Opinie o Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel w Gola Dzierżoniowska

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA na Dolnym Śląsku to ekologiczne i ekskluzywne miejsce wypoczynku dla wyjątkowych Gości. Zachwyca niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego, renesansowego zamku, w którym zabytkowe wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel w Gola Dzierżoniowska

Były pracownik Nowy wpis

Ludzie, nie idźcie do tego (usunięte przez administratora) na kółkach. Atmosfera pracy okropna, wykorzystywanie ludzi na każdym kroku. Przerwy praktycznie w ogóle nie ma, ciężko w ogóle wyjść do toalety w czasie zmiany. Porażka. Pracują tam często osoby, które zdesperowane swoim życiem, muszą znajdować sobie ofiarę, na której chcą się wyżyć. Już lepiej pracować z takimi osobami, które szukają aferek i obgadują na każdym kroku. Okropne kolesiostwo i fałszerstwo. Tak jak ktoś niżej napisał- w twarz się uśmiechają a odwrócisz się na moment i już jesteś obgadany. Po prostu brakuje słów, by opisać traktowanie. Brak reakcji na złą atmosferę pracy ze strony przełożonych. Można robić do upadłego a i tak zostaniesz skrytykowany, że robisz za mało. Wspominam okropnie, z tak fałszywymi osobami jeszcze nigdy wczesniej nie miałam styczności… Naprawdę trzeba szukać czegoś, żeby tylko tam nie iść, bo się zawiedziecie jak ja. Pogarda ze strony „współpracowników” bo tak nawet ich nazwać nie można. ODRADZAM

Były pracownik Nowy wpis

Biorąc pod uwagę moje negatywne doświadczenia związane z tą firmą, zalecam, aby potencjalni pracownicy dobrze zastanowili się, zanim zdecydują się podjąć zatrudnienie w tym miejscu. Wierzę, że moja opinia pomoże innym w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej pracy w "uroczym" Uroczysku.

Czy firma Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nie urocze uroczysko Nowy wpis

Miejsce ładne, więc tym bardziej klienci liczą na obsługę na wysokim poziomie. Niestety, obsługa jest arogancka i wyprasza gości. Kelnerzy i menedżer to przypadkowe osoby, które są nieprzeszkolone. Odmowa obsługi z komentarzem, że jak nie ja, to przyjdzie inny klient, nieprofesjonalne zachowanie.

Firma Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel szukała nowego pracownika na stanowisko Dam prace. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Nieznajomy

Praca w U7S przez długi czas była dla mnie przyjemna, ale niestety coś zaczęło się sypać. Kadra zarządzająca została wymieniona na gorszy model. Ludzie bez doświadczenia, którzy zamiast kierować pracowników w sposób zgodny z etyką pracy i pozwolić na ich rozwój, to ich tłamsili. Odechciewało się przychodzić do pracy. Brak szacunku do pracownika. Szczególnie tyczy się to ówczesnej pani dyrektor, która absolutnie nie miała zdolności zarządzania zasobami ludzkimi i zamiast wiedzą, to kierowała się emocjami, nad którymi nie potrafiła zapanować. Miejsce z ogromnym potencjałem, które zostało po prostu zniszczone.Właściciele zapomnieli chyba o tym, jak ważne jest dobre kierowanie ludźmi i że ludzie bez doświadczenia, i talentu do zarządzania, nie będą mogli zarządzać właściwie takim miejscem. Moje doświadczenie nie pozwala na polecenie pracy w tym miejscu.Pensje od zawsze były niskie,umowa o pracę ciężka do negocjacji, a podwyżki to totalny temat tabu. Nieustanny brak pieniędzy, a przy tym pobyty gości za kilka tysięcy. Najlepiej jakbyśmy pracowali za darmo.Wyżywienie dla pracowników należałoby przemyśleć, bo było, gdy kucharzowi się chciało "coś" (słowo klucz) ugotować. Może coś się w tym temacie zmieniło, ale za mojej kadencji niestety tak to wyglądało.Ogólna atmosfera słaba.Każdy gada na każdego.Uśmiechamy się do siebie, ale gdy się odwracamy,to się obgadujemy. Taka atmosfera była wprowadzona głównie przez jedną osobę. Być może właściciele się obudzą i spróbują zatrudnić managerów z doświadczeniem oraz dyrekcję, która może pochwalić się czymś w CV.Naprawdę szkoda miejsca, bo jest niesamowite.

Wiecie czy Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Morele

Nic takiego nie udostępnia. Jedynie kierownicy mogą liczyć na laptopy i telefony, ale nie jest to nic zachwycającego.

Zostaw merytoryczną opinię o Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel - Gola Dzierżoniowska

• Jak się pracuje w Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel