Hotel**** SPA Dr Irena Eris

Krynica-Zdrój, Dębowa 19A

Hotel**** SPA Dr Irena Eris

Opinie o Hotel**** SPA Dr Irena Eris

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hotel**** SPA Dr Irena Eris?

Jxem

Pracuje w branży gastronomicznej kilka lat jako kucharz właśnie jestem na etapie szukania czegoś nowego, ogłoszenie wygląda ok ale może jest tu jakaś stara wyga która odpowie na kilka moich pytań a propos pracy u nich :)

maryśka

tak zgadzam się z tobą, coś okropnego tam pracować, sama praca niebyła taka zła, ale to kierownictwo umiało tylko wykorzystywać i nie wynagradzać należycie, (czyli adekwatnie do wykonanej pracy).

były pracownik

NIE POLECAM - masakra jak sie tam pracuje, wyzysk i brak możliwości awansu, a tym bardziej rozwoju, kadra kierownicza jest jak towarzystwo wzajemnej adoracji, zakłamane i lizidupy......stanowczo odradzam.....

Zostaw opinię o Hotel**** SPA Dr Irena Eris - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel**** SPA Dr Irena Eris