produkcję przy najmniejszych inwestycjach w ludzi i przypomina Kołchoz. Część osób pracuje z firm zewnętrznych bo tak jest taniej. Atmosfera jest zła , ludzie chodzą niezadowoleni. Wymagania ciągle rosną i coraz więcej obowiązków ale po za tym nic. Nie jest to miejsce pracy na dłużej. Dla stażysty/stki owszem zrobić staż i poszukać lepszej pracy. W biurze jak w poczekalni ludzie przychodzą i odchodzą . Jest nowy dyrektor zakładu i robi zmiany aż włos siwieje, podobno taki dobry tylko czemu w jego poprzedniej pracy zakład zamknęli? Tak ptaszki ćwierkały. Ciekawostka, kiedyś była taka ankieta w firmie o moim najlepszym miejscu pracy i brało w niej udział wiele firm w kraju , od dwóch lat już nie jest organizowana w firmie a przecież wyniki jej nie były złe bo mieściła się w pierwszej 10. Czemu tego zaprzestano? Czy coś jest do ukrycia? Ankieta była anonimowa więc pracownicy pisali szczerze . To chyba daje do myślenia.

Apel do poetów

Szanowni Wierszokleci, Świetne wiersze piszecie ale gdzie je publikować - najwyraźniej nie wiecie.... Z opinii o pracodawcy może coś i mają jednak nie wszyscy między wierszami czytają! Tak wiec jeśli macie coś o firmie do powiedzenia, piszcie prosto - prozą, a jak nie - to do widzenia!

Jan

A gdy się skończy 30 lat, z więzienia swego szatan zostanie przeniesiony. I stanie się nowym, by omamić wszystkich z czterech narożników hali,Coga i Palagoga, by ich zgromadzić na spotkaniach, a liczba ich rośnie co dnia. Wyszli oni z innej już martwej ziemi A diabła, który ich zwodzi mają za Pana

Firma DR IRENA ERIS S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Trade marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
paulina

hej, bardzo proszę o udzielenie mi informacji na temat pracy w laboratorium w kontroli jakości, bądź w laboratorium naumowym. Bardzo zależy mi na pracy w tej firmie. Rok temu ukończyłam Politechnikę Wrocławską, kierunek chemia oraz inżynieria materiałowa. W czasie studiów miałam możliwość brać udział w dwóch grantach naukowych, lecz z dziedziny fotoniki; następnie odbyałam staż we Wrocławskim Centrum Badań. Chciałabym się dowiedzieć czy trudno się dostać do tych działów. Czy istnieje szansa, aby zwrócili uwagę na moja aplikację i czy zwracają uwagę na aplikację, które nie są wysyłane na konkretne stanowiska? Chciałabym też również wiedzieć czy, aby pracować w tej firmie wymagane jest doświadczenie w branży kosmetycznej, bądź studia z zakresu chemii kosmetycznej? Interesuje mnie także staż. Bardzo proszę o odpowiedź

wiola78
@paulina

Ogniska blask dogasa już, rodzinnej atmosfery nadszedł kres. Prezesie, Irenko powiedz mi ! Czy pracować tu jest jeszcze sens ?

schabowy

Słyszałem , że chcą być -kołchoz - czytaj korpo

rodrick

Co tu dużo pisać o tej firmie hmmmm? Motto na ten rok to: Pracuj i ciesz się , że pracujesz A i należy dodać r o d z i n n a a t m o s f e r a (tz.)

Obecny

Wyplaty sa w terminie ale zgadzam sie z 123 firma coraz gorzej jest zarzadzane. Szczegolnie niektorzy pseudo dyrektorzy nie do konca wiedza co robia.ustalaja jedno z kilentami a drugie mowia pracownikom. Istnieje istna spychologia.odpowiedzialnosci. pracownik traktowany jest jako osoba od wszystkiego a pensja nadal taka sama.nawal obowiazkow.trzeba bedziie niedlugo stad uciekac i nie tylko ja tak mysle

Coala

Gdzie szukać ofert,bardzo chcę pracować?

Coala

Gdzie szukać ofert,bardzo chcę pracować?

niki

Pracuję tu jako dermokonsultantka i jestem przerażona, spóźnione wypłaty, atmosfera tragiczna, i jednym słowem wyzysk! Nigdzie nie ma tak źle. Nie polecam tej firmy.

zzaadffr

witam firma jest ok ale kierownik magazynow jest po (usunięte przez administratora)

magda

Hej, mnie zainteresowała jedna z ofert pracy Dr Irena Eris z ich strony, dokładnie chodzi mi o stanowisko Laboranta w Piasecznie. Nie wygląda to zbyt skomplikowanie, a jestem absolwentkom inżynierii chemicznej i procesowej, to wymagania wszystkie spełniam. Czy atmosfera jest ok? Co to za liczne benefity pozapłacowe?

gruzja
@magda

Mnie przeraza pozim tych naszych absolwentow dzisiaj. Dziecko zagladnij do slownika, bo jak tak bedziesz pisac to nawet jesli jestes najlepsza absolwentkOM to kto bedzie chcial takiego analfabete?

śmiszne

no i jak tą całą pracą w doktor irena eris - bo szczerze powiem ze chcialbym miec jakeis inforamcje na temat pracy. najbardziej ucieszony bym byl z pracy na magazynie, a potem ewentualnie na jakis maly awans moge liczyc jak sie sprawdze?? mnie interesuja generalnie sprawy zwiazane z tym wszystkim a przedewszystkim z zarobkami .

palasznik
@śmiszne

Z tego co się orientuje to firma Dr Irena Eris obecnie nikogo na magazyny nie szuka. Albo przynajmniej nie mogę znaleźć. Poszukaj na ich stronie w zakładce "kariera". Ale można znaleźć oferty dla fryzjerek, kosmetyczek czy też przedstawicieli handlowych. Proponuję systematycznie odwiedzać stronę i sprawdzać, albo ewnetualnie wysłać im swoje CV, jakie jeszcze profesje by Cie interesowały ?

Pani M.

Pracowałam w Laboratorium na zastępstwo dziewczyny która poszła na urlop macierzyński. Firmę będę wspominała z ogromnym sentymentem wszystko dzięki ludziom którzy tam pracują bardzo życzliwa atmosfera. Od razu podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostałam poinformowana, że szanse na przedłużenie umowy na to stanowisko są znikome i po powrocie koleżanki będę musiała odejść. Zarobki może nie są wysokie ale tragedii nie ma jako przedstawiciel 3 tys i w górę w zależności od realizacji planu. Myślę, że o firmie świadczy też to że pracują w niej ludzie z 30 letnim stażem którzy są z firmą od początku.

Andrew

Witam Orientuje się ktoś czy obecnie prowadzone są rekrutacje na stanowiska inżynierskie w Eris?

zniesmaczony

jaka piękna reklama - to chyba nie miejsce na tego typu wpisy?

aplikant

Firma z zewnatrz wyglada okazale.Na rozmowie bardzo milo do momentu jak moj rozmowca zapytal sie o wynagrodzenie i tu smiech na sali ich propozycja 2000 brutto -1400 netto szkoda bylo auta ciagnac do Piaseczna. Prowadza nabor od jakiegos czasu, i wiadomo z jakich powodow skoro chca zeby za darmo pracowac.

Eh niestety muszę się zgodzić z przedmówcami nie masz ciotki albo wuja w środku zapomnij o pracy właściciele niby w porządku ale to chyba tylko gra pozorów bo tak naprawdę nie maja pojęcia co tam się dzieje zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie tam pracować niestety od środka nie wygląda to już tak pięknie jak z zewnątrz

aplikant

Brak szacunku i niepoważne traktowanie kandydatów do pracy. Brak odpowiedzi zwrotnej przez kilka m-cy po rozmowie kw.

aha

anonim - 2013-08-15 13:46:05 jestem po technologi chemicznej mam szanse na prace w Dr Irena Eris? z tym ze mnie interesuje 3 z przodu ;D to minimumPo pierwsze - radzę skorzystać z słownika - jesteś po technologii a nie po "technologi" Trzy z przodu to dostaniesz po kilku latach pracy, świeżo po studiach - zapomnij. Nic po studiach nie umiesz, a teorią nie wypełnisz rzeczywistości. I na koniec: najpierw trzeba pokazać swoje umiejętności, a potem wymagać. Nie odwrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o DR IRENA ERIS S.A. - Piaseczno

• Jak się pracuje w DR IRENA ERIS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DR IRENA ERIS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DR IRENA ERIS S.A.?

DR IRENA ERIS S.A.